Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPilot US bombardéru „nevěřil“ svým očím: Okolo letělo ruské Su-27

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Pilot US bombardéru „nevěřil“ svým očím: Okolo letělo ruské Su-27

Dramatické záběry z kokpitu ukazují okamžik, kdy ruský letoun letěl přibližně 100 stop vedle amerického bombardéru, který zachytil nad Baltským mořem.

Ruský pilot s Su-27 letěl odpovědně a neagresivně po boku amerického letadla ukázal záznam amerického bombardéru B-1B. Odborníci uvedli, že útočník jednal "neagresivním způsobem" vůči bombardéru, který je dočasně nasazen do RAF Fairford v Gloucestershire ve Velké Británii.

K incidentu došlo během baltických operací (Baltops), největšího mezinárodního vojenského cvičení organizovaného USA v Pobaltí.

Zpráva z cvičení, které probíhá od 1. června do 16. června, uvádí, že účastníci amerického námořnictva, NATO a nealiančních států se účastní letecké války, elektronické války, letecké kontroly a výcviku v letecké obraně, to je jenom část činností prováděných během cvičení.

Tři B-52H, tři B-1B a dva B-2A jsou americké bombardéry, které jsou přítomné na cvičení.

Minulý týden Pentagon vydal neuvěřitelné fotografie ruského letadla, které zachytilo další americké bombardéry nad Baltským mořem. Fotografie ukázaly ruskou stíhačku Su-27, která zachytila formaci letadel amerického letectva, včetně amerického bombardéru B-52H.

„Zásah je považována za bezpečný a profesionální", říká kapitán Jeff Davis , mluvčí Pentagonu.

V úterý Kreml informoval, že byl zachycen americký bombardér, který létal blízko hranic ruského vzdušného prostoru.

Moskevské ministerstvo obrany oznámilo incident v úterý ráno a uvedlo, že jedna ze stíhaček Su-27 byla vyslána do oblasti nad Baltským mořem.

Zdroj: dailymail.co.uk, pz.cz

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+63 # Věra Štimová 2017-06-14 21:16
V Pobaltí NATO nemá co dělat. Proč tam mají cvičení ? Pobaltské národy jsou v Systému ? Nejspíš tam mají taky svoje kobkaře, viz blog Petry Bostlové.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+49 # John Maxwell 2017-06-14 21:39
Pro NATO jsou všichni v systému krom RF ... když se to hodí ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Josef Švejk 2017-06-14 22:15
Všichni ne. Já kupříkladu v systému Petry Bostlové fakt nejsem!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Josef Švejk 2017-06-14 22:12
Nějak postrádám to co článek slibuje - nevěřící oči vyděšeného pilota US bombardéru.
Bombastický nadpis je nakonec vystřídán poklidným "Zásah je považována za bezpečný a profesionální", říká kapitán Jeff Davis , mluvčí Pentagonu.
Takže nutně docházím k závěru, že jediný nevěřící a vytřeštěný pohled skýtá AC24.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # John Maxwell 2017-06-15 01:33
Asi tak ....

fakt to je letadlo ne tříkolka ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+75 # Generace X 2017-06-14 22:15
"útočník jednal "neagresivním způsobem" vůči bombardéru" Zajímavé... Takže US bombardér se pohybuje někde, kde nemá co dělat, Rusko tedy vyšle stíhačku (akce vyvolává reakci) a je nazváno útočníkem... Za každou cenu dělat z Ruska agresora a odvádět pozornost od sebe, to US a NATO náramně jde...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Josef Švejk 2017-06-14 22:31
Naopak, jde o typickou Ruskou agresi podobně, jakou předvádí na Ukrajině!
„Rusko napadlo Ukrajinu ne méně než 47 krát za posledních 12 měsíců. Nevíme, proč napadnou Ukrajinu a zase se stáhnou a pak znovu, ale víme, že to dělají, protože jsme to sledovali na Twitteru a Facebooku a taky to říkal Arsenij Jaceňuk. Je důležité si uvědomit, že ruské neútoky mohou být považovány za součást jejich pokračující agrese,“ Washington, tiskový mluvčí ministerstva zahraničí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # diamond 2017-06-15 17:18
Som z toho volajaký zmätený... Ještě jsem neslyšel, že by někdo jednal vůči US neagresivně - zejména ze strany Ruska. Ta zpráva je neuvěřitelná. ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Jiri Novak 2017-06-15 01:38
13.06.1 7. Zpráva od korespondentů a svodka od opolčenče Krik.
Poznámka od korespondentů: 00:00 Děbalcevo-Světl odarský oblouk boj pokračuje, minomety 82 a 120 mm, obrněná technika a palné. 23:42 Doněck Petrovka (Trudovskie), letiště-Spartak -Jasinovatá blokpost boj, palné, minomety a obrněná technika.
Svodka od Krika: VSU pokračují v ostřelování osídlených míst DNR, rozvědka republiky zaznamenala vysoký stupeň dezerce na straně protivníka.
V gorlovském směru VSU ostřelují městečka Zajcevo a Široká Balka.
V doněcké části fronty ukrajinská armáda ostřelovala městečka Veseloje a Spartak, okraje bývalého letiště a Volvo centra a také Kujbyševský okres Doněcka. Aktivní boje pokračují v Jasinovaté.
Na mariupolském směru ukrop ostřeloval městečko Sachanka, kde v důsledku střelby ukrajinského čipera byla ZABITA ŽENA.
Podle informací z velitelství NM DNR vojáci obsadili jednu z pozic 36. Zvláštní brigády VSU na jižním směru fronty. Ukrop sám opustil místo plnění služby z důvodu slabého morálně-psychic kého stavu. V souhrnu rozvědka DNR zaznamenala vysoký nárůst úrovně dezerce mezi vojáky ukrajinské armády.
Podle souhrnu minulých 24 hodin, 12. června, VSU 70 krát narušily příměří, ostřelovaly území 22 osídlených míst DNR.
Pod palbou ukrajinského dělostřelectva v Petrovském okrese Doněcka byli ZABITI DVA CIVILISTÉ. V důsledku ostřelů ze strany ukroparmy bylo poškozeno 5 bytovek v Doněcku a Dokučajevsku.
zdroj:vk.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # Jiri Novak 2017-06-15 01:38

A. Zacharčenko:
"Víte, oč lidé v Donbasu žádají?
Nejen žádají, ale hlavně potřebují. Zničit nepřítele. Zničit, aby bylo ukončeno ostřelování. Ne příměří, ne mír, ale zničení. Protože snášet tohle už více nikdo nemůže. Zatím máme stále na zřeteli "minsk", ale čím dál více chápeme, že především je třeba naplnit zákonný nárok národa."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Tartar 2017-06-15 07:54
BINGO, ale nič nové, toto dávno vravel Igor Strelkov a kvôli tomu bol odvolaný, stiahnutý a ešte ho aj zosmiešňujú, pritom bez Strelkova by DLR a LLR dnes neexistovali.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Jiri Novak 2017-06-15 10:52
Milý tartare, tohle NENÍ akademická debata, ale prohlášení lídra DNR o dalším postupu armády. Navíc nevšiml jsem si, že by Strelkova někdo zesměšňoval. Pořád s ním dělají rozhovory a zvou ho do televize. Třeba 16. června má opět debatu s Boldyrevem. Měl bys občas navšítvit jeho profil vk.com/igoristrelkov, byl bys v obraze. www.youtube.com/.../
Ach jo. Už mě mezerami ve svých informací neotravujte, mám jinou práci než pořád dokola něco vysvětlovat. Internet je velkej, tak se informujte.
Jinak největší zásluhu na vzniku DLNR mají donští kozáci a armáda Donbasu, která přešla na stranu opolčení a jejich velitelé. Ti udělali největší kus práce. Mě vomejou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+51 # Jiri Novak 2017-06-15 01:43
Podívejte se!
TOHLE SE NAŠÍ VLÁDĚ LÍBÍ!
Když fašisté zabíjejí Ivana z Donbasu!

TOHLE NAŠE VLÁDA PODPORUJE FINANČNĚ A VOJENSKY VČELE SE STROPNICKÝM! Náš stát nechává zbaběle obvinit a odsoudit naše občany, kteří se statečně postavili na obranu civilistů na Donbase, kde páchá genocidu zcela veřejně kyjevská fašistická junta! Naše vláda posílá tyto hrdiny do vězení!

Jaká vláda může provádět takové BEZPRÁVÍ?

Jedině FAŠISTICKÁ!

lidovky.cz/.../...


Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # John Maxwell 2017-06-15 02:27
Ahoj , na článek o stíhání jsem narazil i jinde ... hlavně jde o informace ...
Česká policie hledá teroristy na špatném místě. Názor
Proč ale právě nyní policie začala vyšetřovat případy účastníků bojů?
„Téma terorismu se stalo velmi aktuální, i když nikdo nezpochybňuje fakt, že služba v cizí armádě je podle zákonů České republiky zakázána. To je jednoznačné a pochopitelné stanovisko každého suverénního státu, uvedl v rozhovoru pro [...] vedoucí spolku „Českoslovenští vojáci v záloze za mír", pplk. Ivan Kratochvíl
„Protože Česká republika již není suverénním státem, tak se v případě zjišťování skutkové podstaty tohoto trestného činu bere do úvahy jako zásadní takzvaná společenská nebezpečnost. To v překladu do češtiny znamená dvojí metr. Jestliže člověk sloužil ve francouzské Cizinecké legii, pak bude vydáván za hrdinu. Sloužil sice v cizí armádě, ale v té správné. Pokud takový člověk má za sebou službu v US Army, má otevřenou cestu ve státní správě na pozice poradce ministra. Pokud jste na návštěvě na Donbasu a máte tu smůlu, že vám do domu vtrhnou opilí ozbrojenci, kteří střílí po mužích, dětech a ženách a vy jim v tom zabráníte, nebo se snažíte zabránit, tak můžete být obžalován z trestného činu služby v cizí armádě nebo terorismu. Taková je realita života v České republice. Já jsem na Donbase byl osobně. Viděl jsem na vlastní oči, že na jedné straně umírají děti, ženy, staří lidé. Bezbranní lidé. Těmto lidem se říká separatisté. Na druhé straně umírají muži se zbraní v ruce. Úmyslně neříkám vojáci, protože tito muži vraždí ženy, děti, zabíjejí nejen nepřátelské vojáky ve střetu ozbrojenců, ale také civilisty. Nebudu dál ve výčtu pokračovat. Toto vše jsou zadokumentované činy. Bohužel i na této straně najdeme česky mluvící muže. Nevím, jaká je jejich právní poloha, ale vím, že Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Ivo Stejskal podle rétoriky dnešní vládnoucí elity byl terorista. Stejný terorista, jako byli muži na barikádách Pražského povstání," dodává Kratochvíl.

cz.[...]news.com/c eskarepublika/2 01706145465876- ceska-policie-t eroriste-spatne -misto/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Jiri Novak 2017-06-15 10:56
Děkuji za info. I já jsem článek našel jinde, existuje velmi mnoho odkazů na toto téma. Dal jsem tam jeden, jelikož dávat tam všechny nemá smysl, což jistě uznáš.
Tuhle otázku znám. Znám toho více, ale jsou to informace, které se nehodí zveřejňovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Jiri Novak 2017-06-15 02:36
14.06.17. Zpráva od opolčení.
Boje na celé linii fronty pokračují. Boje. Nejen prosté ostřelování. Je nepochopitelná otázka: Co to bylo? Válka! Probíhá válka! Už čtvrtý rok! Mohutně rachotí ze všech stran. Když je to hrozné, jděte do krytu. A když to strašné není, tak se nevzrušujte.
LNR – v Kalinově střelně-minomet ný boj. Mezi Luhanskem a osadou Sčastie střelný a minometný boj. Gorlovka: opět dělostřelectvo. Pokračují rány na jihozápadě, západě. Sever a severovýchod také periodický boj. Světlodarský směr je aktivní. Doněck. Letiště-Spartak -blokpost Jasinovatá, pokračují boje, dělostřelectvo.
Video od obyvatel: Civilisté v Doněcku vyslali extrémní zprávu: Doněck je v ohni! Mnoho zásahů do obytných zón! Požáry! Tento večer zavládlo ve městě skutečné peklo! Na obydlené čtvri padá munice, Azotný hoří, nebe prořezávají světlice!
Video 1: Naléhavé! Doněck v ohni - extrémní zpráva od místních obyvatel. www.youtube.com/.../
Video 2:Dopady munice na Azotnoje! 14.06.17.
www.youtube.com/.../
zdroj:vk.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Tartar 2017-06-15 08:04
Zdá sa že boje (vojna) budú v lete pokračovať, ukroši dostali rozkaz ďalej provokovať. Minsk 1 ani Minsk 2 nemali vlastne žiadny zmysel, jedine ten, že ukroši sa za pomoci západu vyzbrojili a vycvičili a na toto upozornil hneď na začiatku Igor Strelkov a dnes jeho slová používa sám Zachrčenko.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Tartar 2017-06-15 08:07
Jednoducho vojna s teroristami a ich prisluhovačmi musí pokračovať až do zničenia posledného teroristu, zdá sa že víťazný koniec pre Sýrsky ľud sa pomaly ale isto blíži.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # PepéCZE 2017-06-15 14:44
Cituji peto8:

Můžeš mi ty Petko [...] říci, co tu pořád dáváš za pitomé odkazy na youtube ?! Trolluješ tu jak retard k věcem mimo mísu a myslíš si, jak jsi vtipný. Pokud tě to tak rajcuje, seber se a táhni do Sýrie. Tam si zabojuj s ISIS.´, škoda tě nebude.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás