Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaIslamistická „morální policie“ v Německu využívá k vynucení zákona šaría násilí a zastrašování

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Islamistická „morální policie“ v Německu využívá k vynucení zákona šaría násilí a zastrašování

V částech Německa využívají gangy islamistů násilí a zastrašování k vynucení zákona šaría zvláště proti čečenským ženám a ženám čečenského původu v Berlíně, uvádí zprávy.

Der Tagespiegel hlásí, že výhrůžné video ozbrojeného muže v kukle obíhá čečenskou komunitou už od března 2017 přes službu WhatsaApp.

Islamistická ‚morální policie‘ v Německu využívá k vynucení zákona šaría násilí a zastrašování

„Tady v Evropě určité čečenské ženy a muži, kteří vypadají jako ženy, provádí nevyslovitelné věci. Vy to více, já to vím, všichni to vědí,“ prohlašuje pistolí mávající fanatik.

„Čečenské ženy, které flirtují s muži jiných etnických skupin a uzavírají s nimi sňatky, čečenské ženy, které si vybraly špatnou cestu a ty kreatury, které se nazývají čečenskými muži – mají už jen malou šanci, dostaneme je všechny.“

„Po přísaze na Korán vyrazíme do ulic. To je vyhlášení našeho záměru; neříkejte, že jste nebyli varováni; neříkejte, že jste to nevěděli.“

Setkání s tou drsnou justicí vynucující šaría v Berlíně popsala ženská oběť v interview s mediální organizací Meduza sídlící v Lotyšsku.

Žena popsala, jak islamisté pořídili její záznam, jak se prochází ulicí spolu s ne-čečenským mužem a později se objevili i u ní doma. Jí se povedlo se ukrýt, ale toho muže se zmocnili a brutálně ho zmlátili, kdy přišel o většinu zubů.

„Co je jim vůbec do mého soukromého života?“ ptala se. „Neznám je. Nechci je. Nejsem ani jejich sestra nebo dcera. Do mého soukromého života nikomu nic není.“

Takového ‚zhřešení‘ se lze dopustit i tak prostým činem, jako chozením do mainstreamové německé školy, kde je součástí osnov sexuální výuka. Mnohé ženy a dívky, které by radši přijaly spíše Západní životní styl, říkají, že váznou v islámských tradicích, aby se pokusily uniknout pozornosti islamistů, ale takové předstírání nestačí vždy jako dostatečná prevence.

„I v hidžábu na mě např. řvali, že jsem prostitutka, protože jsem měla oční make-up. A tak jsem začala přemýšlet: ‚Komu vlastně se chci zavděčit?‘“ řekla jedna dívka.

„K získání úcty všech je třeba zabalit si hlavu šátkem, sklopit oči a nikdy nevycházet z domu. Kdo by ale takový život chtěl?“ zeptala se další.

Obě souhlasily, že už „nejsou schopny snášet to pokrytectví vedení dvojího života.“

Meduza cituje Frakfurter Allgemeine Zeitun odhadující, že do Německa během posledních pěti let přišlo 36 000 Čečenců.

Zdroj: breitbart.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-22 # jan lavicka 2017-07-11 11:09
Podařilo se!! Navzdory chazarským agentům a slouhům Chovance, psům a sockám typu Maxwell :)
Přesně to, co říkám už roky: ORANIZOVAT, FINANCOVAT, v od čeho přesně Maxwell, Dědouch, lpg odrazují!!! Jen tak zachráníme své děti před životem ve strachu:
parlamentnilisty.cz/.../...

Taky jste přispěli, nebo jste do jednoho jen kecalové a zbabělci? Přispívejte, FINANCUJTE, ORGANIZUJTE (třeba v tajnosti).
img10.rajce.idnes.cz/.../...

Kdo něco skutečně dělá, ať mi dá plus, kdo nic nedělá, dá minus ... od Maxwella a jeho 30 účtů čekám klasickou porci zázračně končící téměř vždy kolem -25, smutná to sociální bytost plná not od Chovance a chazarů, jak zastrašovat lidi od aktivity :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Popo 2017-07-11 12:16
Cituji AC24:
Islamistická ‚morální policie‘ v Německu využívá k vynucení zákona šaría násilí a zastrašování
"Zábavné" na tom je že aj celá tá slávná zastupitelská demokracia presadzovaná všademožne vo svete sa správa zrovna tak... hlavnespravy.sk/.../1065094
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # Popo 2017-07-11 12:23
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # Piovarči 2017-07-11 12:33
Toto je celkom dobrý projekt. Občianskym hnutiam nemožno v takýchto aktivitách brániť len prachy si musia zaistiť sami

„Budeme spolupracovat s libyjskou pobřežní stráží a nabídneme jim v případě potřeby pomoc. Chceme konat tam, kde naši politici selhali, a udělat vše proto, abychom zastavili zničující ilegální migraci do Evropy. Pokud obdržíme signál SOS, samozřejmě lidem v nouzi pomůžeme. Poté je ale nedovezeme do vzdálené Evropy, ale odevzdáme je do rukou úřadů v Libyi,“ píše se ve zprávě hnutí Generation Identity s tím, že jeho loď nebude narušovat teritoriální vody žádného ze států v oblasti
.
V Sýrii sa zatiaľ úspešne postupuje aj proti umierneným džihádistom spolupracujúcim s USA armádou.

Armáda získala 3000 km štvorcových

Situácia pred postupom

Sýrska armáda a jej spojenci zachytili hlavnú časť plynových polí al-Haid v blízkosti Palmyry a teraz sa pokúšajú tlačiť ISIS zo zvyšku oblasti.
Medzitým sa objavili správy o posilneniach vrátane značného počtu delostreleckých častí a viacerých raketových systémov, ktoré prijali vládne sily pôsobiace v oblasti Palmyra. Podľa miestnych zdrojov je teraz nárazová sila sústredená v blízkosti plynového poľa Arak.
Ak to bude potvrdené, znamená to, že armáda a jej spojenci čoskoro začnú s veľkým tlakom smerom k mestu Sukhna.

aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Popo 2017-07-11 12:53
Priatelia Síria je len jedným z krásných a zatial ešte stále "živých" príkladov toho jak pofiderné je mať tú svoju pravdu kritú nakradnutým. Každému bez výnimky len to čo jeho jest...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Piovarči 2017-07-11 15:10
Nechápem kto čo v tej Sírii nakradol a komu. Tam je teraz všetko rozbité na maderu. Dôležité je že tam nebude vládnuť krutý stredovek a IS.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jarin G. 2017-07-11 22:24
Ahoj Pio, zdravím tě po dovolené. Dík za informace z fronty. Na "Hovinkách" (i ty sleduji, abych věděl, co se dozvídá ovčan) jsem četl tento článek:
Povstalci sestřelili syrské letadlo
novinky.cz/.../...

Ani na [...]u, ani jinde jsem takovou zprávu či ohlas na ni nezaznamenal. Víš o tom něco?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Dědouch11 2017-07-11 22:38
No to je dost, že se taky ukážeš! Nemáš té dovolené nějak moc?
kk
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jarin G. 2017-07-11 23:19
Ahoj milý "Chlapáku Vláďo", vždyť já tu skoro každý druhý, třetí, spíš čtvrtý den něco málo a krátce podotknu!
Dělají nám střechu (půda hotová), na dvoře ještě cca 10 m tvrdého dřeva v metrech (průměr 50 - 80 cm, takže se to musí nejdřív štípat klíny), kdybys viděl přerostlé trávníky okolo pozemku...., žena taky má furt pocit, že je potřeba něco dělat a já že to až tak moc nepřeháním, že bych mohl i víc! /Tady se trochu zastavím. Ona je jinak fajn, ale je to workoholik. Ona musí pořád něco (podle ní) smysluplného dělat! Ani u té TV jenom nekouká (já mám svůj pokojík a TV moc nesleduji, byť ji tam mám), teď má žena období pletení košíků, krabiček, květináčů apod. A život s wkhl. má své úskalí. Teď zrovna vymýšlí, co s tou vodou ze střechy, že by jezírko, zásobník.....!!!/
Jinak i tu je to tu na AC24 trochu "prázdninové". Akorát ten "adolescent" mele a mele. I naše chytrá děvčata mají ty příspěvky kratší než jindy! Smrťák taky jednou za 3 dny.
A jinak, i když jsem nepřispíval, vždy jsem vše poctivě sledoval! A kamarády, včetně tebe, poctivě plusy podporoval ;o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch11 2017-07-12 13:19
No, tak jasně, samozřejmě jsem v obraze. Ale proč si nešťouchnout, že. Taky jsem přidal "kk".
Ohledně života se ženou wkhl, ale pláčeš na špatném hrobě. :D Dobře to znám, ale taky vím, že jakmile nad chlapem není dohled, snadno zvlčí. :D
A neboj, ona si tě nestrhá, na to si dá pozor, protože komu by pak podstrojovala, koho by úkolovala... Vynahradí ti to, třeba až tě zdolá rýmička. :D
Řekni si "chudák já, to je mi mě líto" a šup, do práce.
kk

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Piovarči 2017-07-12 14:31
:-)))))
Pozdravujem chlapci. Ja zatiaľ cestujem pravidelne k jadranu. Minulý týždeň tam šli teploty na 40 stupňov. Riadny úpek tak že tie jaskyne tam celkom bodli:-)
O tom zostrelení zatiaľ neviem nič. Už by to bolo všade ale pokiaľ to boli džihádisti možno sa to tak nemedializuje ako keby ho zostrelili Izraelci alebo USA. Naposledy tam zostrelili zásobovaciu helikoptéru v Deir Ezzor. Inak neviem o ničom no tiež som tu týždeň nebol.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jarin G. 2017-07-13 10:11
Dík a dávám ti za pravdu! Mám to tak, jak píšeš!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Dědouch11 2017-07-11 13:18
Pio, díky za zprávy a mapy ze Sýrie.
Ovšem nadšení ohledně toho hnutí a jejich lodi nesdílím. Jo, mají loď, to jo, přeju jim ji. Užijí si s ní trochu zábavy. Sice je trochu jinde, ale to už je brnkačka. Stačí jen 80000 žabích kůží na přemístění... :DDD
Jen naiva, si může myslet, že hrstka nadšenců s jednou lodí, může narušit plány těch, kteří se rozhodli Evropu, pro snadnější dosažení svých cílů, zamořit islámskými sarančaty.
A jen blbce (Lavičkův syndrom) napadne, že miliony porazí ty, kteří banky ovládají a vlastní...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # prasoallahpes 2017-07-11 14:16
Platné pro většinu dějů ve světě včetně islamistů v Německu a celé EU.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Piovarči 2017-07-11 15:24
Dedouchu ahoj
Každá iniciatíva sa ráta. To je ako keď Grinpeace dosiahla zákaz lovu velrýb. Tiež spočiatku nemali žiadnu šancu. Klásť odpor sa dá aj s malými prostriedkami.
300 Sparťanov držalo v šachu celú Xerxesovú armádu a ich príklad napokon spôsobil jeho plnú porážku.
Malá sila ale aké urobila problémy obrovskej armáde. Nič netreba vzdávať dopredu. A každá aktivita je dobrá a potrebná.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch11 2017-07-11 15:58
Pio, srovnáváš nesrovnatelné.
To, jestli se budou velryby lovit, nebo ne, mají ti, kteří se považuji za majitele zeměkoule a díky jimž se válčí, padají (nevhodné) vlády atd atd (ten dlouhý výčet jistě psát nemusím), na háku a je jim úplně jedno, jestli budou velryby existovat. To je úplně jiný level.
A Sparta, v tehdejší situaci a podmínkách... :DDD
Jistě, nevzdávat se, bránit se, bojovat za svoji zem, rodiny, kultůru, hájit dědictví po předcích, ale to, k čemu jsem se původně vyjádřil, je prd do větru. Hlasitý, aby budil dojem...
Co myslíš, za jak dlouho poté, co tu loď dostanou do Středozemního moře (pokud vůbec), budou mít nehodu, nebo "nehodu", objeví se najednou něco, co jejich bohulibou misi znemožní, ukončí...? A omluví se lidem (hlavně lavici, který tam "hrnul 1000 Kč jednou za dva měsíce"), že jim za jejich peníze nic nepředvedli?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # John Maxwell 2017-07-11 17:37
To je lepší těch 1k investovat do zásob a obrany jak své vlastní tak komunit...páč státu jsme opravdu u (_!_)....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # John Maxwell 2017-07-11 16:56
Asi tak ....agenda 2030 a její uvádění do praxe kde EU s krytím z OSN uvovolní miliardy euro pro zřizení centra v Libii aby pod pláštíkem legálnosti mohli zafinancovat soukromé subjekty na rozvoz imigrantů po celé Evropě,oni si kazit kšefty nenechají ,v tom se točí moc peněz z rotačky Evropské banky a hlavně všech obyvatel EU.
A opravdu je naivní si myslet, že lze peníze porazit penězi, kde na jedné straně stojí dobrovolná iniciativa a na straně druhé Evropská banka s rotačkou, však oni už mají páky vymyšleny jak těmto neduhům které by jim odváděli zisky jinam než chtějí udělají přítrž.
Tady se koukněte jak vícekancléř Němcka smýšlí o odpůrcích migrace a co by s nimi udělal a věřte ,že naše chátra má noty stejného ražení....
www.youtube.com/.../
www.zvedavec.org/.../14492

Sralbotka v Bruselu: My bychom ty migranty brali, ale Itálie nám to neumožňuje
11.7.17
Česká republika:
Česká republika se ve sporu s Evropskou komisí o to, že podle kvót nepřebírá migranty z Itálie a Řecka, bude s velkou pravděpodobnost í bránit poukazem na to, že jí splnění závazků znemožnily podmínky a nečinnost především italských úřadů.
______
To trapné švejkování, ubohé odvolávání se na druhé je přesně to, co nám zajistí tuny migrantů dodaných promptně. A je to přesně ve stylu blata Sobotky.
zpravy.idnes.cz/.../...
www.zvedavec.org/vezkratce/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Snorlax 2017-07-11 11:23
Mám takový pocit, že tohle bude na 100% přesné a pravdivé
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # senil 2017-07-11 11:41
Mnoho lidí si myslí, že z Německa se postupně stane Germanistán a němci se dobrovolně podvolí. Doufám že se mýlí, jinak by to byla katastrofa. časem by pak dobyli i nás.

[...]/.../zrozeni-germanistanu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # Meno22 2017-07-11 11:42
Tak A kto je teraz fasista a rasista? Fasizmus s rasizmom si Merkelova sama pozvala do krajiny a fasisti chcu toto rozposlat do kazdej krajiny ako obalku s antraxom! Nech sa zapad zozere za ziva s nimi!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+51 # oskar 2017-07-11 11:56
Čečenské ženy v Evropě mají smůlu, zde nenajdou zastání, vždyť političtí činitelé jsou na straně islámu a šarii. Doma v Čečensku, které vede Kadyrov, by se cítili bezpečněji, než v dnešním Německu. Ale na to musí přijít sami
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+52 # Pokémon 2017-07-11 12:05
Je zarážející, že německá policie zmateně korzuje po městech beze zbraní a muslimské opičí komando nosí pistole. Kdo je tady vlastně postaven do jasné nevýhody v případě nějakého konfliktu? Není už čas s tímto režimem skoncovat? To ty současné vlády v těchto evropských zemích jsou tím, kdo musí z kola ven, jinak těm primitivním, fanatickým zabijákům připraví na zlatém podnose podmínky pro naše vyhubení. Svrhnout tu [...]enou, falešnou "demokracii" a zlikvidovat ty zrádce do posledního eurohovada.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-19 # jan lavicka 2017-07-11 12:42
Tak něco skutečně dělej, kontaktuj spolehlivé, organizuj, financuj, jinak je každé tvé slovo NA NIC:
img10.rajce.idnes.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # Pokémon 2017-07-11 13:27
Píšeš jen to samé, financuj, financuj a komu ty posíláš svůj příjem? Napiš mi pár ověřených tipů, kam posílat svůj mizerný důchod, aby neskončil nějakým vykutálencům na svém kontě? Uvědomuješ si, že takovým nezodpovědným chováním můžeš vlastně podporovat ty, proti kterým bojuješ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Dědouch11 2017-07-11 13:54
Poky, šťouráš do hovna. Bude smrdět.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Mirek 2017-07-11 16:23
nechapu, proc mas minusy
zrovna za tenhle koment
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Dědouch11 2017-07-11 16:51
Abys pochopil, musel bys znát jeho komentáře za delší dobu.
Znám je od počátku, kdy se tady začal exponovat a vím, že je to lidový vypravěč, který je spíše nebezpečný, než by byl čemukoliv prospěšný, pokud by skutečně cosi, kdesi finančně podporoval. Usoudil jsem nakonec, že nemá smysl číst, reagovat, ani hodnotit.
Chodí sem několik stálých diskutérů a ti se už vzájemně "znají", znají názory ostatních, i lavičkovy bludy a vidí je v kontextu... Chodí sem taky dost lidí číst, aniž by přispívali, ti jsou také v obraze a zřejmě mu "nakládají".
Sám, je ovšem přesvědčen, že má tři odpůrce s "multiúčty", kteří mu nandají každý deset mínusů...
Budeš-li stálým čtenářem diskuzí, brzy pochopíš.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Piovarči 2017-07-11 12:49
Začať musíte doma a skúsiť to v blížiacich sa voľbách....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # jan lavicka 2017-07-11 12:59
To je vtip? Ty opravdu ještě věříš, že zfalšované volby zfalšované nebudou, že stačí v životě jen volit (jako vůl)? :-O

Parlamentní demokracie už dávno nefunguje, volby jsou hromadně falšovány, lidi nic SKUTEČNĚ nedělají, tak si to zaslouží:
img10.rajce.idnes.cz/.../...

Pro začátek je třeba se organizovat a kontrolovat volby V KAŽDÉ VOLEBNÍ MÍSTNOSTI. To se dá minimálně i anonymně se po zvolení lidí ptát, co volili: ORGANIZOVAT SE, FINANCOVAT!!! Demokracie sama nepřijde, ale sama odejde, už odešla:

Babiš vyhraje volby, bude lhát, že migranty nevezme a po volbách je sem nasáčkuje. Už nyní začal na decimaci podnikatelů, on chce mít stát plných závislých, nicnedělajících tupců jako je třeba Maxwell.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Piovarči 2017-07-11 15:28
Súhlas je treba občiansky kontrolovať i voľby. Možno sú posledné....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Dědouch11 2017-07-11 16:08
Kamery jsou dnes na každém kroku a úplně by stačilo, aby byly namířeny taky na urny a byly nonstop online, aby se každý mohl kdykoliv podívat na veškeré manipulace, včetně sčítání.
Ale to vládnoucí klika nepřipustí.
Bylo by po dohadech, jestli byly volby zfalšované.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # John Maxwell 2017-07-11 17:51
Lavice ja zbytečně neoblbuji lidi kolem aby posílali svoje úspory na imaginární účty ...
To co se podle mne vyplatí je lidi informovat o situaci a situaci která nastane aby byly připraveni ,zásoby potravin ,první pomoc ,vlastní obranu ...třeba pes je vhodnej a podobně to je rozumnější jak posílání peněz do (_!_) ,informace to lidem pomůže víc jak cokoli jinyho být připraven, nepropadnou panice ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch11 2017-07-11 20:06
Hlavně zvednout prdele v ten pravý čas, až nastane skládání účtů...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # John Maxwell 2017-07-11 20:16
Tak tak Dědouchu a nebrat si servítky oni si je vůči nám taky neberou...
Každý si musi uvědomit, že bude hájít existenci svojí a svých potomků ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-20 # Jan Kadlec 2017-07-11 13:05
Z toho ale plyne důležitý fakt. Očividně musí být hodně muslimů, kteří zákon šaría nedodržují, když kvůli nim jiní muslimové zřizují "policii". A výpovědi těch dívek to jenom potvrzují... Takže teď se dá lehce poznat magor a fanatik od normálního muslima. Už tady nepište, že islám není s námi slučitelný a že tady muslimové nemůžou žít. Z tohoto článku jasně plyne, že je řada muslimů, kteří by chtěli žít podle našeho stylu. Ale bohužel je mezi nimi taky řada fanatiků, takže až si budete chtít zanadávat, tak nenadávejte na muslimy jako celek, ale jenom na ty magory, co chtějí prosazovat nesmyslné zákony. Ty bych odlifroval okamžitě pryč a byl by klid...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Popo 2017-07-11 13:21
Cituji Jan Kadlec:
Už tady nepište, že islám není s námi slučitelný a že tady muslimové nemůžou žít.

Ej bisťu priatelu, máš ty to len krásne "belmo" pred očami. Tu máš niečo od niekoho kto tam reálne žil a na rozdiel od teba si o tom nie len niečo myslí... www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-19 # Jan Kadlec 2017-07-11 13:41
Já pouze reaguji na článek a informace z něj. Měl by ses tedy pokoušet vyvrátit pravdivost tohoto článku, protože moje závěry vychází z informací z něj. Pokud je článek pravdivý, pak je pravda i to, co jsem napsal...

Článek je z dnešního dne, tvůj odkaz z loňského roku. Ať je v něm cokoliv, aktuálnější informace to přebíjí...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Piovarči 2017-07-11 15:31
Kadlec vo Francii sa radikalizuje napr. tretia generácia. Oni to majú v krvy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # John Maxwell 2017-07-11 18:02
Dalo by se to Pio přirovnat ke spicím agentům a bylo s tím i tak počítáno islám je doktrína středověku...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # jan lavicka 2017-07-11 13:28
Mezi muslimy (převážně nevzdělaná zvířata) je více psychopatů než mezi nemuslimy v ČR (tam je nevzdělaných zvířat méně), takže kvůli tomu bys je tu chtěl, protože je tam pár dobrých, vzdělaných? Umíš vůbec počítat 1+1? :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-12 # Jan Kadlec 2017-07-11 13:38
Nikdy jsem nenapsal ani slovo o tom, že tu někoho chci. Je zvláštní, jak často mě z toho ostatní viní. Pochopení psaného textu je zřejmě pro mnohé stále problém...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-13 # Jan Kadlec 2017-07-11 13:53
Četl jsi vůbec, co jsem napsal? Proč se mě ptáš, jestli bych je tu chtěl jako celek? Zcela jasně jsem napsal, že fanatiky je třeba vyhostit. Když vyhostíš fanatiky, tak ti zůstanou právě jenom ti dobří a vzdělaní. Takže na tvou nesmyslnou otázku musím odpovědět, že pokud bych tady snad někoho chtěl, tak právě jenom ty dobré a vzdělané. Samozřejmě bych byl radši, kdyby každý žil ve své zemi, ale na druhou stranu nevidím smysl ve vyhánění lidí, kteří nikomu nic neudělali. A jenom o ty se tady celou dobu jedná, protože ti jsou soustavně přehlíženi... Ono se o nich totiž nepíše každý den v mainstreamu jako o těch fanaticích...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # John Maxwell 2017-07-11 19:58
Kdysi jsi se ptal proč může islám koexistovat v RF ...nad tím se stačí zamyslet jakej je rozdíl mezi vládou třeba Měmecka a RF v otázce migrace a migrantů a proč je RF čtvrté co do počtu příjmu imigrantů a neni tam chaos jako ve zbytku Evropy kam ta chátra bez inteligence leze ...
přečti si toto a zapřemýšlej o účelu článku zde na AC24 a pointě co sledoval a laké pocity měl článek vyvolat a jaká reakce byla sledována.....
Než se probudíte, je pro vás připravena další iluze a propaganda určená otrokům
eurasia24.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Popo 2017-07-12 08:10
Cituji John Maxwell:
...nad tím se stačí zamyslet jakej je rozdíl mezi vládou třeba Měmecka a RF v otázce migrace a migrantů a proč je RF čtvrté co do počtu příjmu imigrantů a neni tam chaos jako ve zbytku Evropy kam ta chátra bez inteligence leze ...
Priatelu netreba sa vobec zamyšlať, stačí bez toho hlúpeho domýšlania si sprostostí len pozorovať reálný život okolo seba. Aj úchyl (mysliaci človek) to vypozoruje že Rusi sú v Rusku ešte stále doma... www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # John Maxwell 2017-07-12 08:31
„Vidět a cítit znamená existovat, myslet znamená žít.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Popo 2017-07-12 08:38
Cituji John Maxwell:
„Vidět a cítit znamená existovat, myslet znamená žít.
Priatelu vlúdila sa ti tam "drobná" chybička ale neboj, ako mysliacemu človeku kedže "Myslenie je matkou omylu." ti bude snáď odpustené. Pravda je taká že myslieť = prežívať (živoriť), žiť = cítiť (preciťovať zažité). V citoch myseľ nemá svoje miesto...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # John Maxwell 2017-07-12 11:38
To si zase zplodil, ale blbost ty živořící chybičko :))) mno jo Syndrom ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Vladimír 2017-07-11 13:36
lajkit.cz/.../...
Takto je třeba se k těm černým chovat
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # contumacia 2017-07-11 13:57
Proč se nepíše o pouliční válce v Hamburku...???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # contumacia 2017-07-11 14:00
Odpovím si sám...!!!

Aby se odvedla pozornost od hlavních viníků, kteří tu migraci způsobili tím, že zničili mnoho zemí a nyní si hrají na spasitele zbídačených migrantů...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # pesimista 2017-07-11 19:41
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dobrý Den 2017-07-11 20:16
Islamistická morální POLICIE.

Vyhulí každému kozomrdovi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás