Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaIzrael proti Sorosovi: člověk, který naštval všechny

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Izrael proti Sorosovi: člověk, který naštval všechny

Izrael proti Sorosovi – to zní divoce pro mnohé z nás. V Íránu nazývají George Sorose sionistou. Ale když se zeptáte politicky informovaných izraelských sionistů, řeknou vám, že Soros je jedním z nejvíce jimi opovrhovaných lidí na planetě.

Proto nikoho nepřekvapilo prohlášení izraelského MZV proti Sorosovi: „Tento člověk se pokaždé pokoušel podkopávat demokraticky zvolenou vládu Izraele, podporoval různé organizace, které se zabývají šířením lži proti židovskému státu a snaží se zbavit ho práva na sebeobranu".

Současný konflikt se rozpoutal v souvislosti s kampaní proti Sorosovi v Maďarsku iniciovanou premiérem Viktorem Orbánem. Na ulicích byly vyvěšeny plakáty, v nichž se odrazil spravedlivý požadavek Maďarů nezasahovat do jejich vnitřních věcí. Jde o to, že Soros odsoudil maďarskou vládu za neochotu přijímat u sebe muslimské uprchlíky. Orbánova odpověď zcela odpovídala představám naprosté většiny Maďarů o tom, že zámořští miliardáři se nemají vměšovat do vnitřních věcí jejich země.

Je třeba poznamenat, že tato kampaň byla využita extremistickými skupinami pro antisemitskou a neofašistickou propagandu. Právě to se stalo příčinou prohlášení i ze strany židovské komunity, i ze strany izraelského velvyslance.

Je jasné, že izraelská vláda vidí v neonacistických manifestacích nepřípustný jev. Ale nelze si plést výpady — přesněji řečeno vylézání extremistů-marginálů s opodstatněným vyjádřením nespokojenosti s hrubými pokusy miliardáře-globalisty vnucovat evropským zemím demografickou katastrofu.

A teď o historii vztahů Sorose a Izraele. Nepřízeň k Sorosovi v Izraeli je odpovědí na jeho soustavný nepřátelský vztah k evropskému státu. Nejen že kritizoval politiku té nebo jiné vlády, ale aktivně financoval organizace podobné BDS, zpochybňující samotné právo Izraele na existenci. Kromě toho Soros aktivně zasahoval do volebních kampaní v Izraeli s cílem přivést k moci lidi levicově-liberálního světového názoru.

To vše by zůstalo předmětem sváru mezi Izraelci a Sorosem, kdyby se jeho protiizraelské činnosti nezúčastnilo MZV USA.

V těchto dnech téma údajného ruského zasahování do předvolebních amerických věcí působí mediální erupci protiruské lávy ze dne na den. Anonymní ruské hackery podezřívají z nabourání do elektronické pošty demokratů. Zároveň však samotní Američané přímo financovali kampaň proti izraelskému premiérovi Netanjahu v roce 2015. To se projednávalo už i v Kongresu USA, i v izraelských médiích, ale nebylo dosaženo potřebné úrovně společenského vědomí.

Takže: během předvolební kampaně v Izraeli MZV USA převedlo 350 tisíc dolarů organizaci OneVoice International k práci proti zvolení Netanjahua. Tyto peníze byly zaslány skupině V15 uvnitř Izraele, která se zabývala cílevědomě vyhledáváním kompromitujícího materiálu na Netanjahua, uveřejňovala proti němu placené informace v novinách a rozšiřovala pomluvy. A teď hádejte, komu patří OneVoice International? Kdo stál u pramene této liberální globalistické struktury v roce 2003? Samozřejmě to byl George Soros.

Je třeba zdůraznit: peníze ze státního rozpočtu USA byly zaslány na zásahy do voleb v Izraeli. Ne mýtičtí hackeři, ale MZV USA společně se Sorosem.

A to nejde o soupeře USA, ale v podstatě o přátelskou zemi. Jestli se tak chovají vůči spojencům, neměla by být pečlivěji prostudována metodika a rozsah jejich zásahů do věcí soupeřů?

V Izraeli si už zcela jasně uvědomili, jaké nebezpečí přinášejí „oranžové" technologie. Poslanec knesetu za Likud předkládá teď k projednání návrh zákona, který už nedovolí Sorosovi zasahovat do izraelských záležitostí prostřednictvím jeho NKO.

A ještě něco. Izraelský premiér Netanjahu se příští týden vydá na přátelskou návštěvu do Maďarska.

Zdroj: snews.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+55 # senil 2017-07-14 19:35
Soros je čisté zlo. na bilderberských konferencích otevřeně propaguje zničení Evropy. Jeho neziskovky pašují lidi do Evropy. Všechno jsou to zločinci.

[...]/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Adolf Hitler 2017-07-15 02:00
Jediné řešení je vydání Evropského zatykače na Sóroše a jsme doma,to se určitě nestane......ta k nevím,kdo tu lže ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Radek Gzyl 2017-07-14 19:42
kdy už ho někdo odstřelí ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # .lak 2017-07-14 19:47
Systém to má neuvěřitelně a schopně ošetřeno systémem dluhu kdy ti nejpostiženější exploatované prostě kvalitně eliminuje a jednoduše exitus z množstevních pauperizací / nejsou, tak pracuje s ním (sorošem) proti nim a ti už dojuchali a těm ani nazamávají a ani neřeknou pápá na rozloučenou ( v evropě potencionální z čtvrtiny na hranici bídy a pod, jaký to rozdíl proti migrantům s placenými hotelovými službami i královským kapesným a těmi ostatními které to tam ale do té skupiny cpe!) a ostatní zpravidla neví že jsou v pořadí a dorůstají nové oběti nevzdělaných a patrně v tomto systému funkční nevzdělanosti doufají že budou patřit mezi 9. co tyje z desáteho z letmého pohledu ale už opomíjí fakt že to již vývojem industriálu oligarchů je to opačně a hůř, tedy oni jednoprocentní neoliberálové jsou na koni ale přesto užití úžery si stejně zdatně konkurují na dno i naprosto bez statistické šance na jakýkoliv natož většinový úspěch a do těch realizovaných detroitiád a ukrnád. Samozřejmě výhledově s EU nepříčetných představ vyvolených které se stávající mocenskou pastí akceptují a logicky se plní přání majitelů korporátníků kdy je za nimi jen ta jediná historie zmarů a vyvolaného tlaku na zotročovaná obyvatelstva a pomocí molochů nesouměřitelně bohatých vlastníků a jiné zájmy věřte nemají a vše co produkují okolo politiky je balast určený k nablikání do očí veřejnosti politiky i nakrmení uší aby to sotva pobrali a ti potom jdou na stříhání těmito a mnohdy více. czechfreepress.cz/.../... www.youtube.com/.../
mojevideo.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # EvaK 2017-07-14 20:00

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Pokémon 2017-07-14 20:33
Nechápu, proč je za toto pan ing. Miloslav Dědek mínusován? To, co napsal ve svém příspěvku je skutečná a čistá pravda. O tom není žádných pochyb. Mám jisté podezření, že kdyby toto napsal někdo jiný, kdo je zvyklý na zelenou barvu v hodnocení svých příspěvků, tak bude plusů, jako máku. Buďte, prosím aspoň trošku objektivní.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # .lak 2017-07-14 21:36
ten editor lidstva je asi lidem platný jako sebranka od 89. v parlamentu co tu zem dovedla do bandustanu kolonie a lidi do rozvojové země za mrzké mzdy. www.youtube.com/.../ seladoni

Globální finanční systém dělá a je skutečně tvůrčím a nevezoucí se systémem již zřejmě vyvolených a předurčených skupin pašalivých dozorců dnes ruskou ruletou tak s 5. náboji ze 6 v komoře a střídavě ji dostává do ruky většinová populace a děje se i třeba pro mnohé neprůhlednou formou nabízení sekání parčíků seniorům místo důchodů a mnoha jinými vynalézavými způsoby podnikavců s důvěrou lidí ve skupinách formátovaných. Dědeček a babička vám ujídají chlebíčka a umně osočené různě skupiny také stylem žerte se a perte se "kormidelníků. www.youtube.com/.../
www.youtube.com/.../

FED a swapovka ECB aktuálně tisknoucí muslimům je možná posoudit pouze tak že s čerty nejsou žerty a každý kdo si s čertovými obrázky zadá a netiskne si je naiva pokud si myslí že je to průhledný systém a hlavně spravedlivý a pokud se nezmocní reálné ekonomiky a neoddělí ji od feudálního systému nóblés kdy tedy v ní běhají asi 4% na mzdy, materiály, energie a zisky se realizují s většinou na finančních trzích odděleně kolosálních podvodů na otrocích a rozhodování o nich ale logicky to tak jde i užívanými zákonem padajícího .ovna tak řešit globální finanční systém když je to bublina představ je tedy s prominutím hovadina která nenapadne nikoho kdo si líznul k mariáši ale řešit se musí nositelé rukojmích hry v podstatě bezprizorných, což by zvládnul možná - www.youtube.com/.../
A taky mne při tom napadlo že třeba hnutí pank kdy právě z toho důvodu nosili pankáči řetězy na šlechtu krásně tady otočil čírovec na plackách svých nohshledů.
www.youtube.com/.../
czechfreepress.cz/.../...

Koblihu? Vemte si na volby její fotku a zrcátko, podívejte se. Uvidíte dvje a než hodíte osud do urny budete fuj ukojeni.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Dobrý Den 2017-07-14 21:35
Možná budou mít v USA majdánek podle ukrovského vzoru. )))
vlkovobloguje.wordpress.com/.. ./...

Alespoň by se mlátili sami mezi sebou a ostatní by od nich měli klid.
http
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Věra Štimová 2017-07-14 23:19
Lidé velkých peněz jsou jenom poskoci daleko horšího. Je to ten, před kterým jsme byli varováni už Desaterem a pak zachraňováni svátostmi danými do té nejhorší, čili nejvíce napadené církve. Kříž je znakem toho, kdo věděl, co nastane, a proto si lze jednoduše přečíst to, co se chystá a co bylo splňeno v zednomailech na stránkách Petry Bostlové. Zadejte si oběžník a satanel a vyjede vám i ten jeho fotr. Jako Bůh Otec je Duch Svatý, tak Jeho protipól ďábel, duch nesvatý, fotr nám vkládá vnuknutí a myšlenky. Dalo by se říci, že Otec nás vede s Matkou skrze vnuknutí, aby nás fotr svými myšlenkami, které jsou první, které máme, nezabil. Všimněte si toho, jak jsou okamžité, rychlé a podlé. Vy byste si problém nikdy nebyli schopni tak rychle rozmyslet, co řeknete, ale fotr myslí za vás a než vy domyslíte svou myšlenku, obrátíte pozornost k jeho rychlé myšlence, a tak to doma může vypadat takto. Manželka:" Kdes byl ? Fuj, vím, v hospodě, ty debile !!! Manžel: " Co ječíš, ty krávo ? Nemůžu si dát po práci pár piv ?" Manželka: Pivo máš v lednici, debile. Dnes jsi bral, co, taks to musel voslavit, co ? " Manžel: "Aby ses neposr.. ty ku..vo !!! "Manželka: "Cos to řek ? Cos to řek ? Řekni to ještě jednou ! " Manžel: Seš ku..va, rozumíš, tuhle sem tě viděl, jak se bavíš se sousedem a hned mi to došlo ! ....pokračování zná každý do detailu i s variacemi na dané téma, případně na jiná témata. Takový je život se satanem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Negr 2017-07-15 01:32
Správná výslovnost jména Soros je Šoroš, případně Švarc. To je totiž jeho původní jméno, nž se přejmenoval na Šoroše.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # julius 2017-07-15 06:13
Takova uvaha. Choroch je starej senil co se domniva ze je buh. To neni moje narazka tak to pisou nektera media. Ale on neni sam on je take vazal mocnosti pekelnych. Tedy tak rikajic te nevyssi instance a tim nemyslim bozi instanci. Ridi vatikan a ten ovlada antikrist papez. Jejich dilo je znicit nasi civilizaci bile rasy a snizit pocet obyvatel na planete. Vytvorit jedineho boha a ostatni zatratit ci privest do otroctvi. A jak vsichni vime toto otroctvi by bylo zaroven peklem.K tomu mu pomahaji HARP, chemtrais, neziskovky a dalsi. K tomu prictete par zamindrakovanyc h mamanku co nejsou schopni se starat ani o sebe natoz o druzku a leci si na internetu sve psychopaticke neduhy formou sireni islamu, homesexuality a td... Jak zde nekteri pisi zastrelit choroche by moc nepomohlo. Nebot misto nej nastoupi tisice dalsich. je zapotrebi najit ty co jsou nad nim. Tech uz je jen par. To neni ma uvaha. To jsou vyctena data s chyb medii. Kdyz poslechnete vsechny original zajmy choroche a vatikanu zjistite ze ani rusko ani USA zase takovy zajem na zniceni sveta nemaji. jsou to sice lide s technto zemi ale jsou to jen individua nikoliv zeme takova. Lid ejsou stejni jako nasinec chteji klid jist a zit. Ty tohle nezajima. je to jen diky klubum ktere vznikaji jako satanske ritualni strediska pro lidi s nizkym IQ a nejakym jejich zivotnim problemem. Jako je pedofilie, nekrofilie, homosexualita, upirstvi a podobne. Tito lide kdyz dostanou podporu jak financni tak psychickou jsou schopni zdevastovat planetu. Oni netusi ze nici i sebe. Pomahaji jim drogy, vymylani mozku, nerizene financni prijmy a mnoho nesmyslnych ulev. Problem by nebyl tak veliky pokud by mezi tyto lidi nepatrilo mnoho soudcu, politiku a jinych vazalu. Ti pak drzi spolu a tvori si zakony podle svych rozmaru. Slusni lide zatim spi a nechteji pochopit jak pozvolna jsou utahovany srouby k otroctvi. Zamestnanci jsou stvany proti podnikatelum a zivnostnikum. Slusne heterosexualni dvojice jsou stvany proti homosexualum a odnaseji to chudaci deti. Jedni proti druhym. A co pak?? Dostanete cipy, cast vas znici ockovanim a plastovym jidlem. Ta co prezije bude mit kontrolovanou mysl a pracovat za cas. Krasny film vymezeny cas rika kam to povede. A neni jediny film jenz rika co nas ma cekat a pripravit se na to. Ale ja se stake ptam a je opravdu tolik lidi na planete co chteji otroctvi???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # jirka b 2017-07-15 06:15
Žid nasral Židy? začíná to bejt zajímavý.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # .lak 2017-07-15 10:07
Z aeronetu
manak
Hermann.
„Žid se smí nechat pokřtít za předpokladu, že jeho křest není míněn upřímně, protože když Žid může (křtem) klamat akumy (křesťany), aby si ti mysleli, že je on sám akumem, pak je to dovolené. Avšak ti Židé, kteří se nechají pokřtít a pak se sami smísí s akumy a slouží
modlám, jsou rovni těm, kteří hněvají Boha, a takové je třeba svrhnout do jámy a nechat je tam.“ (Talmud?)

Bělobrádek.
„Kdopak to podporoval Hitlera a pomáhal náckům utéct? Komu se předal majetek za miliardy a další miliardy se jim dál cpou do chřtánu? Že by to byl KATolický VATikán, který je už dost ve VATě?

110 ODPOVĚZČvc 14, 2017 21:51
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # scipio 2017-07-15 20:10
A nebyl on Ježíš také Žid? A Jan Křtitel také? A nakonec všichni apoštolové i Máří Magdaléna? Jen ten Josef byl římský legionář a Longin také . Jejich křty byly také fingované?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # .lak 2017-07-15 21:01
Zeptej toho co to napsal nebo švejka, umí puky nebo šerloka ale asi by řekl watson pochopil po tom jak prosté. Nestudoval jsem to a ani nechci po jednom výživném okomentování že jsou to sebrané spisy s mnoha logickými chybami a plné z dnešního pohledu děsuplných krvavých thrilerů na obrazotvornost a řekněme postižení a hlavně dle výkladu právě interesovaných. Advokáta dělej povolaným mě nezajímají a k životu jsou formou www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # peto8 2017-07-15 09:54
tik tak tik tak . . . .
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Uncle Sam 2017-07-15 11:00
Můžete mi někdo v bodech shrnout jak by měl vypadat vlastně svět podle Sorose, když dělá to co dělá...?

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # pesimista 2017-07-15 16:07


ja myslel ze nejaky pohlavar podobny jeho vzhledu nedavno konecne chcipnul.... :D

jinak jestli je nejaky clovek na vrsku pyramidy a je opravdu zlej, tak nez chcipne, tak nas veme sebou ;] (pokud mu nezalezi na svych potomcich...) tak hodne stesti preju

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás