Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaMarkéta Šichtařová: Když západní civilizace jde do kopru

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Markéta Šichtařová: Když západní civilizace jde do kopru

Byla – nebyla jedna škola. V té škole vládla šikana. Mladší děti si stěžovaly, že starší mazáci je bijí, berou jim svačiny, a vysmívají se jim, že jsou malé a slabé. A tak se zřizovatel rozhodnul rázně zakročit. Školu zrušil.

Zřizovatel školy byl spokojený, úřady také, problém byl totiž vyřešen. Už si neměl kdo stěžovat na šikanu ve škole.

Mazácké děti-šikanatéři byli spokojení, vyhnuly se totiž potrestání. A věděly, že propříště mohou s klidem přitvrdit a šikanovat ještě víc. Nejen že se jim nic nestane, ale dokonce si tak velice účinně vymohou, cokoliv se jim zlíbí. Stačí si trochu zašikanovat, a všichni před nimi strachy zezelenají a dají jim, o cokoliv si řeknou.

A malé šikanované děti byly kupodivu také spokojené. Byly to přeci děti. A děti většinou vždy vítají, když nemusí do školy. Jsou totiž ještě malé a nerozumné. Ještě nechápou, že škola je celkem užitečná věc. A protože tyhle děti budou vyrůstat bez školy, ani už nikdy nedostanou šanci pochopit to. Vyrostou s tím, že kdysi dávno byla zavedena taková strašná věc, škola se tomu říkalo, a v té strašné věci probíhala strašná šikana. Pak ale naštěstí tatíček-matička stát v jednom zakročil, děti ochránil a školu zrušil. Ještě že tak. Dneska děti mohou zůstat zalezlé doma za zamčenými dveřmi. Venku přede dveřmi se totiž rozmohla šikana tak strašná, že na ulici vyje jen sebevrah. Tak aspoň že do té školy se už nemusí.

Pitomost na entou? Kde žijete, že si to myslíte?

Já osobně tedy žiju v Evropě v roce 2017 a popisuju realitu.

Byl – nebyl jeden hudební festival s název Bråvalla. Konal se ve městě Norrkoping v jižním Švédsku. Na tom festivalu si ženy stěžovaly na častá znásilnění. A tak se pořadatelé rozhodli rázně zakročit. Festival od roku 2018 zrušili.

Pořadatel i úřady jsou spokojení, problém je totiž vyřešen. Už si nemá kdo stěžovat na znásilňování na festivalu.

Násilníci byli spokojení, vyhnuli se totiž potrestání. A věděli, že propříště mohou s klidem přitvrdit a brát si ženy na ulici za bílého dne. Nejen že se jim nic nestane, ale dokonce si tak velice účinně vymohou, cokoliv se jim zlíbí. Stačí si trochu zahrozit nožem, a všechny ženy před nimi strachy zezelenají a dají jim, o cokoliv si řeknou.

A ženy byly kupodivu také spokojené. Byly to přeci v drtivé většině ženy-dobrovolně-singles. A ženy-dobrovolně-singles dost často vítají, když jsou od mužů odseparované. Jsou totiž, coby dobrovolné a plánované singles, dost často nerozumné a nechápou, že muži jsou celkem užitečná věc. A protože tyhle ženy budou vyrůstat bez mužů i bez zábavy, ani už nikdy nedostanou šanci pochopit to. Tak trochu podle vzoru polského filmu Sexmise. Vyrostou s pocitem, že kdysi dávno se konala taková strašná akce, hudební fesťák se tomu říkalo, a na té strašné akci byla pohlaví promíchána a probíhalo strašné znásilňování. Pak ale byla akce naštěstí zrušena. Ještě že tak. Dneska, tedy v roce 2030, ženy naštěstí mohou zůstat zalezlé doma za zamčenými dveřmi. Venku přede dveřmi se totiž rozmohlo násilí tak strašné, že na ulici vyje jen sebevrah. Tak aspoň že mezi ta mužská sexistická prasata se už nemusí a děti si mohou dvě sezdané ženy adoptovat...

Co k tomu dodat?

Bývaly doby, kdy jsem nadávala na socialismus a despocii ve východním bloku a říkala jsem si, jak je na západě slastně. Nenapadlo mě, že jednou budu nadávat na socialismus a despocii v západním bloku a budu šťastná za české občanství. Tak teď ještě aby nám to vydrželo.

Markéta Šichtařová

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+17 # John Maxwell 2017-07-08 06:47
No tak nevím kde začít .... no asi od začátku ...
Nakousnout téma šikany a to nejenom žáků mezi sebou ale i žáků vůči učitelům tam patří a tak lacině ho zahodit zobecněním a přejít k největšímu festivalu ve Švédsku který se konal rok co rok a čistě náhodně už loňský festival byl přerušen z důvodů nízkých pudů asi "Švédů" dosud nevídaným počinem se letošní festival po hlášení znásilnění a sexuálních útocích zrušil také a co bylo opomenuto ,napříště se počítá s účastí jen žen či ne-mužů, co zpráva orgánů neuvádí kdo byli útočníci ,zda Švédům rozdávají viagru pro obohacení festivalu nechám na uvážení každého samostatně ...s pohledem do budoucna v roce 2030 bude rodilý Švéd menšinové etnikum a ženské zastoupení bude brázdit chodníky zahalené v hadrech od hlavy až k patě stejně jako okupační doktrína.
Co k tomu dodat?
Milá Markétko asi neni možné, aby jsi nadávala na socialismus a despocii ve východním bloku a říkala , jak je na západě slastně ,když se ti v té době teprv zapalovaly lýtka a drnčely hormony ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # eli 2017-07-08 09:52
"Bývaly doby, kdy jsem nadávala na socialismus a despocii ve východním bloku a říkala jsem si, jak je na západě slastně. Nenapadlo mě, že jednou budu nadávat na socialismus a despocii v západním bloku a budu šťastná za české občanství."

Pani Marketka, ma zrejme uz v tej jej prepracovanej hlavicke poriadny chaos. Co vlastne privadza tuto roztomilu damu, na pokraj sialenstva? Nenavist k socializmu, alebo ten nekonecny pocit stastia z českého občanství? Nadavala ve východním bloku, nadava v západním bloku, ale vobec si neuvedomuje, ze je stale doma, stale oddanou a velmi aktivnou obciankou Ceska, ktore uz davno socialisticke nie je. Odbornici tvrdia, ze postnatálna depresia, moze trvat vyse roka, ale jej problem
s kojenectvom urcite nesuvisi, lebo svoju mliecnu zasobaren, rada ukazuje na obdiv vsetkym obetiam facebooku. Predpokladam, ze tu svoju detsku šikarnu prezivala este v socialistickom vzdelavaciom systeme, ktory jej umoznil byt tym, cim dnes je. Nebola skratena o hlavu, ba ani neprisla o svacinu a urcite ani
o poctivost, nasilnym sposobom, ale nadavat neprestava. Znasilnovanie, je zriedkave a vzdy klasifikovane, ako trestny cin, to nemozno zahrnat do detskej sikarne. Ako to s tou detskou šikarnou vlastne v skutocnosti bolo, je a urcite aj nadalej bude? Nikto to nikdy nemal rad a nikto to rad nebude mat ani v buducnosti, ale skutocnost je taka, ze to je, bolo a vzdy bude nezbytnou castou vyvoja spolocenskych vztahov v kazdom zriadeni. Rivalita, dominancia, je prirodzenou vlastnostou cloveka a casto vyustuje do fyzickych a emocialnych nasilnosti. Pre mladych ludi v skolskom veku, je to vynikajucou lekciou, ako sa v dospelosti v takychto situaciach zachovat, ako ich riesit. Roztrhane kosele a modriny pod ocami, boli sucastou aktivity o prestavkach v skole v case, ked som vyrastal ja a su aj sucastou dospievania dnesnej generacie. Marketka, je odbornym poradcom v nasom politickom a hospodarskom systeme, ak mozno povazovat podmienky na verejnosti za sebavrazedne, potom na tom do znacnej miery nesie vinu aj ona sama.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Audit 2017-07-08 16:44
Co k tomu dodat?
Bývaly doby, kdy jsem nadávala na socialismus a despocii ve východním bloku a říkala jsem si, jak je na západě slastně.

Markéta Šichtařová
Narození: 29. října 1976

Co k tomu dodat?
Chudák holka, ta toho stihla do 13 let věku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Dědouch11 2017-07-08 17:09
Nemusela nadávat za socíku. Jsou lidi, kteří na socík nadávají i dnes. (nejvíc ti, kteří o něm ví kulový)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # politruk 2017-07-10 08:10
tak to nemela hezke detstvi, kdyz se nekdy v seste tride zajimala o "geopolitiku" A taky asi byla genialni dite. Nebo to spis bylo o tom, ze slintala nad katalogem ze zapadu a myslela si, ze to je to prave stesti. Jako dite jsem totiz slintal nad katalogem Matchbox :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # Marivetka 2017-07-08 07:52
Velice zdařilá paralela! Je třeba vážit si lidí, kteří jsou schopni zdravého myšlení a nerecitují oficiální stanoviska s vyhlídkou na vlastní prospěch.

Nikdo z politiků nemá koule na to, aby konečně vyslovil holou pravdu - okupační armáda do Evropy leze ne proto že smí, ale proto že chce a nikdo jim v tom není schopen účinně zabránit.

Nikdo se ani neodváží použít adekvátní výraz pro zvůli (kulturní rozdíly), okupaci (migrace), rodiny (silní samotní muži), kvóty (sprostá diktatura), nehorázné lži (politická korektnost), atd. Nejsmutnější na tom všem je, že okupanty by jsme asi porazili, ale bojovat sami se sebou, to nedáme......
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # .lak 2017-07-08 09:15
Z NWOO. org
Sasin napsal:
7.7.2017 (22.07)
Povím jak to bylo. Katolíci byli domluveni smlouvou o dělení kořisti a Huds přišel na to, že nedostal podíl. Byli domluveni, že se nejdříve pomodlí, uctí svoje objeti a pak je sežerou, ale Hus na ně práskl, že se vůbec nemodlí. Že jen organizují dělení kořisti a za to ho vyzvali do Kostnice aby byl všem nevěřícím na očích upálen a mezi tím mu zaplatili loď do Ameriky, gde pokračoval jako misionář. A že Colombo nestihl objevit Ameriku a dovézt si pokřesťanštěné indiány, potomky jako cicvilizace Máyů lze porovnat s čím?

Odpovědět
.lak napsal:
7.7.2017 (23.38)
Ufnágl :-D www.youtube.com/.../ TIME1:11:01
Gdyž to vezmu dokola kolem, tak to vychovaným blboňům harpagondachejc ů smysl stejně nedá protože ty noty je neučili a basta.

Odpovědět
Sasin napsal:
8.7.2017 (0.37)
Věření inkvizici, že jako bude hájit zájmy lidského dobytka už se vykulminovalo do nepříčetnosti a u nás dosáhlo nejpřirozenější ho odporu (sláva), který dokáží někteří veřejně hlásat. Ale věření v to, že někomu chybí „střední třída“ je v PRAVdě pro eKONomickou víru zcela nepotřebná, jen se tak prodává blboňům jako pozdvižení ještě nedosáhlo nepříčetnosti v pochopení či přijímání skutečnosti, že ani vrchnost, či jejich vlastníci potřební rovněž ze stejných důvodů bezesporu nejsou. Neplačme nad jejich nepotřebností, páč byla dycky vyprojektována k opovrhování nad skutečnými schopnostmi lidí při životě na svých neprodejných podílech na půdě, při používání podílu společného užitku spolutvořením všech a spolurozhodován í svým podílem potřeb, který mezi sebou spočítali a vyhodnotili aritmeticky ve prospěch nejsečítanějšíc h potřeb, které si poté vysvětlili a svorně schválili. To je přirozený způsob sounáležitosti mezi rovnými lidmi, páč nigdo nikomu od prdele neodpad a má každý nárok po otci a matce, po jeho otci otce a její matce matky či otci matky a matky otce a jejich otcích a matkách a jejich matkách a otcích na podíl pozůstalosti po jejich tvoření. Nigdo jiný nemá nárok na to. Každej který obchoduje s touto přirozeností je křivopřísežník, zrádce, přestupník či spolupracovník s cizí mocí. A Hus spolupracoval. Tím je to hotové.

Odpovědět
.lak napsal:
Komentář čeká na schválení.
8.7.2017 (6.59)
Z tadesco
Promuslimská organizace soukromého vlastníka osn si privatizuje lidské zdroje kontinentu vandráky, je to nařízené otroctví z rozmarů a choutek velkomožných a podlokajníci v podstatě skryté ochlokracie mimikrami s nimi tu odpornou hru na likvidaci exploatovaných hrají. www.youtube.com/.../ . mojevideo.sk/.../...

Odpovědět
.lak 7.7.2017 (18:47)
Jak mohou tito rozhodovat vůbec o nějakém přínosu lidem když společnost lidem odcizují a jsou na protipólu lidství v dehonestacích pro úžery systému dluhu. Ale logické jednání tam jistě lze spatřit. Paraziti si parazity opečovávají sice formou kukaček ale jistý zisk tam patrně vidí. Ale od korporátních fašistů snad už není překvapení v realizaci proti lidským silám které by neskusili. I koně na betoně by snad zkusili pást a potom kdyby jim chcíplul by řekli že neměl dost morálně volních vlastností aby vytrval. Už jenom tahal a nežral a klidně si fakt jen chcípnul, lump. Dobytci s dobytkama těžce debilními a to má s tituly korupčního školství profesůr podobu čistě náhodnou. www.youtube.com/.../
tadesco.cz/.../
nwoo.org/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Historik 2017-07-08 10:29
Nelze, než plně souhlasit. Dřív se za tvrdou devizu považovala západní marka, dolar. A dnes? Tou nejtvrdší a čímdál vzácnější devizou se stává zdravý rozum. A v naší zemi ještě je šance, aby zvítězil, prestože boj proti němu je hojně dotován, papírky zvanými euro a dolar.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Audit 2017-07-08 16:42
Co k tomu dodat?
Bývaly doby, kdy jsem nadávala na socialismus a despocii ve východním bloku a říkala jsem si, jak je na západě slastně.

Markéta Šichtařová
Narození: 29. října 1976

Co k tomu dodat?
Chudák holka, ta toho stihla do 13 let věku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-12 # Posadka 2017-07-08 17:51
Kazdy kdo v nem zil na nej musel nadavat, vyjma kadru a kadrovych rezerv, tem se spatne nezilo. Anebo myslite, ze se na namestich zvonilo klici proto, ze lide socialismus milovali?
Jen pro poradek: me bylo v 89. roce 40 a nikdy bych si nepral, aby se normalizacni doby jeste vratily.
Nostalgie je v poradku, protoze jsme byli mladi,obhajovan i socialismu uz normalni neni.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # .lak 2017-07-08 19:17
No hádej kdo privatizoval? Ti co tomu poroučeli si to přivlastnili. Taky se tomu říkalo krádež za bílého dne (německý kancléř? :-) ) aby to většinou obratem střelili do ciziny. Ale musíme zhasnout platilo taky, když mňoukal řekl že podnikající musí být rychlejší jak právníci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Pavel Blaheta 2017-07-09 00:04
To v čem jsme žili nebyl socialismus nýbrž státní kapitalismus. Bohužel. Ale ani opravdový socialismus by nebyl výhrou. Jinak my jsme žili v mylné představě, a položili jsme rovnítko mezi kapitalismus a demokracii a mezi socialismus a despotismus. To je omyl - kapitalismus je hospodářský řád stejně jako socialismus. Demokracie je společenské uspořádání stejně jako např. diktatura nebo fašismus. Socialismus jako hospodářský řád zkombinovaný se soukromým podnikáním nemusí být špatná varianta. Demokracie zkombinovaná s meritokracií může být rovněž účinný způsob řízení státu a při zachování potřebných svobod.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch11 2017-07-09 06:06
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # SilentPysk 2017-07-08 19:04
Prostě slepičí mozeček produkuje "články" jako ostatní slepice vajíčka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Věra Štimová 2017-07-09 03:42
Protože je část Švédů pod kontrolou jistého etnika vzývající toho, o kterém si myslí, že je to All, tak jistá menšina Švédů, o které si to etnikum myslí, že jsou to ženy bezvěrců v Alla, si myslí, že si mohou říkat, že ty ženy jsou jejich. Je to jako kdyby jistá š Švédů zvaná muži, byla nucena nosit ženský úbor jisté Švédské nyní menšiny, ale po čase většiny. Pak bude vše v pořádku, protože jistá švédská většina bude mít tmavou pleť, nebude nosit ženské úbory a bude křesťanská na rozdíl jisté menšiny s plavými vlasy, která bude nosit hidžáb a bude obrácená na víru v Alla, aby přežila transformaci EU v banánovou republiku typu Konga. Toto není šikana, to je víra v to v co chcete nebo musíte věřit. Pokud tomu nevěříte pravda vám je schována natolik důkladně, že se jí nedovíte ani na žádném festivalu folkových písní v Kongu. Kde je Kngo ? No přece ve Švédsku, tam, co nosej ty zvláštní obleky proti sluníčku, aby je nespálilo, zvlášť, když tam mají půl roku tmu a uprostřed Švédska tancuje šaman z Konga půlnoční tanec ve víru bubnů a prosí bohy od Alla až po termita o dobrý lov. Druhý den totiž budou na lov ledních medvědů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás