Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPutin promluvil o situaci s americkým torpédoborcem u Krymu v roce 2014

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Putin promluvil o situaci s americkým torpédoborcem u Krymu v roce 2014

Situaci s přiblížením ke Krymu amerického torpédoborce Donald Cook se nedá srovnat s karibskou krizí, kdy svět stál na prahu jaderné katastrofy, prohlásil prezident RF Vladimir Putin v interview pro režiséra Olivera Stonea v snímku, který promítla televize Showtime.

Torpédoborec Donald Cook byl vyslán do Černého moře v okolí Krymského poloostrova hned po sjednocení Krymu s Ruskem v roce 2014.

Po tom, co se torpédoborec přiblížil ke Krymu, nasadilo Rusko pobřežní raketový systém Bastion-II a radiolokační systém rozvědky Monolit-BP, po čemž se tato loď oddálila od krymského pobřeží směrem k Bosporu.

„Ale přece jen bych nesrovnal to s karibskou krizí, protože tenkrát stál svět na prahu jaderné katastrofy. Tady jsme, chvála Bohu, takové situaci zabránili. I když jsme rozmístili na Krymu naše nejnovější systémy pobřežní obrany Bastion. Máme vždy právo na použití svých prostředku na ochranu a obranu RF. Co ale dělal Donald Cook u našeho území? Kdo koho provokuje? Hodláme bránit vlastní území," poznamenal Putin.

Ruský prezident sdělil, že „velitel jistě spatřil záření ze strany raketového systému, „ přístroje ukázaly, že loď je vystavena ozáření."

„Neznám tohoto člověka, ale je to ukázněný, odpovědný a dost statečný důstojník. Přijal správné rozhodnutí. Nehodlal vyhrotit situaci, dohnat ji k absurditě a srážce. Vůbec to neznamená, že by byl vystaven raketovému útoku, ale měli pochopit, že pobřeží je chráněno," dodal Putin.

Podle hlavy státu bylo Rusko „dohnáno k jisté mezi." „Tím spíš, že, jak jsem říkal, byli jsme připraveni na pozitivní dialog, abychom překonali situaci politickým způsobem, důstojně. Ale ne, chtěli mermomocí podpořit protiústavní uchopení moci. Proč? Dosud nerozumím, proč to bylo uděláno," řekl na závěr Putin.

Zdroj: snews.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+7 # peto8 2017-06-16 10:48
Existuje v dnessni metrix doobe ner.asis.sta ???


www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-45 # Vilo 2017-06-16 12:29
Je evidentné , že Putin nechápe, proti akej chunte stojí! Je to evidentné z jeho vyjadrení, postojov a reakcií! Ináč by sa tak ľahko nevzdal priemyslu na Ukrajine. Ruského priemyslu !!! A nebojoval by v Sýrii za niečo, čo v skutočnej vojne nedokáže ubrániť ! Vojna v Sýrii je pre Rusko iba náklad bez ekonomickej návratnosti, navyše udržiava ruský národ v ilúzii veľmoci a bráni tak ekonomickej transformácii ruskej ekonomiky! Preto USA udržiavajú Putina v tejto vojne !!! Putin iba udržiava Rusko v stagnácii , kým "globálny ( existuje vôbec take niečo ) kapitál" rastie. A o to tu ide!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # John Maxwell 2017-06-16 13:00
Cituji Vilo:
Je evidentné , že Putin nechápe, proti akej chunte stojí!

Ale chápe to dobře chunta je po krk v dluzích a na dluh žije ... a to se nedá donekonečna...
A co se týče kapitálu jsou dva druhy vlastní a cizí, pak je volbou který je lepší pro zdravou ekonomiku ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Dost3 2017-06-16 13:29
Z cizího krev neteče, jak říká přísloví,
tak proč likvidovat vlastní kapitál, když mohu parazitovat na celém světě.

A Vilo se jen mýlí
(Citace:
Preto USA udržiavajú Putina v tejto vojne !!! Putin iba udržiava Rusko v stagnácii , kým "globálny ( existuje vôbec take niečo ) kapitál" rastie. A o to tu ide!
-oproti jeho argumentům stojí rozmach ruského hospodářství(i díky sankcím) vojenského průmyslu, atd.
A jak USA tak RF používají Sýrii jako cvičiště - bohužel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # John Maxwell 2017-06-16 13:46
To jů, toť pravda ,asi jsem měl dopsat svoje "vyžrali" sápou se po cizím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-16 13:30
MAX přesně tak sionistům se umožnilo použít tu nejrafinovanějš í zbraň to jsou prachy a s tím spojené půjčky k zotročení lidí.Lidově řečeno pokud se lidé neodtrhnou od peněz těchto nenasytných pijavic nebude dobře a ani si to lidé neuvědomí dokud nebude podstatně hůř.Jejich čipová a policejňěvojens ká totalita
,která nás má vykoupit z chaosu a válek bude za cenu nejvyšší - nevratná ztráta toho co máte v sobě nejcennější a to duše , to jediný pro ně má na Vás cenu a to jediný Vás může z toho pekla co připravují na nás všechny vykoupit . Návrat k samé podstatě bytí.Hlaste se k Vykupiteli a osvoboďte se dokud to jde od svůdců hadích.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # John Maxwell 2017-06-16 13:55
Ono už to zastavit nejde, jdou jen mírnit důsledky ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Přemek 2017-06-16 13:29
Je nejen vidět, že Putin jako jeden z pouhé hrstky lidí chápe perfektně, kdo s kým proč a za jakou cenu a jak na to reagovat. KSB a DVTR je vstupenkou do té hrstky...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Jiri Novak 2017-06-16 12:59
Optimismus po donbasku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Jiri Novak 2017-06-16 13:02
15.06.17. Poznámka od opolčení.
Video od novinářů: „V DNR byl založen speciální pluk Bastion.
Pro plnění zvláště závážných úkolů ve sféře ochrany ve struktuře Státní služby vněresortní ochrany Ministerstva vnitra DNR . Speciální útvar zabezpečuje ochranu zvláště důležitých objektů po celém území republiky a plní úkoly vyžadující vysokou úroveň fyzické a profesionální přípravy.
video:www.youtube.com/.../
zdroj:vk.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Jiri Novak 2017-06-16 13:05
15.05.17. Video od doněckých korespondentů.
Dnes se v Republikánském vojenském lyceu G.T. Beregového konalo slavnostní absolutorium lyceistů.
V tomto roce opouští zařízení 149 absolventů, ze kterých se většina stane mladými důstojníky a doplní řady armády DNR. Program výuky a výcviku je podobný Suvorovskému učilišti. V průběhu války už 305 absolventů lycea získalo kvalifikační vzdělání Doněcké národní republiky.
video: www.youtube.com/.../
zdroj:vk.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-16 13:40
Díky Jirko , naděje přijde z východu , západ se začíná topit ve sračkách fašounský NWO.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Jiri Novak 2017-06-16 14:29
Díky, rádo se stalo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Jiri Novak 2017-06-16 13:17
15.06.17. Fotorep ortáž od luhanských korespondentů.
Ukrajinská me-e-ééédia se chlubila, že ukrop v části fronty na Světlodarském oblouku obsadil pozice Národních milicí LNR. Maročko říká, že je to hovadina, jelikož pozice jsou stále pod kontrolou milicí. Ukrop se zas chvástá cizím peřím jako obvykle.

Maročko zdůraznil, že Národní milice úspěšně udržují pozice na linii, která byla ustanovena ještě v roce 2015.

„Vojákům VSU je třeba říci – podívejte se na své kolegy, kteří se přesně takhle po podobných vyhlášeních ukrajinských novinářů neúspěšně nahrnuli do oblasti obce Želobok a měli ztráty.“

„My vám jdeme naproti a čekáme vás, ale zde je politika Kyjeva tak nasměrovaná, abyste nezískali nové pozice, ale naopak byli zabiti, protože je hloupé nejdříve mluvit o obsazení pozic a potom na ně teprve zaútočit,“ – vysvětlil „bojovníkům“ VSU podplukovník NM LNR.

Dříve Maročko řekl, že kyjevští agresoři se připravují k nové aktivní fázi ozbrojeného konfliktu a stahují k linii dotyku techniku a zbraně.

Dříve už vyšly informace, že VSU se v průběhu dne 7. června několikrát pokusily prorazit obranu Národních milicí u obce Želobok Slavjanosrbskéh o okresu. V tiskové službě resortu obrany informovali, že v důsledku bojových střetů byli zraněni tři vojáci LNR.
zdroj:vk.com/.../
Fotky z pozic LNR na Světlodarském oblouku:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Pokémon 2017-06-16 13:18
zahranicni.eurozpravy.cz/eu/192810-rozsireni-sankci-proti-rusku-evropa-protestuje-mluvi-se-o-vyhrozovani-ze-strany-usa/

Má někdo ještě nějakou pochybnost o tom, jak USA záleží na prosperitě Evropy? Větší indicie se budou nalézat jen stěží. Dopadne to celé velmi zle, stále větší neshody v rozdílných politických, hospodářských a ekonomických zájmech obou kontinentů a neustálé zvyšování nesmyslného tlaku na Rusko způsobí časem velmi nepřátelskou povahu vztahů uvnitř „spojenců“ a nebezpečí vypuknutí 3. světové války se ukáže, jako velmi vysoce pravděpodobné. Prostě, pokud USA ztratí veškerou politickou moc nad světem, jejich nejvyšší ego to nezkousne a než by měli stát na chvostu, nebo prostě jen ve frontě, tak ho raději zničí. Jejich cynismus nezná hranic. Zatím USA světu přinesly pouze vleklé války, utrpení obyčejných, v drtivé většině velmi chudých lidí a pochopitelně vždy velmi daleko od svého území a utápěním ekonomiky do zbrojního průmyslu si tak pár „vyvolených“ jedinců upevňuje nehorázné majetky získané za cenu prolití spousty krve „normálních smrtelníků“.
Tohle je ta pravá tvář USA, kde jsou jejich vlastní občané zhypnotizovaní natolik, aby slepě uvěřili, že ta jejich „svoboda“ je tím nejcenějším.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # John Maxwell 2017-06-16 14:04
Né všude má imperialismus uSSa zastání ...
Rozumný hlas z USA: Proč útočíme na Syřany, kteří bojují s Islámským státem?
Následující článek amerického politika Rona Paula sice nebere v potaz to hlavní, totiž že americká pomoc teroristům v Sýrii je systémová, protože pomáhá udržovat a eskalovat pro USA existenčně nutný konflikt a chaos, nicméně je dobrým znamením, že i lidé za oceánem se snaží vidět globální dění nezkresleně.
Právě když jste se domnívali, že americká politika ve vztahu k Sýrii se už nemůže zhoršit, stalo se to. Američtí vojáci dvakrát zaútočili na syrská vládní vojska ze základny, kterou nelegálně zabírají přímo uvnitř Sýrie ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Jiri Novak 2017-06-16 14:40
Ruské letectvo vybombardovalo velitelství teroristů v Sýrii, ve kterém se skrýval velitel ISIS al-Bagdádí.
Ministerstvo obrany informovalo o možné likvidaci Bagdádího.
Mezi zabitými podle informací ministerstva jsou emír Rakky Abu al Hadží al Misri, emír Ibrahim An-Naef al-Hadž a náčelník služby bezpečnosti IS Sulejman Al-Šauach.
Úder byl nanesen podle údajů ministerstva v noci 28. května.
zdroj: liganews.net/.../...

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Dascha 2017-06-16 15:40
Kéž by to byla pravda. Rusové zjišťují, jestli tam opravdu Bagdádí byl. Jinak velmi dobrá zpráva. Ještě jsem četla, že tam bylo zlikvidováno dalších 30 důstojníků a asi 300 poskoků. Držíme pěsti jak Syřanům,. tak samozřejmě všem Donbasanům.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jiri Novak 2017-06-16 22:25
USA si tam stejně nasadí dalšího naséra, ibrahíma nebo mohameda, jim to je fuk. Mohl by třeba zaskočit i John McCain, ale to už by bylo asi moc nápadný. :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Pokémon 2017-06-16 23:54
Zabití nějakého vůdce nepřítelem mohlo mít zásadní vliv na vývoj událostí v dávné historii, kdy měli význam jako ideově nenahraditelní stmelovači a vizionisté, kterým jejich obdivovatelé věřili až za hrob, ale dnes je to jen obyčejný velitel, který bude nahrazen nejbližším stoupencem této bandy vrahů a budou bez větších změn pokračovat ve své činnosti tak dlouho, dokud již nebudou moci a nebo chtít. Nebyl bych příliš optimistický k očekávání, že smrt Baghdádího způsobí nějaký radikální kolaps radikálů. Většina z nich opravdu věří v mučednickou smrt a následný život v ráji, čili chvíli ještě potrvá, než se sami zprovodí ze světa sebevražednými kousky, jelikož moderní zbraně mocností na ně jaksi nefungují, tak to musejí udělat za ně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás