Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaNepokoje v Německu při G20 pokračují. Vypadá to jako válka v ulicích

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Nepokoje v Německu při G20 pokračují. Vypadá to jako válka v ulicích

Policie zatarasila dnes odpoledne v Hamburgu cestu několika tisícům odpůrců summitu představitelů zemí G20 směřujícím k Labské filharmonii, kde se večer uskuteční slavnostní koncert.

Demonstranti však necelý kilometr vzdušnou čarou od dějiště koncertu zaútočili různými předměty na příslušníky policie. Situaci ve čtvrti St. Pauli popsali očití svědci z řad novinářů jako "pouliční bitvu" a "lov" na pachatele. Německá média píší o opětovné eskalaci násilí.

Hamburský policejní prezident Ralf Meyer počítá s pokračováním protestů provázených násilím i během zbytku dnešního dne. Doufá však, že se 21.000 policistům podaří zajistit průběh summitu, který vyvrcholí v sobotu.

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+33 # vlk samotář 2017-07-07 21:10
Pusťte si ČT 1....

Dávají tam pohádku - parodie na dnešní debilní politiky - "Kdyby byly ryby"...:-)))))


SUPER!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # r0b1n 2017-07-07 21:34
U nas zas Kamenak, tiez dobra parodia na debilnych politikov :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # eli 2017-07-08 05:10
Znepokojene Nemecko? Znepokojeny by mal byt cely svet, ako sa pise aj v clanku dole, nieco sa urcite pripravuje. Schodzky tu, schodzky tam o co vlastne ide?
Schodzky, debaty, alebo proste len finalna koordinacia planov na obchvat Ciny? Neomylnym indikatorom buducich posunov figurok na svetovej sachovnici, je aktivita Henryho Kissingera. Tento pobocnik Satana ma na svedomi predlzovanie najvacsieho vrazedneho zatahu Ameriky v Azii, po druhej svetovej vojne, ktory si vyziadal takmer 3.5 miliona obeti. Greg Grandin, vo svojej knihe "Kissinger's Shadow,"opisuje tohoto posla smrti, ako sedu eminenciu, ktora vydlazdila cestu katastrofalnej zahranicnej politike US, do 21 storocia. Este pred stretnutim Putina s Trumpom, sa tento nesmrtelny prizrak stretol s oboma. S Putinom koncom juna a s Trumpom mesiac predtym. O namete tychto stretnuti, sa toho vela nenapisalo, su jednoducho oznacovane ako jednania za zatvorenymi dvermi, jednania
s predstavitelmi dvoch najvacsich svetovych mocnosti, ktorych tato eminencia osobne do postavenia moci predurcila. Koordinacia politiky Ruska s planmi klanu
H. Kissingera, boli evidentne este pred zvolenimTrumpa, ktoreho poslanim bolo potlacit rebeliu neokonov u moci v Amerike a nadviazat spolupracu s Ruskom v nastoleni noveho svetoveho poriadku.
www.youtube.com/.../
Provokacia Severnej Korey Amerikou, ma zrejme pripravit (ci zmiast) svetovu verejnost na este vacsiu tragediu v Azii, akou bol Vietnam. Amerika z juhovychodu a Rusko zo severu? Cas tu hra velmi dolezitu ulohu, pretoze onedlho sa Severna Korea a Cina, stanu nedotknutelnymi . Zbroji sa zavratnou rychlostou, technika sa zdokonaluje a sanca zasadnut na svetovy tron, sa zmensuje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # r0b1n 2017-07-07 21:30
No hej robia bordel jak svina, ale vsetci ako jeden idu tvrdo bojovat proti fasistom, xenofobom, extremistom, ..... , ktorych zatial nikto nevidel ani o nich nepocul :-DD
Kam sa hrabe Don Quijote a jeho veterne mlyny :-DD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Tartar 2017-07-08 08:30
A pritom používajú fašistické metódy, zapaľujú autá obyčajných ľudí, rozbíjajú výklady, okná, prevracajú odpadky a ohrozujú životy nevinných ľudí. Netvrdím že sa nemôže jednať aj o nasadených provokatérov, ale s tým sa protestujúci musia vysporiadať.
Myšlienka protestu proti politike krajín G20 je dobrá ale prevedenie protestov absolútne neprijateľné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # Pepa z Depa 2017-07-08 14:46
spalit vsechny auta na svete je jedine dobre
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Dědouch11 2017-07-08 17:11
Sebrali ti řidičák?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # .lak 2017-07-07 21:56
# r0b1n, pravda
Zdá se že tam aktivovali efekty sté opice. A se stávajícími již nic nenadělají až možná u příští generace ale to už "německá bude leda s jinými etniky. Američtí šerifové s policií tu nejsou aby to stříleli při náznaku opičích projevů a tak když tu tu nebude hlídaná hranice nejlépe samozaměřovacím i raketomety v pohraničních pásmech tak je to tu co nevidět. Území že tam jsou krokodýli zástupně tito multiculturasisti ještě pochopí. U další generace bych si nebyl jistý.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # Snorlax 2017-07-07 22:56
Fotbaloví ''fanoušci'' už dlouho neměli zápas, tak to šli dohnat :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Jan Kadlec 2017-07-08 00:35
Hezké divadlo, víc lidí s foťákama než se zbraněma...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # pesimista 2017-07-08 00:55
v nemecku je demonstrace co chvili...o tom ani slavna ac24 nepise ^^ papalasi maji lidi v pici ...ne ze divadlo ale tragikomedie :D

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Jiri Novak 2017-07-08 04:59
V Luhansku dne 07.07.17. proběhly dva výbuchy. Jedná se o teroristický útok ukrajinské diverzní skupiny.

V důsledku prvního výbuchu v Luhansku byla zabita vojínka Národních milicí LNR – kapitánka lékařské služby a pět lidí – civilistů bylo zraněno v centru Luhansku. Teroristický útok byl proveden nedaleko od budovy vlády v Luhansku a nedaleko od vojenského velitelství dnes v 15:30 msk.

Výbušné zařízení bylo pravděpodobně uložené v popelnici vedle obchodu s potravinami, bylo vyrobené podomácku, a vyplněné nařezanými kousky armatury. Typ, třída a síla výbušného zařízení se upřesňují. Podle předběžných informací bylo nainstalováno ukrajinskou diverzní skupinou.

Druhý výbuch proběhl asi 50 m od místa prvního výbuchu kolem 17:00 msk. Podle některých informací vybuchl automobil, který parkoval u pošty.
video1. První záběry teroristického útoku vedle domu vlády (první výbuch) www.youtube.com/.../
video 2. V Luhansku proběhl druhý výbuch vk.com/.../
video 3. Automobil, ve kterém vybuchlo druhé výbušné zařízení www.youtube.com/.../
video 4. záběry z místa výbuchu vk.com/.../
video 5. záběry z místa výbuchu vk.com/.../
zdroj:novorosinform.org/.../...
novorosinform.org/.../...
vk.com/.../
vk.com/.../

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Jiri Novak 2017-07-08 06:21
Elena Přichoďko. Vojínka Národních milicí Luhanska, kapitánka lékařské služby. Stala se obětí teroristického útoku dne 07.07.17 v Luhansku.
Čest její světlé památce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Monika lkemae 2017-07-08 06:31
Japonská TV je nadšená jak jsi Trump a Putin ihned padli do oček ! Tak uvidíme jak to bude pokračovat ! Jak už je Trump známí z oči do oči hezky mluví a sliby co se dá ale pak je jak vyměněn o 180% a mluví jinak !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Jiri Novak 2017-07-08 07:09
Makrela a kanadský premiér Justin Trudeau na G20 posoudili v kuloááárech společně situaci na Ukrajině a prý řešili otázky klimatu. A makrele bylo určitě horko a vlhko. No, i tak se dá. Na fotce makrela v sedmém nebi.
zdroj:elise.com.ua/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Věra Štimová 2017-07-08 21:38
Německo prožívá to, co si navařilo, nyní je třeba to zkonzumovat.Pod le proroctví na varovani.org, ale právě z Německa má vzejít ta třetí světová, tak milovaná vyznavači satana a dávno naplánovaná Římským klubem, proto přátelé tyhle spády nyní zatrhnem, natrhnem, zmuchláme a vyhodíme. Jestli oni k satanovi, tak my k Otci a Matce. My, na rozdíl od církví všeho druhu, máme v Nebi kromě Otce i Matku. Tak se roděj děti, přátelé, takže, Otče, Matko a jejich Synu, ty, který jsi tím Svatým Duchem, který jsi zplodil s Pannou Marií Syna, Ježíše Krista, prosíme vás snažně o vytahání za uši ty, kteří chtějí rozpoutat třetí světovou válku. Prosíme, zakažte jim ty smrtonosné rejdy u soch Smrti a prosíme, abyste je donutili k tomu, aby se modlili za mír v celém světě, jako my. Uprchlíci nechť opustí Evropu a štastně a vesele se domů navracejí. Bordel ať se ponoří do hlubiny a pořádek ať zas jenom kvete. Matčina Moudrost nám chyběla, František ji rovněž nemá. Církev nám zapřela Matku a kolik měla a má problémů se soudy kvůli duhovým barvičkám. To mají z toho, že nemají Matku my jsme normální, Otče, naši Matku a Tvou Ženu Moudrost nedáme, Otče, my ne i kdyby církev nám za to spílala a označila nás za démony, Otče. Podívej se na to, Otče, moc procsíme. Ty zákony a to všechno....,ano bordel, Otče, ty s Matkou máte mezi sebou lásku, kterou my postrádáme, stejně jako naši, církví zapřenou, matku. Bůh je Láska mezi Tebou a Matkou. Každé dítě přece ví, že bez Matky se nenarodí ani Duše, ani tělo. Jenom církve v tom nemají jasno a vzývají to, co je schnilé a smrdí to jak mrtvola. Po ovoci poznáme, Otče, ani chaos to není, jednoduše bordel, Otče.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás