Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaKolonizace Marsu již za pár let. Známý miliardář představil plán, jak přemístit milion lidí ze Země

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Kolonizace Marsu již za pár let. Známý miliardář představil plán, jak přemístit milion lidí ze Země

Známý vizionář a miliardář ukázal novou vizi, jak si představuje kolonizaci rudé planety Mars. Představil detaily studie, podle níž chce přepravit až milion lidí na tuto planetu. Ambiciózní cíl je velmi drahý a riskantní, ale Američan se nevzdává.

Kolonizovat Mars předestřel vizionář, miliardář a investor Elon Musk (45) ještě v září minulého roku. Firma SpaceX je známá svým vesmírným programem.

Její ředitel Musk je přesvědčen, že už za několik desetiletí let budou lidé žít v kolonii na jedné z planet naší sluneční soustavy.

„Když se Země stane neobyvatelnou, lidé budou mít alternativy,“ obhajuje nový vesmírný projekt Musk, který prezentoval na mezinárodním astronautický kongresu v mexické Guadalajaře ještě loni.

Před pár dny své plány posunul zase o kousek dál. Musk chce přepravit milion lidí na Mars. Přeprava jednoho člověka by stála od 100 do 200 tisíc dolarů. Tyto myšlenky publikoval v akademickém časopise Nový Vesmír. Aby jeho záměry byly ekonomicky výhodnější, plánuje opakovaně využívat rakety na vesmírné lety, což by snížilo cenu tisícinásobně.

Raketu s obývacím prostorem by poháněl motor SpaceX s názvem Raptor. Na jeho vývoji se stále pracuje. Bude však trojnásobně výkonnější než motor Merlin, který poháněl raketu Falcon 9, která havarovala.

Představte si nyní 42 těchto motorů Raptor, jak vzlétá ze země. Jejich síla bude schopna unést 300 tun na orbit Země. Pro srovnání současný rekord drží raketa NASA, která vynesla asi 135 tun na orbit Země. Raketa by měla vynést vesmírnou loď na oběžnou dráhu, a co je nejzajímavější, vrátit se na místo odletu a takto vynášet dalších pasažérů do vesmíru.

Každá raketa by mohla absolvovat asi tisíc letů. Vyneseny vesmírné lodě by měli počkat na orbitě do momentu, kdyby se polohy Země a Marsu měli dostat do výhodné pozice na cestu. Tato situace nastává každých 26 měsíců. Jedna loď by mohla odnést až 100 pasažérů. Vzhledem k výše popsané detaily, milion lidí by Musk dopravil na Mars v horizontu 50 až 100 let.

Zajímavé je také, že i tyto vesmírné lodě by se vraceli zpět na Zemi. Kdy můžeme být nejdříve svědky vesmírného divadla? Musk tvrdí, že nejdříve za deset let.

Cílem projektu je vytvoření udržitelné kolonie na Marsu. Pokud půjde technologický vývoj podle plánu, první vesmírná loď by mohla na Marsu přistát již za 80 dní, postupně by se však čas cestování měl zkracovat. „Lidstvo by se stalo meziplanetárním druhem,“ míní Musk.

Zdroj: popularmechanics.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+51 # Radekvy 2017-06-17 20:49
Nebylo by lepší investovat do zlepšení země ? Tohle postrádá logiku.Lidstvo je neskutečné hloupé. Myslíme si že jsme nejchytřejší druh na Zemi přitom je to pravý opak. Neznám jediný druh na zemi co by se sám ničil.
Ale zase na druhou stranu by bylo dobře kdybychom vymizeli ze země a přesídlili bychom se na Mars aspoň by tady bylo bez lidí lépe. :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # kojak 2017-06-17 20:51
Přesně tak, nejsem proti expanzi lidí do okolního vesmíru, ale mít bordel doma a cpát se jinde. To je velmi typické chování pouze pro určité druhy - parazity a viry
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # Piovarči 2017-06-17 21:46
Len či oni tam nechcú deportovať najskôr nepohodlných - vytvoriť trestaneckú kolóniu ako to urobili Angláni v Austrálii:-)
Ale do prdele pôjdu to sú len silné reči. Nevedia postaviť základňu na Mesiaci a hneď chcú osídlovať Mars?
50 rokov sa nikto nedokáže dostať na Mesiac a chcú osídlovať nehostinný Mars?
Majú čo robiť aby sa dostali na obežnú dráhu k ISS. Rečami to neurýchlia
Alebo Musk tuší že nám hrozí Armagedon? Preto sa tak ponáhla k Marsu?
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # josh (xy) 2017-06-17 22:09
Já myslím, že to nebude ani potřeba, oni se už amíci s tím zbrojením primitivů a sraním se do celého světa o výsledek postarají. Pak nastane doba temna, planeta si odychne a příroda znovu zmátoří tak, jak vždycky si poradí,... bez lidí,..ty co si budují kryty, jako na křivokátsku Tykačové a jinde ve světě podobní šmejdi lidstva, je stupidita.

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # Jarin G. 2017-06-18 00:04
Ahoj Joši. Já to nevidím až tak tragicky. Já si myslím, že jsou to jen "vlhké" sny vizionáře, miliardáře a investora Elona Muska, který když se probudil, zjistil, že má ruku v nočníku.
Na vývoji motoru Raptor se pracuje! A při technických úspěších uSSa se ještě dlloooouho pracovat bude. A až to dokážou a vyšlou expedici na Mars, tak budou čumět, až je tam bude vítat ruská delegace chlebem se solí a vodkou, za doprovodu garmošky, protože už to tam bude dávno kolonizované Ruskem. ;o)
Jo a kdyby je chtěli pořádně naštvat, tak by je tam vítal V.V. Putin osobně (toho je třeba hledat za vším) s Alexandrovci, zpívajícími Kalinku!!! ;)))
No a třešnička na dortu: k tomu by jim zatancovala Maruška Zacharovic (moc hezké video, to dole, sakra to je kočka a ještě chytrá!):
www.hlavnespravy.sk/.../784544
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # John Maxwell 2017-06-18 00:34
Hehe :) srdečné pozdravy z Marsu Váš všudepřítomný Putin ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # John Maxwell 2017-06-18 10:20
Teda Laku s tim Čáryfukem si mě dostal chudák kafe ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # John Maxwell 2017-06-17 22:39
Přesně Pio ,
Lidstvo má a ještě bude mít uplně jiné problémy než kolonizaci Marsu a Amerika kór ....do deseti let západní demokratůry nebudou existovat ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Piovarči 2017-06-17 23:19
Chystajú len vojny, chaos a ničenie nič iné nie je na programe dňa, len zničenie Ruska.
Čo čakať od takýchto jebnutých a nenávistných ľudí?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # John Maxwell 2017-06-18 00:28
Kojak to vystihl přesně, chováme se jako viry a paraziti a to ke všemu co máme kolem .... nikdo nedal člověku právo rozhodovat o bití a nebití kohokoli čehokoli ani měnit tvář planety na to nejsme vyspělá civilizace.... "Život shodný s přírodou a s rozumem je cesta ke svobodě"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # diamond 2017-06-18 06:52
.. a taky o bytí a nebytí...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # John Maxwell 2017-06-18 08:22
To jů :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Dědouch11 2017-06-18 10:06
Jo, zkrátil bych to, Pio.
"Ale do prdele pôjdu to sú len silné reči."
To úplně stačí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Pavel Blaheta 2017-06-18 12:25
Pio ani jedna z případných kolonií na Marsu nemá šanci na dlouhodobé přežití. Jaký je to život pobývat 24 hodin denně v nějakých kontejnerech, které by osazenstvo chránily před kosmickým zářením? A při každém výstupu do volného prostoru by jen jejich osobní dozimetry počítaly míru ozáření, které osoba obdržela. On Musk i jemu podobní, zcela zapomínají na jednu věc - Mars je mrtvá planeta - ve smyslu, že nemá vlastní geomagnetické pole, které by chránilo planetu právě před dopadem kosmického záření a slunečních větrů. A to oboje je smrtící nejen pro lidi, ale i pro všechnu ostatní faunu a floru. Zřejmě "něco" před stamiliony roků zastavilo pohyb žhavého jádra Marsu a ten smrtící úder musela marťanská civilizace znát dostatečně dlouho předem. Protože to vypadá, že se (alespoň část) obyvatel Marsu stihla přesunout na Zemi. Tak jak se nacházejí pozůstatky měst a osídlení stará desítky tisíc let tak je možné, že to byli původní obyvatelé Marsu - oni mohli snadno unést svá těla v jejich původní gravitaci. Země je náročná planeta - má o 1 hodinu kratší den než Mars, má o hodně větší gravitaci, v době kdy tady mohli přistát první osadníci z Marsu zde žili ještě dinosauři a s těmi se asi nějaká domestikace nedařila, takže museli být vyhubeni, neb by ohrožovali marťanské kolonisty atd. atd. Já vím je to pro vás jen fantazie, ale mnohé jsou nezpochybniteln á fakta - např. Mars nemá magnetické pole, např. Mars má delší den - právě o tu jednu hodinu, na Marsu kdysi byla voda a sopky, na Zemi se nacházejí pozůstatky "lidí" kteří měřili 3 až 3,5 metru - to je také fakt. Na Zemi jsou doklady o tom, že zde kdysi dávno - před miliony let - byla prováděna těžba surovin a hornin podobným způsobem jako dnes - kolesová rypadla a podobně vypadající krajina jako dnes po vytěžení potřebných surovin povrchovou těžbou. Atd. atd. atd. Takže bydlet na Marsu trvale? Ani omylem. Na průzkumné misi - snad - jednou - na měsíc max. půl rok a pak honem domů do náruče naší skvělé planety Země.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # DDR0 2017-06-18 14:03
řešení by tu bylo, na marsu jsou jeskynní komplexy, takže bydlení v kontejnerech by bylo velmi dočasné. Velká jeskyně se prostě obloží zaizoluje a může se stavět město. Ve vrchních patrech kde by se skrze průhledný strop mohlo pěstovat i mít parky a vespod by se žilo a pracovalo. Ovšem ta nižší gravitace by problém jistojistě byla - lidé by určitě nevypadali stejně jako tady...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Pavel Blaheta 2017-06-19 01:06
Zajímavý nápad, ale na tohle nemají lidé prostředky ani na Zemi natož někde 50 mega kilometrů daleko.
Už to vidím jak dopraví na Mars bagry (navíc na lithiové baterie, protože kyslíku pro benzínové motory je tam fakt dost málo). Dále by tam museli dopravit tisíce tun stavebních materiálů, tisíce tun vody a tisíce tun zásob pro lidi, kteří by tam pracovali a stavěli ta podzemní města. To je sci-fi. Dnes mají problém tam poslat sondu s malým robotickým vozítkem. Navíc Musk zapomíná na jednu věc - na orbitě se špatně staví meziplanetární loď - k tomu by mohla sloužit základna na Měsíci, je tam alespoň nějaká gravitace, takže práce na montáži nějakého super plavidla by byla reálná, ale bojím bojím, že lidi dosud nebyli ani na tom Měsíci. Takže je to jen kouřová clona, aby mohl "podojit" nějaké bohaté blbce, kteří si budou chtít předplatit cestu na Mars.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # eli 2017-06-18 05:48
Za predpokladu, ze planetu Zem neznici clovek este predtym, nez ju spali Slnko samotne, zivot sa bude zakonite presuvat na vzdialenejsie planety nasej slnecnej sustavy. Vedci odhaduju, ze termojadrova fuzia na Slnku, bude prebiehat este dalsich 5 miliard rokov, to vyplyva z vypocitanej hmotnosti Slnka, co je priblizne 333 000 krat vac, ako hmotnost Zeme. V ciselnych udajoch sa to pochopi jednoduhsie, ak si predstavime, ze za 1 sekundu zhori priblizne 600 milionov ton vodika. Po piatich miliardach rokov, zasoby vodika budu vycerpane(ten sa premeni na helium), termojaderna fuzia sa zastavi a nastane opacny proces, kde atomy jadra Slnka, zacnu kolabovat pod vlastnou vahou, pricom sa opat zacne vyvijat tepelna energia, ktora sposobi dramaticke rozpinanie vonkajsich obalov Slnka, ktore budu postupne pohltat najblizsie planety pocnuc Merkurom, Venusou, Zemou atd. Odhaduje sa, ze tento proces opat potrva niekolko stoviek milionov rokov, teda na vyvoj novych vesmirnych dopravnych prostriedkov, ma ludstvo este vela casu. Momentalne, je nutne vymysliet nieco, co zabrani kolapsu zivotnych podmienok, na tejto planete. Ak chce ludstvo zaznamenat v tomto smere urcity pokrok, potom bude nutne odstranit z povrchu tejto planety vsetkych miliardarov typu Elona Muska, ktori honbou za este vacsim ziskom, tento proces skazy nezadrzatelne urychluju.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # kojak 2017-06-17 20:50
„Když se Země stane neobyvatelnou, lidé budou mít alternativy,“

Proč by se měla stát neobyvatelnou? To jsou lidi opravdu takové mrdky, že musí všechno zničit? Pro mě to teda není zase tak skvělá alternativa žít v unimobuňce a "mrtvé" planetě. Chudák Mars, bude další na řadě. Za takových 200, 300 let se tam budou všude válet PET láhve ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # bart79 2017-06-17 21:35
.....nebo lidská těla.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # weissbach 2017-06-17 21:36
Naprosto s Muskem souhlasím. Všichni kdo na to mají okamžitě přesídlit na Mars. Bankéři, mediální magnáti, politici, vohnouti, křiváci....
Veškeré problémy na Zemi budou náhle řešitelné. Planetu už nebude nutno odepisovat.
Do toho!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Corgoň 2017-06-17 22:12
BUBBLES IN SPACE!
www.youtube.com/.../
Nasa Clown Show
www.youtube.com/.../videos
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # John Pitralon 2017-06-18 07:56
Pošuci z NASA už přiznali, že "ztratili" všechny své záznamy telemetrie ze všech letů Apollo jakože na Měsíc.Ty jejich lety, to byla čistá filmařina. A veškerá telemetrie prostě neexistuje.
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Lucif 2017-06-17 22:14
Pjakin o bludárovi Elonovi Muskovi: www.youtube.com/.../

(od 22:00 do 25:32)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # fk 2017-06-17 23:13
Nech ten saso pozicia zopar rakiet NASA a Pentagonu..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Janinna 2017-06-17 22:58
"Až se Země stane neobyvatelnou.. ." - to jsou tedy [...]íci, jednu planetu by zplundrovali a jak sarančata by chtěli sežrat další.
Hmm, osidlovat. A co když ví něco co my ne? Co když by přišli k hotovému?
Staré legendy praví:
Asi před dvěma milióny let, na konci miocénu ke spojeneckému tandemu Země a Marsu (ve starém prajazyce Ory a Dei (tj.druhé)), z kosmu přišli nezvaní hosté.
Byli to lidé rudé rasy. jejich vůdce se nazýval Rin. Do naší sluneční soustavy přišli ze Souhvězdí Lva.
Ale rudoši nebyli sami. S nimi přišla i mohutná rasa nehumanoidů čili draků.
Pravděpodobně oni, ti draci, přivedli rudochy k Oru a Dei.
Obě spojenecké rasy se zabydlely na planetě Astra, jejíž oběžná dráha kdysi procházela mezi Deou a Jupiterem.
A odtud začali svůj útok na tandem Země a Marsu, Ory a Dei.
Zřejmě mezi našimi předky a přivandrovalci probíhala nějaká jednání a je jasné, že jejich podmínky lidé tandemu nepřijali.
Proto byl proveden úder na Deu. Na Marsu-Dei se vypařila mělkovodní moře.
Celá planeta vyhořela, a lidé, aby se zachránili, se museli uchýlit pod zem.
Úder postihl i Zemi, ale naši planetu mnohem méně, než Deu.
A právě ze Země, a ne z Marsu odešlo poselství, prosba o pomoc, do "metropole" - na jednu z planet třetí hvězdy souhvězdí Orionu, do legendárních "Stožárů".
A metropole pomohla Zemi.
Ale grandiózní bitva v kosmu zničila planetu Astra. Úlomky této planety brzy dopadly i na Deu i na Zemi.
Dva úlomky Dea zachytila svým gravitačním polem, ale jen dva. Ostatní dopadly na její povrch.
Pozemšťané část úlomků zničené Astry dokázali odrazit, ale zdaleka ne všechny. Několik desítek velkých meteoritů na naši planetu dopadlo.
Stopy gigantických kráterů od jejich výbuchů na zemských kontinentech jsou vidět i dnes.
Ale meteority vážně poškodit planetu nemohly. Citelný úder zasadil Zemi gigantický asteroid, který dopadl do akvatoria Indického oceánu.
Jeho dopad zničil kontinent hnědé rasy, světlou božskou Lemurii.
A k tomu ještě posunul zemské póly. A na Orianu začaly z vysokých šířek foukat ledové větry, nesoucí smrt.
Pád gigantického asteroidu znamenal pro Zemi konec terciérní epochy.
Nahradila ji surová čtvrtohorní.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # cocoa darriba 2017-06-18 09:41
takže zbyl jen odpad ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Janinna 2017-06-18 20:00
Ne, tuto katastrofu lidstvo Ory-Země zvládlo. A přišlo na pomoc zázrakem přeživším obyvatelům vypálené Dei-Marsu. Vybudovali zde podzemní kolonie.
Ale před 40-ti tisíci lety při velké válce Orianů s Atlantiďany byly použity všechny druhy zbraní a Země se opět proměnila v jediný oheň. Oběti byli ne menší než při zániku Lemurie. Stopy po této bitvě jsou na celé planetě - gigantické krátery, pouště, tisíce kráterovitých kulatých jezer.
Válka proměnila v ruiny i Mars.
Druhá velká válka byla před 13-ti tisíci lety a na tu už se dochovaly vzpomínky - Platonovy Dialogy - Timeos a Kritos, Kodex Mayů.
Tolik v krátkosti legendy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Aldmeri 2017-06-18 14:28
Odkial si to vycital?
Porad kde by som nieco take zohnal,
zajimaju ma take veci. Dik :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Janinna 2017-06-18 19:18
O těchto věcech píše pan Sidorov, ale o stejné věci vypráví i árijský mýtus, který je znám na Balkáně i v Rusku.
Někdy jej vyprávějí jako pohádku, ale smysl je stejný.
V mýtu se vypráví o přepadení naší matičky-Země jakýmsi démonem Rinem.
Tento sveřepý démon přiletěl na Zemi na draku.
Řevem draka se hroutily hory. Svým dechem potvora vypařila všechna moře. Planeta se proměnila v zuhelnatělou dýmající rovinu.
A tak, aby zachránili na Zemi poslední zbylé lidi, sešli se žreci na shromáždění. A rozhodli se poslat do Irije posla, požádat o pomoc samotného Velese.
Aby Veles, přiletěl na matičku-Zemi a rozdrtil zlobného Rina.
Za posla volchvové zvolili podobu samotného Velikého Roda – mladého Kryšeně.
Jen ten byl schopen rychlostí myšlenky doletět do Irije. Mladý Kryšeň dorazil k Velesovi, a požádal ho, aby pomohl lidem Země v boji s Rinem.
Veles souhlasil.
A dokonce sám Svarog vykoval mohutnému Velesovi zázračný ohnivý meč.
Přiletěl mohutný Veles na Zemi, ale dříve než se střetl s Rinem, zničil svým kouzelným mečem jeho nebeské loupežnické hnízdo.
To hnízdo si Rin udělal z orlích pér. I padala péra ze zničeného hnízda na zmučenou Zemi.
A znovu vzplála planeta. Opět začala zemětřesení a výbuchy sopek.
Ale Rin po ztrátě svého hnízda byl slabší, než Veles. Bůh moudrosti jej těžce zranil svým mohutným mečem.
A raněný Rin padl se svým spojencem drakem na Zemi.
Ale místo toho, aby se vzdal, ponořil se do hlubokého podzemí a odtud hrozí Velesovi a všemu lidstvu velkými tresty.
(Sidorov, Velesova kniha, Tartaria.sk, Védy, indické mýty o Aurech, legendy o slovanských bozích - Svarog, Perun, Lada, Černobog,....)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Věra Štimová 2017-06-18 00:19
Kam mnohdy mizí peníze z předražených zakázek? Kupř. v Praze v posledních více jak 20 letech to bylo také na výstavbu podzemního zednářského Templu pod Staroměstským náměstím (po kostelem Svatého Archanděla Michaela v Praze), nyní za veřejné peníze postavili satanisti templ Motol (o kapacitě 10 000 lidí!):

Ze zednářského oběžníku, od Jany Nagyové:——– Původní zpráva ——–

Předmět:

Prej vícepráce
Datum:

2013-09-13 04:01
Odesílatel:


Adresát:
„Bratři a sestry,bodejť by tam nebyly vícepráce když máme novej megatemplpraha.idnes.cz/.../...
z blogu Petry Bostlové
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Vladislav OL 2017-06-18 02:08
Určitě fajn vize. Jaké náklady spolkne a komu bude vystaven účet? A co uhlíková stopa a její dopad na globální oteplení, nikoliv již jen na Zemi. Rovnou by došlo ke globálnímu oteplení sluneční soustavy. A tady končí sranda, to už slunce nerozdýchá ...
Ostatně soudím, že na Marzu po přistání bude stopa nalezena, ... lokální, od Járy Cimrmana ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Bigo2 2017-06-18 02:20
Chápal bych, že se tam člověk jednoho dne podívá, možná i zřídí nějakou trvalou výzkumnou stanici - což je ovšem velmi daleká budoucnost, zatím nebyl ani na měsíci...
Ovšem kolonizovat Mars? Když s tímhle někdo přijde, je jasné, že je to podvodník. Životní podmínky na Marsu jsou nesrovnatelně hořší než v Antarktidě - NESROVNATELNĚ - Antarktida je proti Marsu učiněný ráj.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jsemsvůj 2017-06-18 03:36
To bude místa pro nepřízpusobivé!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # diamond 2017-06-18 06:56
Jako Marťanská kronika...
Lidé utíkali před válkou a útlakem, zničili místní civilizaci a když válka konečně nastala, vrátili se zpět na Zemi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-18 07:27
Pod slovem kolonizovat si představuji podobnou činnost ,jako tady na zemi a to sobecký neurvalý vztah
k Zemi a všemu živému i jeden k druhému .Vesmír si nemůže dovolit takové kolonizátory , kteří ve jménu svého egoistického prospěchu jsou schopny vše zničit.
Jako nepřizpůsobivý parazitující bodavý hmyz a ten si Stvořitel nemůže dovolit pustit již nikam . Dost na tom
jak zplundroval tuto zemi a proto musí dojít k tak radikální změně ,která tyhle uchylný existence vykáže i z tohoto prostoru . I když mají miliardy tak si naivové myslí , že mohou všechno , jsou Bohu jenom pro smích ,následovníci padlých andělů se propadnou ještě dál do hrubohmotného bezduchého ve smyslu existence nelásky .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # Uncle Sam 2017-06-18 07:42
Tak určitě jsem pro! Hlavně místním buzerantům bych dal letenku zdarma aby si na Marsu mohli vybudovat tu svojí post-sovětsko-p utinovskou civilizaci a žili šťastně až do smrti....Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # John Pitralon 2017-06-18 07:45
Prostě pan Musk je obskurní magor ze Spojených států fašistických. Ti jsou dodnes rádi, že je esesák von Braun dostal aspoň na oběžnou dráhu Země.

Apollo 11 Post Flight Press Conference
www.youtube.com/.../

"Apollo 11: "Footprints on the Moon"
www.youtube.com/.../

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Pavel Blaheta 2017-06-18 23:25
John Pitralon - poprvé jsem viděl to video z tiskovky astronautů z Apolla 11 a čím více jsem se díval na to video tím větší intenzívní pocit jsem měl , že pod tím stolem jsou nějací agenti, kteří tisknou buď nože nebo pistole těm astronautům do klína či do rozkroku. A pokud vypadnou ze hry, tak jsou bez koulí. Ti chlapci měli strach - okamžitý reálný ničím nefalšovaný. A teprve poté co se poněkud posunuli v té debatě a zjistili, že jim to tam všichni tzv. "žerou" se trochu zklidnili.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # David 2017-06-18 09:37
Milión lidí poslat na Mars?
Asi myslí, jako hnojivo!
Ale to tam rovnou můžou posílat mrtvoly na jedno místo a možná z toho někdy něco vznikne!
Jinak, jsem četl někde, že my jsme vlastně na Zemi přišli z Marsu a až zničíme Zemi, tak se přesuneme na Venuši!
Pokud je to tak, tak jsme spíše smrtelný virus, co vysaje hostitele a pokračuje u jiného!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # cocoa darriba 2017-06-18 09:38
milión ? proč ne tradičně 6 milionů ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Corey Goode 2017-06-18 10:58
Niekto by mu mal povedať, že Tajné Vesmírne Programy už dávno Mars kolonizovali!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Pokémon 2017-06-18 13:24

Už vidím pozemšťany, jak se budou s novým druhem dělit o majetek a moc.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás