Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaToto je jediné video skutečného MMA boje Bruce Lee

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Toto je jediné video skutečného MMA boje Bruce Lee

Na internetu bylo zveřejněno jediné video skutečného boje Bruce Lee podle pravidel smíšeného bojového umění (MMA). Vzácné video je zveřejněno na YouTube kanálu Bruce Lee Central.

Podle Daily Mail byl soupeřem odchovanec mistra Ted Wong, který stále učí východní umění v USA. Video bylo natočeno v kalifornské škole Jeet Kune Do, která byla založená Brucem Lee.

V komentáři k videu je uvedeno, že oba zápasníci bojovali v chráničích a rukavicích podle pravidel MMA. Zdůrazňuje se však, že Bruce Lee chtěl bojovat „holýma rukama".

Za dva dny video získalo skoro sedm milionů zhlédnutí.

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+23 # Josef Švejk 2017-07-09 14:05
Jak z videa AC24 jasně plyne, je Bruce Lee nepřekonatelný bojovník. Téměř jako umělohmotný Makrónek.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # John Maxwell 2017-07-09 15:11
A bude po tomhle videu lacinější chleba ? zase zbytečné odvádění pozornosti ke zbytečným informacím...
--------------------------------------
Ono je pořád o čem informovat ....
Z domoviny :
Po Bílé hoře nebylo žádné temno. Církve chtějí národu poutavě vysvětlit, že na tuto dobu může být hrdý
České církve se společnými silami chtějí ponořit do studia 17. století. Chtějí se pokusit o společný výklad éry spjaté s povstáním českých stavů, jejich porážkou na Bílé hoře a následným obdobím tzv. temna. Píše o tom server Lidovky.cz. Smyslem celého úsilí má být podle serveru nabourání zažitých představ o době pobělohorské jako o období temna. Tento úsek dějin se totiž stále vnímá, píše server, jako jedno z národních traumat. Za účelem studia vznikla Komise pro církevní dějiny 17. století.

„Z hlediska vztahů věřících a církví u nás jsou raně novověké události jako stavovské povstání, bitva na Bílé hoře či rekatolizace obdobím, které nás stále bohužel nejednou rozděluje. Chceme prostřednictvím důkladného popsání bez různých nánosů a snahy porozumět těmto dějinným událostem nalézt mezináboženské porozumění,“ zmínil generální sekretář České biskupské konference Stanislav Přibyl.

parlamentnilisty.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # .lak 2017-07-09 16:42
K tomu snad zbývá dodat jen uďáky z konga.
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jan Kraus 2017-07-09 17:03
Co to znamená termín "církve"? Ve skutečnosti jsou ve skupině "výzkumníků" zatím 4 experti, 3 očividní katolici a jeden historik.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Josef Švejk 2017-07-09 20:28
"církve" je zkrácený název pro mezinárodní spolek pedofilů a oblbovačů starých babiček. Příslušníci spolku se nadto vyznačují mohutným obžerstvím a hlubokým citovým vztahem k penězům.
I laik rozpozná tyto jedince. Jejich grimasy, strach, zloba, krutost, nenávist, zlomyslnost, lakota, podlézavost, hloupost, škleb, lstivost, mazanost, potměšilost, devótně zdvižené pohledy, svatouškovské dojetí, jidášské polibky, lichvářská lakota, prázdnota, zbabělost, pokrytectví, opilství a nenažranost - jsou velmi charakteristick é.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # tarfin 2017-07-10 10:54
Tak hlavně že po tvém komentáři bude levnější chleba, ty mentále.. Pro mě je tohle za poslední dobu asi jediný v pohodě přispěvek i když Bruce Lee a MMA se nedá spojovat, každopádně to byl asi nejvíc všestranný fighter a legenda.. "Ten čo bol rychlý a silný"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # John Maxwell 2017-07-10 14:13
Víš "mentále" informační hodnota článku je na bodu 0 stejně tak jako tvůj příspěvek.
I takhle se dá podstrčit reklama ,všeobecné povědomí o Bruce Leem je jen využitím jeho jména jak pokračuje článek se jménem protivníka a informací, že stále aktivně vyučuje a ve jmenované škole v Kalifornii kde bylo toto video točeno s dovětkem, že ona škola byla založena Bruce Leem .... takže to není ničim jiným než reklamou ....
A jak sám článek uvadí v komentářích k onomu videu jsou informace které by čtenáře třeba zajímali, ale autor se s nimi neobtěžoval, proč? nechám na tvé fantasii.
Kdo pochopil oč v článku šlo ,pochopil i moji první větu o chlebu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # tarfin 2017-07-10 14:49
Víš, oni jsou i lidi co se zajímají o bojové sporty a jsou lidi jako ty co pijou pivo a stěžujou si..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # John Maxwell 2017-07-10 15:14
Ale ja nikomu neberu to o co se zajimá , docela zajimavě jsi mne zařadil i když se mnou určitě nebydlíš abys mě znal nebo to je podle sebe soudím tebe ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # John Maxwell 2017-07-09 17:10
Posuďte sami pro koho a jak pracuje EU ....
EU vytvořila další fond, přes který budou evropští daňoví poplatníci hradit realizaci Agendy 2030 ve světě
8.7.17
Evropská unie:
V lednu 2017 EU vytvořila svěřenecký fond pro Afriku, nyní má být vytvořen Evropský fond pro udržitelný rozvoj (EFSD), jehož cílem je mobilizace až 44 miliard eur na investice do Afriky a zemí jižního a východního partnerství EU - pro začátek

EFSD spojuje stávající investiční nástroje a měl by podnítit soukromé investice tím, že nabídne kombinaci grantů, půjček a finančních záruk ve výši 3,3 miliardy EUR.
_____
EU, OSN, kterým posluhují proradní národní politici, rozhodli, že evropská střední třída zafinancuje realizaci Agendy 2030 po celém světě.

Ale není to realizace lepšího světa pro lidi, ale realizace pobídek pro místní diktátory a evropské korporace. Alespoň to tvrdí sami Afričané.

To z našich daní se budou platit pobídky diktátorům v Africe a jinde. A oni za ně budou nakupovat od Německa , Francie a Itálie zbraně.

To z našich daní budou německé firmy stavět v Africe a jinde high-tech hranice mezi státy a zavádět biometrické pasy kombinované s Visa a Master cards, aby při každém použití karty věděli banky i diktátoři, kde se člověk nachází. To vše u 1,5 miliardy lidí. To je kšeft - to je ten skutečný rozvoj, o kterém se v Agendě hovoří.
A přitom by stačilo, aby se chránily hranice jediné - hranice Schengenu.
Je to tak proto, že EU se třetími státy zároveň uzavírá smlouvy na spuštění řádné, stálé a pravidelné migrace do Evropy. Aby se světová populace řádně promíchala a národy - spolu s demokracií - zmizely ze světa.
www.zvedavec.org/.../14479
parlamentnilisty.cz/.../...

Je to asi EU divné, ale státy Afriky nechtějí dopadnout jako Ukrajina ...
Burundi: EU a mezinárodní organizace používají demokracii jako zbraň, aby svrhly vládu a ukradly nám nerostné bohatství
Evropská unie:

Ministři a členové parlamentu Burundi obvinili EU a mezinárodní organizace, že se snaží pod záminkou ochrany lidských práv destabilizovat zemi a ustanovit loutkovou vládu, která by jim umožnila drancovat nerostné bohatství Burundi.

Burundský ministr vnitra, Pascal Barandagiye:

"Cizí mocnosti používají demokracii jako zbraň, aby svrhli vlády, které jim nevyhovují."

Zmínil masové demonstrace v roce 2015 a následný pokus o puč. Řekl, že po potlačeném puči uprchli organizátoři do Rwandy, Belgie a dalších zemí.

Vláda Burundi také zakázala neziskové organizace, které se rovněž podílely na pokusu o její svržení.

Ministr zahraničí, Nyamitwe, řekl, že se lidé v Burundi mohli zabíjet kvůli neshodám o půdu například a že to není důvod obviňovat vládu z nedodržování lidských práv. Ale že ani cizí mocnosti nebyly viny ve všem. Že to nebyl bílý muž, kdo rozdal mačety burundským lidem a řekl běžte a zabíjejte se navzájem.

_______
No, nebyl bych si tak jistý.

EU tlačí na Tanzanii, aby podepsala obchodní dohodu, Tanzanie dohodu považuje za ohrožení vlastního průmyslu
Tanzanie:

Aby se africkým zemím hůře odmítalo, podepisují s EU obchodní dohody v celých blocích.

To znamená, že pokud dohodu nepodepíší všechny země v bloku, nebude dohoda platit. Země, které dohodu podepsaly pak vytváří samy nátlak na ty chytřejší, které se podpisu brání.

Státy východní Afriky EAC mají podepsat Dohodu o ekonomickém partnerství EPA s EU. Smlouva EU-EAC zaručuje východoafrickým zemím přístup na trhy EU bez cel a kvót. Výměnou za to mají africké země postupně otevírat své trhy evropským produktům.

Tanzanie se zdráhá podepsat, protože dohoda by měla v současné formě negativní dopady na její průmysl.

Smlouvu již ratifikovala Rwanda a Keňa. Burundi má jako podmínku podpisu obnovení pomoci Bujumbuře a Uganda smlouvu podepíše pouze, pokud ji podepíší i všichni ostatní.

Tanzanijská parlamentní mluvčí, Tulia Ackson:

"Máme ústavní povinnost radit vládě ve věcech národní důležitosti. Parlament neřekl EPA ne, ale jsou zde námitky, které byly vzneseny, a parlament bude chtít, aby byly tyto věci vyřešeny dříve, než vláda podepíše."

________
To naše vláda s nikým nediskutovala a podepsala CETA v předstihu a bez mrknutí oka. Měla by si vzít příklad z africké demokracie.
www.zvedavec.org/.../14481
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-21 # pesimista 2017-07-09 18:19
njn ale ten jeho pribeh ve filmu je krapet zcestny ...nikdy nemel tak porusenou pater aby mel ochrnute cele telo (ale zrejme mel rychle reflexy...ale verim ze na svete zil nekdo ci ted zije ...ktery je ma rychlejsi ;) ) tak stejne to je s "nejrychlejsim" clovekem na zemi atd... holt jen nekdo nema potrebu to ukozovat a rejzovat na tom

a nic proti bruce lee...ale pro me v tom videu vyse je spis hrdina ten ktery utocil (protoze on utocil a bruce se jen branil....to je vzdy snazsi ;) tzn. jen cekal...ani bych se nedivil kdyby vyhraval taky hl. diky sugesci a presvedceni ;) )

[ani jednou nezautocil...to neni fer ;]

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # ondras36 2017-07-10 11:13
Překvapivě pro tebe "Jet Kun Do" znamená v překladu Way of the INTERCEPTING fist. (Cesta odrazující/zach ycující pěsti)
Jeho styl je tedy o rychlé obraně a ne o útoku.
Jeho denní trénink taky neni zádná procházka růžovým sadem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch11 2017-07-10 12:02
Počkej, ten ti to nandá!
Nevím co by mohl, ale něco vytlačí.
;)
:D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Vladimír57 2017-07-10 18:44
No, hlavně se ve všem vyzná a lehce orientuje. Málem mu ten široký záběr závidím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch11 2017-07-10 19:11
Já taky.
V jeho věku, jsem honil holky a nedělal blbě chytrého, přestože jsem neměl (na rozdíl od toho lumena) problém s vyjádřením svých myšlenek.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # xmarek 2017-07-09 21:05
Nasdílejte celebritu a máte milion (ne-li miliardu) zhlédnutí. Nasdílejte podstatu smíření, podstatu jak si udělat v životě pořádek: goo.gl/QOSpFG a budete mít s bídou pár tisíc.

Tedy pouze za předpokladu, že budete mít čas a sílu to propagovat mezi lidi.

Citace:
"Realitu mnohdy nezměníte, proto se snažte změnit hlavně sebe" Marek Xara
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # pesimista 2017-07-09 21:11
hrozny citat :D mimochodem tam mas dost "dokumentu" ale ani jeden nenese nazev "podstata smireni" :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Věra Štimová 2017-07-09 22:27
Pořád se to točí kolem vlády z OSN za pomoci Vatikánu a jeho vlivu. Pod Vatikánem je, jak František ukázal, rozsáhlé sklepení a mnoho chodeb, které spojují jednotlivá místa v Římě a pod Římem. To, co v podzemí je, jsou artefakty z období vlády Římanů, kdy vllastně se jednalo o světovládu. To, že říše Římská zanikla ve čtvrtém století, je dáno i tím, že přišel před tím Spasitel. To, že vlastně byl ukřižován, je důvodem, proč musí znovu přijít v době, kdy se chystá další světovláda za pomoci manipulace lidí církvemi všeho druhu. Pokud by totiž vyšel plán na genocidu lidstva z pera Římského klubu, pak by lidé nemohli přežít. Bůh Otec, Stvořitel Světa chtěl mít rodinu. Tu ale mu berou ti, kteří jdou opačným směrem a pošlapávají tak Zákony Života. Ty ale jsou nepsané a lidé je žijí. Jedním z těchto Zákonů je přece vrozená touha člověka po svobodě. To, co dělají všechny církve, je právě manipulace a vymývání mozků lidí učením odvolávajícím se na učení Ježíše Krista. Pokud by ale církve učily to, co tehdy hlásal Ježíš, nemohly by manipulovat s lidmi podle toho, jak jim satan zavelí. Proto Pravda je jak Ježíš, tak Ježíš je Pravda. Ten, kdo ho napodobuje, je tím falešným prorokem. To znamená ten, kdo hlásá přesné znění toho, co má v hlavě jako satanovu myšlenku. Snaha ovlivňovat lidi není a nikdy nebyla cílem Ježíše Krista. On hlásal právě o Zákonech Života, které ale každé dítě ctí. Ti, kteří scházejí z cesty života a jdou obráceně, tedy vstříct smrti, jsou právě ti, kteří jsou v církvích manipulováni kněžími a Slovo Ježíše je vysvětlováno nikoli těmi, kteří jsou obdařeni Duchem Svatým, ale těmi, kteří říkají, že ho mají už od svého pokřtění. Normálně ale člověk nechodí do kostela, aby si vyslechl názor na to, či ono od nějakého kněze. Chodí tam jenom proto, že chce. V tom je ta svoboda. Pokud nechce, tak tam nechodí. Proč tam tedy chce ? Pokud tam získává klid v Dusi, líbí se mu varhany a je to pro něj určitý zážitek, tak tam chodí. Pokud mu kostel nic neříká, pak je na chalupě a okopává zeleninu, je svobodný a je v přírodě, kde je i ten, který ji stvořil. Proto jeden čerpá energii z přítomnosti v kostele a druhý ji cítí z přírody na vlastní zahradě. Dát se manipulovat na zahradě, je téměř nemožné. V kostele je ale plno kněží, kteří jsou k manipulacím vyzýváni na každem kroku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Věra Štimová 2017-07-10 01:22
Boj Bruse je bojem kliďase s nervním bojovníkem. Boj náš za zachování této planety, pokud možno bez radioaktivních prvků všude kolem a bez jedů ve všem možném, je nyní možný pouze s naším Spasitelem. Ti troubové, kteří mají za spasitele smrt si koledují o pár facek od Otce, Matky Ducha Svatého a mimochodem nesnášejí ani rodiče našeho Spasitele. Taková Panna Maria a její Svatý Růženec je jim trnem v oku a Archanděl Michael taky. Na Amagedon se připravují už od roku 2013. Potřebují nějaká těla pro démony, tak se snaží o genetické manipulace a zrůdy, které jim chcípají, háží do moře, které je vyplavuje. Asi mají ty proslavené RFID čipy, jinak by snad takhle neblbli. Viz blog Petry Bostlové. Pokud tedy satan funguje jako první myšlenkový nápad v hlavách mnohých, pak to tady podle toho taky vypadá. Ty první myšlenky jsou větsinou na nic, protože naše myšlenky potřebují trochu času na ujasnění si situace. Vypadá to, že Armagedon začíná a s duchy se nedá bojovat, pokud nejsou v těle posedlého, jinak, než modlitbou k Otci, Matce a Duchu Svatému. Ježíš je tedy tím Synem, protože Duch Svatý a Panna Maria jsou Jeho rodiče. Takže Otče, Matko, Duchu Svatý a Ježíši, zachraňte nám prosím tuhle planetu, protože ti, co ji zničili, se hodlají stěhovat jinam. Asi chtějí vyplundrovat zlato v celém vesmíru, který jsi Otče stvořil. Milovníci moci a zlata jsou Otče čím ? Dříve se říkalo, že nám vládnou velká zvířata, Otče. Ale nevidím to ani na bůvoly, spíš něco mezi kozou a krtkem v jejich jménu genetických manipulací. To, co jim leze z těch jejich podzemních laborek, Otče mají být tvoji soupeři ? No nevím, asi ten Armagedon bude brnkačka. Tak pozdravuj svoje andělské bojovníky a zapoj nás taky do práce. Asi bude potřeba jim ty zrůdy aspoň přiotrávit, aby tak neotravovaly. Pozdravuj Matku, Otče, to víš, věřící...chápeš , říkají Otec, ale Nejsvětější Trojce je pro ně tajemství hodné sedmiletého studia s doktorátem, Otče. Hlavně, že učí, o to jde. Až se to naučí, Otče, tak jim připomeň, co je to rodina, aby byli v obraze.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # kurt78 2017-07-10 15:07
OCCHH TIE NOVINARSKE NADPISY...
-nejedna sa ani o MMA
-ani o skutocny boj ....
-a asi ani o jedine taketo video ...

nazov mohol byt : objavilo sa video kontaktnaho sekvencneho sparingu s Brucom Lee...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás