Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světa Spiknutí vojensko-bezpečnostních kruhů proti Trumpovi je reálné. Zasvěcený znalec americké politiky promlouvá, co se chystá v zákulisí

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Spiknutí vojensko-bezpečnostních kruhů proti Trumpovi je reálné. Zasvěcený znalec americké politiky promlouvá, co se chystá v zákulisí

Prezident Trump je sice hlavou státu, vlády a vrchním velitelem armády, ale jeho vlastní administrativa je prolezlá zrádci, kteří mají v plánu ho svrhnout. Schyluje se zde k jakési občanské válce, ve které hlavní město usiluje o odvolání vlastního prezidenta. Až dosud šlo o víceméně nenásilný proces, i přes rostoucí počet pouličních potyček mezi pro- a proti-trumpovskými bojůvkami. Policii se však příliš nedaří držet tyto skupinky od sebe. Několik zadržených lidí dokonce mělo u sebe zbraň.

Není tajemstvím, že cílem Washingtonu je svržení Trumpa s využitím deep state. Málokdo to popírá.

Nedávno odvolaný ředitel FBI James Comey, následovník J.E. Hoovera, pod přísahou přiznal, že poskytl novinám The New York Times informace o své konverzaci s prezidentem v Oválné pracovně.

Cíl: informace uniklé do Times spustí proces ustanovení zvláštního žalobce za účelem svržení prezidenta.

Comey chtěl Trumpa odstranit skrze zvláštního žalobce, přestože sám na základě vlastního vyšetřování v FBI věděl, že Trump je nevinný. Že masivní obvinění Trumpa týkající se spoluprace s Kremlem při úniku e-mailů z DNC je nesmysl.

Comeyho podvod měl za účel aktivně zapojit policejní složky státu do svržení vlastního prezidenta. A fungovalo to. Jelikož tímto zvláštním žalobcem, který má po ruce mnoho prostředků, jak jít Trumpovi po krku, je Comeyho blízký přítel a předchůdce v FBI, Robert Mueller.

Jak Newt Gingrich řekl v neděli: „Podívejte se, koho si Mueller začíná najímat. ....To jsou lidé, kteří, zdá se mi, jdou Trumpovi po krku. Jsou mezi nimi mimochodem i ti, kterým bylo vyčiněno za zatajování důležitých informací ministerstvu obrany.

„Tohle bude hon na čarodějnice.“

Další příklad. Podle Daily Kos (internetové diskusní fórum) měl Trump v plánu po inauguraci rychlé zastavení sankcí vůči Rusku a vrcholnou schůzku s Vladimírem Putinem, aby se předešlo druhé studené válce. Ministerstvo zahraničí bylo pověřeno vypracováním detailů.

Dle Daniela Frieda ale koordinátor, který měl na starosti problematiku sankcí, obdržel několik „panických“ telefonátů ve stylu "Panebože, můžete to zastavit?".

Operativci na ministerstvu, neloajální prezidentovi a nepřející jeho vztahu k Rusku, na základě kterého byl zvolen do úřadu, kolaborovali s elementy v Kongresu, aby sabotovali jakékoliv zmírnění sankcí. Povedlo se jim to.

„Bylo by to pro Moskvu vítězství,“ řekl Tom Malinowski z ministerstva zahraničí, který se minulý týden chvástal tím, jak se mu povedlo zablokovat sbližování se s Ruskem. Zaměstnanci na ministerstvu sabotovali splnění prezidentova slibu, pro který ho Američané volili, a nahradili ho svou vlastní politikou.

Nevzpomínám si, že by někdy v minulosti bylo tolik uniklých informací z prezidentova nejbližšího okolí a ne pouze politických, ale i vysoce důvěrných a tajných. Informace prosakují na povrch z údajně bezpečných vyšetřovacích a výzvědných vládních organizací.

Média, která benefitují z těchto informací, kryjí ty, kdo porušují zákony. Skutečně zločinná tajná dohoda ve Washingtonu mezi big médií a deep state za účelem zničení prezidenta a potopení jeho nenáviděné politiky uvolňování, vůči které stojí.

Dalším příkladem je rozvíjející se "prozrazení" skandálu.

Ačkoliv ještě ne vše bylo zveřejněno, zdá se, že nebývale velké množství rozhovorů mezi Trumpovými spolupracovníky a jejich ruskými protějšky bylo monitorováno americkými výzvědnými agenturami.

Na základě rozkazů z nejvyšších míst byly konverzace zaznamenávány, a v rozporu se zákonem byla odkrytá jména Trumpových spolupracovníků.

Tyto přepisy byly následně podle pokynů Susan Rice rozeslány všem 16 bezpečnostním agenturám včetně jmen zúčastněných. Počítalo se s tím, že některé z nich „prosáknou“ na veřejnost poté, co se Trump stane prezidentem. A Barack Obama to pravděpodobně věděl.

Konverzace Michaela Flynna s ruským velvyslancem Sergejem Kislyakem, poté co Obama uvalil na Rusko sankce, jako odvetu za nabourání se do e-mailů DNC, mohla být produktem tzv. „odhalené“ operace. Mediální útok stál Flynna místo v Národní bezpečnostní radě (NSC).

Trumpovi se v jeho úřadu mnohé povedlo. A přesto mu média a jejich spojenci z deep state připravují očistec.

Co si musí Trump a Bílý dům uvědomit, je, že to ještě neskončilo, že to bude boj až do konce, že jeho nepřátelé si nedají pokoj, dokud nebude obžalován z vlastizrady anebo sám s hanbou nerezignuje.

Má-li zvítězit, bude se muset Trump vydat na válečnou stezku, zorganizovat celonárodní kampaň a v hlavním městě vést partyzánskou válku za použití zákonných politických zbraní, které má k ruce, dokud se nezbaví nepřátel ve vlastní vládě.

Hodlá-li Trump prosadit svou agendu, tato bitva je nezbytná. Ale dá se vyhrát. Lidé totiž vnímají, že washingtonské elity jen cynicky brání svá vlastní privilegia, pozice a moc.

Pokud prezident nedokáže přepsat Obamacare, či dosáhnout reformy daní, neměl by příští rok jezdit po státech a remcat na Nancy Pelosi nebo Chucka Schumera. Tihle nejsou skutečnými soupeři. Jsou vyměnitelní.

Měl by vést kampaň proti skutečným nepřátelům (jeho hesla) "Amerika především" slibem, že vykoření deep state a vypráská jejich mediální kolaboranty.

Je na čase spálit Bastilu.

Zdroj: zvedavec.org

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+20 # Jarin G. 2017-06-19 14:32
Ano, tak nějak to bude. Proto je ta trumpovská politika doslova ode zdi ke zdi. Zřejmě se snaží z toho vymanévrovat co nejvíc. A řekl bych, že směrem k "Amerika First" se mu to i daří. A i proto předává pravomoci Pentgonu apod. Hází odpovědnost na jiné, stejně by mu nějaké usmiřování s Ruskem a Putinem neprošlo. Jeho teď posílilo, dle mého názoru, že dokázal u Saudů a dalších muslimů uzavřít stamiliardové zakázky. Na kšeft a prachy v uSSa slyší i oponenti. No média, škoda slov!
Už jsem to pal. Neříkám, že Trump je nějaká výhra, ale pokud by bývala vyhrála Killery, bylo by mnohem hůř. Minimálně Blízký a Střední východ by se topil v krvi a podobně by dopadly i Doněck a Luhansk! O vyhrožování, sankcích a provokacích smerem k Rusku ani nemluvě,
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # John Maxwell 2017-06-19 15:26
No u nás to taky začíná být zajimavé ...
Škoda, že Sobotka odešel, byl tak neschopný... Tomio Okamura rozjel těžkou kanonádu proti ČSSD. A vytasil ceny za ubytování migrantů
„Změna ve vedení ČSSD je kosmetická výměna, která má těsně před volbami jen obalamutit voliče, že snad přijde něco jiného,“ tvrdí předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura, podle něhož ale v podstatě o žádnou změnu nejde, jen o předvolební trik. V rozhovoru pro ParlamentníList y.cz řekl, že po takovém množství skandálů a nesplněných slibů se diví, že sociální demokracii ještě vůbec někdo volí...
parlamentnilisty.cz/.../...

Prima ZOOM dnes uvádí v hlavním vysílacím čase první ze čtyř dílů rozhovorů s ruským prezidentem Vladimirem Putinem
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # ing. Pejčoch 2017-06-19 16:06
USA drží ekonomicky nad vodou jen a pouze zbrojní výroba a výdaje na ozbrojené síly. Kdyby USáci masově nezbrojili, tak se jim zhroutí ekonomika a vypuknou masové nepokoje, což bylo např. vidět v Detroitu v období poslední ekonomické krize, kdy se v USA zhroutila výroba automobilů, násl. ocelárny apod. Konečně i do jisté míry naivní nový americký prezident Trumpeta si to (alespoň v období předvolební kampaně) uvědomoval. Jestliže 80% HDP je v USA tvořeno terciální sférou (která nic nevyrábí, pouze „slouží“), pak je něco v nepořádku. Trumpeta sám prohlásil, že USA mají velmi, ale opravdu velmi, zanedbanou infrastrukturu, kterou je nutno obnovit a rozšířit. Banksteři (především chazarské klany Rockefellerů a Rothchildů) Trumpetu jistě přivedou „k rozumu“, protože nevětší zisk se generuje ve zbrojní výrobě a ne výměnou kolejnic, flekováním silnic a pod.. Vždyť i Trumpeta je dolarový miliardář, takže „Amerika především“, sorry jako!
Je to masová zbrojní výroba, která drží ekonomiku USA nad vodou. Aby mohly USA „prosperovat“, musí zbrojit. Aby mohly zbrojit, potřebují války. Když žádné války ve světě nejsou, musí je nějak "zařídit". Kšeft je kšeft. Proto USA šíří a budou šířit „americkou demokracii“ po zeměkouli. Začíná to různými barevnými revolucemi, arabskými a bůhví jakými jary (léty, podzimy a zimami), majdany apod. Pomáhají jim v tom neziskovky s přiblblíky typu pražské kavárny, pravdoláskařů, sluníčkářů a havloidů všeho druhu (a za vším hledej ambasádu USA v dané zemi, kde se chystá „demokratickou cestou“ převrat). Zvláště pikantní je nastolování „euroatlanticky “ chápané tzv. demokracie (rozuměj - pohádky pro duševně nedospělé, naivní občany) ve státech se středověkou sociální strukturou založenou na rodové a kmenové patriarchální organizaci „zabetonované“ raně středověkým náboženstvím (s ukamenováním jako trestem smrti za odpadlictví od jediné pravé víry, zabíjením jinověrců a neznabohů, poloviční hodnotou ženy ve srovnání s mužem apod.) a tak podobně.
Cíl je vždy jasný – ovládnout nerostné bohatství dané země, ochránit sobecké zájmy US banksterů.
Když náhodou nějakého představitele nějaké země napadne, že US dolar emitovaný FEDem nepotřebuje tak … (viz např. býv. prezident Kennedy, který nechal vytisknout 4 mld. US dolarů - státovek – které byly z oběhu po jeho nenadálém úmrtí ihned staženy, nebo lybijský Kadáfí, který chystal africký dinár podložený zlatem, či Putin, který dosud koketuje se „zlatým rublem“.
Nelze se proto divit Rusku a dalším zemím, že se chystají na obranu svého nerostného bohatství, svého území a svého historického životního stylu. Rusko a další státy mají jinou představu o novém světovém pořádku, než chazarští banksteři a jejich přisluhovači.
Před vojenskopolitic kým komplexem USA varoval již prezident USA Roosevelt, takže nic nového...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Ignác 2017-06-19 17:05
Nic nového již od vítězství. Volby totiž nedopadly dle očekávání.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Věra Štimová 2017-06-20 01:32
To, co se děje nyní na Zemi, je nejspíš očista. Na sott.net summary jsou jednotlivé apokalyptické události. U nás to začalo v roce 1997, kdy byly vytopeny Troubky a s nimi celá Morava, pak Praha tisíciletou vodou v roce 2002 a následně v roce 2013 dalsí povodeň. Teď by asi mělo přijít něco v souvislosti s tím, jak je nestabilní caldera nejenom v Yellowstovnu, ale i v Japonsku a jinde. Deep state se chlubil, jak manipuloval v rámci geoinženýringu s magnetickým polem Země a tak rozkmitali ti zasvěcenci do umění chaosu celou Zemi. Jestli tohle je na konci Biblí světa, pak jsem zvědavá na ten počátek. Otče, Matko, řekněte jim, prosím, že pokud nepoloží ty Teslovy ukradené vynálezy na zem a nepřestanou si s tím hrát, tak dostanou páskem přes zadek a vařečkou navrch.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás