Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPapež naléhá na Merkelovou, aby více bojovala za Pařížskou klimatickou dohodu

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Papež naléhá na Merkelovou, aby více bojovala za Pařížskou klimatickou dohodu

Německá kancléřka Angela Merkel říká, že ji papež František povzbuzoval, aby pracovala na zachování Pařížské klimatické dohody i přes stažení USA a sdílel její názor, že je třeba „zdi bořit,“ nikoliv je budovat.

Merkelová se s Františkem v sobotu sešla na asi 40 minut v Apoštolském paláci, kdy se zaměřila na summit Skupiny 20, který Německo hostí 7.- 8. července v Hamburgu.>

Vatikán říkal, že je třeba, aby se tyto rozhovory mezinárodní komunity soustředily na boj proti chudobě, hladu, terorismu a klimatické změně.

Merkelová reportérům řekla, že papež zpravila o německé agendě ke G-20, kdy říkala, že „předpokládá, že jsme svět, v němž chceme mnohostranně spolupracovat, a svět, v němž nechceme budovat zdi, nýbrž zdi strhávat.“

František neustále na národy naléhal, aby budovaly mosty, nikoliv zdi – včetně svých narážek na pohraniční zeď Trumpovy administrativy, co chce vybudovat na hranici s Mexikem.

Merkelová říkala, že ji František povzbuzoval k boji za mezinárodní dohody včetně Pařížské klimatické dohody z roku 2015 zaměřené na omezení emisí zachycujících teplo.

„Víme, že tuto dohodu bohužel Spojené státy opouští,“ řekla Merkelová.

Stejně, jako to udělal, když ho minulý měsíc navštívil Donald Trump, tak dal František i Merkelové kopii své ekologistické encykliky, „Tobě buď chvála,“ která stanovuje boj proti klimatické změně a ekologickou péči jako naléhavé morální povinnosti.

Tuto encykliku vydal František při rozběhu pařížských vyjednávání v naději, že tak posílí naléhání na globální konsensus o potřebě změny toho „perverzního“ modelu rozvoje, o němž řekl, že ten jen obohacoval bohaté na úkor chudých a obrací to, co Bůh stvořil, na „nesmírnou hromadu špíny.“

Audience začala Františkovými projevy soustrasti nad smrtí bývalého kancléře Helmuta Kohla. František ve své formální kondolenční nótě Kohla nazval „velkým státníkem a přesvědčeným Evropanem,“ který neúnavně pracoval na jednotě své vlasti a kontinentu.

František zvláště srdcervoucím tónem prohlašoval, jak se modlil, aby Pán Kohlovi dal „dar věčné radosti a života na nebesích.“

Zdroj: breitbart.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+22 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-18 11:30
Kohl byl pěknej parchant a ještě větší se bude za něho modlit , oba jsou služebníky toho samého.Čas je neúprosný ale spravedlivý , ukáže zlo v plné nahotě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Petkо Kоtоv 2017-06-18 15:03
Blbeckove Eriko a Frantisku:

Venuse ma teplotu povrchu 465º, obsah CO2 v atmosfere Venuse je 96.5%, na Zemi 0.04%. Kdyby se zvysil obsah CO2 v atmosfere Zeme na 0.05%, tak se zvysi teplota o:

465º * 0.04 / 96.5 = 0.193º

Kdyz to umim spocitat ja, nejvetsi blbec a vyblitkar na AC24, ze teplota na Zemi by se zvysila jen o 0.193º pri zvyseni obsahu CO2 na 0.05%, tako to umi mnoho lidi jinde spocitat taky a to daleko presneji.

Tak se nedivte, ze vasim blbostem o oteplovani premyslejici lide neveri.

Eriko, starej se o teroristy co jsi pozvala a Frantisku, modli se za mrtve, co ti teroristi v Evrope zavrazdi
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-06-18 17:31
POZOR! POZOR!
Pravý 5kkt se vrátil!??? Testuje si to tady?

Doplněno: netestu je, není to 5kkt. Je to ten ironizující a normální diskutér!
Vysvětlil mi to v reakci v článku o "zázvorovém zábalu". Holt si zvykněme na jiného, nového Petku Kotova, čtěme ho a automaticky ho nemínusujme!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Monika lkemae 2017-06-18 11:31
Ten Satan aJezuita se pořád pokrytecký modlí aby mu oblblé ovečky dali víc avic a vše spadlo Vatikánu do klína !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # .lak 2017-06-18 11:56
Zase si nejkovanější komuna komunistů 1% neoliberálové nesouměřitelně bohatých kapitálového trhu bublin obchodů přemístí prostředky nejchudších na konta. Tedy již překonali podle potřeb ale je to už podle choutek a vášní znuděných bastardů.
Z AEnews
Kvantita je vždy na úkor kvality ale o to zdegenerované elitě jde, nechtějí být [...]y ale přání se jim může vyplnit pouze tak že udělají okolí také tak zretardované a pokud možno bez prostředků což jim i jde budulínkům či oligarchům když oni mají dnes fakt jen ty kapitálové trhy bublin dluhového systému odtržené skutečným výkonům a celé je to podobné filmovému průmyslu prodeje iluzí a v reálných ekonomikách se realizují snad 4%? prostředků, šašci úžerů. Celá dnešní prezentovaná ekonomika je úletem bláznů, podvodníků, zlodějů, násilníků, lhářů a mnohdy přesvědčených debilů a armáda vývozů demokradtůr tam hraje prim.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # jiří art 2017-06-18 12:04
To asi zase bylo dostaveníčko církevního morálního bídy s politickou nouzí?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Ondra 2017-06-18 12:12
to ze vubec existuje post papeze je nejvetsi omyl lidstva za posledni 2000 let..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # mark 2017-06-18 13:30
post papeze a cirkve- jako hlavu Jezise Krista na zemi.... Kristus chodil oden v jednoduchem rouchu, skromny, odsuzujici majetky a mamon... Papez odeti do purpuru, zlata, zlatych ikonu, vozici se v luxusnim mercedesu, sperky, diamanty,- cirkev ktera upalovala lidi za malichernosti, zabirala majetky, prodavala odpustky, zehnala a vedla valky...atd.... jednim slovem: "grc tohodle Satanskeho skurvysyna je me u prdele...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Věra Štimová 2017-06-19 00:31
Hamounská církev s papá, který nikdy papá nebyl, protože neměl ani těch pár vlastností, aby ho nějaká žena chtěla, nikdy nebyla založena apoštoly. Byla založena někdy ve třetím století po Kristu a prvním papežem byl zloděj a vrah, celá kniha o tom je. Metoda jak ovládat nemyslící ovce byla vynalezena a Řím, který se potácel v úpadku si takto zachoval celosvětový vliv. Tohle apoštolové věděli, proto se o tom zmiňují už v Bibli. Církev původně znamenala rodinu apoštolů s jejich rodinami. Apoštol na rozdíl od věřícího ví, že Duch Svatý existuje, protože ho na rozdíl od věřících viděl v sobě na sítnici oka. Apoštol je tedy nevěřící, ale vedený Duchem Svatým. To, aby Duše zemřelých věřících nestáhl satan do pekel, zapřičinilo, že Ježíš, čili Spasitel, musel přijmout oběť v eucharistii, a tak svým Duchem v hostii vyháněl ty ďábly, které dnes a denně v někom fungují nyní zcela bezostyšně a jsou nalezlí všude tam, kde smrdí moc a zlato. Tošovský může vyprávět, sám ho odevzdal Německu a za to získal náležitou odměnu. Post guvernéra naší banky a nějakého démona, nejspíš jménem Mamon, aby si ho pohlídal aspoň u Posledního soudu. Říká se tomu posedlost a pitomost těch, co je Zlato spasí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Josef Švejk 2017-06-18 13:50
"Papež naléhá na Merkelovou..." Možná je to tím, že je sexuálně podvyživený?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Dascha 2017-06-18 14:22
Bing ho! Vy jste na to, Švejku, kápl. To bude to pravé, ořechové.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Jarin G. 2017-06-18 17:36
Pepo, 1***. Já si ale myslím, že by možná bylo lepší množné číslo: že jsou sexuálně podvyživení.
Ona asi ani ta Merkelice si toho sexu moc neužije. Se na ní podívej. Normální chlap by o ní ani kolo neopřel.
;)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # vlk samotář 2017-06-18 15:15
Projekt AMIF, čo čaká Slovensko?

AMIF je projekt financovaný i z vašich daní. Ide o projekt začleňovania imigrantov z Afriky a blízkeho východu do krajín Európy. Ide o pokračovanie Calergiho plánu z roku 1926, kedy elita rozhodovalo o tom, že Európu zmení na krajinu zmiešaných rás černochov a aziatov, vo svojej knihe to píše zakladateľ paneurópskej únie Richard Calergi (Der praktische idealismus). V roku 1933 bola paneurópska únia zakázaná Adolfom Hitlerom a členovia tohto spolku, ktorí po vojne zastávali vysoké posty v politike, boli prenasledovaní. Väčšina členov tvorili významní Židia ako Albert Einstein, Sigmund Feud, Thomas Mann a iný. Po vojne sa ich členi stali v Nemecku a Francúzsku prezidenti či premiéri a ministri.


mojevideo.sk/.../...(16 779)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # oskar 2017-06-18 16:21
Kapitalismus a ekologie nejdou dohromady, je to blud a jde jen o zlegalizování okrádání ovčanů. O čem je kapitalismus? Přece o nekonečně se zvyšující výrobě a spotřebě, to drží kapitalismus při životě. A jak zajistit zvyšující se spotřebu? No přece vyráběním výrobků, které v sobě mají kurvítka, životnost je přesně spočítaná, aby po záruce se postupně začalo kazit....a muselo se kupovat znovu. Kde jsou ty časy, kdy vám boty vydržely celý život, neboť se vyplatila i opakovaná oprava podrážky, protože bota byla vyrobena kvalitně? Takže kapitalismus se svojí spotřebou nikdy nemůže uvažovat o ekologii, ani skrze různé recyklace ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # peto8 2017-06-18 21:57
Cirkkev treba aktualizovat protoze v tomhle provedeni je to jenom seekta dablova.

www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # senil 2017-06-19 09:02
Nic dobrého nelze čekat od neomarxistickéh o Papeže Evropské unie a jejich lídrů jako je Merkelová. Tihle blbci nás vedou jenom do záhuby

[...]/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás