Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaRichard Dawkins: Islám je „nejzlonosnějším náboženstvím světa“

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Richard Dawkins: Islám je „nejzlonosnějším náboženstvím světa“

Profesionální ateista Richard Dawkins řekl tento týden posluchačům, že islám je „nejzlonosnější náboženství světa,“ a je s ním tudíž třeba bojovat. 

Ač se tento britský evoluční biolog a autor knihy Sebeklamná iluze Boha staví proti všem náboženstvím, tak reviduje své pozice a dospívá k závěru, že je nutno při vzájemném rozlišování náboženství vnímat určité rozdíly.

Dawkins, který v neděli promlouval k Cheltenhamskému vědeckému festivalu, řekl, že ač má chuť říci, že všechna náboženství jsou zlem, „tak by tím, nejhorším, čemu by mohl podlehnout, bylo říci, že všechna náboženství jsou stejným zlem, protože to nejsou.“

„Když se podíváte na skutečný dopad, jaký mají na svět různá náboženství, tak je zcela zjevné, že v současnosti je ve světě tím náboženství, které přináší nejvíce zla, islám,“ řekl.

Dawkins stojící před rostoucím islámským terorem s brbláním přiznává, že křesťanství by ve skutečnosti mohlo být pro společnost tou nejlepší obranou proti úchylným formám věrovyznání, které ohrožují svět.

„Pokud je mi známo, žádní křesťané nevyhazují do povětří budovy,“ uvedl Dawkins v textu, který se šíří na sociálních médiích. „Nejsou mi známi žádní křesťanští sebevražední bomboví útočníci. Nevím o žádné významné křesťanské denominaci, která by si myslela, že za odpadlictví by měla být smrt.“

Dawkins přes svůj odpor ke křesťanství uznal, že učení Ježíše Krista svět nevede k teroru, zatímco přívrženci radikálního islámu páchají právě ty ukrutnosti, nad kterými lamentuje.

Dawkins zaskočený tímto uvědoměním, začal tedy nahlas přemítat, zda by křesťanství snad opravdu mohlo nabídnout Západní civilizaci protijed chránící ji před džihádem.

„Mám teď z úpadku křesťanství zatím smíšené pocity, neboť křesťanství by mohlo být valem bránícím proti něčemu daleko horšímu,“ řekl.

Dawkins ve svém projevu z minulé neděle však posluchače hned i ujistil, že jeho hodnocení islámu není odsouzením všech muslimů. „Je hrozně důležité to dovysvětlit, protože to samozřejmě neznamená, že všichni muslimové jsou zlem, to zdaleka ne. Právě jednotliví muslimové trpí islámem daleko více než kdokoliv jiný,“ řekl.

„To oni trpí homofobií, misogynií, odporem k zábavnosti, kterou káže extrémní islám, ISIS a íránský režim,“ řekl.

Spolu s tím se Dawkins ale také opatrně distancoval od amerického prezidenta Donalda Trumpa v jeho snahách tuto situaci napravit.

„Takže je to významným zlem tohoto světa, proti kterému musíme bojovat, ale nemůžeme to dělat tak, jak to dělal a kázal Trump, že by se mělo všem muslimům zakázat vstup do země,“ řekl. „To je drakonické, to je protiliberální, nelidské a zvrhlé. Nejsem proti islámu o nic méně jen proto, že ten má tak oškliv dopady na životy muslimů samotných,“ dodal.

Dawkins se pak vrátil ke svým někdejším prohlášením, v nichž kdysi říkal, že náboženské vzdělávání dětí patří k formám „zneužívání dětí,“ když přiznal, že si myslí, že britské školní děti by nějakým náboženským vzděláním projít měly a obeznámit se s křesťanskou Biblí.

„Myslím, že znalost Bible je důležitou součástí naší kultury. Konec konců, tolika anglické literatury obsahuje vyjádření bez kontextu znalosti Bible nesrozumitelná, když se podíváte do Oxfordského slovníku angličtiny, najdete tam zhruba tolik citací Bible jako citací Shakespeara,“ řekl.

„Je to důležitá část naší historie. Vzhledem k tomu, jak v evropské historii dominovaly spory s konkurenčními náboženstvími, tak historii nemůžete pochopit, pokud nebudete znát historii křesťanského náboženství, Křížových výprav atd.,“ řekl.

V Sebeklamné iluzi Boha Dawkins tvrdil, že výchova dítěte jako katolíka je formou zneužívání dětí, která spáchá větší „dlouhodobé psychologické poškození“ než sexuální zneužívání.

Zdroj: breitbart.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+11 # Popo 2017-06-16 18:27
Priatelu Dawkinsi máš v tom nie malý zmätok. Pravda je taká že najskôr by človek mal byť sám sebov a až potom mu bude dane "básniť" o reáliach kresťanstva, islámu atď atď...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # John Maxwell 2017-06-16 18:57
Islám je víra středověkých dogmat zastavená v čase....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Janinna 2017-06-16 22:36
Já si myslím Johne, že žádné náboženství nemá zájem na svobodě těch kdo v něj věří.
Prostředníci mezi člověkem a "horním světem".
Je to duchovní otroctví a z něho plyne i fanatismus v náboženství.
A čím je víra omezenější a primitivnější, tím více je v ní fanatismu a nenávisti k jinému chápání Stvoření, světa, života.
Lidstvo jednou pochopí, že náboženství potřebují "páni", potřebují ho k ovládání a manipulaci, aby se lidé báli.
Co je pro náboženské fanatiky nejdůležitější? - slepá víra.
Rozdělení na tři nepřátelská náboženství je jen kamufláž, geniální odvedení vědomí lidí od problému.

V židovské tradici - „Elonchim“, „Jahve“ nebo „Saboath“. Například v Kabale – „Tetragramoton“.
Jahve je Elonchim, a Saboath - Jehova je navíc i bohem křesťanů.
A kdo je Alláh? Jméno Alláh pochází z biblického Elonchim - jednoho ze jmen Jehovy-Amona.
Tak vidíte, ve třech náboženstvích vystupuje jedna a tatáž bytost, ale všude jinak.

Spousta přezdívek Jehovy, Jahve, Sabaoth, Tertagramonoton , Alláh, Bofomet, Amon a řadu uzavírá Set - nebo spíš začíná??
A kdo je Set? Ten, který tvoří pouště, síla jejíž součástí je i ďábel.
Jeho podstata je v tom, že je i bohem Chaosu. A chaos začal sbírat síly na Zemi již velmi, velmi dávno.
Ale nevěšme hlavu, Set prohraje souboj s Gorem, s jeho pozemským ztělesněním:))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # John Maxwell 2017-06-17 06:13
S tim se dá jen a jen souhlasit ... mě vždycky udivuje Váš přehled ....
Náboženství považuji za brzdu v rozvoji člověka udržuje lidi jen ve vymezených mantinelech a toho podstatného co nám bylo dáno jak se řiká do vínku a to možnost myslet nerozvijí, ale potlačuje , jak to popsat nejjednodušeji ... náboženská a duchovní diktatura...v reálném životě doktrína , co řiká co si myslet , jak myslet a jak žít ....
A to pominu další stranu náboženství a to hromadění majetku kde v některých náboženstvích jde do přímého konfliktu s vírou ...
Ať člověk chce či nechce narodí se a postupně dochází k pocitu, že je součástí něčeho daleko většího ... problém je ten, že mu je bráněno v rozvoji...a poznání ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Jaris 2017-06-18 05:38
Johnny, vetsinou ma Janina dobre nazory, tenhle komentar se ji opravdu nepovedl a nesmyslnymi informacemi o jmenu Boha Jehova, strili od boku z vycteninek a nikoliv historickych dokumentu a uz vubec ne z hlavniho pramen Bible. A to by mela, pokud se timto tematem zabyva.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # John Maxwell 2017-06-18 07:37
No Jaris , ja nejsem toho názoru, že se nepovedl nebo tam byly nesmysli ...defakto je to debata o vlivu prostředníků na věřicí a dopad na jednání věřicich.
Prostředníci jsou Ti kdo formují myšlení oveček ...když budu studovat třeba Tebou zmiňovanou Bibli tak to bude moje mysl která zpracuje informace dojde k pochopení té či oné udalosti , ale v zastoupení když to tak nazvu, věřicí neni nucen myslet nad psaným textem tak aby si situaci představil a přemýšlel nad řešením ,ale dochází k naučení jak basničky ve škole aniž by chápal ... kdyby věřicí pochopil zjistí, že na svoje duchovno sprotřetkovatel e nepotřebuje ... doufám, že to pišu aby to bylo k pochopení co myslím.
Kazdý člověk má víru, a to, že se nezačlení neznamená, že nevěří jen mu nevyhovuje předhazovaný výklad najde rozpory které nikdo nevysvětlí atd...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jaris 2017-06-19 05:16
Johny, vim co mas na mysli. Uceni Bible je neco jineho, nez to co prezvykuje farar oveckam v kostele. Ja nectu pouze jednu Bibli, ale srovnavam ruzna vydani. Navic mne stara historie pred nasim letopoctem velmi zajima. Na internetu jsou mnohe archeologicke nalezy, ktere potvrzuji pravdivost Pisem svatych neboli Bible. Nemam rada filozoficke uvahy, mam rada fakta. Nabozenstvim neverim. Jsem vsak presvedcena , ze krestanstvi pro Evropu znamenalo silny spojovaci clanek, nez ho infiltrovali zidi. Asi tak.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # John Maxwell 2017-06-19 09:53
S tim se dá i souhlasit , ale bez přemýšlení o faktu tj. informaci vydávanou za pravdu bych nemohl posoudit zda mi neni lháno či je hodnota informace taková za jakou je vydávaná či neni obohacena falsem...
Mám rád historii a i tvrzení třeba v knihách si ověřuji zda to bylo tak a tak z různých zdrojů ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # ing. Pejčoch 2017-06-17 15:30
Co je islám? Jedná se nejen o náboženství, ale i o politickou doktrínu, v čemž se zcela zásadně odlišuje od judaismu a křesťanství, což způsobuje zásadní problém s integrací muslimských přistěhovalců. Islám je neslučitelný s demokracií, sekularismem a rovností lidí. Jde o závěr samotných muslimů.
Islám neodlišuje moc světskou a moc duchovní. Korán obě oblasti směšuje a chce nastolit teokratický systém. Islám odrazuje od svobody myšlení v jejích nejrůznějších formách. Jakoukoli novinku lze označit za „rouhání“, jež může být trestáno smrtí. Největší překážkou na cestě k liberální demokracii je v islámu jeho důraz na to, že je konečným slovem, definitivní normou lidského chování – islám zásadně nepřipouští nějaké eventuality. Islám má univerzální poslání. Jím je veden k tomu, aby se prosazoval všude, kde je to možné. Kde má většinu, tam si nárokuje veškerou moc a odmítá se o ni dělit. Důkazů je mnoho.
V islámu nemá člověk žádná „lidská práva“ či „svobody“ v tom smyslu, jak jim rozumí myšlení, přesvědčení a praxe moderního člověka. Věřící má povinnosti a závazky vůči Bohu – už proto, že je povolán, aby se podřizoval božímu zákonu, že lidská práva, která má uznávat, vyplývají z jeho primární povinnosti poslouchat Boha.
Muslim nemá právo změnit své náboženství. Odpadlictví se trestá smrtí. Podle islámského práva je odpadlictví popisováno jako seznam činů, mezi které patří konverze k jinému náboženství, popření existence Boha, odmítání islámských proroků, zesměšňování Boha nebo proroka, uctívání model, odmítání šaríi nebo jednání umožňující chování, které šaría zakazuje, jako je například cizoložství, příjem zakázaných potravin nebo pití alkoholických nápojů.
Pravý muslim je vždy horlivý a svému náboženství věrný. Je vychován četbou Koránu, proto je proniknut jeho logikou. Za všech okolností je u něho na prvním místě zájem islámského společenství. A pokud sáhne k násilí v zájmu šíření islámu (v mnoha súrách Koránu se tak praví), činí tak bez výčitek svědomí, včetně zabíjení nevěřících.
Totalitní povaha islámu je zcela evidentní. A co na to naši havloidi a pravdoláskaři všeho ražení?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Jaris 2017-06-18 05:28
Biblicky Jehova/JHVH/ Yahwe/Hospodin je jmeno vsemocneho Boha Stvoritele, ktery je otcem Jezise Krista. V prekladu znamena jmeno Jehova - Zpusobim, ze se tak stane. Bible neboli Pisma svata byla napsana pro vsechny lidi a nikoliv pouze pro zidy, jak to dnes vnima vetsina lidi. Ackoliv ji psali zidi, Bible jim nastavuje zrcadlo a rozhodne je nechvali. Buh se s nimi neustale hada, varuje je a nakonec po ukrizovani jeho syna Jezise je zbavuje privilegia vyvoleneho naroda a otevira cestu vsem lidem na zemi, kteri prijmou Jezise jako spasitele. Jak je znamo, zidi se ridi Talmudem a jinymi zidovskymi spisy. Krestanskou Bibli zamitli. Neni nezajimave, ze v puvodnich spisech bylo jmeno JHVH nebo Yahwe zmineno vice nez 7000x! Zidi sami prestali jmeno Boha vyslovovat davno jeste pr.n.letopoctem pravdepodobne z povercivosti, aby nebrali jmeno nadarmo, napriklad pri kleni, jak to zname v dnesni dobe "jezisikriste". Cirkev udelala velky kus prace v odstraneni jmena Jehova. Dnes ho jiz v novych vydanich Biblev ryzi forme nenajdete. Jeste je zde slovo HalleluJAH(Alel uja), ktere ma dnes jiny vyznam a v prekladu znamena Pochvalen bud Pan.Jaky Pan, ktery Pan? Beze jmena to ztraci vyznam. Pritom presny preklad zni - "Bud pochvalen Jehova" .
Cirkev odstranila Jehovu a z Jezise Krista Boha udelala, coz je fatalni chybou a vznikl vazny konflikt kdo je kdo. V dnesnich Biblich je jmeno Jehova nahrazeno velkymi pismeny LORD/PAN. Zeby uspesny manevr Satanuv k nedorozumeni? Myslim si, ze ano a uspesny.
Presto pres vsechny pokusy znicit Bibli se stale tiskne v rekordnich nakladech a ve vsech jazycich. Na svete neexistuje jedina kniha, ktera by toho tolik prekonala a presto se dochovala do dnesnich dnu a verte mi, neni to zasluhou zidu. Kniha, ktera by mela byt zakladem vzdelani a studnici vedomosti historie.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Snorlax 2017-06-16 19:54
Profesionální ateista Richard Dawkins. Být ateistou je profese ? :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-16 21:50
T o. My víme a Tomio taky, proto volte SPD.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jan Kadlec 2017-06-16 22:28
Citace:
„To oni trpí homofobií, misogynií, odporem k zábavnosti, kterou káže extrémní islám, ISIS a íránský režim,“ řekl.
Pěknej pokus Amíci, už hledáte někoho, na koho tu špínu, co jste nadrobili, hodit... A házet špínu na Írán, to vám jde, to není žádná novinka... Další bláboloidní článek, kde se o terorismu píše v souvislosti s islámem, místo aby se o něm psalo v souvislosti s tajnými službami a řízením veřejného mínění... Ani jeden útok nenaplánoval muslim, kdy tohle konečně vezme někdo na vědomí...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # DDR0 2017-06-16 23:34
klíč tkví v historii vzniku islámu - přijde mi že byl vytvořen křesťanství na posměch, něco jako když byli v Tolkienově románu stvořeni skřeti z elfů jim na posměch a jejich jedinou touhou bylo zničit svoji předlohu které se báli i nenáviděli. Podobné je to s islámem - nebude mít klid dokud nedobude celý svět.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # vlk samotář 2017-06-17 01:03
Má pravdu,... a jen se divím, že to ještě nedošlo nikomu v OSN, kde vznikla "Charta", že Islám ještě nebyl postavený celosvětově mimo zákon, když není svobodným náboženstvím!!!!

Proč se zakazoval kanibalismus, pedofilie a incest, když je to na stejné lajně s Islámem?!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-17 02:30
Nacházíme se v posledním dějství , kdy člověk musí v srdci pochopit dobro a vyvarovat se zlu .Symbolem projeveného nejvyššího dobra je láska našeho společného Otce ,ke kterému se musíme dostat přes jeho syna a našeho bratra Krista spasitele . Jejich láska opětovaná námi a naše prosba o odpuštění a pokora jsou tou jedinou cestou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Jan Kadlec 2017-06-17 02:59
Zakázat náboženství, které vyznává 1 600 000 000 lidí? A proč vlastně? Protože USA využili ty nejchudší z nich k založení různých teroristických organizací? Nebo proto, že nám sem teď další zlomek různé nadnárodní struktury stěhují?

A co se týče té stejné lajny... Bible i korán jsou symbolické knihy. Když si je lidé vykládají doslovně, vznikne inkvizice a džihád. Když je chápou symbolicky, vznikne harmonie a mír...

Pořád jde o to samé. Jenom malinkatý zlomek ze všech muslimů jsou teroristi a to ještě ne kvůli islámu, ale protože to tak někdo chtěl. Historie jasně ukázala, že kdo chce, tak posbírá tlupu fanatiků ve jméně jakéhokoliv náboženství... Kvůli cca 100 000 zaplacených fanatiků z ISIS svět odsuzuje 1,6 miliardy normálních věřících. Ani s tím právem šaría to není tak horké. V poslední době se ženy kamenují tak málo, že o každém incidentu se hned dozví celý svět. Kdyby to bylo něco běžného, tak už by se nad tím nikdo nepozastavil... Jsou bohužel stále země, kde se tento přežitek uplatňuje, ale je jich menšina. Proto se taky o každém uplatnění tohoto práva tolik mluví, aby si lidé pořádně zapamatovali, že islám=šaría. Co záleží na tom, že v drtivé většině zemí se u soudů tento zákon nijak neuplatňuje...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # John Maxwell 2017-06-17 06:38
Normálně nenormální věřící ... hájíš už zas Islám
"Co záleží na tom, že v drtivé většině zemí se u soudů tento zákon nijak neuplatňuje..."
Co záleží na tom, že ve všech zemích kam strčej hnátu se ho snaží prosadit stejně tak jako Islám jako jedinou víru *
Mám na Tebe dotaz ... tebe poslal Franta ?

*)Podobnost s vývozem demokracie čistě náhodná
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # chromolibden 2017-06-17 09:18
Každé náboženství je utopie. Dokud se jedná o víru, je to naprosto v pořádku. Náboženství má však vždy své představitele a jakési zástupce "vyššího dobra" či moci, kteří se prezentují jako jeho zmocněnci pod hrozbou porušení jejich pravidel. Ať už je to posmrtný trest či trest fyzický nebo psychický v reálném životě. Tím se z věřících stávají ovce bez vlastního racionálního uvažování a z představených se stávají vůdci jenž mají jakýsi pocit moci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Jan Kadlec 2017-06-18 11:57
Netvrdím, že se to nemůže stát, ale také bych si nikdy nedovolil tvrdit, že to takhle chodí všude s každým náboženstvím...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Snorlax 2017-06-17 06:06
pokřtěné mimina si křesťanství taky vybraly
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # chromolibden 2017-06-17 10:25
To,že je někdo pokřtěný, neznamená, že je křesťan.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # vlk samotář 2017-06-17 19:03
Zrušil bych všechny náboženství, bez vyjímky!!!!

Pokud neprokáží u soudu, že umí "zázraky", protože všechno kolem nich je jen honění se za mocí a mamonem, na úkor svobody chudých lidí!

Navíc je to všechno jen odkaz "svědectví z doslechu"!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Monika lkemae 2017-06-17 07:57
Není problém kdo vyznává jaké náboženství je problém mýchani různých náboženství na jedno společné misto ! Islám nepatří do země kde převažují katolíci bude docházet vždy nepokojům ! Všichni budou prosazovat tu svoji viru a ne ohlížet se na druhou skupinu ! Proto také není správné v katolické zemi bourat kostelí ničit kříže a dávat stavět mešity ! Bohužel dnešni vláda to vše obchází a poslouchá rozkazi a nařízení z Bruselu !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # John Maxwell 2017-06-17 08:37
Přesně ... Pro Evropu tim myslím EU to platí 100% z globálního je to nástroj na depopulaci Evropy ,rádoby řízená náboženská válka bez řidiče s udržitelným množstvím levné pracovní síly na vedení zástupné války.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # chromolibden 2017-06-17 10:19
Jisté je, že za tou záplavou z Afriky nestojí nikdo jiný než zájmy USA. Oni nepotřebují silnou konkurence schonou Evropu. To platí i pro uvalené sankce na Rusko, které je plné monžností po stránc investic pro evropské firmy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Spektátorátor 2017-06-17 12:25
Víte, multikulturalis ta je jako jako ten zahradník, co se zbláznil, a věří, že když na svou zahrádku s uspořádanými záhonky - kde je např. záhonek růží, vedle záhonek macešek, vedle záhonek něčeho dalšího atd. - tak že když mezi to vše vyseje bolševník, že si tím tu svou zahrádku obohatí a velice vylepší... V této souvislosti je zcela zarážející, že pomýlená psychiatrie (která má diagnózu i na takové věci, že si dáváte 3x denně kafe, nebo si pečlivě 2x zkontrolujete, zda jste si zamkla dveře od bytu či auta...) zrovna na tohle diagnózu nemá...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Pokémon 2017-06-17 12:23
Citace:
Profesionální ateista Richard Dawkins řekl tento týden posluchačům, že islám je „nejzlonosnější náboženství světa,“ a je s ním tudíž třeba bojovat.
Tak teď, když to konečně víme, tak bychom s tím asi měli něco udělat, ne? Každý, kdo má rozum v hrsti to přece ví, ale pořád jsou mezi námi takoví, kteří to nechápou a budou jim ustupovat, až nebudou mít kam ustoupit .A mimochodem, netušil jsem, že dá živit tím, že v Boha nevěřím. Jakpak se mohu stát profesionálním ateistou? Já jsem tedy pouze amatér, ale kdyby mě za to někdo chtěl platit, tak bych měl zájem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Jaris 2017-06-17 13:39
Ten Dawkins nevi kam patri.Ma pravdu, ze krestane vzdy muslmany porazili, kdyz se cpali do Evropy. Ikdyz Trumpovi neverim ani slusny pozdrav, souhlasim s nim, ze se muslimove do zapadnich nebo nemuslimskych zemi nemaji poustet. Ani na urcitou, natoz permanenti dobu. At se pohybuji mezi svymi a neotravuji staty plne bezvercu, ktere tak nenavidi a spolecnosti nicim neprispeji. Jsem pro vykazani vsech muslimu tam, kam patri - mezi sve. To se tyka i bilych lunatiku, kteri prestoupili na islam.
Druha vec, ktera je jeste dulezitejsi nez prival nezvanych primitivu z muslmanskych zemi je ta, znat JMENA vsech, kteri sem tu verbez importuji. Ti se totiz dopousteji nejvetsiho zla a ti si zaslouzi viset na kandelabrech i s jejich rodinami. Tohle je neslychane, co si tyhle prodejne k..vy, dovoluji ! Za jidassky peniz kali do vlastniho hnizda a mezi sebou soutezi, kdo tech bubaku priveze vic. Tohle neskonci dobre, ale nakonec se rika, ze vse spatne je pro neco dobre. Treste se zradni politici!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Pokémon 2017-06-17 14:14
Však mlýny melou, pomalu, ale jistě.
Záměrně jsem nezmiňoval o jaké mlýny jde, nebylo by to "korektní".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Schneider 2017-06-17 23:34
To je ale ignorant. A federální budova v Oklahomě v roce 1995 asi spadla sama od sebe, stejně jako dvojčata, resp. trojčata o šest let později.... Stačí se podívat na , jak se v USA provozuje lidová zábava zvaná "mass shooting". Islamisty nepotřebují. Marine Le Pen má pravdu, na islamisty je nutno se spojit se všemi muslimskými státy, protože muslimové jsou největší obětí islamistů!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Schneider 2017-06-17 23:36
vypadl odkaz na Gun Violence Archive
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás