Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaJsme připraveni zaútočit na vojenské pozice v USA, pokud to bude nutné, uvedl štáb syrských spojenců

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Jsme připraveni zaútočit na vojenské pozice v USA, pokud to bude nutné, uvedl štáb syrských spojenců

Operační velitelství syrských spojenců, jehož součástí je libanonský Hizballáh a Írán, prohlásil, že je připraven zaútočit na vojenské pozice v USA, pokud to bude nutné.

V úterý mezinárodní koalice vedená Spojenými státy zaútočila na syrské provládní sily v Al-Tanfu v jižní části země a zabila dva vojáky.

...

Washington vysvětlil své činy tím, že prý vojáci a technika „představovali hrozbu pro koaliční síly a partnery“.

Prosyrské síly v Al-Tanfu nebyly poprvé terčem útoků ze strany Američanů a jejich spojenců - k podobné události došlo 18. května.

„Krev syrských synů, Syrské arabské armády a jejích spojenců není levná, a schopnost udeřit na jejich (USA) pozice lze ve stejnou hodinu v Sýrii a jeho okolí, pokud to bude zapotřebí, s ohledem na raketová a další vojenská zařízení,“ cituje RIA Novosti prohlášení syrských spojenců.

Štáb označil koaliční akci za „zbabělou agresi“ a doklad o „pokrytectví USA v boji proti terorismu“.

Absenci vojenské reakce Damašku vysvětlil „sebekontrolou“, ale zdůraznil, že bude jednat v případě, že USA budou překračovat „červenou čáru“.

Moskva ostře kritizovala postup koalice. Ministerstvo zahraničních věcí se domnívá, že údery mají negativní vliv na vývoj „pozemní“ situaci a na politické urovnání syrské krize. Ministr Sergej Lavrov řekl, že cílem útoku se stali vojáci, kteří se snažili zabránit teroristům vyhodit do povětří mosty mezi Sýrií a Irákem.

Zdroj: pz.cz

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+120 # doneck.luhansk 2017-06-10 11:04
Kdo tam ty fašistické svině z USA zval ??????????????? [...]i jedni !!!!!!!!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+59 # Adolf Hitler 2017-06-10 15:09
Je to agrese USA,....mají to kompletně vyptákované,sit uace je vážná,amíci zašli příliš daleko,snad nemáme ještě větší debily v EU,zřejmě nikdo nepochopil,že Turecko a Irán mají nepoměrně větší armády,jsou dobře vyzbrojení,sehr aní a hlavně rozhodní......t o jsou ty hlavní úderné síly Ruska,.....vol. vé....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Pepa z Depa 2017-06-10 17:17


Panamá sabía sobre un posible atentado de Hezbollah a la Embajada de Israel y al Canal

10. cerven, 2017
aurora-israel.co.il/panama-sabia-sobre-un-posible-atentado-de-hezbollah-a-la-embajada-de-israel-y-al-canal/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # chromolibden 2017-06-10 17:41
Ten tvůj nick "Adolf Hitler"... ty máš dost...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # chromolibden 2017-06-10 17:39
Ano kdo je zval do Sýrie? A podívej kde jsou:

zpravy.aktualne.cz/.../...

Jsou i tam, kde by je člověk ještě před nedávnem rozhodně nečekal. Jak je to jednoduché, když chceš kontrolovat světovou situaci. Stačí vytvořit a militarizovat teroristy. A máš vyhráno. Nerostné suroviny jsou tvoje, levná pracovní síla maká pro tebe a staneš se pánem světa.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+89 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-10 11:18
Uż je na čase aby těm nafoukancům dal někdo pořádně po tlamě
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+47 # John Maxwell 2017-06-10 13:34
Tak tak .... sice mají v nadpisu i článku chybu Cituji AC24:
na vojenské pozice v USA
ale pointa je jasná, že jde o Sýrii ... kdykoli letí cokoli od koalice v čele s uSSa jsou mrtví na straně civilních obyvatel ,to neni ani náhoda ,ale záměr a tlak na věřejné mínění Syřanů aby obviňovaly Asada z války.
Pokrytectví uSSa koalice je toto prohlášení :
Koalice v čele s USA pro boj se skupinou IS prohlásila, že používá fosforové munice v Sýrii v souladu s mezinárodními normami a podniká opatrnostní opatření vůči civilistům.
„V souladu se svou informační politikou koalice nediskutuje o rozmístění a vybavení (sil) konkrétními druhy munice a o jejich použití. Nicméně v souladu s pravidly ozbrojených konfliktů se munice z bílého fosforu používá pro dýmové clony, maskování a označování", praví se v prohlášení koalice ...Takto okomentovali v koalici zprávu syrské agentury SANA, která oznámila, že v průběhu leteckého útoku koalice na Rakku ve čtvrtek bylo použito fosforových pum, o čemž informovali místní obyvatelé. Tvrdilo se, že v důsledku útoků byly oběti mezi civilisty.
cz.[...]news.com/.../...
Tak kolik ještě civilistů zemře než si politické špičky na planetě uvědomí, že podporují genocidu národů, svévolné napadaní států ...
K tomu
Koalice vedená USA a Unie demokratických sil vstupují do dohody s vůdci teroristické skupiny Islámský stát, kteří se bez boje vzdají jimi obsazených vesnic v Sýrii, oznámil velitel ruské skupiny vojsk na území Sýrie generálplukovní k Sergej Surovikin. „Místo toho, aby likvidovala teroristy, kteří jsou viní za smrt stovek a tisíců syrských civilistů, koalice vedená USA společně s jim kontrolovanou Unií demokratických sil vstupují do dohod s vůdci IS, kteří bez boje odevzdávají jimi obsazené vesnice a vydávají se do těch provincií, kde aktivně operují syrské vládní síly," řekl.

Velitel ruské skupiny vojsk v Sýrii podotkl, že „se vytváří dojem, že pod záminkou boje s mezinárodním terorismem na území Sýrii Američané využívají IS, aby aktivně kladli odpor postupu vládních vojsk"

cz.[...]news.com/.../...
No a k tématu ... nák jim cvakaj svěrače ...nebo to je záměr na eskalaci konfliktu
Americké ministerstvo obrany přiznalo, že z hlediska mezinárodního práva nemůže bránit provládním silám v Sýrii působit ve vymezených oblastech Tyto deeskalační zóny nejsou exkluzivní oblasti. Neexistuje žádný právní základ, abychom říkali: Nikdo sem nemá chodit. Nemáme na to kompetence," cituje agentura RIA Novosti mluvčího Pentagonu Jeffa Devise....
cz.[...]news.com/.../...
--------------------------------------------------------------
doplnění :
Rusové Američanům už bez obalu: Pomáháte Islámskému státu, ale my ho beztak ničíme Brífink ruského ministerstva obrany k situaci v Sýrii z pátku 9. června byl jiný než ty předešlé – a dá se říct, že byl průlomový. Ruští generálové před zraky celého světa natvrdo obvinili Spojené státy z toho, o čem se neoficiálně mluví už dlouhé měsíce: z přímé podpory Islámského státu...
eurasia24.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-10 14:21
Už to těm ssa idiotům musel někdo říct natvrdo
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # vlk samotář 2017-06-10 14:53
Podle mne v tom textu chyba není...

Proč by nemohli zaútočit na území USA, když Amíci válčí po celém světě a jen u nich doma je klid?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # John Maxwell 2017-06-10 15:06
To máš sice pravdu, že se válčí všude jinde jen ne v uSSa a tak jsem spíš čekal popis samozvaného převzetí území a prohlášení za další hvězdu na vlajce uSSa
I když amici maji zakladny všude ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # chromolibden 2017-06-10 17:49
No hochu, jak se to vezme. Každej fízl v USA si myslí, že je válce. Ročně jich tak zkape při zákrocích fakt hodně. No hold Demokracie je vláda lidu :) a naší američtí přátelé jsou na ni právem hrdi už 200 let. Má snad někdo pochybnosti?

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-10 18:23
Kriminální a amorální stát šíří stejná svinstva po celým světě a říkà se tomu vývoz demokracie
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # John Maxwell 2017-06-10 19:53
Spíš by se to mělo nazývat 200 let válek jak demokracie ... a pokud i na to jsou patřičně hrdi o něčem to vypovídá ...Indiánama to začlo ... a ne a ne to zkončit...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # chromolibden 2017-06-10 23:06
Presne tak to je. Ale podle našeho systému je to v pořádku. Když vraždíš indiány v zájmu "demokracie", je to v pořádku. Jen z nich musíš udělat v očích veřejnosti agresory bránící pokroku. Když zotročíš černochy, je to v pořádku, jde přece o prachy. Když zabíjíš civilisty v arabských zemích nebo kdekoliv jinde, je to pořádku, je to v zájmu demokracie. A když se tak stane a v médiích tyhle fakta zveřejní, je to brzy zapomenuto.Všec hno vyšumí do ztracena a my stále hájíme jejich zájmy pomocí NATO kdekoliv po světě. A stále nám budou omýlat intervenci SSSR a Afghánistán a učit děti poloviční historii, aby si udrželi moc.Proto to jen tak neskončí, kámo. Mrcha jménem USA pomalu zdechá, ztrácí svoji moc a kope, jen jde o to, koho pokope. Její smrtelná agónie ještě bude trvat. Protože nikdo neuchvátí moc s úmyslem, že se ji vzdá. Co k tomu dodat?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Dědouch11 2017-06-10 15:50
+++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+66 # Monika lkemae 2017-06-10 12:26
Je na čase aby USA a celé koalici byl natržen zadek jinak jsi všiváci budou víc a víc dovolovat ! Nikdo znich tam není oficiálně a USA jsi bude chtít i nárokovat i na část Syrie nic jiného také neumí krást a vraždit !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+48 # Jaris 2017-06-10 12:29
Dalsi krucek ke III.svetove valce? Nejak se to vsechno zamotava. Az nekomu rupnou nervy,bude zle.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+43 # r.m. 2017-06-10 14:21
Planetární impérium se je snaží donutit k odvetě. V Tonkinským zálivu dělali z lodí noční vrtulníkový přepady vietnamskýho území a tim je chtěli vyprovokovat k útoku na ně. Když to nevyšlo museli si díru do lodičky udělat sami.
Tohle je stejný šťourání klackem do zvířete za mřížema a nedá se to vydžet do nekonečna.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch11 2017-06-10 23:41
FUCK OFF
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Lucif 2017-06-11 08:20
Citace:
Operační velitelství syrských spojenců, jehož součástí je libanonský Hizballáh a Írán, prohlásil, že je připraven zaútočit na vojenské pozice v USA
Maličký detail - "v USA", miesto "USA" a hneď je v tom poriadny rozdiel :)..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás