Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaUkrajinci mohou od dnešního dne cestovat do Schengenu bez víz

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Ukrajinci mohou od dnešního dne cestovat do Schengenu bez víz

Od dnešního dne mohou ukrajinští občané navštívit země schengenské zóny bez víz.

Server Politico o tom dnes přinesl informaci. Naplňuje se tak rozhodnutí Rady ministrů Evropské unie o udělení bezvízového styku pro Ukrajinu, které přijaly před měsícem.

Zrušení vízové ​​povinnosti pro cesty do devadesáti dnů se vztahuje na ty občany Ukrajiny, kteří jsou majiteli biometrických pasů.

Vízová liberalizace podle ministerstva představuje historický milník ve vztazích s Ukrajinou a je završením procesu, který začal ještě v roce 2008.

Zdroj: politico.eu

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+57 # josh (xy) 2017-06-11 16:43
O nás, bez nás,...smutná správa - další hřebík: Vstup fašistů do Šengenu povolen.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Poutnikalf 2017-06-11 16:58
Zbytečně se obáváte
Je to nic neřešící rozhodnutí. Už vidím ty zástupy ukrajinců jedoucích sem utratit jejich lehce devalvovanou hrivnu. Pracovní víza se nemění. Takže je to ve stylu vlk se nažral a koza zůstala celá
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # John Maxwell 2017-06-11 17:50
Oni se jich už neziskovky ujmou a můžou pak na práci dlabat ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # jelen 2017-06-11 18:02
No jak se to že je to nic neřešící rozhodnutí. Ukrajinci většinou cestování řešili tím, že měli Polská nebo Ukrajinská víza. Je slovo cestovat je mnogo pojmů.
Přitomnost Ukrajinců u nás je ve směs v pohodě. Jenže se začíná vybarvovat jystý negativní element, který se naštěstí snad moc neprojeví zakon 5000 a dost snad bude fungovat a narážím tím na drobné krádeže. Jelikož pracuji u jedné security v jednom nakupním centru (žadná zevlárna u pokladní čáry ale celý areál centra takže nas volají skoro vsude kde je potreba ), že právě ti Ukrajinci strašně kradou
a když se chytěj tak maji právě tyto víza pokud je mají teda u sebe. Jako dost kradou Cikány spočítáte na prstech jedné ruky pánové. A oni??? na to vám nestaci ani prsty na hnátách kolik jich krade! A Policie nevim proč ale je strašně moderní ty sráče na oko odvézt ani jim nedat pres držku a ti [...]i jsou schopní se vrátit se a zkusit další pokus. A když nemají doklady to mají pak kamaradu, kteří doklady dovezou: Nasrat!!! nemas doklady zbít a deportovat!!! A zákaz vstupu!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # John Maxwell 2017-06-11 17:46
Nějak "EU Brusel" a členské státy opomněly tu skutečnost, že referendum o vstupu Ukrajiny znělo jinak ...fašisti potáhnou Evropou už zas....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Pavel Blaheta 2017-06-12 22:52
Pro "josh (xy) - není to smutná správa - když už tak smutná zpráva, ale o nic se nejedná. Jde jen o narovnání vztahů. V diplomacii by se řeklo o reciprocitu. Když my můžeme jezdit na Ukrajinu bez víz ani nevím jak již dlouho, tak jsem se vždycky divil proč to Ukrajina dovolí, proč také nevyžaduje vstupní víza od občanů EU, když cestují na Ukrajinu. Došlo konečně k určité normalizaci a narovnání vztahů - nic míň a nic víc.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # COWLITO 2017-06-11 17:05
No tak z tohoto nejsem vůbec nadšený. Do EU teď naběhnou podivné živly a živit se slušně nebudou. Nechci házet Ukrajince do jednoho pytle. Když jsem byl na Ukrajině tak z jejich pohostinosti jsem byl úplně paf. Rozdali by se a jsou moc moc chudí. To ale neplatí o všech. Ty závistivé pohledy jsou někdy velmi nepříjemné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-11 17:20
Dost velká část je lehce zfašizovatelná , což ve mě vzbuzuje spíše obezřetnost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Jarin G. 2017-06-11 18:28
Ahoj Lubi. Doufám, že jim bude ten jejich ukrajinský nacionalismus k hounu. V Praze už takové magory mají. V Brně určitě taky. Ale jinde, po celé ČR, jim na to jejich: „Sláva Ukrajině! Hrdinům sláva!" každý kašle!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-11 20:32
Čau Jari ale ty jejich zkušenosti s majdanem nebudou sérošovcům ve spolupráci s Bruseldvorak tv k zahození a můžou naśe sluníčkáře školit jak na to.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Jarin G. 2017-06-11 20:58
Tentokrát NEPROJDOU! Vždyť už to zkouší v Praze dlouhatánskou dobu! Minimálně to zkoušejí přes Zemana, vyzývají ke dnům občanských nepokojů, svolávají demonstrace atd. atp. Taková majdanistka, jako je ta zrzatá štětka Bára Štěpánová s povislými prsy pod kolena, v tom jede imervére. A vlastně všichni ti pohrobci po Vencovi Flaškovi, kteří nechtějí připustit, že jejich dny jsou, dříve nebo později, sečteny. Nebýt jejich bašt v Praze a Brně, tak už jsou dávno zapomenuti.
P.S.: tím neříkám, že za to mohou všichni Pražané a Brňané! Ono spíš ti naplavení... a samo tzv. úúúmělci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-11 22:25
Jari bude to tak jak píšeš, jejich trapná štvavá shromáždění pod koněm nezabrala podle jejich představ.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # mark 2017-06-11 18:20
Tohle je hodne spatna zprava pro obcany, Ceksa, Slovenska, Polska... Tahle polohybridnu svoloc ze dvema tridama zakladky, kabelou pres sebe, odeta do Adidas, pripila vodkou, - bude tady invazne komando, cizi jazyky neumi takze vychodni evropa bude pro ne Zapad, nelegalni pracovnici na stavbach - co se v obchodech ptaji jak se co dela nebot jejich sef vzal zalohu a oni nevedi jak se obklada a podobne... Tim se zvysi kriminalita, nelegalni zamestnanost, mzdy neporostou, nebot tahle banderovska svoloc bude delat za polovinu a nacerno... zvysi si drogy, ukrajinska mafie - fungujici na bossovy s dokoncenou zakdadkou a jeho otrocich se dvema tridama zakladky.... Ja se ted ptam - kdo dal mandat Evropske komisi (nikym nevolene), aby pustili do nasich zemi tuhle svoloc a to uplne nekontrolovatel ne???!!! Na nase nemocne deti nejsou penize ale hlavne ze na uradu prace jsou tabule v ukrajinstine??! !! Nasi duchodci ziji v bidnych podminkach a analfabetnim ukrajincum plati urad prace rekvalifikacni kurzy, napriklad na delani kosmetiky? A takove kurvy si pak udelaji zivnost, neplati dane a "podnikaji"???! !!! Nemam slov,- tohle je totalni skaza pro mistni - zadne pridani penez, zadne nabidky prace..... Zajedte se podivat do Brna....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Roman R 2017-06-13 22:05
Ty seš inteligent ... opravdu. Takového [...]a jsem dlouho neviděl ... Hlavně že ty určitě žiješ počestně, bez chyb, seš chytrý, vzdělaný Evropan, nafoukaný debil, mluvící anglicky, což není nic zvláštního a určitě i francouzsky a německy ... Je to jasný, co Ukrajinec to feták, analfabet ... No já spíše viděl snažící se lidi, co chtějí dělat, i ti živnostníci musí platit daně a sociálku, jinak by jim neprodloužili víza, což musí prokázat na cizinecké policii při prodlužování víz ... na rozdíl od našich povalečů ... a lidí co dluží na sociálce a zdravce, včetně finančáku ... těm nic nehrozí, jim nehrozí, že je vyhostí za dluhy z republiky ... A Ukrajinci ze zaplacené sociálky uvidí tak leda h...o, nebot nejsou občany ČR, tak že to jde na důchody českých občanů ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # contumacia 2017-06-11 18:35
Zajímalo by mě, jestli můžeme my bez víza cestovat do Ukrajiny...???

Nevěřím tomu, že všichni ukrajinci jsou fašistický, určitě tam můžou být zajímavý lidi a místa, kde by to stálo za to se tam podívat...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-11 20:37
Čau Conti , naši sluníčkáři jsou defakto neprojevený fašouni maskující se za ultrahumanismus sebevražedný.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # contumacia 2017-06-12 11:06
Lubinen ( - 33) Anti - zedník

Móóóc Tě zdravím Lubinen...

Doufám, že mě k nim nechceš přiřazovat...

Víš já mám lidi rozdělený na dva druhy lidí...

Jedni jsou svině a ti druzí s těmi sviněmi nechtějí mít nic společnýho...!! !

Ve všech zemích jsou lidé dobří i zlí...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Pavel Blaheta 2017-06-12 23:01
Contumacia - viz můj příspěvek výše. My můžeme na Ukrajinu cestovat bez víz ani nevím jak už dlouho. Já tam byl např. v roce 2008 a nic víc než pas po mně nechtěli. Jsem se již tenkrát divil těm magorům ve vládě (ukrajinské) že to tak nechají. Měli chtít po každém z EU víza tak jak je vyžadovala EU po nich. Prostě taková zřejmá pokřivenost vztahů - nadřazenost EU - a podřízenost Ukrajiny - to k ničemu jinému než k tomu Majdanu nemohlo dojít. Když si navíc vzpomenu, jak někteří naši kreténi tam byli ten Majdan podporovat svými kecy tak zuřím, jen si na to vzpomenu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Jiri Novak 2017-06-11 18:59
10.06.1 7. Video od NM LNR a fotky z obce Želobok od opolčence „Devítka“.

Opolčenci vyhnali jednotky VSU z Želobku, ukrajinští vojáci se na tomto osídleném místě vyskytují už jen v podobě „kusů masa“ a roztrhaných, zkrvavených uniforem.
V souvislosti s panickými výkřiky na síti, že prapor Přízrak po těžkých bojích to nakonec v Želobku vzdal, chci oficiálně oznámit: ŽELOBOK JE NÁŠ!
Pravda, velká část osady po bojích vypadá tak, že všechno je zničené. Domy jsou posety krátery od munice všech kalibrů. Kolem krajních domů se válejí ukropské trofeje, opuštěné oficíry během spěšného útěku. Nicméně ne všem otrokářům se podařilo utéci po svých. Soudě podle množství krve na odhozených oděvech a munici, někteří z nich se budou muset spokojit místo šesti hektarů donbaské země jen se dvěma metry pod ní.

Ukrajinští agresoři vedli ostřel s použitím dělostřelectva, SAU, 120-mm minometů, SPG. Ostřelování probíhalo celou noc. Ráno 7. a 8. června se několikrát pokusili o zahájení útoku na naše pozice. Bylo pět takzvaných vln útoku, takže byl pokus o obchvat na křídle od Bachmutky do Želoboku. Díky hrdinství našich vojáků byly všechny pokusy o protržení odraženy. Osada je pod plnou kontrolou Národních milicí LNR.

Posledního ukropa, který se nachází na území Želobku, dnes prostřednictvím Svazu veteránů Afghanistánu vynesli po kouskách k následnému předání „drahým partnerům“. Hlavu a ruku, pravda, nenašli.

V souhrnu lze situaci na frontě charakterizovat jako stabilně těžkou. Ukrop kvalifikovaně uplatňuje svoje výhody, které spočívají v živé síle a výzbroji, ale zatím se k žádným významnějším výsledkům nedopracovali. Je už jisté, že šedá zóna přestala existovat a válka se po tichém roce 2016 s jeho ostřelováním z dálky, prudce přeměnila na souboje zblízka s plnou čarou obrany á la první světová s každodenní vysokou spotřebou lidského masa.

P.S. Stáhnul jsem dnes ze sebe vestu a vyždímal úplně mokrou vrstvu pod ní a mučivě bolestně jsem se pokoušel si vzpomenout, kdo jako první řekl tu svatou větu :“Nejsem už trochu starý na všechny tyhle sračky?“ Ale soudě podle spokojených grimas našich staříků, poslední sovětské pokolení je ještě zcela schopné natrhnout prdel banderovským benjamínům nacistických lokajů. Neboť naše věc je spravedlivá a vítězství bude naše!
zdroj:vk.com/.../
video: Propadákový útok VSU na Želobok www.youtube.com/.../


Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Jiri Novak 2017-06-11 19:03
10.06.17. Poznámka od zpravodajů.
V průběhu útoku na pozice LNR u obce Želobok zajali Ukrajinci bojovníka a umučili ho k smrti.
Ukropi zajali několik bojovníků protivníka. O této skutečnosti informuje na své blogu voj. korespondent Marina Charkova. Jednoho ze zajatců jménem Alexandr ukrajinští vojáci umučili k smrti, napsala a zveřejnila jeho fotku.
¨
Želobok. Zajatci byli chyceni z obou stran. Víme o třech těžce zraněných a o 15 středně a lehce zraněných. Bojovníci na první linii obrany návrší zemřeli jako hrdinové, při boji.

V souhrnu VSU použily stejný scénář jako s vyvýšeninami na Světlodarském oblouku v listopadu minulého roku, napsala Charkova a zdůraznila, že iniciativa v průběhu střetu v LNR byla na straně Ukrajinců.

Připomeňme, že 7. června ukrajinští agresoři zaútočili na pozice národních milicí LNR u obce Želobok. Kromě toho vedly VSU celý den dělostřeleckou palbu na obydlené čtvrti Kirovska, Stachanova, Frunze a městečka Doněckij.
Situace v zóně pod kontrolu Národních milicí LNR se velmi vyostřila, avšak zůstává stále pod kontrolou LNR, oznámil Andrej Maročko.
Ofenzíva ukrajinských vojsk skončila pro ně naprostým fiaskem, řekl už dříve Maročko. Ukrajincům se nepodařilo realizovat jejich plán.
zdroj:vk.com/.../

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Jiri Novak 2017-06-11 19:05
09.06.17. Poznámka od opolčence.

Na pozadí zostření situace v LNR, pokusem Ukrajiny obsadit Želobok, zůstala nepovšimnuta dobrá zpráva v DNR. Opolčenci DNR se posunuli na jižní frontě, v oblasti Kominternova a teď jsou bývalé ukropské pozice pod kontrolou ozbroj. sil DNR.

Ukrajinští okupanti odtud utekli, zanechavše po sobě hromady špíny a smetí. Příčinu, proč zdrhli, upřesňovat nebudu, řeknu to tak, že jsme je zdvořile poprosili, aby odtud odešli. Svojí plíživou ofenzívou se pokoušeli po metru ukořistit naši zemi, my jen osvobozujeme svoji zemi od ukrajinského uzurpátora.
zdroj:vk.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Jiri Novak 2017-06-11 19:08
Georgii Donbas Novorusia
1 hod ·
Jak napsal Zdeněk, nikdo nás přísahy nezprostil. Vlast potřebuje muže, vlast potřebuje bojovníky a vojáky . Najděte sílu odejít a pomoci nám zformovat Československou armádu v Rusku .Já chci svoji vlast zpět .

Zdeněk Klímek
5 červen v 11:39 ·
Jsem důstojník Československé lidové armády a nikdy nebudu bojovat za zloděje a vlastizrádce, kteří vládnou ve vyrabovaném koncentráku Böhmen und Mähren!!!

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Jiri Novak 2017-06-11 19:22
Na Donbase byli zlikvidování čtyři bojovníci ATO.
11.června 2017 09:33
Za minulých 24 hodin v zóně bojových událostí na Donbase byli zlikvidováni čtyři ukrajinští vojáci. Informovali o tom v tzv. štábu ATO:
„V důsledku nepřátelských minometných ostřelů byli zabiti čtyři vojáci VSU, z nich tři v důsledku přímého zásahu minou. Kromě toho čtyři naši vojáci utrpěli různě těžká střelná zranění a ještě tři bojová traumata.“ – píše se ve zprávě.

Připomeňme, že včera civilista, obyvatel přifrontového městečka Trudovskie Petrovského okresu na západě Doněcka, utrpěl zranění v důsledku ostřelování ze strany ukrajinských ozbrojených uskupení.
znění celé zprávy ukropštábu ATO na Fb:
facebook.com/.../...
zdroj:novorosinform.org/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Jiri Novak 2017-06-11 19:29
11.06.17. Zpráva od Doněcké AN.

Činnost čerpací stanice Jihodonbaského vodovodu po Jasinovatou byla znovu zastavena v důsledku nočního ostřelování, byl zničen transformátor.
Zástupce podniku Voda Donbasu řekl, že stanice bude znovu uvedena do provozu. Dodal, že palba byla vedena z těžkých zbraní, ráže se upřesňuje.

Od Národních milicí LNR: VSU za minulých 24 hodin 12 krát ostřelovaly území LNR. Ostřelům byly podrobeny okresy Pervomajska, Almazné, osady městského typu Kalinovo, Doněcký a Frunze, vesnička Kalinovka.

Video 1. „Těžký ranní boj pod Doněckem. Natočil korespondent A. Lysenko“.
www.youtube.com/.../
Video 2. „Situace na linii fronty se zhoršila, ukrajinská strana neustále ostřeluje civilisty na Donbase. O tom mluvil invalida 1. Stupně Leonid, který žije v přifrontovém městečku Staromichajlovk a. „Dnem i nocí bombardují. Burani. Kéž by to už skončilo. Aspoň své poslední roky bych chtěl prožít v klidu, řekl.“
www.youtube.com/.../
zdroj:vk.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Jarin G. 2017-06-11 19:45
Díky Jirko za souhrn dění v Luhansku a na Dombasu!
Dobrá práce, pro všechny, které to zajímá!!! A jsou tam i sem tam pozitivní zprávy. jen by mělo pršet víc a větší kapky! Jak vidíš situaci do nejbližší budoucnosti. Zatím mi to přijde, že se brání statečně, ale ti blbové z Kyjeva stejně nechtějí dát pokoj!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Jiri Novak 2017-06-11 20:14
Nechci to zakřiknout, ale vypadá to, že Zacharčenko se konečně trochu rozhýbal a dal armádě podnět k vytlačení okupantů ze zalidněných oblastí, kde pořád ostřelovali civilisty. Jsou teď časté oběti mezi nimi, Tento týden chlapec tězce raněn a matku mu zabili. To nepočítám ostatní. Asi už to není o obraně, ale o skryté ofenzívě ze strany opolčení. Něco se tam děje a myslím, že dobré zprávy budou přibývat. Jinak rádo se stalo, hezkou neděli.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Dascha 2017-06-11 20:37
I já vám děkuji za zprávy. Kéž byste měl pravdu a těch dobrých zpráv bylo čím dál víc. O tom umučeném opolčenci jsem četla v ruském tisku a je to prostě hrozné, co se děje kousek od nás. Také o tom těžce zraněném malém devítiletém chlapci, který leží v nemocnici a ještě ani neví, že jeho maminka nepřežila...je to až k pláči.A tuhle sebranku fašistickou co tyhle zločiny dělá, si taháme do Evropy....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Jiri Novak 2017-06-11 21:45
Ano máte pravdu. Naše vláda podporuje tyhle fašistické sv.ně, Stropnický podepsal v Kyjevě dohodu o tom, že náš stát, jestli se to tak dá ještě nazvat, bude ukropům posílat zbraně a podporovat je finančněa vojensky v boji se separatismem. Bylo to na parlamentních listech. jste dobře informovaná. Já sem zprávy o dětech radši nedal, Rozjel jsem takovou malou akci na protest proti strupovi a naší vládě, má to celkem ohlas. Byl jsem překvapen, kolik lidí nemá ponětí o 199 zavražděných dětech ukropským agresorem. Děkuji za vaši reakci a přeji pohodový týden.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Jaris 2017-06-12 07:36
...a ted si predstavte, ze trapna diletantska komediantka Zilkova prohlasila, ze Stropnicky je druhy nejpopularnejsi politik v Cesku!!! :-ooo Zrejme tim myslela hlasovani zidovsko/chazar ske populace. Kdo je ten prvni, nechci ani domyslet. :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Jiri Novak 2017-06-12 12:10
Zilková kromě toho, že je strupova vysloužilá matrace, je blbá jak pantok a co jí nenatlučou do hlavy, tak neví. No a když neví, tak potom kdáká nesmysly typu o samcích anebo tohle. Strup je zločinec a bude se houpat i se svojí fuchtlí, dá-li bůh a zbraně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-11 20:40
Čau Jirko už sem tě tady začínal postrádat , dík za info.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Jiri Novak 2017-06-11 21:46
Děkuji za reakci, já se polepším. Rádo se stalo, měj se fajn.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-11 22:29
Taky se měj a jináč vše zraje k tomu založit Českou legii na Dombase , vše tomu nasvědčuje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jiri Novak 2017-06-11 23:35
Ano, to je pravda. Zraje to rychle. Taky se měj fajn. Dík.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # Dedousek 2017-06-12 00:02
Ano, povede ji general Dedouch. Vy jen placate kraviny...

Co rikate na vysledky UKIP, AfD a Le Penove? Vypada to, ze vasi favorite kteri hlasaji jen nenavist jdou do kopru.

Co vy na to? Bando nenavistna?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Jiri Novak 2017-06-12 00:44
Blbe.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dědouch11 2017-06-12 11:13
Byl jsi rychlejší. Stručné a výstižné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-12 06:12
Cituji Dedousek:
Ano, povede ji general Dedouch. Vy jen placate kraviny...

Co rikate na vysledky UKIP, AfD a Le Penove? Vypada to, ze vasi favorite kteri hlasaji jen nenavist jdou do kopru.

Co vy na to? Bando nenavistna?

Nenávistná a zřejmě patříš mezi ty kteří chtěj abychom si zvykali na podřezávání den co den , vono to je pro ''dedouska ,,v pořádku normální , buď seš úchyl nebo provokatér , ale nejspíš obojí dohromady.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Jaris 2017-06-12 07:51
Dedku, hlavne, ze se ti libi valky jak na Ukrajine,tak v Syrii, kde jsou tvi kamaradi zapojeni ve vrazdach civilistu a humanitarnim bombardovanim. Zrejme se nemuzes dockat, az i tebe obohati svou kulturou muslman, kdyz ti bude chtit uriznout tvou prazdnou makovici. Mozna, pak budes mluvit jinak. Ono ti zrejme jeste nedoslo, ze muslmani nemaji radi lidi jine viry, ani bezverce. No a ty tve "vyhravajici" politicke strany temhle vrahounum davaji zelenou. Bozemuj, Ty jsi nepoucitelne proamericke jelito!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Věra Štimová 2017-06-12 00:14
Ty boje na Ukrajině jsou vlastně jenom proto, že někdo o tom rozhodl. Začalo to, pokud si dobře vzpomínám tím, že na Donbas někdo přivážel víc a víc vojáků, lidi chodili kolem nich a divili se, co chtěj. Pak začali nsnajpři ze střech střílet do těchto přivezených a tím se stalo, že se do sebe pustili. Aeronet to myslím zkoumal, jak se začalo střílet. To, co se děje na Filipínách je něco podobného a to, co se děje v Británii, Německu, Itálii, Řecku, Francii, je saturace cizinci. My už tady vlastně máme jak asiaty, tak jižany, nevím přesně odkud přišli, tak Slováky, Ukrajince a spoustu dalších národností včetně Američanů. Pokud tedy by sem chtěli jít jižané přivežení z Lybie, narazí v první řadě na Slováky, Ukrajince, Vietnamce, Číňany...atd. Tito lidé přisli ne, aby nám vnucovali právo šaríja, ale aby si vydëlali peníze. My jsme to pochopili a protože zde máme jižany, které my i naši cizinci živí, de fakto, budou tak ohrožovat kromě nás také tu spoustu cizinců. Pak asi zjistí od nich, jak blbě se tady žije, kolik co stojí a že v Německu je líp a Němci je k nim nechtěli pustit. Jakmile tedy zde bude více jižanů, odejdou i s Romy, kteří dobře vědí, jak získat na úřadech dávky. Poradí. Mnoho ostatních cizinců nejspíš odhadne příležitost k tomu, že teď to samý mají i v Austrálii, tam totiž vás vezmou na základě vyplnění nějakého dotazníku a pokud to nezvládnete, tak budou čekat tak dlouho a dají vám na to školení, že to nakonec zvládnete. Takže politika migrace je všude stejná a pochází z OSN. EU je jenom pobočka. Ti, co tady opravdu chtějí žít, tady zůstanou a my už je většinou známe a hlavně nás neobracejí na svou víru. Věřit znamená neznat. Znát znamená nevěřit. Všichni dobře víme, že existuje láska, která živí štěstí v rodinách a nenávist, která živí neštěstí v rodinách, proto nevěříme tomu, že lidi z Ukrajiny budou tady dělat to, co vyznavači nenávisti na Ukrajině. Každopádně pokud jich sem přijde z postižených oblastí víc, ujmou se jich zase Ukrajinci, co jsou tady. Mají stejnou řeč. Vždy to tak bylo. Ti, co jsou tady si asi nenechají poroučet v co mají věřit. Šárija je něco, co jsme tady užjednou zažili a jmenovalo se to "Kdo nejde s námi, jde proti nám" Kdo si to pamatuje, tak se to jmenovalo komunismus a ten, ale skrytě, pod jiným názvem se sem tlačí z OSN a jeho pobočky. Lidové milice jsou už ready ale, my taky. To povinné odevzdávání zlata, viz Tošovský a další kobkaři, nám mělo tajně navodit hloupé snění, že za komunistů bylo lépe a radostněji. Mnozí jsou o tom přesvědčeni. Co si ale neuvědomují, je to, že v něm do fakto už žijeme znova. Odvody do systému jsou už tak obrovské, že skoro žádné dítě, které chce založit rodinu, nemá, stejně jako tehdy my, vlastní byt, nebo ho bude třicet let splácet. Ten komunismus ještě přitvrzuje tam, kde lidé nejsou natolik chudí, aby nemuseli mít uprchlíky. Proto se Německo a Francie, respektive dva zástupci z kobek dohodli, že posílí tento ismus, protože to dostali příkazem na seancích při vyvolávání satana. My jsme dříve netušili, proč najednou odjeli, zcela bez problémů vojska Varšavské smlouvy z Milovic. Teď ale už víme, že to rozhod někdo, kdo měl právě plán ožebračit takto komunisticky i další státy Evropy. Ono totiž vůbec nejde o lidi, s lidma se hýbalo vždy, jak někdo z centra zavelel. Je to tady už od nepaměti, zhruba od doby, kdy od lidstva odešla Moudrost, protože někdo rozhod, že ji lidé nepotřebují ? Bible tomu říká svévolnictví, teď se tomu říká svobodná vůle, ale nikdo ji už nemá. Viď Matko ? A pozdravuj Otce. Jo a za tu lásku dík a za moudrost taky. Pozdravujte ostatní a prosím kdyby byli tak hodní a mrkli se na ten problém v OSN nebo, kde je centrální počítač lidstva, něco nefunguje. Že děkuju.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Monika lkemae 2017-06-12 05:43
Ty co se dostanou ven na 90 dni se nikdy nevrátí aspoň vysoké procento né ! Takže Ukrajina se začne postupně hezky vylidňovat až na staré lidi který nemají již žáci se pracovně někde uchytit ! Na Polských hranicích se tvoří kolony vozu lidi co chtějí do Polska nebo pres něho ven !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Corgoň 2017-06-12 07:14
Úžerník doma naháňa extrémistov a fašistov, vyhlasuje súťaže na aplikácie proti extrémizmu a na druhej strane sa objíma s masovým vrahom.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # HomouŠŠ 2017-06-12 08:32
Raději 30 ukrajinců než jednoho muslimskýho čmouda ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # josh (xy) 2017-06-12 13:58
ani to, ani to!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # r.m. 2017-06-13 00:22
kolem Prahy jsou jich mraky, když táhnou za a z obživy je jich v linkách PID hrozen hoven
začal jsem jezdit vlakem, na ten estě nepřišli, je to dál ale lepší než ten smrad v busu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás