Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaNěmecký ministr zahraničí označil Obamův pokus o ponížení Ruska za „velkou chybu“

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Německý ministr zahraničí označil Obamův pokus o ponížení Ruska za „velkou chybu“

Německý ministr zahraničí Sigmar Gabriel má za to, že administrativa nynějšího prezidenta USA napraví chyby vůči Rusku, kterých se dopustil tým předcházejícího amerického lídra Baracka Obamy. Gabriel to řekl v interview pro Welt am Sonntag.

Podle názoru hlavy německé diplomacie, bylo by dobře, kdyby Trumpův tým zahájil ve vztazích s Moskvou „restart, nové kontakty, nová jednání."

„Bez Ruska nedokážeme překonat konflikt v Sýrii, v Libyi, na Ukrajině a další. Pokus Baracka Obamy ponížit Rusko byl velkou chybou. Stále doufám, že Washington tuto chybu napraví," poznamenal Gabriel.

Dnes ale vypadá vše, podle ministra, tak, jakoby se Moskva a Washington od sebe odvracely.

Obama označil na postu prezidenta Rusko za „regionální mocnost," později ale přiznal, že Moskva má velký vliv ve světě.

Zdroj: welt.de

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+33 # Jarin G. 2017-06-18 19:48
Hezká slova. Ale skutek utek. Zrovna Němci mají co mluvit o vztahu k Rusku! Oni se sankcemi EU nemají co dělat? Pokrytci! A od Gabriela a Makrely jsem už slyšel pěkná svinstva na účet Rusů a Putina.

P.S.: ve starém článku (nad tímhle) z února 2016 (Všichni nalezeni mrtví.....), s dnešním datem, nechali celou starou diskuzi z 2016-02-25 a dál! Hacker? (nick Naser se z tím vytahoval, jak nám to tu pěkně kurví!)
Nebo nový styl na AC24? Vytáhne se článek rok a více starý a povídejte si dál, co je nového, co se změnilo! Stejně už si nepamatujete, že už to tu bylo, že už jste to komentovali. Nebo opakování matka moudrosti?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # John Maxwell 2017-06-18 21:07
Přesně Jarine ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Jaris 2017-06-19 04:52
Take se pridavam, ze Zapadu jde o opak a nikoliv o zlikvidovani teroristu. Konflikty, revoluce a valky za demokracii americkou cestou jim naramne vyhovuji.Hypokr ati!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Jarin G. 2017-06-19 09:53
Ahoj Jaris. Kdyby jen Západu. Za vším hedej sionistickou kliku a kšeft, mamon, prachy. Lidé jsou vedlejší, těch je dost. Šalom!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-18 20:20
Keci ,sliby přetvářka a lež .Jinak běch světa ovlivňují
zrůdičky jak maj vypadat a plody podle toho taky vypadají .Mají oči nevidí , mají uši neslyší .Probuďte se
dívejte se a slyšte.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # John Maxwell 2017-06-18 21:04
Přesně Lubi ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Věra Štimová 2017-06-18 23:26
415. Poselství Ježíše ze dne 29. dubna 2012 v 15:33.

PRVNÍ TAJEMSTVÍ V KNIZE PRAVDY ODHALUJE SPIKNUTÍ ZEDNÁŘSKÝCH SKUPIN PROTI CÍRKVI

Má vroucně milovaná dcero,
dostala jsi dar, který by mnozí ze strachu odmítli.
Kvůli uděleným milostem, které ti daly sílu, a ohni Ducha Svatého, jsi teď plně vyzbrojena, abys hlásala proroctví slíbená světu už tak dávno.
Proroctví, dané Danielovi, když mu bylo řečeno, aby zapečetil Knihu Pravdy až do konce časů, kdy obsah bude odhalen, se stalo skutečností.
Zjevení, která dostal také Jan Evangelista, mu byla dána jen částečně, ale některá tajemství mu byla ukázána na svitku se sedmi pečetěmi [Zj 5, 1–10].
Nebylo mu dáno oprávnění, aby odhalil jeho obsah. Místo toho mu bylo řečeno, aby svitek svinul a snědl, takže pečetě nemohly být rozlomeny, ani obsah oznámen až do této doby. Spolknutím svitku byla lidstvu dána nápověda [Zj 10, 9–11]:
Je-li Pravda hořká k jídlu, tak nahání strach.
To může také urazit ty, kteří tvrdí, že znají celý Boží plán pro lidstvo. Přesto Pravda – mocná láska, kterou má Bůh pro každého jednotlivého člověka na této zemi, je sladká pro ty, kteří ji přijímají.
Pravda, kterou mohu odhalit jen Já, Ježíš Kristus, jak je obsažena v tajemstvích daných Janu Evangelistovi, je sladká. Bude přivítána s láskou těmi, kteří následují Boží učení.
Může vyvolat strach, ale Boží moc překoná všechno zlo a pronásledování, neboť On může udělat cokoliv.
První tajemství spočívá v tom, že proti Bohu a všemu jeho dílu snovaly spiknutí zednářské skupiny, založené ve středověku.
Jejich věrnost patří Zlému. On, Satan, je jejich bohem a oni jsou hrdí, že mu vzdávají hold prostřednictvím černých mší.
Pak je to Svatý stolec, který byl od roku 1967 touto skupinou zuřivě napadán.
Pomalu se infiltrovaly do mé církve, nejen uvnitř Vatikánu, ale v každé zemi v církevních kruzích i mimo něj.
Jejich úmyslné zamoření mé církve mělo za následek ďábelské ukrutnosti, způsobené nevinným obětem.
Jejich láska k penězům a moci je ničím ve srovnání s odpornou oddaností, kterou prokazují králi lží, samotnému Satanovi. On je otevřeně uctíván ve skupinách a v tajnosti. Kněží a jiní posvěcení služebníci, včetně biskupů a kardinálů se v jistých kruzích sami k této skupině přidali.
Zlé činy, na kterých se podílí, jsou příliš závažné, než aby byly odhaleny, ale měli byste vědět, že nabízejí Zlému lidské oběti v kostelích, zřízených k poskytování svaté eucharistie při mši svaté.
Tyto skupiny – tak opatrné, že skrývají svou skutečnou činnost před pravými a svatými knězi, svatými biskupy, svatými kardinály a jinými posvěcenými služebníky – páchají ohavné činy.
Ony Boha nenávidí se zuřivostí, která by vás šokovala. Moc, kterou jim dává Satan, vede k tomu, že jejich zkaženost, chtivost, smyslnost a sexuální úchylky jsou jejich následovníky ve všech zemích vítány.
Zdraví se vzájemně soukromými znameními se záměrem projevit věrnost jeden druhému.
Jedna věc je jistá. Jejich ohavné činy skončí a bez toho, že by se obrátili ke Mně během Varování, bude jim zbývat jen málo času, než budou hozeni do jezer ohně, kde budou trpět strašná muka na věky.
To oni vytvořili a rozdmýchali odpadlictví, které existuje po celém světě.
Dosáhli toho tím, že pronikli do mé církve.


Váš milovaný Ježíš
Beránek Boží

Poznámka: biblické odkazy byly doplněny překladatelem.

varovani.org
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás