Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaNaše činnost v Sýrii je šokem pro NATO, říká expert o odpalování raket vojenské námořní flotily

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Naše činnost v Sýrii je šokem pro NATO, říká expert o odpalování raket vojenské námořní flotily

Rusko chce odpálit další rakety u syrského pobřeží. Vojenský odborník Vladislav Šurygin ve vysílání rádia Sputnik uvedl, že úroveň bojové pohotovosti ruských vojáků v poslední době značně stoupla a operace v SAR to potvrzuje.

Vojensko-námořní flotila RF chce ve dnech 14.- 28. července odpálit další rakety blízko syrského pobřeží, uvádějí média s odkazem na mezinárodní zprávy pro letecký personál (NOTAM) a navigační upozornění pro námořníky.

V souvislosti s tím byla uzavřena oblast v mezinárodních vodách Středozemního moře u syrského pobřeží.

Uvádí se, že odpalování raket z ruských lodí může být prováděno od 8.00 do 18.00 msk.

Předtím byla tato oblast uzavřena od 29. května do 4. června. Dne 23. června fregaty vojenské námořní flotily RF Admirál Essen a Admirál Grigorovič a také ponorka Krasnodar zaútočily raketami Kalibr s plochou dráhou letu na objekty skupiny Islámský stát v Sýrii; rakety zasáhly velitelská stanoviště a sklady střeliva teroristů v provincii Hamá.

Podle slov vojenského pozorovatele, vedoucího vojenské sekce Izborského klubu Vladislava Šurygina, odpalování raket blízko syrského pobřeží je plánované a stejně jako jakékoliv jiné cvičení má ukázat připravenost k boji ruské flotily.

„Přesněji řečeno je to plánované cvičení, které bylo předepsáno už loni, nic mimořádného to není, žádné problémy nejsou. Flotila se učí, nacvičuje své úkoly. Prakticky na každém velkém cvičení je jedním z hlavních prvků předvedení síly, a co se týče flotily, je to i předvedení vlajky, schopnosti pracovat v dost vzdálené oblasti.

To je povinný prvek každého cvičení. Samozřejmě, jestliže cvičení probíhá dobře, předvádí se vysokou trénovanost, pokud jsou zasahovány všechny cíle, tak všichni, včetně rozvědky jiných zemí, si poznamenají, že ruská flotila je ve vysoké bojové kondici", řekl Vladislav Šurygin ve vysílání rádia Sputnik.

Vyzdvihl přitom velké bojové úspěchy ruských vojáků během operace v Sýrii.

„V poslední době úroveň bojové pohotovosti ruských letců i námořníků značně stoupla. Vidíme to podle výsledků bojové operace v Sýrii: překvapili jsme celý svět. Především tím, že během provádění téměř roční operace a uskutečnění více než 10 tisíc letů jsme neztratili ani jedno letadlo z technických důvodů nebo chybou posádky. Pro NATO to byl určitý šok, nečekali to. Naše lodě se velmi dobře odstřílely z Kaspického moře a poté prováděly střelby ze Středozemního moře. To vše proběhlo v normálním režimu, bez jakýchkoliv problémů a všechny cíle byly zasaženy", uvedl vojenský odborník.

Zdroj: snews.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+80 # John Pitralon 2017-07-15 11:33
Šokem pro NATO bude, až budou všichni zodpovědní činitelé stát před trestním tribunálem pro válečné zločiny, což je jediné místo, kam ta teroristická organizace patří...

"Válka, kterou nevidíte, dokument John Pilger" www.youtube.com/.../
"Americké století - Věk teroru, Bush a Obama" - dokument Olivera Stona www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Vladimír57 2017-07-15 16:58
Tady perlička, když už jde o rakety.
cz.[...]news.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Pokémon 2017-07-15 12:10
zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/195051-znovuzrozeni-radikalu-na-scenu-miri-islamsky-stat-2-0/
Pro islamisty to znamená jediné. Pokud chtějí přežít, musí se přizpůsobit. Vzdát se závislosti na teritoriálním ovládaní a proměnit se na ideologickou hrozbu. Vyvinout se v Islámský stát 2.0. A podle serveru CNN tento přerod právě probíhá.

CNN má v tom už jasno a řekl bych, že se na vzniku ISIS 2 podíelo ještě před pádem jedničky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-13 # pesimista 2017-07-15 16:03
„Přesněji řečeno je to plánované cvičení, které bylo předepsáno už loni, nic mimořádného to není, žádné problémy nejsou. "

no obe strany cvici tupe jedince bez mozku...jak to asi dopadne ? :D

mimochodem jste to mohli dat rovnou do nadpisu volove

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás