Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaMaďarsko spustilo kampaň proti migrantům. Přišla okamžitá reakce od samotného George Sorose

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Maďarsko spustilo kampaň proti migrantům. Přišla okamžitá reakce od samotného George Sorose

Plakátová kampaň maďarské vlády namířená proti migrantům, která využívá portrét amerického finančníka George Sorose, posiluje v zemi antisemitismus. Podle zpravodajského serveru hvg.hu to uvedl Soros v prohlášení citovaném britskou zpravodajskou stanicí BBC.

Americký finančník v něm vyjádřil dík občanům Maďarska, kteří plakáty s jeho portrétem strhli.

„Jsem znepokojen, že současný maďarský režim používá antisemitské asociace jako součást své záměrně klamavé dezinformační kampaně,“ konstatoval. Dodal, že ho povzbuzuje skutečnost, že vůči kampani protestovala i maďarská židovská komunita.

Soros reagoval prostřednictvím svého mluvčího Michaela Vachon, který v úterý řekl, že kampaň připomíná temné období Evropy a Sorosův postoj k migraci si kabinet premiéra Viktora Orbána vykládá mylně. Podle jeho slov maďarská vláda šíří nenávist vůči cizincům a démonizuje uprchlíků. Samotnou kampaň označil Vachon za protievropskou.

Podle BBC mnoho maďarských židů se domnívá, že kampaň, jejíž náklady se odhadují na 5,7 miliardy forintů (1,8 milionu eur), je antisemitská. Orbánova vláda to však popírá.

„Nedovolme, aby se nakonec smál Soros!“ píše se na billboardech s portrétem finančníka, které byly v minulých dnech rozmístěny po celém Maďarsku. Plakáty jsou označeny jako Národní konzultace 2017 a je na nich uvedena poznámka, že 99 procent lidí (Maďarů) odmítá ilegální migraci.

Důležité je připomenout, že Izrael považuje za legitimní kritiku na adresu amerického miliardáře George Sorose a obviňuje ho ze systematických pokusů podrýt demokraticky zvolenou vládu židovského státu, oznámilo místní MZV. K tomu už se Soros nevyjádřil.

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+128 # cacas 2017-07-12 14:43
To je k posrání, kritika kohokoliv, je-li zároveň židem = antisemitismus. Co těmhle lidem se v těch hlavách odehrává, to je k nevíře ... nejhorší je, že se zdá, jakoby oni sami tomu snad věřili.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+87 # Jan C 2017-07-12 16:31
Náš stát mě neustále dojí na každém kroku.Je mi nevolno z toho, že mi za to skoro nic nedává. Raději nebudu rozepisovat, na kolik si cením jeho služeb, ale je to haléřová záležitost.
Ale spíše by měl platit on mě za to, že si tu pěstuje vyžírky, kteří vykořisťují slušné lidi a nedovedou nic jiného než zamořovat mé okolí kraválem, odpadky a smradem. Také za to, že na tyto odpudivé parazity převedl majetek lidu, který mí prarodiče pomáhali vytvářet.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+66 # Ignác 2017-07-12 17:25
Že Vás to překvapuje. Průser bude, jestli přijde bratrská pomoc. Nyní však ze Západu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # diamond 2017-07-13 10:05
Bude zajímavé, jak to bude politbyro zdůvodňovat.
Jisté je, že tu bratrskou pomoc sežere daleko víc lidí, než tu v 68. A to je smutné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Jaris 2017-07-13 00:53
cacas, muzes si byt jisty, ze ten plakat s filckou Sorosem strhavali zidaci nikoliv Madari. Chazaru je v Madarsku take prehrsle.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+116 # Monika lkemae 2017-07-12 14:57
[...]a Sorose urychleně na lampičku ! Je to dnes největší zrůda co chodí pod sluncem ! Na svědomí má i placeni slimáku a rozvrácení celé Evropy ! Ten za ty nakradené penize nic kloudného neudělal pouze na světě ještě hůře to je také jeho jediná starost ! Maďarsko by sním mělo také konečně zůčtovat má na svědomí spousta židů které připravil o životy !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+92 # olinka215 2017-07-12 16:16
Ahoj Moni,
Maďarsko a Orbán jsou v dnešní Evropě jediní, kdo se, na úrovni premiéra, nejen odhodlal, ale především pochlapil a brání Evropu takovou,jakou jsme ji doposud znali. Jsou důslední a neustupují tlaku, který na ně EU vyvíjí a věřím tomu, že to nejsou jen planá slova, jako u nás.
Obzvlášť teď, před volbami, se tady u nás, s odpůrci migrace roztrhl pytel. Bohužel, všichni víme, že jsou to jen plané sliby,kterými nás chtějí ještě jednou podvést a donutit k tomu,abychom jim to tam hodili.
Když vidím tu jejich beznaděj a strach, schované za falešnými úsměvy, tak si říkám, že čím víc bude takových debilů,jako je Halík, či slavný vítač Kohout, tím lépe, protože jen takové zrůdy, mohou svými výroky, lidem otevřít oči
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+52 # Historik 2017-07-12 18:00
Dobrý den Olinko,
to jste trefila. Ultraortodoxní vítači probouzejí normální lidi z letargie a politici už začali opět převlékat kabáty. Tentokrát do barev antimigračních a lehce protievropských . Ale správně jste napsala, že jde jen o sliby a přetvářku. A jen do voleb. Kdy vlastně volby něco změnily? Nikdy nic zásadního. Vždy se jednalo jen o kosmetické změny zabalené do hory keců a slibů. Ale drancování země a obyvatel pak vždy pokračovalo dál a ještě víc.
Myslím, že klíčové bude, jak se ta která strana postaví k referendu a invazi z jihu a hlavně z Ukrajiny.
No a to o čem už dlouho víme...v Německu začalo slučování rodin a jejich legální import placený státem.
freeglobe.parlamentnilisty.cz/ .../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # olinka215 2017-07-12 19:12
Ahoj Historiku=))
Drancování je ten nejvýstižnější termín, který jste mohl použít. Zřejmě je stále co drancovat, proto tolik stojí o každý hlas.
Rozkradený stát, zaplavený cizími firmami, které se nestydí lidem nabízet místo platu, vyloženě, almužnu a ještě se cítí dotčeně, že za ni nechce nikdo dělat. A protože nebudou mít dostatek otroků, tak budou mít důvod, volat po zahraniční síle. Což je voda na mlýn našich "nejvyšších." Budou moci argumentovat tím,že ne Brusel,ale trh si vynutil přijímání migrantů, když, ti líní Češi, nechtějí dělat v montovnách za 13 000,-
Dneska jsem se vyběsnila, když jsem zaslechla v rádiu, o kolik procent stoupla cena másla. Moderátorka prohlásila,že se ekonomové shodují na tom,že z másla se stává "luxusní potravina".
Pokud mě paměť neklame, tak máslo vždycky patřilo k základním potravinám. Jen během války bylo nahrazováno margarínem,o kterém moje babička říkávala, že to byl takový "kolomaz"
Až tam jsme to dopracovali, téměř 30 let od převratu..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Historik 2017-07-12 20:11
No jo, moc nás ti komunisti rozmazlili. Cpát se máslem, každý co hrdlo ráčí... tak to by nešlo. Vzpomněl jsem si na Adolfa, jak říkal, že Němci si budou muset vybrat- máslo, nebo kanóny.
Možná jsme na tom dnes stejně, jen se nikdo neuráčil nám to říct. Zvedají se výdaje na armádu, nakupují zbraně horem dolem. Bráníme Pobaltí, Mali, Afghanistán, sponzorujeme Kurdy i Ukrajinu, tak to musí být někde znát.
Ale chtělo by to nějakou propagandistick ou akci, aby všichni pochopili, co je důležité a jaké jsou naše západní hodnoty.
Něco jako
- Ten kdo brání Pobaltí, nechlastá furt podmáslí.
- Nafutruj se margarínem, ubráníš se před Putinem !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # olinka215 2017-07-12 21:10
Vy jste básník!:-))))
Už jsem zase zapomněla,jak se posílají smajlíky=)))
Poslala bych Vám toho,co pláče smichy.
Jinak máte, pochopitelně, pravdu a o to je to smutnější.
Už se ani neobtěžují cokoliv oznamovat, vědí,že by jim to neprošlo,tak to zavedou mlčky a ovce jen čumí...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # John Maxwell 2017-07-12 20:48
Ahoj Olinko a ostatní :)), co se týče potravin bude daleko hůř ,nejenom ,že EU má dvoje standarty a schová to za regionální chutě a výrobce tak neni nucen dodávat zboží ve stejné kvalitě pro všechny státy EU ale budeme platit vic a víc za horší a horší potraviny...k tomu článek ...
Odpadkový koš Evropy
casopisargument.cz/.../...
S tím souvisí schválení smlouvy CETA.,v únoru 2017.
e-republika.cz/.../
Korporátní fašizmus se na pozadí dění rozjíždí ...
Pak bude následovat TISA (Smlouva TISA: globální migrace pracovních sil bez práv a likvidace státu) popis a důsledky jsou dostupné ze stejného odkazu ....a zakončí to TTIP...
Takže se dej a plány jen pozdrželi na příhodnější chvíli ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # olinka215 2017-07-12 21:19
Ahoj Johne, dneska jsem v práci udělala přednášku, na téma volby a celé oddělení pochopilo,koho volit :-)))
Jinak s Vámi souhlasím, jsme nejen zdroj levné pracovní síly,ale především odbytiště pro jejich šunt.
Dřou nás, kde můžou a nestydí se k nám vozit i svůj domovní odpad..
Merkelka bude TTIP pochopitelně obhajovat a protlačovat, protože Německo bude opět tím,kdo na tom vydělá.
Prostě neskutečný hnus
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # John Maxwell 2017-07-12 22:03
K tý přednášce ... v dnešní době udržet pozornost lidí je někdy za cenu nadlidského úsilí tak gratujuji ,politika neni v módě a řada lidí mávne odmítavě rukou ....
K těm smlouvám na G20 nebyli jen čelní představitelé, ale i bankéři a ekonomové ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # drn 2017-07-13 10:04
k tomu maslu, tady ve spanelsku je spanelske nebo nemecke v aldi lidl za stejnou cenu, ctvrtka 1.15euro. na gibraltaru 1.20 libry

kdyz to podle kurzu prepocitam, tak ve zlodejistanu aka CR jde o kartelovou dohodu a nic jineho
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # peto8 2017-07-12 15:19
Zlo se da poorazit jenom zlom !!!!!!!!!!!!!!!
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # cacas 2017-07-12 15:38
Stejně jako tmu porazíš jedině světlem a zimu jedině teplem, zlo porazíš jenom a pouze dobrem! Zlem jen splodíš ještě větší zlo. To je zákon vesmíru, který funguje zcela univerzálně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # rullerer 2017-07-12 16:22
Cituji cacas:
Stejně jako tmu porazíš jedině světlem a zimu jedině teplem, zlo porazíš jenom a pouze dobrem! Zlem jen splodíš ještě větší zlo. To je zákon vesmíru, který funguje zcela univerzálně.

Tak mi prosimte vysvetli jak chces porazit [...]a kterej te napada fyzicky dobrem.. bedlive poslouchaam .. :D :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # cacas 2017-07-12 17:09
Napsal jsem někde, že obrana vlastní kůže je zlo?

Nicméně, garantuji Ti, že když budeš používat rozum a cit namísto ega a svalů, každý konflikt vyřešíš ještě dříve, než taková vyhrocená situace vůbec nastane. Uč se od nejlepších - od Ježíše z Nazareta, od Máhatma Gándhího, nebo třeba i od Putina, i on často nastavuje druhou tvář namísto vracení kopanců. A jen na malý okamžik si představ, jaké "dobro" by nastalo, kdyby kolem sebe začal kopat a mávat pěstičkama.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Dědouch11 2017-07-12 17:50
Jsi docela dost mimo. Kdypak třeba Putin nastavil druhou tvář?
Ti, co ve jménu tvého boha a Ježíše mordovali nevinné, ti taky páchali dobro? A že ho bylo? (nech si kecy, že to nebyli praví věřící. A "všemohoucí", i Ježíš to měli na háku, přestože bylo špiněno jejich jméno...)
Když někdo bude mít zálusk na tvůj majetek, manželku, dítě, co tím svým rozumem vymyslíš, aby ta "vyhrocená situace" nenastala? Když tě někdo přepadne v parku (jen tak, protože se mu zachtělo, protože jsi moc bílý, nebo málo oblečený), jak tomu předejdeš? Nastavíš druhou tvář? Nebo ledvinu? Ukecáš ho?
Jak jinak, než svaly a zbraní, se ubrání země dovozu "demokracie" z SSa? Jak měla třeba Sýrie + mnoho dalších předejít "vyhrocené situaci"? Že jsi jim neporadil!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # cacas 2017-07-12 19:31
Asi jsme Dědouchu oba "docela dost mimo", jako bychom se bavili každý o něčem jiném. Já zmíním Ježíše, což byl bezpochyby laskavý, bezkonfliktní a hluboce morální muž, ty na to reaguješ nějakými římskokatolický mi zvěrstvy o tisíciletí později. Jak to souvisí? Ve jménu "mého" boha? Co ty víš o "mém" Bohu? Nevíš nic, přesto soudíš.

Gándího jsem nezmínil jen náhodou, ten ti na tvé otázky "jak jinak, než svaly a zbraní" může odpovědět, budeš-li o to stát. Já tě o ničem přesvědčovat nechci a nebudu, vím své, o konflikty a agrese u nás nouze není, můžou skončit u piva i v nemocnici, záleží hlavně na přístupu, to je fakt.

EDIT: Málem bych zapomněl na Putina :) ... sis nevšiml, jak se do něj s chutí kdekdo trefuje? Jak důstojně to přechází? Máš pocit, že se chová k okolí tak jako se okolí chová k němu? Že oplácí urážky urážkami, agresi agresí? Asi ne, co?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # diamond 2017-07-13 10:22
Já vůbec nevím, jaký byl Ježíš, pokud existoval a nebyl jen koncentrát ideálů, vizí a sebeklamů.
Co však vím, jsou skutky, jaké v jeho jménu prováděly na lidech celé planety jeho tzv. ctitelé, ale především ti, kteří si kdysi uvědomili, jaký by to byl kšeft vzít si Nazaretského na prapory. Milióny pohanů, kacířů, nevěřících atd. by mohly dlouho vyprávět, co je to křesťanská láska, páchaná pod záštitou trnové koruny a kříže. Víme o tom své v téhle zemi a to i z dob blízkých, s odstupem několika pouhých let.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Dědouch11 2017-07-13 12:10
Tak.
A že těm, co se k "vševidoucímu" a "všemohoucímu" upínají, není divné, že zvěrstva a svinstva, jeho jménem, za ta staletí napáchaná, ho nechávají v klídku?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+49 # BC 2017-07-12 15:22
jednozanacna podpora a vdaka Orbanovi ze stale bojuje za prezitie madarska ale ostatnych narodov strednej europy !

madari, mam na mysli aj slovenkych madarov zobudte sa o podporujte zdrave madarske sily na cele s orbanom a nie tych [...]v v madarskych mediach kupenych za lacny gros.

musim povedat ze este nikfy som tak nefandil madarsku ako teraz za vlady Orbana, drzim mu palce.
v nasich koncinach sa po Putinovi stava najpopularnejsi m aktivnym politikom.

spatne sa musim priznat ze som rad ze povodne plany na vojnu slovenska s madarskom po osamostatneni SR nakoniec slobodomurski jezuiti stopli. zamienkou vtedy malo byt vodne dielo gabcikovo a tiez ze havel nemal ake tanky poslat na slovensko kedze nadpolovicna vacsina osadiek tankov v zapadnom (ceskom) vojenskom okruhu boli slovaci.

teraz je cas aby sme vyuzili poslednu moznost zachrany slovenskeho, madrskeho aj ceskeho naroda uzkou spolupracou.

drzte sa madari , sme s vami !

co sa tyka seresa ten uz doseresoval, caka ho daleko horsi koniec ako obesenie na lampu vyssie spomenute to mi verte...

pekny den !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-23 # Falconcz 2017-07-12 15:43
Doufám, že si místní rudoši a zarylí nepřátelé Židů a Izraele, velmi dobře přečtou, než spustí svoje obvyklé nadávky na Židy a na to, že Židé mohou i za to, že je sucho a nebo prší, že i stát Izrael se připojil ke kritice toho [...]a Sorose, protože jeho mají dost i Židé v Izraeli, protže tento [...] podporuje i tam ony různé neziskovky , které podporují muslimácké palestinské teroristy a ohrožuje tím bezpečnost státu Izrael a jeho obyvatel. Je to jen další doklad toho, že jsme v boji s muslimským a multikulturalis tickým nebezpečím se Židy i Amerikou představovanou prezidentem Trumpem či Ruskem na stejné lodi, protože [...]ové typu Sorose a spol nenávidí nás všechny a snaží se zničit pomocí těch různých aktivistických neziskovek celý svět jak ho nyní známe a snaží se ho změnit podle jejich zvrácených představ, což jak v USA, tak v Evropě znamená podporu masové imigrace asociálů, muslimů a černochů a snaha zlikvidovat a přeměnit původní neposlušné, ale inteligentní bílé obyvatelstvo a jeho nahrazení mixem podstatně méně inteligentnější ch, ale o to více poslušných černochů a muslimů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Jaris 2017-07-13 08:56
Falcone, mas to cele popletene. Ja jsem pouze kritik zidu a Izraele a poukazuji na jejich neradstvo, ktere pachaji po celem svete. Jejich overena metoda, ze pouzijou nekoho jineho, ktery je videt. V dnesni dobe k zaniku evropske kultury jim slouzi muslimove. ISIS v jejich hruznych cinech podporuji, zranene si vozi do Izraele a leci je, aby pak dal bojovali za zidovske zajmy za par spinavych sekelu nebo dolaru. Jsou to prave zidi, kteri podporuji multikulti, ovsem je to pouze dobre pro jine narody. Pro Izrael, ne ne ne! Samotni jsou rasisti nejvetsiho kalibru a nejsou ochotni prijimat do Izraele zadny cizi element. Vesele pokracuji v genocide Palestincu pres mezinarodni umluvy. Neziskovky jsou v rukou zidu. Finance, politika proti lidem, dekadentni kultura, zpitvorene skolstvi,pokriv ena prava, necestny obchod jsou v rukou mezinarodnich zidu. Bohuzel, spousta lidi to nevidi a nebo videt nechce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # diamond 2017-07-13 10:43
Volně z knihy Nepřítel z Atlantidy (A. Pludek):
Chtíce zvítězit, vládněte nejdřív vším, čeho je k tomu zapotřebí.
A je k tomu zapotřebí, abyste se nejdřív stali Penězoměnci, Kupci a Šacéři člověčenstva. To je ten klíč k jejich ústům, jež budou hladová, pakliže vy to chcete, anebo sytá, přivolíte-li.
A za druhé je zapotřebí, aby nebylo žádného vědění a poučení, jehož by se jim dostalo od kohokoliv jiného, než od vás, ať o věcech blízkých nebo dalekých (rozuměj o problémech každodenního života a o znalostech a poznání chodu světa, zákonitostí vývoje společnosti, přírodních zákonitostech - V.K.). Staňte se v jejich očích poslové (dárci) všech věcí starodávných i nových a Mistři Života, aby vám věřili, že cokoliv z věcí (záležitostí) jich se týkajících, je ve vašich rukou lepší, než v rukou jejich.
A posléze se staňte dárci jejich Zákonů a jejich Strážci. Zákony pak upravujte tak, aby za Právo bylo obecně ve vší vážnosti považováno to, co je k vašemu užitku a ne k jejich. Neřádem pak nazvěte to, co by vám bylo ke škodě, ale jim k prospěchu. VY se jim staňte Soudci, Zákonodárci, vykladači práva a přísedícími. Nenaleznete pak nikoho, kdo by se vám postavil jako rovný v jakékoliv při.
----
Knížka vznikala v 70. letech a až mrazí, jak tento volný citát koresponduje s úsilím elit o ovládnutí lidí na této planetě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # jirka b 2017-07-12 16:27
Neděkuj Soros, plakáty strhli aby si mohli utřít prdel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # peto8 2017-07-12 16:57
Povsstani proti daaaaablovi zacina kkkdy ???
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # pesimista 2017-07-12 18:27
a? myslis ze ostatni co nejsou muslimove jsou andilci? treba v svoji zemi chlastat nemohli a tady to jen nezvladaji....t y nase zvyky (kokain...heroi n atd)

delas jako by se podobnych cinu slavni krestane nikdy nedopustili...t vl nezer tak ten net a jdi nekdy ven...az dostanes pres picu od slavnych krestanu tak mozna pochopis

www.youtube.com/.../

www.youtube.com/.../

www.youtube.com/.../
co na to reknes ty [...]e? zaujaty
www.youtube.com/.../

www.youtube.com/.../

www.youtube.com/.../

www.youtube.com/.../

www.youtube.com/.../

www.youtube.com/.../

www.youtube.com/.../

www.youtube.com/.../

www.youtube.com/.../

www.youtube.com/.../
:D tohle je dobre xD ^^

jinak koukam ze utoky krestanu nejsou moc na youtube...cim to asi je ? ^^

A takhle by to spravne melo na svete vypadat az mi z toho bezi mraz po zadech...i kdyz ta kvalita je strasna...takov ych lidi si moc vazim...ne hnupu co rozdmychavaji zlo
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jaris 2017-07-13 11:45
Pesimisto, vidim, ze mas v jadru dobre srdce. Ten kluk co ho eskalator vezl z druhe strany a on se drzel za zabradli, mi pripomne muj vlastni zazitek s mym synem, kteremu byly tri roky. Jen jsem se otocila, abych do pytliku dala par rajcat, muj zvidavy syn se chytil zabradli jedouciho eskalatoru a ja ho uz jen chytala zoufale za paty. Ital, ktery pracoval u kasy, nechal kasu kasou a stoupl si s naprazenou naruci, ze ho chyti. Nastesti ho nahore vytahli jini lide. Dodnes nemohu zapomenout na tu rychlou reakci Itala, ktery mi jeste stacil rict, ze vse dobre dopadne.
Souhlasim, ze tihle lidi, kteri riskuji zivoty nebo zraneni pro druhe, maji mou velkou uctu.
Proto kdyz davam penize, podporuji zachranare, sanitky a hasice.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jaris 2017-07-13 11:51
Predposledni veta ma znit: "Souhlasim, ze tihle lide, kteri riskuji zivoty nebo zraneni pro druhe, jsou uzasni jedinci v nasi spolecnosti a maji mou hlubokou uctu."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch11 2017-07-13 12:14
"Pesimisto, vidim, ze mas v jadru dobre srdce."

To asi jo, ale ta hlava a ego...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # pesimista 2017-07-14 02:57
ty mas co mluvit (nenech se vysmat smejde)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # Uncle Sam 2017-07-12 17:00
Konečně jste našli nepřítele. Nepřítel není Trump nebo Putin, USA nebo Rusko ale zbytečně bohatý [...]i, kteří řídí svět. Pro ně neexistují hranice na mapách a je jim úplně jedno jaký jste národnosti nebo vyznání... za vším je jejich boj o rozdělení moci nad světem. Aneb když už tě peníze přestanou uspokojovat....

Jinak si stále stojím za tím, že jste všichni parta nekrofilních samojebů .....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Dědouch11 2017-07-12 17:53
Jasně, pořád jsi letadlo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # pesimista 2017-07-12 18:29
a nejvetsi samojeb bez vlastniho nazoru se musi ozvat (pokryt pravdu) a jak ? utokem hodneho neandrtalce
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # diamond 2017-07-13 10:45
Místy i supersonické...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # pesimista 2017-07-12 17:35
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Jiri Novak 2017-07-12 19:51
!!!V ČESKÉ REPUBLICE SE V SOUČASNOSTI KONÁ VOJENSKÉ CVIČENÍ NATO (USA) OPERACÍ PROTIVZDUŠNÉ OBRANY!!!
TOTO CVIČENÍ JE SOUČÁSTÍ DALEKO ROZSÁHLEJŠÍ AKCE
. Více v překladu článku níže.

NATO skotačí u hranic s Ruskem.

NATO současně provádí celou sérii vojenských cvičení v zemích, které hraničí s územím Ruska nebo které se nacházejí v jeho bezprostřední blízkosti. Co to je? Protahování svalů? Snaha podpořit poněkud nepružné spojence ve východní a jižní Evropě? Nebo přímá snaha zastrašit nepokorné Rusy?
V Litvě, Rumunsku, a ČESKU začínají vojenská cvičení NATO spočívající v operacích protivzdušné obrany. Na území Litvy byly dopraveny protivzdušné raketové komplexy z USA
.
„USA poprvé rozmístily v Litvě protivzdušné raketové komplexy Patriot v rámci zahájeného cvičení NATO „Tobrug Legacy 2017., které je zaměřeno na organizaci systémů protivzdušné obrany“ – píše se v publikaci DW s odkazem na litevské Ministzerstvo obrany.

Rakety jsou rozmístěny na základě amerického závazku o zabezpečení bezpečnosti Litvy a připravenosti Pentagonu odeslat do regionu dodatečné vojenské síly.

Cvičení Severoatlantick ého paktu se konají současně v Litvě, Rumunsku a ČESKÉ REPUBLICE. V Litvě budou manévry prodlouženy do 22. července. Účastní se jich 450 vojáků z Litvy, Polska, Velké Británie a USA. Cvičení je zaměřeno na vzájemnou spolupráci pozemních sil protivzdušné obrany. Manévry jsou prováděny v podmínkách přetrvávajícího napětí mezi NATO a Ruskem.

V tutéž dobu u bulharského města Sliveň začalo velké vojenské cvičení s účastí ozbrojených sil celé řady zemí NATO.

Cvičení, kterých se účastní 25 000 vojáků a důstojníků 23 zemí Severoatlantick é aliance a řada zemí, které dosud oficiálně ještě nejsou členy NATO bude trvat deset dní. Účastní se jich tankové, motopěchotní, inženýrské a letecké oddíly, pododdíly a jednotky specnaz USA, Bulharska, Kanady, Portugalska, Itálie, Řecka, Polska, Maďarska, Litvy, Rumunska, SLOVENSKA, Srbska, Ukrajiny a Gruzie.
zdroj:planet-today.ru/geopolitika/item/72750-nato-rezvitsya-u-granits-rossii
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # diamond 2017-07-13 10:47
K tomu honění lodiček v Černém moři u Oděsy...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jarin G. 2017-07-13 16:56
Zdravím Jirku a Vaška.
Prostě nedaj pokoj a nedaj!
Mě moc vadí ta účast Srbů, Bulharů, Maďarů a Slováků. Proč ti chtějí "cvičit" na Rusa?!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch11 2017-07-13 19:12
Jardo, necvičí na Rusa i žoldáci ČR?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jarin G. 2017-07-13 20:30
A to mě mrzí ze všeho nejvíc, Vláďo! Jako i ti ostatní, jsme v NATO a tím i zbaveni vlastního rozhodování proti komu chceme cvičit, válčit. A kdyby došlo na nejhorší, tak se Čechů ani nikdo nezeptá, jestli chceme jít na Rusa nebo ne. Musíme plnit své "závazky". A to i kdyby tam nebyli takový darebáci jako je Stropnický a další. Našli by se jiní lokajové, jiní gauneři!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jarin G. 2017-07-13 20:30
Pardon! 2x stejný příspěvek!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # ZBYNEK CERNY 2017-07-12 21:24
Madarsko je ted bezpečná zem tam se od stehuju nebo do USA ALE PRYČ S TETO REKUBLIKY KTERÝ JE PROLEZLI BOLŠEVISMEM A KAPITALISMEM . A ZA CHVILI TU BUDOU 27 TISIC MIGRANTU JEN TO VYHRAJE BABIŠ .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # senil 2017-07-13 08:31
Soros je zlo. Jeho názory jsou skandální a otevřeně o nich mluví na bilderbergovský ch konferenciách. Chtěl by islamizovať Evropu a zničit její původní kulturu. Takže Maďary chápu.

[...]/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Věra Štimová 2017-07-13 11:11
To, co se chystá, je velká válka, podobná těm dvěma prvním, ale bude jiná v tom, že nebude obrana. Nebudou to jednotlivá vojska chránící svou zemi, budou to tátové od rodin, chránící životy svých žen a dětí. Bude ale ukončena tím, co je nyní vidět na obloze a to, co je na obloze se periodicky každých asi 24000 let opakuje. Zaniklé civilizace, převrácené horniny, vyzdvižená moře a lesy utopené v hlubinách Země, odkud se teď doluje uhlí, to vše tady už bylo, stejně jako před dalším cyklem. Pokud si to najdete na webu, tak tohle Země prožila nejmíň šestkrát. Nemohl za to žádný asteroid, žádný člověk, ale slapové síly černé díry v centru naší galaxie. Stejně jako Slunce neobíhá nás, ale my obíháme Slunce, tak i to, co satanisti hloupě nazývají černým sluncem, naše planeta teď obíhá. Modlete se, aby to řídil váš Stvořitel a ne satanovi poskoci toužící po chaosu. Volejte svoje anděly strážné, protože proti tomuhle bude nějaké provokační cvičení nata na nic. Ty změny počasí, které se dají vysledovat k totálnímu zatopení Moravy v roce 1997 a u nás v roce 2002, kdy byla Praha pod vodou, není to jenom snaha HARPistů nám nakukat globální oteplování, aby mohli práškovat. Ve srovnání s tzv. očistou zeměkoule, půjdou všechny jejich snahy k ledu. Pokud to ale nebude řízená očista, jak se o tom zmiňuje Písmo....no, prej máme anděly strážné, každý muž, žena i dítě. Ať jsou v tuto dobu s námi, protože tentokrát to potopa světa rozhodně nebude. Mimochodem pro tuto dobu nelze použít nic jiného než duševní sílu. Tu mechanickou totiž zajistí černé Slunce svou gravitací. Proč myslíte, že satanisti fandí té černé díře ? Pokud bychom nepoužili aspoň vroucné modlitby ve svatém růženci, pak by to roztrhalo planetu. Indicie jsou na internetu včetně toho, jak apokalypsa bude vypadat, když lidi budou kašlat na to, že nemají jenom tělo, ale i myšlenky. Ty myšlenky se dají synchronně použít jak proti válkám vedených kobkaři, tak ve spojení Ježíše Krista s našimi anděly strážnými. Vědci myslí, pořád usilovně přemýšlejí, jak by získali granty, ale na to, že musí krmit mozek glukózou, aby něco vymysleli, zcela zapomněli. Říká se tomu zákon o přeměně hmoty a energie. Život jako takový do svých výpočtů taky nezahrnuli, přitom pokud by nepřemýšleli, tak by nežili. Oni by měli především hlásat to, že mají anděla strážného, jinak se na ně vykašle, jako oni na něj. Umělci mu říkají aspoň můza a když je políbila, aspoň nám Nohavica dal přes ní pěkné písničky. Tak nezapomeňte, že síla je i v myšlenkách.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Big Lebowski 2017-07-13 13:42
Zajímalo by mě, kolik dostali zaplaceno ti jmenovaní občané, strhávající plakáty na výraz nesouhlasu :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás