Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaKlíčová událost: V Rusku předložen zákon o podřízení centrální banky národním zájmům

Sociální sítě

Reklama

Klíčová událost: V Rusku předložen zákon o podřízení centrální banky národním zájmům

Neoficiálně pojmenovaný "zákon o neplacení daní Spojeným státům". Což je přesné, jde totiž o to, že ruská centrální banka nyní není pod kontrolou Ruska a nepracuje v zájmech Ruska, ale v zájmu těch, kdo ji řídí - dnešní "penězoměnci z chrámu", finančí světová mafie se sídlem v USA.

Ročně touto cestou USA odčerpají z Ruska několik desítek miliard dolarů - ale nejen z Ruska, jedná se o tzv. export inflace dolarem jakožto (zatím) světovou rezervní měnou.

Namísto aby následky devalvace dolaru nesli Američané a Amerika, způsobuje problémy všem ostatním, kdo používají dolar, jen ne USA.

Slovy Jevgenije Fedorova (který zákon předložil), předsedy hospodářské komise ruské Dumy, stačí příjmout tento zákon a jinak nic nezměnit, a jen tímto krokem se začne životní úroveň v Rusku rapidně a dlouhodobě zvyšovat (těžko se prosperuje, když máte za krkem obrovskou nabobtnalou pijavici - o chirurgické odstranění této "pijavice" práce jde). Toto je přesně ten typ zákona, kvůli kterému bylo všude po světě bez výjimky zahajováno "humanitární bombardování" a "export demokracie". Jde o vyrvání centrální banky z pod kontroly světové finanční mafie a podřízení centrální banky, a tím také národní měny, zájmům dané země, v tomto případě Ruska. USA si nejspíše v současné situaci netroufnou otevřenou válku, ale Fedorov čeká tvrdý boj na všech frontách, včetně pokusů o intervenci ze strany vlády a prezidenta USA.

Příznačné je, že se o tomto zákoně, který se již projednává v Dumě, nedočtete téměř nikde, ani v Rusku, ani na Západě, ani nikde jinde... nastalo zase jednou ze strany masmédií "ohlušující ticho".

Najde se v ČR jeden jediný poslanec, který by měl dost odvahy a inteligence podniknout podobný krok? Kontrola státu nad vlastní měnou je jednou ze základních podmínek státní suverenity - pokud je centrální banka dané země pod cizí kontrolou, daný stát se nalézá pod určitou formou skryté okupace. Mimochodem, je ČR suvérénní stát? Pokud se podíváme kolem - máme vládu zrádců (až na výjimky), kteří plní zahraniční pokyny, máme okupační masmédia, máme protinárodní veřejnoprávní televizi, veřejný prostor je kontrolován globalisty a různými patologickými myšlenkovými proudy, taktéž bez výjimky protinárodními, o tom, čí zájmy hájí soudy a policie ani nemluvě. Když se podíváme kolem, odpověď je tedy jasná, stejně jako to platí ve větší či menší míře ve většině zemí, kam sahají dlouhé prsty "Západu". Platí to v současné době i pro Rusko, ale situace se tam rychle mění a tento zákon je klíčovým bojem v této válce za obnovení národní suverenity.

(Mimochodem, Německu se podařilo ovládnout své sdělovací prostředky až kolem roku 1998, tj. více než 50 let po skočení války! Do té doby byla všechna německá masmédia pod plnou zahraniční kontrolou. Je to jedna z forem informační války - demoralizace vysíláním jen negativních zpráv.

Pokud rozumíte rusky, vřele doporučuji poslechnout si tyto dva rozhovory s Jevgenijem Fedorovem, jsou vysoce aktuální a nejen pro Rusko:

"Co uděla změna zákona o centrobance"

"Klíčový boj"

Také situace ve světě je jak asi víte čím dál tím vypjatější, zvláště poslední týden, dva, začíná být řádně "veselo": nejprve ECB (evropská centrální banka) oznámila kvantitativní uvolňování (monetizaci dluhu), což není nic jiného než staré známé tištění peněz, které ještě nikdy v historii neskončilo jinak než hyperinflací, jen zabalené do pěkných slov. O pár dní později oznámil totéž americký FED (tištění 40 mld dolarů měsíčně po neomezeně dlouhou dobu). Současně s tím se USA a Izrael připravují na útok na Írán (největší vojenské námořní cvičení v historii na Blízkém východě), "náhodou" se objeví protiislámský film "Nevinnost muslimů" (Inocence of Muslim) made in CIA, který způsobí obrovské nepokoje a násilí v muslimském světě (a tím záminku pro odvetné opatření), "náhodou" se Čína pohádala s Japonskem o sporné ostrovy a obě strany vyhrožují eskalací včetě válečného konfliktu, a nakonec se "náhodou" zrovna nyní začala Gruzie (nepochybně na příkaz z USA) chystat na další útok na Jižní osetii.

S tím souvisí i toto video: PETER STANEK - O 20 ROKOV DOSTANEME FIGU BOROVU.

Jak je vidět, Chelemendik nevěří, že z peněz které člověk vloží na komerční penzijní pojištění (2, 3. pilíř), ještě někdy něco uvidí.

Pokud nechcete, aby vám za nějakou dobu v rukou zbyly bezcenné papírky nebo čísla v bance, teď je zřejmě poslední příležitost vyměnit papírky za stříbro a zlato. Nejde ani tak o to vydělat, jako nepřijít o hodnotu. Teď, když se rozběhlo celosvětově tištění peněz, se to nemůže neprojevit, a českou korunu to zasáhne také. Čtu reakce jako "zlata se člověk nenají" apod.. Ano bylo by lepší investovat například do zemědělského statku nebo půdy, nebo ještě lépe - kdyby se komunita lidí domluvila a společnými silami zařídila nebo koupila potřebné články soběstačného potravinového řetězce - například pole, statek a mlýn. Ale takový druh věcí by si vyžádal řádově větší prostředky než pořízení pár mincí investičního zlata a stříbra, nehledě na to že dobíhá bublina v nemovitostech a půdě, takže by to člověk několikrát přeplatil oproti ceně, za kterou se to bude dát pořídit za nějakou dobu.

Další informace (rusky): «На кого работает ЦБ России» (pro koho pracuje ruská centrální banka)

Jediná zmínka v americkém tisku, na kterou jsem narazil je ZDE, zpracováno: leva-net.cz

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+3 # Radim 2012-09-21 09:13
Nedávno vstoupilo Rusko do WTO, souvislost? Bohužel se obávám, že toto nemůže uspět.
+27 # Hox 2012-09-21 09:25
Fedorov na to jde chytře, ten zákon není bum prásk, a všechno je jinak, ale připravuje podmínky na to, aby národně orientovaný vůdce (Putin) mohl přijmout patřičné opatření, jakmile uzná, že k tomu situace dozrála (připravená silná armáda, vhodná geopolitická situace, atd..). Takže pijavice nemá záminku něco akutního spustit, pokud bude zákon přijat, protože se ještě nějakou dobu nemusí nic změnit (dokud Putin bude vyčkávat a připravovat útok). Fedorov si je hodně dobře vědom nebezpečí spojených s tímto zákonem, říká že je to jednak zkoušeka toho, jak je Rusko silné a jestli už na to uzrál čas (pokud zákon přijat nebude, Fedorov to zkusí znovu třeba za půl roku, atd.), a také dobře chápe, že v případě přijetí a "aktivace" toho zákona čeká Rusko obrovký boj, on to přirovnává k 2. sv. válce - kde se každý dříve nebo později musel rozhodnout, na čí straně stojí a nějakým způsobem se zapojit do boje, nebo zradit. Tady je to podobné, protože Putin sám bez masivní podpory lidí pro ten krok nezmůže nic.
+3 # Radek 2012-09-21 14:01
Dobrý den, měl bych 2 dotazy: 1) Jak je na tom Čína a její centrální banka?

2) Bohužel není Ruština mojí silnou stránkou, můžete nějak popsat, jakým způsobem funguje toto odčerpávání peněz přes centrální banky? Vysvětlit ten export inflace dolarem jakožto (zatím) světovou rezervní měnou? Popřípadě poskytnou zdroje těchto informací.

Děkuji moc
+3 # tricodedolphine9 2012-09-21 17:29
Cituji Radek:
Dobrý den, měl bych 2 dotazy: 1) Jak je na tom Čína a její centrální banka?

2) Bohužel není Ruština mojí silnou stránkou, můžete nějak popsat, jakým způsobem funguje toto odčerpávání peněz přes centrální banky? Vysvětlit ten export inflace dolarem jakožto (zatím) světovou rezervní měnou? Popřípadě poskytnou zdroje těchto informací.

Děkuji moc

Dole na každé stránce naleznete tento odkaz:

info@ac24.cz

kde máte možnost položit případné smysluplné doplňující otázky. :o)))
+4 # Varjag 2012-09-22 03:50
-26 # LLeonardo 2012-09-22 09:54
To jsou ale roztomile blaboly "uzivatele AC24"! Ani se nedivim, ze se stydi podepsat...
+20 # tricodedolphine9 2012-09-22 10:49
Cituji LLeonardo:
To jsou ale roztomile blaboly "uzivatele AC24"! Ani se nedivim, ze se stydi podepsat...

Tak nám to milý LLeonardo můžeš pěkně všechno vysvětlit. Když jsou to jak říkáš bláboly.
Jejich vlastními slovy vyprávět příběh (stínové vlády, FED, One-World Government)

www.abovetopsecret.com/.../pg1

Můžeš začít odborně vyvracet všechny bláboly z odkazem uvedeného článku. Uveď nám prosím co z toho není pravda a dolož hodnověrnými protidúkazy. Až budeš se svou prací hotov a předložíš fakta, můžeš začít blábolit o blábolech druhých. Zatím blábolíš jen ty sám. Čekáme tvou fundovanou analýzu k dané problematice.
(s pozdravem delfíní velvyslanectví)
+4 # To je jedno 2014-03-26 08:49
Zajímalo by mě proč autor článku tak při konci lehce lidi nabádá aby si začali střádat zlato. No nějak mi zatím ušlo že každej počítá PENÍZE a MAJETEK ale už vůbec mu nedošlo že kdyby náhodou měla padnout měna a tím pádem vše co je s ní spojené tak nastane chaos ? A to nechce nikdo. Bohužel nebo spíš naopak se stále potvrzují proroctví Bible a jedno takové proroctví z Kazatele praví že bude na zemi takový stav že lidé budou vyhazovat zlato do ulic. Za tu dobu tady na světě jsem pochopil že věci které jdou ze světa k uživateli jsou z 99% úplné blbosti a nebo když už tak pravda s jedním vyměným slovem převracející celý smysl. Stále nechápu proč lidé rozdělují mezi Ruskem a USA, jsou to ti samý lidé jako já a vy. Taktéž muslimové a židé a jiní, všichni vyrůstali od dětství v prostředí které bylo navrženo již dávno předtím než žili naši rodiče. Ježíš Kristus jednou promluvil ke svému otci a požádal ho aby lidem kteří jej zabijí ODPUSTIL ,neboť nevědí co činní. Lidé stále více hledí na VĚCI než na duchovno, a svědomí se vlidech vytrácí a mění se na zvířecí pudy. Ježíš Kristus byl znám svou empatii tj. schopností se vcítit do pocitů druhých a tím poznat jejich problém či porozumět lépe myšlence. To v dnešním světě neuvidíte neboď " Já na to mám tak si vyskočím tak si poskočím.. " Jednou kdysi jeden "mocný" člověk prohlásil že lidé budou chtít sami NWO, a když se podívám na veškerá fóra v česku a též v zahraničí stále vidím jedno slovo " multikulti " a přitom kdyby jste na jeden ostrov vysadili pár černochů, pár bělochů asiatů atd. jejich děti by k sobě rozhodně neměli takovou nevraživost jaká je lidem masírovaná do očí. MANIPULACE a informace manipulují, jak jsem psal na začátku, lidé se stále více upínajjí k věcem a Bůh slíbil že zničí " NIČEMNÝ SYSTÉM VĚCÍ " Jako poslední věc bych chtěl zmínit před čím Bible varuje, a to před velkým PRONÁSLEDOVÁNÍM , jaké ještě na zemi nikdy nebylo a jaké na zemi již nikdy nebude. V tu dobu budou lidé jistě házet zlato do ulic protože jak jsem psam na začátku kdyby mělo velké pronásledování začít chaosem tak nikomu žádné zlato nepomůže, konec konců kdo z vás by si nechal zlato do hrobu když by někdo na vás mířil pistolí ? A v konečné fázi jak ten co ukradne zlato směníza jídlo které bude mít v tu dobu cenu života ? Lze sedět jen na jedné židli, buď smrt nebo život. Pěkný den přeji.
+2 # ew 2014-03-26 11:35
kto bude zlato vyhadzovat na ulicu? To zoberiete manzelke nausnice a vyhodite ich oknom? Alebo ma vasa zena dokonca troje zlatych nausnic a vsetky ich vyhodite oknom?
V Leningrade prezili ti, ktori mali strieborne lyzicky a vidlicky, a menili ich na jedlo u tych ludovych komisarov, ktori kontrolovali sklady s jedlom. A kto nemal striebro, zdochynal od hladu.
Kazda vyprodukovana vec ma svoju vnutornu hodnotu, kolko bolo do jej vyroby vlozene prace a zdrojov. Kazda vec ma aj svoju cenu, ktora moze byt od nuly do nekonecna. Cena a vnutorna realna vlozena hodnota su totalne odlisne ekonomicke pojmy. Ak zlato padne na cenu nula penazi, tak tym sa neznizi jeho vnutorna hodnota, ale prestane sa zlato dolovat, lebo naklady su velke a cena nulova. A potom zlato nikto nebude na Zemi tazit. Ale to je mozne iba v pripade, ak na Zem padne obrovsky zlaty meteorit a zlata bude vela ako hlinika.
Ak bude vojna a nebude totalna planeterna jadrova, tak iba zlato ti pomoze, ak budes utekat z vojnovej zony, iba zlati a podobne hodnoty ti pomozu na novom uzemi nezdochnut od hladu a kupit si nieco.
Vsetky hodnoty ktore ostanu vo vojnovom uzemi budu vojnou znicene, iba to co dokazes odniest ti ostane a pomoze prezit. Zlato je skvele, ak potrebujes utekat a mas iba obmedzene moznosti co zobrat so sebou.

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás