Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaTrump prohlásil, že se vůči Putinovi choval velmi tvrdě. Poté přišla reakce z Kremlu

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Trump prohlásil, že se vůči Putinovi choval velmi tvrdě. Poté přišla reakce z Kremlu

Tiskový mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov nevidí „evoluci“ v nových komentářích amerického prezidenta Donalda Trumpa ohledně schůzky s Vladimirem Putinem.

Trump v rozhovoru pro agenturu Reuters řekl, že během schůzky s ruským lídrem se choval „velmi tvrdě". Dříve označil schůzku za velkolepou a říkal, že se s Putinem domluvil.

Novináři požádali Peskova, aby to okomentoval a zeptali se, jestli se mu nezdá, že se hodnocení Trumpa „vyvíjí".

„Co se týče amerického prezidenta, už jsme říkali, že prezident pokládal přímé a přesné otázky, které ho zajímaly. Na tyto otázky dostal zcela vyčerpávající a jisté odpovědi prezidenta Putina. Proto tady nevidím žádnou evoluci, několikrát už se o tom mluvilo," oznámil Peskov při odpovědi.

Zdroj: snews.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+46 # Historik 2017-07-13 18:18
To, já vím, že se domluvili. O Sýrii i Ukrajině. Proběhl kšeft. Lavrov to pak otevřeně přiznal na tiskové konferenci. Jenže jaksi tu nejdůležitější pasáž jaksi většina médií vynechala. :-))))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+67 # Annunaki 2017-07-13 18:20
Jediné co Trump hájí je jeho vlastní ego, je to zbytečný politik, stejně jako každý jiný americký prezident zpracovaný establishmentem do několika týdnů. Hrát si na drsňáka je jediné co mu zbylo, jinak je malinkej a v USA ho nikdo neposlouchá, tak proč by měl něco znamenat jinde?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # Sirea 2017-07-13 18:54
Hm, lenže keby si nehral na drsňáka, tak ho zase roznesú! Nikdy nebola taká štvanica na vlastného prezidenta ako teraz! To, či sa nechal spracovať "establishmento m," uvidíme na konci obdobia... Establishment nie sú médiá - sú len Roth... platené svorky. On si svoj ešte nepostavil, lebo štvanica má tomu zabrániť.Za ním stoja tiež silní muži- a aj voliči! Stavbári, strojári zbrojári - a ozbrojení motorkári!
Je to zase vojna Roth a Rock... lenže teraz zložitejšia. Obaja sú vo Fed, obaja majú banky, Roth aj v Európe, ale Rock naftárske závody po celom svete... je to bankárska ekonomika versus reálna, hmotná.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # ivanhoe 2017-07-13 21:02
Čo si dovoľujú tí amíci klásť nejaké otázky ohľadom ich volieb - rovno by som ich poslal do prdele. Amíci spravodajsky celé desaťročia ovplyvňuju voľby v Rusku a na celom svete - to väčšina ľudí vie. Tak čo to tu stále točia okolo nejakého Trumpa a volieb u nich, Na Putinovom mieste by som ho rovno poslal do prdele, nech si dáva takéto svojim priblblým krajanom
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # LubinenKremlBot 2017-07-13 18:51
Vše začíná nasvědčovat tomu ,že stínový světovládci ovládají všechny hlavní figurky světa ,jsme zřejmě na konci ,,času''a konflikt který rozhodne o budoucnosti světa na dosah ,udělejme vše aby dopadl co nejlépe.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Piovarči 2017-07-13 21:39
Pár veľkých rýb ale zjavne neovládajú. Preto sa bojuje v Sýrii a na Ukrajine a Rusko je najväčšie zlo na planéte
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Jaris 2017-07-14 01:51
Pio, minus nedavam, ale tusim, ze jmenovane boje se vedou hlavne kvuli Rusku, na ktere si brousi zuby odedavna predevsim nenazrany mezinarodni chazar. Tak jako deptaji identitu kulturniho a vyspeleho Nemecka, tak by chteli rozmetat i Rusko na svych dabelskych kopytech za vystrnadeni z Chazarie a zaroven se zmocnit ruskeho bohatstvi, Tim nemyslim pouze bohatstvi nerostne. A pokoj nedaji, dokud z toho nesype alespon valka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # LubinenKremlBot 2017-07-14 02:41
Čau Pio mnozí nepochopili tvoji ironickou poznámku o zlém Rusku a já bych jen doplnil Putina za vším hledej.Oliver Stone by nám dal zajisté za pravdu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # zamariza 2017-07-14 07:25
zrovna jsem to chtěla napsat ...to o té ironii...jak Pia znám dluhodobě z jeho poznámek a statí ,tak to myslel právě tak.....ale fajn to napsal i Jaris ...díky i Janině,Olině,Pe simistovi:-),Lu bi i Věrce...a Hedvika?...no ,to pomlčím ....jinak už nemám ,co bych dodala .-)..pa.-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # olinka215 2017-07-13 20:21
"Dělat ramena", to je jediné, co Trump může. Doma ho nikdo nebere vážně, štvanice neokonů nebere konce a ve světě to je ,snad, ještě horší. Jediné, na čem může získat politické body, je jeho postoj k Rusku a k Putinovi.
Zatímco v prvotní, bezpodmínečné reakci, si schůzku a Putina pochvaloval, tak jen co přijel domů, předvedl svůj, proslavený, obrat. Zřejmě mu ani nic jiného nezbývá, protože pokud prohlásí, že je čas urovnat vztahy s Ruskem a začal by na zlepšení pracovat, tak jsou ho schopni zbavit úřadu pro nepříčenost...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # Janinna 2017-07-13 21:41
Ano Olinko, kdyby se chtěl nedejbože kamarádit s Ruskem, tak ho roznesou na kopytech. Co kamarádit, normálně spolupracovat je pro degeneráty vrcholem zrádcovství.
Vždyť Amerika má vždycky pravdu, Amerika především.
Když se rozhlížím, poslouchám, čtu různé výroky našich západních politiků - včetně USA, tak hledám máme-li alespoň jednoho!!, který by razil hodnoty jako je čestnost, svědomí, upřímnost, spravedlnost, věrnost, poctivost, laskavost, jednání v zájmu svého lidu.
A víte co? nenašla jsem ani jednoho, ani jednoho.
Je to hrůza hrůz, kompletní morální, duchovní, lidská degradace. Ani jeden slušný člověk ve vrcholné politice na západ od naší hranice.
Existuje však jeden - Putin. Pro hodnoty, které vyznává je respektován.
Proto bezpodmínečná, prvotní reakce Trumpa byla jaká byla.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Jarin G. 2017-07-13 21:59
Zdravím, Jani a Olinko.
Nová zpráva k Trumpetě (i k Makaronovi).
Francúzsko a USA budú spolupracovať na povojnovej cestovnej mape pre Sýriu
hlavnespravy.sk/.../1068736
On je někdo o to prosí? Syřané, Íránci a Rusové do toho nebudou mluvit? Neskutečná drzost od obou!
Nejdřív to tam rozmydlí a teď budou parcelovat a navrhovat co bude v Sýrii po válce, která ani neskončila?
Teda ty mě nakrkli!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # olinka215 2017-07-13 22:15
Ahoj Járo,
ano,je to neuvěřitelná drzost, ale přesně v jejich stylu.
Kdepak je slavná OSN teď, aby kritizovala a vydávala rezoluce o nepřípustném zasahování? Kde je,aby vydala kritické prohlášení, směrem k Francii a SSA..
Aha,už vím! Má práci s vytvářením propagačních materiálů, podporujících migraci...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Janinna 2017-07-13 22:36
Taková nabubřelost, taková arogance!!, jenže co od nich čekat, že ano.
Jak to výstižně pod námi popsala Olinka, slušnost se dnes nenosí, kdo je slušný a nemá ostré lokty je podle jejich zvrácené, zkažené morálky slaboch.
Přesně jak Jarine píšete nejdřív to tam rozflákají a vydělají na tom neskutečné peníze.
Protože každá jejich válka je o penězích, takový mega veletrh zbraní "v akci" - hele co máme a co to umí, aby klient, zájemce o jejich zbraně nekupoval zajíce v pytli.
A pak vydělají podruhé, když zničené zemi velkoryse poskytnou "nezištnou" pomoc, podle jejich likvidačních podmínek.
Plán pomoci mají dopředu vypracovaný, aby ne, vždyť nejlépe vědí co zničili.
V Sýrii jim to nevyjde, válka i tam jednou musí skončit.
A jejich hejkání "Asad musí jít, Asad musí jít" Syřany nezajímá, jsem přesvědčená o tom, že v příštích volbách si Asada znovu zvolí za prezidenta.
A potom?
Kdo pomáhal bude i opravovat i na těžbě syrské ropy se podílet.
USA i Evropa si jistě také ukousnou z koláče, to je politika, ale ve srovnání s jinými hráči to budou drobečky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # olinka215 2017-07-13 22:06
Ahoj Jani,
ty obyčejné hodnoty, tak, jak o nich píšete , se v dnešním světě nenosí. Svět je tak zdegenerovaný, že to, co předešlé generace považovaly za základní a zásadní slušnost, je dnes považováno za slabost. Je to znevažováno a vystavováno jako cosi, co je třeba zesměšnit za každou cenu.
Degeneráti, vydávající se za elitu západního světa, jsou tak neuvěřitelně zkažení, zkorumpovaní a prohnilí, že neexistuje naděje na to, že by mohli otočit kormidlem a změnit směr vývoje, kterým se vydali.
Západ tak, jak jsme ho znali, je definitivně ztracen. Putin je jedinou nadějí, nejen pro nás,ale pro celý zbytek světa
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-26 # Hedvika 2017-07-13 22:43
Prezident Havel se s Putinem nepáral, proto začal vystrkovat ramena až po jeho smrti. Havel ho ignoroval např. na světových zasedáních kdy si nestoupl vedle Putina.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # olinka215 2017-07-13 23:04
Hedviko, Vy jste naprosto neuvěřitelná.
Několikrát jste mě tak ohromila natolik, že mi to nedalo a musela jsem přemýšlet, jestli je možné, abyste byla tak naivní, nebo je to hra, kterou se bavíte.
Za naprostý vrchol, Vaší literární tvorby, považuji prohlášení na adresu V. H.,o tom,že byl vrabčáček čimčáráček a pestík demokracie, tím jste mě rozsekala tak, že jsem brečela smíchy.
Pokračujete ve své tvorbě, všechny tím neskutečně bavíte a jste v tom, opravdu dobrá -)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Jaris 2017-07-14 01:58
Olinko a Pesimisto, vemte na vedomi, ze Hedva je trolice a funguje zde akorat jako talisman blbosti pro pobaveni. Trochu zceri vody pro zasmani a neni treba nad tim premyslet. Pise umyslne hlouposti nad kterymi se ohromne bavim.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # pesimista 2017-07-14 07:28
cs.wikipedia.org/.../...)

to je spis rasisticky dedouch a spol.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # chromolibden 2017-07-14 23:52
Pravda
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # pesimista 2017-07-14 00:43
Hedviko: prej kdyby havlovi nesebrali majetek, tak drzi hubu a soupe nohama...bojova l predevsim za sebe zjevne ...nebyl takovy andilek jak se zda
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # LubinenKremlBot 2017-07-14 02:46
Heduš teď jste nám vysvětlila proč se svět bez českého modrookého Supermana Betmanna Ironmenna řítí do záhuby ,Vy naše studánko srandovní.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jaris 2017-07-14 09:12
Havelmana, Lubi, Havelmana. Nebo HavelmaNNa?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # gyn 2017-07-14 09:32
Myslíte Chudožnika? Asi ho k tomu KGB nenavedla, aby se sněkým zabýval, nebo měl dost starostí s rozdělováním našeho majetku zločincům (fašistům jako sobě, Schwarzenberkov i atd.). Ještě že se uchlastal včas.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Věra Štimová 2017-07-13 23:58
To, co nyní řekne nebo neřekne nějaký politik, je druhořadé. Média přeci incormují o tom, co měl říci někde nějaký politik a jestli to řekl nebo neřekl, je zcela jedno. Hlavní je to, co se musí odvysílat a co sype. Pokud by se to neodvysílalo tak, jak by se to odvysílat mělo, tak by to přeci nesypalo a pak z čeho by nakonec byli ti novináři živi? Kdo má v současné době tolik času a odvahy zjišťovat co kdo doopravdy řekl ? Jednodušší je přeci říkat to, co je ve čtecím zařízení a hotovo. Už se to takhle dělá několik desetiletí a koho to zajímá, že to není pravda No ne ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Věra Štimová 2017-07-14 01:20
Ze zednosatanistic kého oběžníku:
———- Původní zpráva ———-
Od: satanael@hell.com
Komu:
Datum: 26. 7. 2016
Předmět: OPERACE VÍRA ZAPOČALA
„Mí sluhové,
v rámci našeho tajného projektu 21. srpna 2016 zkoušíme, kam až můžeme zajít v rozezlení Hospodina. Proto jsme podřízli jeho pastýře.
novinky.cz/.../...
Dále jsme tvrdě znásilnili a rovněž podřízli jeptišku. To je pouhý začátek, protože nyní budeme tajně podřezávat kaatolické kněze napříč Světem. Budeme se skrývat za pohádkou o Islámském státu.
Vy, moji sluhové víte, že žádný Islámský stát neexistuje. Jedná se o naši satanistickou organizaci vytvořenou našimi americkými bratry k rozvratu Světa a konání všeho zla tak, aby se neukazovalo na satanisty, ale na lidi Knihy. Chceme proti sobě postavit křesťany, muslimy a židy.
Vy pravověrní víte, že vládneme světovým bankám, státům, tajným službám, armádám. Víte, že stojíte za veškerým zlem na tomto světě.
Naši bratři investiční bankéři uvrhli Svět do války už více než tisíckrát. Ještě před Kristem jsme udržovali svět v satanismu neustálými válkami. Financovali jsme všechny kruté diktátory a radili jim, jak vládnout. Financovali jsme masakry v Egyptě, Řecku, Asii, vražedné kampaně řeckých králů a římských císařů.
Financovali jsme barbary, aby rozbili starověký Řím, když nám ho křesťané ukradli a přestali uctívat kult mého Otce. Financovali jsme dlouhé války mezi muslimy a křesťany, křížové výpravy jsme proměnili v potoky lidské krve.
Financovali jsme zabíjení panovníků na trůnech, věšení francouzského krále, střílení ruské carské rodiny, Napoleonovy krvavé války a řitom jsme platili jeho protivníky.
Platili jsme holocaust a vymysleli jsme si Hitlera. Platili jsme ho přes americkou Union Banking Corporation, kterou vedl náš bratr John Prescott Bush. Jeho syn dostal za odměnu amerického prezidenta a jeho vnuk ho dostal taky za vyvraždění Iráku a vytvoření Islámského státu a Al Kajda.
Stojíme za vším zlem. Vy satanisté v politických funkcích a mezinárodní bankéři skrýváte naše činy. Blbečkové křesťané hltají televizi a věří denním blábolům, které vůbec nejsou pravda. Největší náš úspěch je, když jsme po pravém papeži Benediktovi nasadili našeho falešného papeže. Náš falešný papež nyní velmi podporuje import arabských satanistů, kteří podřezávají hrdla katolickým kněžím. Sláva jemu a mému Otci Satanovi.
SATANAEL“ (pozn. Antikrist)
z blogu Petry Bostlové
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás