Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaTakhle sestřelovat letadla je nepřípustné, přijde odvetný úder a velký konflikt, varuje náměstek Rady federace

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Takhle sestřelovat letadla je nepřípustné, přijde odvetný úder a velký konflikt, varuje náměstek Rady federace

První náměstek předsedy výboru Rady federace pro mezinárodní záležitosti Vladimir Džabarov během besedy s RT oznámil, že incident s letadlem syrského vojenského letectva, které sestřelila koalice vedená USA, může vést k odvetnému úderu ze strany vládní protivzdušné obrany.

Podle slov senátora může daný konflikt zajít moc daleko a je proto nutné co možná nejdříve zorganizovat setkání diplomatů zainteresovaných zemí.

„Takhle sestřelovat letadla je nepřípustné. Přijde odvetný úder. Stojí tam S-300 syrské armády, stojí tam naše S-400, vše to může vést k velkému konfliktu," zdůraznil Džabarov.

Dříve vyšlo najevo, že v neděli 18. června sestřelila koalice vedená USA syrské vojenské letadlo.

Zdroj: snews.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+73 # r0b1n 2017-06-19 11:57
Vladimire, ake setkani diplomatov ??
Takych setkani uz bolo a vysledok ziaden, stale si robia a budu robit co chcu.
S idiotmi sa neda debatit o nicom, konecny vysledok bude aj tak nula, iba zbytocne vynalozena energia pre nic.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+45 # Dascha 2017-06-19 13:29
Rusko pozastavuje platnost memoranda s USA o letech nad Sýrii.
MO RF označilo sestřelení syrskéhomvojens kého letadla za pokrytecké porušení suverenity
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # Dascha 2017-06-19 13:32
A ještě dodatek: Rusko vyzvalo USA, aby se vyhýbaly jakýmkoli jednostranným aktivitám v Sýrii.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # Piovarči 2017-06-19 14:17
Tak Rusko reaguje rázne a celkom iste podnikne asymetrické kroky. Diplomatické nóty sú namieste. Na impérium ktoré financuje terorizmus treba rázne pritlačiť aj diplomaticky a odsúdiť jeho kroky na medzinárodnej scéne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Jarin G. 2017-06-19 14:44
A ty asymetrické kroky by měli obsahovat i nějaké ty hmatatelné údery na Amíky v Sýrii a to prostřednictvím legálních vojsk a jejich spojenců. Turci se také lehce nechají vyblbnout k útokům na uSSa spojence Kurdy, no a situace v opozičních silách není taky růžová. Prý se teď často myslí mezi sebbou! Takže takticky rozbít tu uSSa koalici pěkně zevnitř.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Vladimír57 2017-06-19 16:57
Všeho dočasu, brzy po těch krvavých pazourech dostanou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # Janinna 2017-06-19 17:31
Ahojte Vladimíre, r0b1ne, Dascho, Jarine, Pio a všichni ostatní.
Co děláte dneska večer? - Nelekejte se, nezvu Vás na rande:)))))
Jenom chci upozornit na unikátní sérii rozhovorů s Putinem na Prima ZOOM:
19. 6. 20.00 – Svět podle Putina (1)
20. 6. 20.00 – Svět podle Putina (2)
21. 6. 20.00 – Svět podle Putina (3)
22. 6. 20.00 – Svět podle Putina (4)
Opakování:
22. 6. 17.50 – Svět podle Putina (1)
23. 6. 17.50 – Svět podle Putina (2)
24. 6. 17.45 – Svět podle Putina (3)
25. 6. 17.45 – Svět podle Putina (4)

Stone je považován za jednoho z nejkontroverzně jších režisérů v Hollywoodu, je kritikem americké politiky po celá desetiletí.
Sám Stone popsal čtyřhodinovou sérii tímto způsobem:
„Není to klasický rozhovor – otázka a odpověď. Putin je jedním z nejdůležitějšíc h vůdců světa, a pokud Spojené státy prohlásily, že je nepřítelem – velkým nepřítelem, tak myslím, že je velmi důležité si poslechnout, co říká on.“

Netuším, co budete v uvedených dnech a časech dělat vy, ale já mám naprosto jasno!!!
Názory ruského prezidenta mne opravdu zajímají.
Chci totiž rozhodně vědět, co si myslí a jak myslí člověk, který kdykoli může stisknout jaderný knoflík a o kterém jsem denně informována z medií, že je to buď mocí posedlý psychopatický blb či naopak nesmírně rafinovaný nejhorší možný zloduch, vedle kterého profesor Moriarty, Adolf Hitler nebo Džingischán vypadají jako parta Rychlých šípů.

Už se těším na komentáře takových:
Votápků, Kolářů, Langšádlových, Gabalů, Jandů nebo Břeštanů a všech dalších, kteří až se vyrovnají se svou mozkovou kolikou, která je nepochybně, jako důsledek tohoto počinu Primy, čeká, nás opět zavalí dobrodiním rad, jak ty rozhovory máme správně chápat a co si o nich máme myslet.

A moc se těším, až Smatana, Slonková, Aktualně.cz, Čulík a všichni další vydavatelé a sestavovatelé různých fízlovských seznamů proruských webů a dalších podvracečů do nich zařadí i televizní stanici Prima Zoom.
A doufám, že někdo upozorní na obrovský rozvratný potenciál této Stoneovské serie rozhovorů i paní Romancovovou a její partičku s monopolem na jedinou pravdu, aby nás mohla včas aktivně ochránit.
vlkovobloguje.wordpress.com/.. ./...
Tak hezký večer s gasudarem všem:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Dascha 2017-06-19 19:48
Ahoj, Janino, čekám na tenhle rozhovor. Dokonce jsem si to poznačila v kalendáři. A hodně se divím, že to Prima odvysílá. I když v upoutávkách to prezentuje jako velmi " kontroverzní".. ..Doufám, že se bude dívat hodně lidí. Já jsem na to upozornila všechny známé - i dítě( tedy své)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Piovarči 2017-06-19 20:30
Na Slovensku Prima ZOOM z licenčných dôvodou nejde prehrať Škoda
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jarin G. 2017-06-19 21:57
Pio, nezoufej. YouTube.
Tady už to máš:
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-06-19 22:49
Jani, jen Vás chci pozdravit a říct Vám, že jsem si pěkně pokoukal. Už se těším na zítra.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Vladimír57 2017-06-19 21:58
Janinno, také Vás zdravím a dík za připomenutí. Máte pravdu, skutečně bude zajímavé slyšet tu pakáž a jen doufám, že se někdo z nich zlostí zalkne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Janinna 2017-06-20 00:30
Také se těším na ty reakce, to bude groteska.
Předpokládám, že teď mají mokrý hadr na hlavě a vymýšlí "strategii" výkladu.
Putin mluvil jak z partesu.
Je to vlastně tak jednoduché a přirozené říkat pravdu, nejsme na to zvyklí.
První díl se mi líbil, už se těším na zítřek.
A jak píše Dascha, také doufám, že se koukalo hodně lidí. Hlavně by se měli dívat a pozorně poslouchat všichni zapšklí nenávistníci Putina.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+62 # Bujón 2017-06-19 12:27
Soudruzi zase něco totálně podělali. Sestřelovat letadla suverénního státu nad jejich vlastním územím, to se proti nim těžce otočí. Tohle už neokecají. Když "omylem" vybombardujou pár měst a vojenských zařízení, vždycky jde o "kolaterální škody". Ale sestřel letadla se takhle označit prostě nedá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Piovarči 2017-06-19 14:23
Presne na USA sa musí diplomaticky pritlačiť preto že keď sa to neurobí budú to robiť USA voči Rusku pri najbližšej príležitosti a budú žiadať odchod Asada a Rusko budú vyhlasovať za fašistický štát.
Treba im ísť diplomaticky po krku zo všetkých strán inak rozpútajú jadrovú vojnu

Pro-vládne sily, vedené sýrskymi armádnymi tygrimi silami, zachytili strategické križovatke mestečko Resafa v provincii Raqqah. Mesto bolo riadené teroristickou skupinou ISIS.

Oslobodenie Resafa je posledným úspechom v sérii pokrokov, ktoré urobili vládne sily v provincii. Ovládanie spoločnosti Resafa, Tigerých síl a ich spojencov dokáže ovládať cestu medzi mestom Tabqah (ovládaným americkými podporovanými silami) a mestom Deir Ezzor obliehaným teroristami ISIS.

Medzitým sa naďalej objavujú správy o sporadických stretnutiach medzi americkými armádami a sýrskou armádou v oblasti južne od Tabaku.

Kurdom treba zhodiť hrebienok a poslať ich na druhý breh Eufratu. Závod o dosiahnutie strategickej križovatky pri meste Resafa prehrali a tak USA zúria.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jarin G. 2017-06-19 22:35
Video: Svět podle Putina 1:
www.youtube.com/.../
Vidíš, když na Slovensku Prima Zoom nemáte, tak máš tady kamarády a o nic nepřijdeš ;)). Zítra ti někam píchnu 2. díl! pod nějakou mapku z boje v Sýrii.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Monika lkemae 2017-06-19 13:00
A jak by se měli tito fašisti donutit pouze silou ! Budou jsi dovolovat víc a víc ! Včera chránili USA dlouhou kolonu Isis přemístit se sjednoho místa na druhé a vyloženě se smáli tito [...]ové z vozu co jsi můžou vše dovolit a nic se neděje ! Přiště sestřelí více letadel až as se nic dít nebude ? Navíc ta zrůda Merkel řekla že tam vyšlou svoje letadla v říjnu na pomoc koalici to už je budou mit v Jordánsku na základně!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # Bujón 2017-06-19 13:17
Germánský tornáda už ta dávno lítaj. Teď jen budou mít pauzu, protože je Erdogan vysypal z Icirliku, tak se přesouvají do Jordánska. A to chvíli potrvá. Jinak se nic nezmění.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # John Maxwell 2017-06-19 14:00
Nejvíc mě pobavilo v tom prohlášení na základě mandátu bundeswehru ,že nepoužijou pozemní síly.
Mandát cizí armády at si baba Merkl strčí do ****.
Na druhou stranu Český jednotky do Sýrie teda nepujdou stačí, že jsou jinde ...

Rusko pozastavuje platnost memoranda s USA o letech nad Sýrií
Od 19. června pozastavuje ministerstvo obrany RF platnost memoranda s USA o letech nad Sýrií, praví se ve zprávě ruského vojenského rezortu.
Letectvo koalice vedené USA pro boj s IS sestřelilo syrské letadlo Su-22 v provincii Rakka po tom, co údajně vypustilo bombu blízko pozice SDF, sdělila dříve koalice. Damašek oznámil, že letadlo syrských VVS plnilo úkoly proti IS.
„Ministerstvo obrany Ruské federace ruší k 19. červnu tohoto roku spolupráci s americkou stranou v rámci memoranda o zabraňování incidentům a zabezpečení bezpečnosti letů letectva během operací v Sýrii a vyžaduje, aby americké velení důkladně vyšetřilo incident a poskytlo výsledky a přijatá opatření," píše se ve sdělení ruského ministerstva obrany.

cz.[...]news.com/.../...
Řekl bych, že maji po žižalkách ...

Prima ZOOM dnes uvádí v hlavním vysílacím čase první ze čtyř dílů rozhovorů s ruským prezidentem Vladimirem Putinem
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Janinna 2017-06-19 18:11
Omlouvám se Johne, dala jsem upoutávku na Primu ZOOM nad Vás také. Nevšimla jsem si Vašeho upozornění na pořad.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # John Maxwell 2017-06-19 18:53
Pohoda... klídek... tabáček ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Janinna 2017-06-20 00:36
:)) Dobré zprávy by se vlastně mohly připomínat do nekonečna, viďte.
Pro mě je hodně dobrou zprávou i to, že tento dokument v českém mediálním rybníčku se někdo odvážil odvysílat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Historik 2017-06-19 13:14
Odjinud- zaujal mě první útok bílého Angličana na muslimy před mešitou. Bohužel nebyl tolik úspěšný, přijel o pár minut později a taky nebyl ozbrojen, jen tou dodávkou. Válka civilizací o Evropu se znovu přiblížila.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Janinna 2017-06-19 18:06
Ochutnávka jejich vlastní medicíny?:)
A všiml jste si Historiku jak vyzdvihují a chválí toho místního imáma?, který zabránil davu (muslimskému) lynčovat bílého útočníka?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jarin G. 2017-06-19 22:09
Jen krátce. Podle mě je velmi pravděpodobný útok pod falešnou vlajkou. Všimněte si, jaké reakce to vyvolává! To se sakra hodí, zase udělat ty špatné z nemuslimů a z muslimů udělat ubohé nevinné ovečky, oběti. Mayová už řádí jako utržená z řetězu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Janinna 2017-06-20 00:18
Také mám ten dojem Jarine.
Pasují je do role obětních beránků.
Londýnský starosta již mluvil o velmi tvrdém postihu jakýchkoliv rasistických a xenofobních reakcí.
Předpokládám, že postih se bude týkat převážně původního obyvatelstva.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Jaris 2017-06-19 14:26
Zacnete zrovnatak sestrelovat amiky a chazary. Je prece valka nebo neni? Nepritel nad suverenni zemi nema co pohledavat natoz ji bombardovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Piovarči 2017-06-19 20:51
Už im pohrozili že ich na pravom brehu Eufratu zostrelia tak uvidíme

Kurdi sa zakusli do Raqqah

Sýrska armáda zahájila ofenzívu smerom po dialnici k armádnej skupine Tigrie sily tak aby ulahčili ich zásobovanie a uzavrú ISIL v kotli pod jazerami. Presne toto bolo nevyhnutne treba urobiť možno už skôr.
Písal som o tom už v predchádzajúcic h príspevkoch že je nutné to urobiť a niet na čo čakať.
Pilot zostreleného lietadla bol Sýrskou armádou zachránený
Vládne sily zachránili pilot, Ali Fahed, z vojenského letúna Su-22, ktorý podľa sýrskych médií spustil americká koalícia.
Podľa správ je pilot evakuovaný z oblasti kontrolovanej Sýrskou demokratickou silou (SDF) podporovanou USA. Jednotky SDF sa to snažili zabrániť, ale zlyhali.
translate.google.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jarin G. 2017-06-19 22:10
No vidíš, že to jde tím správným směrem. Dík za info.
Stone (Putin): www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Monika lkemae 2017-06-19 15:04
Jakékoliv letadla Americké koalice objevené západně od řeky Eufrat bude následováno Ruskými vzduchem a podzemními obranami jako cíle ! Southfront ::
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # gyn 2017-06-19 15:40
v žádném případě nestřílet na americká letadla - to chtějí . Nemají tam dostatek pozemních sil, tak si přejí záminku pro raketový útok. NASRAT JIM. Pěkně dál postupovat v pozemních operacích a odříznout je od všech komunikací a zdrojů. Oni tam můžou jen občas poslat letadlo. Až bdou odříznutý, kurdové jim utečou a pak je můžem umlátit čepicema.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Audit 2017-06-19 16:09
Minulý týden jsem udělal titulky k filmu War Machine s Bradem Pittem, jako velícím generálem spojeneckých sil v Afghánistánu - celkem jsme se pobavil, jak je popsaná vojenská mašinérie USA.

www.titulky.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # chromolibden 2017-06-19 16:54
Kouknu na ten kousek americké propagandy. Ať se zase trochu pobavím. Ovšem jestli je to taková sračka jako Americký sniper, tak už se tomu člověk ani nezasměje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Audit 2017-06-19 17:12
Minimálně k zasmání je běh Pitta s natrženým análem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Mariet 2017-06-19 19:29
Rusko se zesmesnuje tim neustalym varovanim, to je zrada, bohuzel. Musim to rict, ikdyz je mi z toho smutno. Bud jsem nekde proto, abych pomohl a nebo tam nelezu.

Koho zajima, co tam Rusko ma, kdyz nekona. Obavam se, ze Rusko Assada obetuje. Zajimalo by mne, co USA sllibily Putinovi, ze se k tomu ani nevyjadruje..Je to vubec on?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # oskar 2017-06-19 21:53
"Podle slov senátora může daný konflikt zajít moc daleko, vše to může vést k velkému konfliktu," zdůraznil Džabarov. ALE VŽDYŤ O NIC JINÉHO USA NEJDE! O TO SE CELOU DOBU SNAŽÍ!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás