Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaMoskva je rozhodnuta vyhostit americké diplomaty a zabavit jim majetky

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Moskva je rozhodnuta vyhostit americké diplomaty a zabavit jim majetky

Rusko se rozhodlo pro zrcadlobou odvetu vůči Spojeným státům. Moskva by mohla vyhostit diplomaty USA, uvedl list Izvestija s odvoláním na zdroj v ruském ministerstvu zahraničí.

K takovému kroku nutí Ruskou federaci Washington, který rovněž zabavil v prosinci 2016 ruské dilomatické nemovitosti na území Spojených států. Znamená to, že ruská strana má v úmyslu vyhostit 30 amerických diplomatů a zabavit objekty, na něž má Amerika vlastnická práva v Rusku.

Skutečnost, že Spojené státy nehodlají vyřešit tento konflikt se projevil na summitu „Velké dvacítky“, kde se toto téma rovněž projednávalo. Podle zdroje publikace rozhodnutí USA nutí Rusko reagovat zrcadlově.

„Existují předběžné dohody o uspořádání setkání ruského náměstka ministra zahraničí Sergeje Rjabkova a amerického prvního náměstka Thomase Shannona v Petrohradu. Nebude-li kompromis nalezen, budeme muset přijmout taková opatření,“ řekl zdroj Izvestijím.

Před svým odchodem administrativa Baracka Obamy ohlásila sankce proti Rusku, kdy bylo donuceno 35 ruských diplomatů opustit USA do 72 hodin. Na to ruský prezident Vladimir Putin změnil rozhodnutí ministra Lavrova, že dojde k vyhoštění amerických diplomatů. Americká strana ovšem navíc sankce posílila zabavením ruských diplomatických nemovitostí a zdá se, že se postupem času trpělivost Moskvy vyčerpala. Bude v této souvislosti zajímavé sledovat reakci amerických činitelů a médií. A dá se očekávat přímo exploze „spravedlivého rozhořčení nad agresivním chováním Moskvy“, ačkoliv se jedná o zcela běžně uplatňovanou diplomatickou proceduru reciprocity u konfliktu, který rozpoutal Washington.

Zdroj: pz.cz

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+55 # prasoallahpes 2017-07-11 16:05
Doporučení pro americké židozednářské elity.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # Dobrý Den 2017-07-11 17:52
A také pro ty naše havloidně topácko odéesácko černoprdelnické s ozubenou palicí.

Obzvláště komicky z tohoto hlediska vypadají názory Michaela Kocába ve výtvoru Několik vět 2017, kde jako reprezentant pražské havlérky nenávratně mizející v minulosti volá po rozhodujícím posílení naší pozice v EU. V Hamburku by Kocáb se svojí partou mohli mávajíce tibetskými vlajkami zaujmout rozhodující pozici tak nanejvýš při čištění záchodů po velkých hráčích. Přitom by mohli u pisoárů rozdávat letáky o morálce a dodržování lidských práv v Číně. Pro případ, že by prezidentovi Si Ťin-pchingovi, kterému všichni kromě Trumpa podlézali (Merkelová otevřela v Berlíně čínské reklamní Panda centrum za 10 milionů eur), došel toaletní papír.
parlamentnilisty.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+42 # Historik 2017-07-11 17:15
On Obama v závěru svého mandátu naházel Trumpovi co nejvíc klacků pod nohy, aby mu co nejvíc ztížil začátek úřadování a zavázal Ameriku k různým nesmyslům. Pak začaly "pomáhat" soudy proti Trumpovým dekretům a samozřejmě média vyráběla nejméně 1 umělou kauzu denně. No a najednou je půl roku pryč, ale vlastně daleko více, protože už za 2,5 roku začne naplno nová prezidentská kampaň. A to Trump ještě zdaleka nemá postavený svůj tým, natož celou administrativu, takže žádné hluboké změny nemohly ani začít. Chápete.. a o tom je americký 4 letý volební cyklus. I drobná chyba systému se nemůže hlouběji projevit. A v krajním případě ji lze napravit impíčmentem, nebo atentátem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # olinka215 2017-07-11 21:38
Tak to máte pravdu. Obama se postaral o to, aby se Trumpovi nedařilo, hned, od samého začátku. Nejen tím, že obvinil Rusko ze zasahování do voleb, a na základě tohoto obvinění, vyhostil diplomaty a zabavil diplomatický majetek, ale především zanechal Trumpovi jako dědictví Sýrii a Ukrajinu. Obojí je tak úzce provázané s Ruskem, že to bohatě stačí mainstreamu a válečným štváčům k tomu,aby z tohoto "problému" žili ještě dlouhé měsíce.
Rusko prokázalo mnohem více trpělivosti,než kdokoliv jiný. Nedej bože, že by to bylo obráceně..
To, že se strhne humbuk a vyrojí se výkřiky o ruské agresi, je jasné. Otázkou je,jestli na taková prohlášení skočí a ujme se jich někdo jiný, než Janda, Palata či Štětina
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Janinna 2017-07-11 22:54
Ahojte Olinko a Historiku, přidávám se k vašemu pohledu.
Rusko s tímto krokem čekalo dost dlouho, čekalo až se trochu uklidní americké domácí problémy.
Já si myslím, že zdrženlivost ze strany Ruska byla vstřícným gestem, udělali vše pro to, aby nekomplikovali ještě více práci Trumpa.

Na otázky týkající se vyhoštění ruských diplomatů nedostávali v Rusku uspokojivé odpovědi a evidentně ani schůzka na G20 nepřinesla v tomto žádný průlom, alespoň pro veřejnost.
Tak nastal čas na situaci reagovat - a Trump dostal jedinečnou šanci se zbavit diplomatů, lidí dosazených Obamou - proti Trumpovskou klikou, a přitom si vůbec "neušpiní ruce".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Jarin G. 2017-07-11 23:54
Já jen podotknu.
Když si vybavím, jak Putin se snažil vyjít s každým americkým prezidentem (viz. Stone) a jak se to po čase vždy zvrhlo. Nevěřím, že to bude jinak. Konec konců už Donald a uSsa začínají v některých věcech, vzešlých z hovoru TxP couvat!
Trump je pod tlakem, na který v současnosti nemá a musí kombinovat, intrikovat, přizpůsobovat se. Ani moc té výkonné síly nemá (bacha, ale den po dni posiluje).
Uzavřel jakousi dohodu o příměří v Sýrii a už tam proameričtí "rebelové" syrské armádě sestřelili stíhačku (píši jinde i s odkazem). Kdepak asi vzali tak účinnou zbraň?! uSSa x Izrael?
P.S.: přece jen ten odkaz přiepím, aby to nevypadalo, že si vymýšlím:
Povstalci sestřelili syrské letadlo
novinky.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Wiloni 2017-07-12 03:14
"Uzavřel jakousi dohodu o příměří v Sýrii a už tam proameričtí "rebelové" syrské armádě sestřelili stíhačku (píši jinde i s odkazem). Kdepak asi vzali tak účinnou zbraň?! uSSa x Izrael?"

K žádnému sestřelu nedošlo.
almasdarnews.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-07-12 08:47
Taky si myslím. Mimo "Hovínek" nic takového nikdo neuvádí. [...] by to tam už určitě dívno měl!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # peto8 2017-07-11 18:34
Do zoo se to ne+da???
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # Willbr 2017-07-11 19:43
Rusko si dříve, či později pro svoje přijde. Všechno co mu kdy ukradli, podvodem získali, to všechno si jednou Rusko vezme zpátky. A bude to Rusko, kdo předloží konečný účet. Už teď jsou z Ruska posraní strachy až za ušima. Nedávají to na sobě znát, zatím vystupují z pozice síly a zastrašování, ale to dělají všichni zbabělci a křiváci. Vědí, že se jejich čas blíží, vědí, že se blíží rok 2018. Netuší, jaká hrůza je čeká a nebude to válka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-07-12 11:22
Willbr prezraď viac.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-13 # pesimista 2017-07-11 19:53
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Věra Štimová 2017-07-11 22:17
Komunismus takto začal v Rusku, Obama je s tímto světonázorem hodně pozadu, ale zdá se, že alespoň částečně se v jistých kruzích uplatní ruská zkušennost. Nač čekat, tento světový názor je již delší dobu oplatňován i na evropských univerzitách. Dokonce i církev vidí jistou humanitu v tomto světonázoru. Proč a z čeho tedy bude americký mainstream vinit Putina ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # MíruZdar 2017-07-12 11:58
Na komunismus mám alergii, už z toho, kdo jej vynesl na světlo světa - satanista Marx (narozený do původně rabínské rodiny v Prusku). a dopomohl touto ideologií k provádění další z mordovaček a převratů v rámci Ruské revoluci.

Revoluce ve Francii v 19.stol., v Rusko ve 20.stol, mi připadá jak přes kopírák s barevnými revolucemi na Ukrajině, blízkém východě... pro některé uskupení je určitě nejen finančné výhodné vytvářet rozdmýšky a udržovat chaos...

tedeum.cz/.../...
www.wnd.com/2010/11/232217/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Jarin G. 2017-07-11 23:52
Je to reciproční. Zub za zub, oko za oko! Není možné akceptovat uSSákům dělat jednostranné kroky!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Piovarči 2017-07-12 11:27
Putin vie čo robí. Zachováva hlavne chladnú hlavu a nereaguje zúrivo ako USA a tým sa mu stále vo svete zvyšuje kredit a naopak USA stále viac klesá.
translate.google.sk/.../...
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Jaris 2017-07-12 01:45
Premyslim, proc Putinova vlada neadekvatne reaguje na vsechny americke podrazy a intriky. Navic se vzdy situaci snazi vyzehlit na ukor Ruska, a to se mi nelibi! S US diplomaty a majetkem mel Putin okamzite reagovat a udelat to same. Ono tech incidentu uz bylo dost a zapadni vlady imbecilu ovladane zidy nechteji prijmout mirovou spolupraci Ruska. Chteji pouze nerostne bohatstvi a Rusko srazit navzdy na kolena. Ustupky Ruska pokladaji za slabost.
Duvodu, proc se Rusko vuci zapadu chova dost servilne, muze byt nekolik. Bud nema dostatecnou silu valcit s NATO nebo se snazi konfrontaci vyhnout za kazdou cenu na svuj ucet.
Casto premyslim o one udalosti, kdy Putin na nekolik dni zmizel. Je o tom nekolik teorii. Ja si myslim, ze byl NEKYM upozornen, aby si prestal prilis vyskakovat, jinak.....Prost e byl vydiran. Od te doby se mi zda Putin ne tak razny, ale je to muj osobni nazor.
Rusko se dodnes nevymanilo z chazarsko-zidov skych chapadel a v tom je jeden z hlavnich problemu, proc Putin nema volne ruce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # pesimista 2017-07-12 02:56
blik
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jaris 2017-07-12 05:01
???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch11 2017-07-12 10:38
"Inklud", ti zřejmě chce naznačit, že začínáš chápat...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jaris 2017-07-12 12:36
Diky, Dedouchu. Na takove hieroglyfy potrebuji prekladatele - odbornika. Jeste, ze Te mam! :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch11 2017-07-12 10:31
"Premyslim, proc Putinova vlada neadekvatne reaguje na vsechny americke podrazy a intriky."

Co takhle rozvaha, strategie.
Putin ovládá Rusko, ale ještě ne dost. Rusko je Silné, ale ještě ne dost...
Práce kvapná - hovno platná.
Vyčkej času. To, že něco nevidíme, neznamená, že se nic neděje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jaris 2017-07-12 12:49
Hmmm....Mne se zda, ze USA je kazdym dnem pevnejsi v kramflecich. O zastaveni valek nemuze byt reci, vzdyt to tak naramne sype. McDonald ekonomiku neutahne, ale zbrane jo. Ja uz zadne prekvapeni necekam, Dedouchu. Ted jsem se divala na program, kdo podporuje Trumpa, ktery o sobe rekl, ze on je to nejvetsi stesti, ktere mohlo Izrael potkat. Schvalne jsem ty ksichty pocitala a kdyz to doslo k petapadesatemu zidu, tak jsem to proste vypnula, jelikoz to melo jeste dlouhe pokracovani.
V Rusku to zrejme bude podobne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch11 2017-07-12 13:52
Jaris, máme jen drobečky podstatných informací, může dojít (dojde) k hodně velkým překvapením a lze jen doufat, že budou převládat ta příjemná.
Na SSa, už bych nevsadil, ani falešný pětník.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Qerulant 2017-07-12 10:50
Osobne som presvedčený, že narýchlo urobené rozhodnutie nebýva zvyčajne to najlepšie. Možno aj preto sú reakcie Ruska akoby spomalené, nie však servilné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Monika lkemae 2017-07-12 09:16
Rusko by nemělo ve všem USA ustupovat a ukázat také svoji silnou pozici ! Uz je to pomalu 7 měsíců kdy diplomati museli opustit USA do 72 hodin ! Mělo se udělat obratem to samé v Rusku ! Ty fašisti vědí že se nic dít nebude a čím více vystrkuji ty své křivé ksichty i pracky ! Putin má své oblíbené misto daleko od civilizace je to pravoslavný klášter obklopen vodou kam se vždy občas strati na své meditace !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás