Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaEvropa ztratila deset tisíc dětí, připravuje se na nejhorší

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Evropa ztratila deset tisíc dětí, připravuje se na nejhorší

Humanitární organizace a aktivisté za lidská práva bijí na poplach: více než deset tisíc uprchlických dětí v Evropské unii z Afriky, Asie a Středního východu, jednoduše zmizelo - zmizelo v Evropě.

Dala by se tušit chyba nebo podvody statistiky, ale pravda se ukázala být mnohem horší – můžeme mluvit o skutečných ghettech s obchody s otroky, o dětské prostituci a obchodu s orgány.

V popředí fotografií článků o těžkém životě uprchlíků v Evropě jsou většinou děti. Jejich obrovské orientální oči smutně hledí na evropského muže na ulici, a muž na ulici utírá slzu a obětuje ve prospěch dětí jedno, nebo dvě, eura. Co se bude dít dál s těmito dětmi, tím se nezabývá.

Na podzim loňského roku Europol oznámil, že po celou dobu migrační krize v Evropské unii zcela zmizelo více než deset tisíc uprchlických dětí. A to nebylo v hustých lesích na Balkáně a v nejbezpečnějších zemích v Evropě - absolutní jedničkou v této tabulce je Německo, v Itálii jde o několik tisíc, o několik set dětí v Anglii.

Policejní úředníci říkají, že některé z nich právě utekly ze zadržovacích středisek a nyní bloudí v Evropě bez dokladů. Nicméně aktivisté věří, že ve skutečnosti jsou děti využívány a nuceny páchat zločiny, a policie zavírá oči a podceňuje počet zmizelých.

V posledních letech se do EU dostalo alespoň sto tisíc „nezletilých bez doprovodu“ ročně. Zhruba 90 procent z nich jsou chlapci. Více než polovina z Afghánistánu. Některé z dětí jsou ztraceny v chaosu stálých přemisťování. Některé záměrně odděleny od svých rodin, aby pašeráci vytáhnuli z rodin víc peněz. Ale mnohé byly poslány do Evropy samotnými svými rodiči.

Podle četných rozhovorů je snadné si představit cestu do zaslíbené země - jak pracuje mechasmus podnikání pašeráků. V centrální Sýrii nebo Afghánistánu rodiny obvykle nemají dostatek peněz na plné zaplacení propašování do Evropy. Pak zoufale seženou půl nebo dva tisíce dolarů pašerákovi, pro přepravu alespoň jednoho dítěte. Nejčastěji je to teenager 14-16 let. Jeho posláním je dostat k nějakému, velmi vzdálenému příbuznému v Evropě, usadit se na novém místě a pozvat k sobě – už oficiálně - rodiče, bratry a sestry.

Na jedné straně musí teenager dojmout přijímací stranu. Na druhé straně mají rodiče pocit, že je již dostatečně nezávislý, aby se postaral sám o sebe - na východě dodnes dospívají dříve než na Západě. Kromě toho se blíží povolávací věk a útěk do Evropy je nejlepší způsob, jak se vyhnout pádu do rukou armády.

Pašerák dostane peníze v ruce najednou. Dá sjednanou částku do úschovy do místního obchodu nebo směnárny. V případě, že dítě nebude moci překročit hranice a vrátí se rodičům, dostanou peníze zpět. Pokud vše půjde dobře, prostředky připadnou pašerákům, jejichž služeb v různé míře využívají téměř všichni imigranti. Města jako Istanbul a Izmir, se staly skutečnými obchodními centry pašování lidí na území EU. Roční obrat nezákonné přepravy osob se odhaduje dnes na 5 – 6 miliard EUR a nezaostává za obchodem s drogami.

Pašeráci, stejně jako cestovní kanceláře, loví své klienty na ulicích a nabízí jim poslání do Evropy jako „balíček“ pro každý vkus a rozpočet. Za tisíc eur na ruku může být přepraven z Turecka do Řecka v gumovém člunu. Za více než deset tisíc - na jachtě.

Dříve, když většina migrantů přicházela do Evropy „ balkánskou cestou ,“ pašerák vzal peníze od příbuzných dítěte jen jednou. Nyní, když vlády balkánských zemí zavedly přísnější hraniční kontroly, je možnost dostat se na Západ stále těžší, teenager prochází „z ruky do ruky,“ od jednoho pašeráka k druhému, je třeba platit za každou fázi.

Rodiče dostávají výhružné telefonáty a platí dále. V určitém okamžiku dojdou peníze, a teenager uvízne někde v táborech zadržujících uprchlíky. Nemá žádné doklady, ani prostředky - jen doufá, že dostane na místo, kde žije vzdálený příbuzný, kterého možná neviděl nikdy ve svém životě.

V tomto bodě začnou dospívající obtěžovat pašeráci, nebo jejich zástupci, kteří se ho snaží přesvědčit, aby uprchnul z uprchlického tábora. Když souhlasí, zadluží se jim. Tuto částku pak měsíce dává dohromady - kradením, žebráním, prostitucí, prací na černo, nebo sloužením jeho „ochráncům“. A tak se ocitne v obrovské podzemní síti, ze které se často nemohou dostat ven.

Slabinou je, že pašeráci raději pracují se svými krajany. Syřané využívají Syřany, Afghánci - Afghánce, Libyjci - Libyjce. Lépe navazují vztah důvěry s krajany, a dospělí imigranti mají tendenci reagovat na krajany příznivěji. Osamělé děti se stanou závislými - finančně a psychologicky - mnohem rychleji. Neznalost jazyka hostitelské země, mají strach z každého policisty, a ani je nenapadne požádat o pomoc zástupce příslušných úřadů. A upadají do otroctví.

Nelze říci, že se někteří aktivisté nesnaží zachránit děti uprchlíků od podobného osudu. Neustále připomínají, že orgány příslušné země musí udělat vše pro to, aby našly jejich příbuzné v Evropě a poslat je k nim. Do té doby by měly dostat vzdělání a lékařské služby na rovnoprávném základě s místními dětmi. Nicméně v praxi se to většinou nestane.

S popraskem selhal zákon, přijatý v roce 2016 ve Spojeném království, navrhovaných lordem Alfredem Dubsem. Dubs, ještě jako dítě, uprchl z Československa dětským transportem, ilegálním systémem pašování dětí z nacistického Německa. Na základě jeho návrhu souhlasila vláda Spojeného království přijmout neomezený počet dětí-uprchlíků bez doprovodu. A začal neslavný živelně vzniklý uprchlický tábor v Calais, s názvem „Džungle“ . Tam, ve volné přírodě a přeplněných nehygienických podmínkách, byly děti, a mladiství, nuceni žít s dospělými uprchlíky. Byli okrádáni, znásilňováni, trpěli podvýživou, nachlazením a nemocemi. Ale první „várka“ uprchlických dětí z Calais zklamala Brity.

Děti z první várky byly v Doveru přijaty slavnostně. Ale hned další den nechal novinář Daily Mail přezkoumat fotografie dětí prostřednictvím speciálního programu k určení stáří a zjistil, že mnozí z těchto dětí byli dospělí, dokonce se zjistilo, že jeden již dovršil 39 let. Tak se ukázalo, že dospělí uprchlíci prostě nedovolili dětem dostat se do Anglie a zaujali jejich místa.

Po 350 imigrantech, přestěhovaných z Calais do Anglie, byl Program Alfreda Dubse pozastaven až na lepší časy. A "Džungle" byla zničena. Téměř všichni její mladiství obyvatelé unikli policii a nyní žijí pod nadjezdy a na skládkách mezi Dunkerque a Calais. Vyskytují se na parkovištích, kde si můžete skočit na náklaďák pro cestování do Anglie, stejně jako na všech přístupech k vlakům. Gangy Afričanů a Afghánců zkoušejí každý pokus, jak se dostat se do vlaku nebo auta.

V současné době je ve všech velkých městech západní Evropy snadné najít děti ulice bez dokladů. Kradou a žebrají, všechny peníze odevzdávají převaděčům a dalším otrokářům. Pro oficiální úřady tyto dětí prostě neexistují. V centru Atén jsou afghánští adolescenti zapojeni do prostituce za 10-15 eur - a to není to nejhorší, co se může stát dětem - imigrantům.

Loni v létě zatkla italská policie gang pašeráků s 38 trajekty pro uprchlíky z Afriky do Evropy. Jeden z nich přiznal při výslechu, že přistěhovalci, kteří nemohli zaplatit pašerákům, byli zabiti a jejich orgány prodávány. Mezi zabitými byly podle deníku La Reppublica i děti.

Osud těchto nezletilých uprchlíků přináší děsivé důkazy o tom, jak v srdci progresivní Evropy roste obrovské imigrantské ghetto, který žije podle norem, jaké byly před staletími. Kriminalita, prostituce, drogy, obchodování s lidmi. Mafiánské klany si rozdělily prostor evropského kontinentu a vynucují tam své vlastní zákony. V nich, ať už si Brusel vykládá, co chce, neexistuje nic takového, jako „evropské hodnoty“.

Zdroj: vz.rucnv.cz

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+56 # Killer 2017-06-14 21:13
je to jen odraz toho, co za zvěř se sem táhne, jinej kraj, jinej mrav... tyhle lidi tu nechceme. Ani jednoho. Ty o humanite, solidaritě a dobru neví vůbec nic, je to pro ně jen slabost. Žena je pro ně chodící vagína, dítě je pro ně slabej jedinec a sexuální objekt - viz muhamed a 6ti letá aisha. Rozmetal bych to už na moři. To by udělalo tak 60% lidí. Těch zbylejch 39,999% sou už zblblý propagandou a to jedno promile má setsakramentske j zájem evropu zničit. Tož tak.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+46 # Killer 2017-06-14 21:16
upřesnění, zničení evropy neni ultimátní cíl, ale totalni podrobení... cca dle rčení "ordo ab chao". Ale to ordo co přijde po tom chao, tak to bude takovej ordnung jakej na světě snad ještě nebyl... totalita hadr.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # kojak 2017-06-15 01:30
kolt u pasu a dobré kanady na nohy, umět přespat v lese, umět si ulovit jídlo .... bude to těžký život
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-15 10:45
Přesně tak zabijáku .Ta nejohavnější ale podpora zaprodanců z této země neskutečná .Otec proti synovi a bratr proti bratru pokud dojde k nejhršímu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-23 # Jan Kadlec 2017-06-15 02:20
Zblblej propagandou tedy jsi, to je pravda. Citace:
Ty o humanite, solidaritě a dobru neví vůbec nic, je to pro ně jen slabost. Žena je pro ně chodící vagína, dítě je pro ně slabej jedinec a sexuální objekt - viz muhamed a 6ti letá aisha.
Jak jsi na tohle přišel? S kolika z těch kvant lidí jsi mluvil, že něco takového můžeš tvrdit? Připadá mi, že sis to trošku popletl. Jsou totiž dvě skupiny muslimů. Jedna si říká Islámský stát, to jsou ti zlí, co řežou lidem hlavy. A pak je tu druhá skupina, v médiích se označují jako uprchlíci, a ti naopak před těmi zlými řezači hlav utíkají... Není to zase tak složité, abys musel všechny muslimy naházet do jednoho pytle...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # John Maxwell 2017-06-15 09:52
Jediná propaganda která je odevšad slyšet je, že musíme imigranty přijímat, že máme povinnost ... zástupná armáda chaosu ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-14 # Jan Kadlec 2017-06-15 10:41
Propaganda jede ve všech směrech. Já měl na mysli tu, kdy se nám v médiích neustále předhazují "muslimští" teroristé (myslím útoky v Evropě, ne IS), ačkoliv v pozadí ani jednoho útoku žádný muslim nestojí...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # Jan Kadlec 2017-06-15 10:45
Jinak už chápu, proč tady na tebe nedávno někdo nadával. Ukázal jsi velice omezený pohled na věc, pokud si myslíš, že nutnost přijímat uprchlíky je jediná propaganda, která je odevšad slyšet... Podle mě jsi se teď jenom nevhodně vyjádřil a ve skutečnosti si nemyslíš, že by byla jediná...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # John Maxwell 2017-06-15 11:25
No na vyjádření názoru nepotřebuju sepisovat referát na to co ty hájíš je jediná odpověď Evropa zavírá oči před náboženskou válkou a bojovníky dováží, pěstuje a krmí a co si nedoveze sama doveze uSSa a NATO a ještě vycvičený ....problém je, že terče jim budou dělat Evropani ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-16 # Jan Kadlec 2017-06-15 02:22
Jinak doporučuji tohle: www.youtube.com/.../ Pokud neumíš rusky, počkej si pár dní na titulky, paní Irena překládá velice rychle...

Podívej se i na předchozí videa a pak možná pochopíš, proč sem ti lidé jdou a že stavění plotů není řešení...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Josef Švejk 2017-06-14 22:25
Jinak řečeno, humanitární organizace a aktivisté za lidská práva (jako třeba Člověk ve finanční tísni) hlásí ztrátu tisíců dětí aniž by jim kdokoliv tuto ztrátu finančně kompenzoval. Je to skutečně tak, jak říká soudruh Babiš - "Všeci kradnú!"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # ctenar 2017-06-15 07:44
hrw aktivizanti by snad meli ty penize za tyto cerne duse vratit !!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Incognito 2017-06-14 23:58
Já si myslím že těch 10 000 bude odpovídat počtu těch, co nahlásili že ještě nejsou plnoletí a jak získali status a podporu tak si šli po svém.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Pokémon 2017-06-15 00:42
Ten pověstný německý smysl pro pořádek u nich tak nějak hapruje. Ale, to je jistě chtěné, vždyť kdyby byli příliš precizní v registraci nelegálních migrantů, tak by se nedejbože mohlo stát, že by se jim ten naslibovaný sen o snadném životě z peněz daňových poplatníků rychle zvrtnul někam jinam a to by Merkelová jistě velmi těžce rozdýchávala a navíc, jak by to Sorosovi vysvětlovala. Jde hlavně o to, aby ta špína zaplavila tento kontinent, co možná nejrychleji, proto ta plošně řízená zamlčovací taktika policejních orgánů, aby skutečné informace o extrémně vysokém nebezpečí ze strany nepřizpůsobivýc h barbarů zůstaly veřejniosti utajeny.
To je celé, nikdo z racionálně uvažujících lidí o tom dnes již nepochybuje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Tom135 2017-06-15 06:11
Do Európy idú desiatky tisíc radikálov, ale žiadne deti.
Deti sú len fiktívne dopísané na tlačivo, aby sme si mysleli že sú to všetko vojnoví utečenci.
Slobodomurárska elita chce zničiť Európu a národy v nej.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # peto8 2017-06-15 06:36
Holky z nasi skolky ???

www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Corgoň 2017-06-15 07:17
Kevin Annet – Bývalý Kněz, který odhalil masovou genocidu ze strany Církve – Kněz od 37. minuty!
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Bc Jan Vopička 2017-06-15 10:43
PROTOŽE JEDINYM ŘEŠENÍM MIGRAČNÍ KRIZE JE kulomet... BABIŠ TO mislí UPŘÍMNĚ. JE TO ŘÍZENA genocida BÍLE RASY !!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # John Maxwell 2017-06-15 11:38
Souhlas (máš tam chybu "myslí")
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch11 2017-06-15 12:41
Souhlas (máš tam chybu "máš")
;)
:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # John Maxwell 2017-06-15 15:59
Hehe :D:D:D no jó fakt ...opraveno
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Historik 2017-06-15 17:20
Jistě, velkorážní kulomet na přídi hlídkového člunu ve Středozemí, dokáže zastavit migraci během pár dnů.
Ale jsou k tomu třeba ještě rozkazy a posádky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Lucas 2017-06-15 11:38
Tyto zmizele deti vyuzivaji "elity" prevazne z kralovskych rodin na ritualne vrazdeni a znasilnovani jak to delali doposud akorat jiz nepotrebuji krast deti ze socialanich zarizeni.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Historik 2017-06-15 17:13
No, alespoň víme, proč je tak nutně potřebujeme, jak nám "elity" tvrdí. Potřeba náhradních dílů roste.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás