Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaV ideologii EU jsme zažili „nahrazení svobodného pohybu pracovních sil svobodným pohybem ilegálních migrantů“

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

V ideologii EU jsme zažili „nahrazení svobodného pohybu pracovních sil svobodným pohybem ilegálních migrantů“

Maďarský ministerský předseda Viktor Orbán obvinil evropské vůdce z podněcování ilegální imigrace a z vnucování Evropanům, že mají upřednostňovat migranty před svými vlastními rodinami. 

„Mnozí věří, že Evropa je v Bruselu, a že odsud mohou říkat členským státům, co a jak,“ řekl na kongresu Slovinské demokratické strany v Mariboru.

„Vidíme také, kam nás taková mentalita v roce 2015 dovedla, když na nás vypustili migranty. V důsledku této mentality byl svobodný pohyb pracovních sil nahrazen svobodným pohybem ilegální migrantů.“

Tento jako vždy na rovinu se vyjadřující premiér popsal spor mezi globalistickými politiky, kteří se teď těší nadvládě nad EU, a těmi zaměřenými více na národní stát s konzervatismus zastávajícími vládami ve střední a východní Evropě drsnými slovy:

„Nemůžeme opomenout zmínit, že my všichni – vy i my – jsme strženi do hlavní evropské debaty,“ vysvětloval.

„Podstatu této debaty můžeme zjednodušeně vystihnout tak, že v ní jde o následující: migranti nebo naše vlastní rodiny?“

Tento vůdce Fidesz tvrdil, že kořeny migrantské krize spočívají v rozdílech přístupu mezi tradičními konzervativci a globalistickými progresivisty k údajným demografickým problémům Západu.

„Mnozí v dnešní Evropě věří, že problém stárnoucí Evropy – v níž se rodí méně a méně dětí – by se měl vyřešit pomocí imigrantů,“ uvedl.

„My na druhé straně přijímáme odlišný přístup… měli bychom místo toho mobilizovat své vlastní vnitřní, fyzické, psychologické a biologické rezervy tak, abychom přežili jako národy.“

Orbán popisoval, jak zastánci masové imigrace často na podporu svých názorů vyvolávají „Evropské hodnoty.“ Řekl, že „o těch se často mluví, ale často jako o nějakém pokladu ukrytém v trezorových sklepeních někde v Bruselu.“

Ve skutečnosti, řekl Orbán, „nejsou evropské hodnoty vytesány do mrtvého kamene, nýbrž do bijících srdcí: do vlastního jazyka každého z národů, do souladu s jeho vlastní kulturou.“

Tento ministerský předseda rovněž v komentáři chválícím svého Slovinského hostitele Janeze Janšu provedl pár náznaků o ideologii, ze které podle jeho názoru vychází myšlení elit v EU.

Janšu popsal jako „nekompromisního demokrata“ a „bojovníka za svobodu“, který „poznal kus světa, aby se obeznámil s tím, jak daleko sahají stíny jistého systému podobného komunismu.“

„My Maďaři jsme si také dobře vědomi, že post-komunistický svět má dvojí zákony,“ dodal.

„Komunistické soudruhy nelze zničit, ti se jen transformují; a když je vyhodíme dveřmi, vrátí se oknem.“

Zdroj: breitbart.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+52 # Dědouch11 2017-06-09 10:28
Ten chlap by měl vzít jako vedlejšák složení naší vlády.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # John Maxwell 2017-06-09 10:38
Hehe to by moc práce neměl vesměs mafie leda, že by zařídil eskortu vlády doprostřed Sibiře jako krmivo pro zvěř...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Dědouch11 2017-06-09 11:19
Tak nějak jsem to myslel. Tu současnou i bývalé vymést na Mírov a dosadit lidi, kterým záleží na státě a všem, co je jeho pravý význam.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # olinka215 2017-06-09 21:31
Tohle mi dneska příšlo: (moc zajímavé a pravdivé)
Giovanni Sartori – princ v sociálních vědách
92letý Giovanni Sartori, jeden z největších politologů a sociologů přítomnosti zemřel. Profesor nejprestižnější ch amerických universit Stanford, Yale, Harvard aj. Byl Kissingerovým přítelem, Obama byl jeho žákem, respektoval ho i Ronald Reagan o němž řekl: Měl úžasný politický talent a výjimečný praktický rozum". V nedávném hovoru s il Giornale o islámu:
Profesore, čelíme islámské invazi? Invazní vlna z islámských zemí se musí zarazit, islám nelze integrovat do evropské tradice. Říkám to řadu desetiletí.
Jste pravičák..
Levice, pravice, nezajímá mě to. Důležitý je smysl pro realitu. Studuji ty věci celý život. Snažím se pochopit politické, ekonomické a etické mechanismy, které řídí vztahy islámu a Evropy, abych mohl navrhnout řešení té katastrofy, které čelíme.
Jaká katastrofa?
Tvrzení, že lze mírovým způsobem integrovat obrovskou komunitu muslimů, věrnou teokratickému monoteismu, která odmítá akceptovat separaci politické a náboženské moci – katastrofální iluze. Tato nesmyslná fantazie povede k válkám čím dál tím otevřenějším a současnějším
Proč? Islám po třicetileté přítomnosti v západní Evropě odhalil pravou tvář. Jeho adepti jsou ochotni se vyhodit do povětří, a to pomocí nejmodernějších technologií. Islám se nevyvíjí, jde o teokratický monoteismus formovaný v 7. století, zcela nekompatibilní se západním monoteismem. Po vítězství u Vídně v roce 1683 se tato realita ignorovala a čelíme jí s novou silou dnes.
Nelze kohabitovat? Ne, západní společnosti jsou založeny na suverenitě lidu, islám na suverenitě Alláha.
Integrace muslimů do naší společnosti není možná?
Od roku 630 nezná historie jeden případ muslimské integrace do nemuslimské společnosti. Podívejte se na Indii nebo Indonézii.
Ve svých zemích muslimové žijí pod suverenitou Alláha bez problému, zatímco na západě..
Muslimský imigrant na západě se stále ztotožňuje s tímto principem a odmítá západní etické a politické principy, nemůže se integrovat. V Anglii nebo Francii je třetí generace muslimů ještě fanatičtější a víc násilná než ty předchozí.
A multikulturalis mus?
Co je to vůbec multikulturalis mus? Nesmysl, nic takového neexistuje. Levice, která s tím termínem operuje o islámu nic neví. Jejím diskursem je ignorantství. Číňané jsou Číňany několik tisíc let a perfektně v našich městech kohabitují i se svými zvyky a tradicemi. Podobně Evropané židovského původu. Nikdy ne muslimové. V soukromém životě ať si věří čemu chtějí, ale politicky musí akceptovat naše zákony a lidovou suverenitu, jinak nemají na západě co pohledávat.
Jestli někdo z levičáků uslyší vaše úvahy, prohlásí vás za xenofoba. Celá levice je skandál. Jsou zbabělí a ztratili původní ideologii, aby zůstali „progresívními“ zaštítili se hanebností typu „hranice všem otevřené“.
Co dělat? Respektovat zákony a pravidla. Imigrace do Evropy již dál není únosnou. Každý migrant musí mít vízum, dokumenty, jasnou identitu. Ilegálové musí být odsunuti zpátky do svých zemí. Ti kteří zůstanou nemohou dostat volební právo, jinak muslimové vytvoří nebo ovládnou politické strany a v důsledku jejich vysoké porodnosti budeme ztraceni, během pár desetiletí to tu všechno ovládnou. Staneme se menšinou ve státě ovládnutého šarií. Žil jsem třicet let v USA, měl jsem všechna práva kromě volebního a nevadilo mi to.
A co masívní transfer imigrantů po lodích?
Každá urgentní situace má své etapy. Jsme v poslední etapě: válečné. Jsme napadáni a aby bylo jasno musíme se bránit všemi zbraněmi, které máme k dispozici – letadly, torpédovat je atd.
Co to říkáte?
Říkám, že jsme ve válce kdy druhá strany nerespektuje teritoriální vody. Pošleme letadla k libyjským břehům, potopme lodi v přístavech. Je to jediná reálná možnost jak je odradit od invaze do Evropy. Po dvou, třech útocích přestanou.
Pro některé intelektuály je západ vždy viníkem.
Jsou stupidní, sebedestruktivn í. Inkvizice byla tragedií, ale toto fanatické období západ před staletími překonal. Ne tak islám. Není schopen evoluce. Je to svět bez pohybu, nikdy nevstoupil do industriálního věku, ani ty nebohatší muslimské země. Mají obrovské bohatství v ropě, ale nic nejsou schopni vyrobit, všechno musí dovážet. Symbolem jejich civilizace je bazar.
Podle některých teoretiků mezi civilizační kontakt obohacuje?
Pokud existuje vzájemný respekt a vůle k soužití. Jinak nemůže jít o obohacení, ale o válku, kde nejmocnější zbraní je demografie, totálně v jejich prospěch.
A Evropa?
Už neexistuje. Nikdy jsem neviděl stupidnější instituci než je Evropská unie. Favorizuje masovou imigraci, devastuje evropské ekonomie a celou Evropu to dovede do nezaměstnanosti a chudoby.
Evropa podle vašich představ?
Konfederační, složená jen z původních sedmi zemí. Aktuální EU složená z 28 zemí a 28 jazyků je nesmyslem, nic neví o islámu a je totálně neschopná obrany, je směšná a nezodpovědná.
Jak to s islámem v Evropě skončí?
Máme lidské bomby, islámské mučedníky – svědčí to o tom, že se blíží vyvrcholení.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch11 2017-06-09 22:54
+++++++++++++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # John Maxwell 2017-06-10 01:30
To nemá chybu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch11 2017-06-10 10:38
Co myslíš, má lavice "multiúčet"?
:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # John Maxwell 2017-06-10 15:17
1) 100% přece nezůstane pozadu za Chovancem
2)Nutnost k šmírování
3)Aby si nepřipadal méněcenej
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch11 2017-06-10 16:25
A hned jsi nafasoval za prozrazení. :DDD To pobaví.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # John Maxwell 2017-06-10 20:01
Chovancova skvadra nezklamala
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # olinka215 2017-06-10 20:07
Vypadá to, že jste byli,po zásluze odměněni=))))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-09 10:46
Komunisti a jehovisti se rádi vracejí , třeba i kanálem.
Keby by bolo viacej takých Orbánou, zvlàšť v naší politice , neboť až na vyjímky nevidím , proto volte SPD.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # .lak 2017-06-09 11:02
Řadoví komunisté nehráli jak pískali banksteři/otroc i neoliberálů. Korunu tomu nasadil gorbi který prý prodal východní blok za zlatou kreditku raise. Ovšem tohle téma asi dlouho historici nevytáhnou z trezorů. A ty zakázaná témata a postižení lidé jsou samozřejmě přes dogmata vykuků stále.
www.youtube.com/.../
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-10 10:59
Právě na Gorbim je vidět jak dlouhý prsty mají lumïtci
uż ten jeho flek na makovici nám měl napovědět, że má máslo nahlavě a pěkně żhavý.Kdyby fungovalo NKVD tak si dneska neválï koule na Floridě
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Věra Štimová 2017-06-09 12:52
Politika se ale nedělá na úrovni jednotlivých vlád, ale na úrovni jednotlivých korporací. Vždyť taši předkové a my žijeme dejme tomu pořád v Praze nebo v Budějovicích a kolik už tady bylo států. A co bylo před Rakouskem - Uherskem ?. Čím menší národy, Maďaři taky nejsou velký národ, tím snadnější kořist pro někoho jiného. Co se tedy dá dělat ? Napadá mě jediná myšlenka, a to je být nezávislý. Jak se to dělá ? Naprostou nezávislost na systému vládnutí těch, kteří z toho mají zisk je přece odstavit je od tohoto zisku. Buďme houfně na pracáku jako protest proti politice národního sebezničení, vždyť nám migranti ukázali, jak to dělají, protože pokud vládnou peníze, je třeba jim ukázat prostředníček a sázst kedlubny a hrášek na vlastních pozemcích, které nám ještě neukradli. Navíc proč Češi platí za to, že bydlí ve své zemi ? Zamyslete se prosím na výběru všech možných daní a uvidíte, jak jsme vysáváni. Volte toho, kdo nebude tohle dělat a povede nás ke svobodě. Matko Moudrosti, prosím ty, která jsi to naše jídlo vymýšlela jako Matka Země, poraď, jak máme zase získat ztracenou svobodu ? Navíc ti pitomci si hrají s geomagnetickým polem Země a odchylky v klimatu házejí na vrub globálnímu oteplování. Najdu zase to jejich přiznání, Matko, jak to dělaj a prosím dej jim už konečně přes hubu !!! A pozdravuj Otce, Matko !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Milan 2017-06-09 12:53
Veľkej Britániji Nemecku a Francúzku prajem veľa bômb znásilnení a poníženia od svojich moslimskich spoluobčanov.Ak o to že im vaďia pracovití Češi Slováci a Poliaci čo sa integrovali do ich sistému a nevaďia im islámisti čo robia bombové atentáti a znásilňujú im deti a vadia im Slovania.Treba sa spojiť zo Srbskom Ruskom a Maďarskom a spraviť baštu proti euroislámskemu zväzu.NASTRÁŽ!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Corgoň 2017-06-09 13:08
Náš debil Fico chce byť v jadre, a druhý debil Danko hovorí že si musíme na útoky zvykať
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Corgoň 2017-06-09 15:04
Ešte pridám Hranola aj kapitána
www.youtube.com/.../
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Milan 2017-06-09 15:38
Čudujem sa že pred rokom moji spoluovčania naleteli Ficovi,od socanov sa nedá nič dobré čakať.Aspon mám svedomie čisté že som volil Matiána Kotlebu,vi máte bratia Česi ešte šancu a zvolte si tích čo s národom mienia úprimne a zaztanú si vás.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # Judr.Emanuel 2017-06-09 13:15
Jedného dňa zistíme, keď im na všetko pristúpime, že žijeme v cudzej zemi ... Hrdosť a pýcha je to najcennejšie čo môžeme mať .. Za čo bojovali M.R.Štefánik, M.M.Hodža, Andrej Hlinka, J.Tiso, T.G.Masaryk ? Za suverénny štát, za práva občanov a bojovali hlavne proti úžere. Na istý čas nás zabrzdil socializmus, aby nás nepripravených zlikvidoval kapitalizmus. Veľa z toho čo nám predchádzajúce generácie odovzdali je márne preč a opäť sa dostávame na začiatok ...až keď sa predá posledný kút zeme čo sa neustále deje, zistíme že sme cudzinci vo vlastnej zemi... Novodobé dobíjanie v dejinách ľudstva, ktoré si málokto uvedomuje ... Takto zostávame dobrovoľne odsúdení ... www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-38 # Snorlax 2017-06-09 14:25
ale ted fakt uz vazne, jaci migranti furt k*rva ? at me nekdy nekdo prosim zavede na nejake misto v ceske republice kde se tlupy migrantu vali na ulici,vse nici a nic nedelaji.nikdo z vas tady nema zadnou realnou zkusenost s nicim co se tu pise a furt na to brecite......
-_-
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Milan 2017-06-09 15:42
Počkaj času ako husa klasu,s najväčov pravdepodobnosť ov sa dočkáš islámskeho noža na krku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-10 11:07
Až ti jednoho krásnýho sluníčkovýho dne ufiknou makovici tak už bude pro tebe pozdě , pokud ovšem nepatříš k výtačům a obdivovatelům satanskýho islámu.

.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Milan 2017-06-09 15:48
Zvažujem či sa neodsťahujem do niektorej Africkej krajiny lebo všetci lumpovia a vrahovia z Afriki sú už v Europe,možnože keď sa Afrika zbavila oustiderov možnože je bespečnejšia ako eurochalifát.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-29 # Snorlax 2017-06-09 15:53
pockaj casu,pockaj casu, tady nejsi v kostele abys furt na neco cekal, lzi se na vas vali ze vsech stran a vy je hltate, protoze se sami nepodivate, skoda,skoda. kazdy kdo ma nejakeho znameho co je / byl na lepsich mistech, tak vi o co tu frci.ale system funguje dokonale brani ho i ti co si mysli, ze jsou silne proti nemu, presne jak to ma byt
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Milan 2017-06-09 18:16
Najväčie lži sa valia z Bruselu kámo,viac verím vlastnému úsudku a nie Jandovému a Smatanovho zboru s ministerstva pravdy a láski mwdzi nohami a zo samoletiacimi nožmi a somoidúcimi dodávkami vrážajúcicich do davu ľudí a tak mlokmi nás obohatenými milí neziskovák.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-16 # Snorlax 2017-06-09 19:53
az ted jsem si toho vsimnul, co jsi to krva napsal ? :D co to ma co spolecneho s tim co jsem napsal ? :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # prasoallahpes 2017-06-09 16:51
To chceš dopadnout takhle? Nejdříve je sem pozvat a potom říkat, že s tím už nejde nic dělat?! Ty budeš určitě nějaký přihřátý sluníčko od strejdy Sorose s rudými trenkami a kartami v kapse.
Paříž

Calais

Německo


Cesta do Rakouska
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-27 # Snorlax 2017-06-09 17:58
Slunickar fakt nejsu, protoze kdybys nebyl kkt a cetl, tak bys zjistil, ze ja na pohadky o uprchlicich neverim, takze nemam koho ani zvat. To, ze tu davas fotky... koho to zajima ? Vzdyt jsou fotky i z "pristani na mesici", ne ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Milan 2017-06-09 18:25
Snorlax snorič,už sa tešíš na vibuchujucích islámistov a na znásilnené biele ženu matki a deti?Si horší od zvieraťa a o niečo umiernenejší od démona ti Sorosov sluha,som hrdí na to že som Slovan.Na stráž.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-19 # Snorlax 2017-06-09 18:39
jasan Mílo, tesim se na ne jako jehovisti na konec sveta
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Milan 2017-06-09 19:08
Stebou ako s agentom s neziskovich organizácijí je škoda márniť čas Snorič Noris,no o tebe to je a vôtom to je milé slniečko na špagátiku Snorlax,a teraz idem do práce makať na tích tvojich vojnovich utečencov čo utekajú pred vojnov a znásilňujú naše ženy s tvárov pokojnov.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-14 # Snorlax 2017-06-09 19:43
jen tahni makat otroku, kdyz neumis pouzivat svoji mysl, tak se na nic jineho nehodis
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # prasoallahpes 2017-06-09 21:28
presne tak se vyjadrujy clenove praské kavarny kcharlika felikecho jaja cecha slehle sorosovyma a saudovskima prachama se skauti s evropskich chodnot a honsyperem jandou
jdi sy raci zaspyvat allahu akchbar,vicisti zubi,vylulej a masej spat
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch11 2017-06-09 22:56
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Vladimír57 2017-06-10 00:19
On vůbec nemusí být sluníčko, on to spíš bude čistokrevný BLB.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-27 # Snorlax 2017-06-09 18:06
mimochodem ty sem fakt davas fotky z blesku ? :D :D :D to se fakt nemame o cem bavit :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Milan 2017-06-09 18:18
Súhlasím s tebou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Milan 2017-06-09 18:20
Mal som na mysli súhlas s prasoalahpesom.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # prasoallahpes 2017-06-09 18:21
Jsi sluníčko jak vyšité. To se pozná podle diakritiky.
Ale dobře, tak tady máš něco z věrohodnějších materiálů.


www.bbc.com

www.breitbart.com

www.lemonde.fr
A až si to přečteš, tak řekni Sorosovi a třeba tě s sebou na ten měsíc i vezme.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-19 # Snorlax 2017-06-09 18:31
Tak dobře.Abych ti udělal lépe, tak budu psát jak přihřátý [...] z kanceláře.Doufá m, že se tvůj nepodstatný život z toho už cítí lépe.Tohle jsou věrohodnější zdroje, protože tam neni .cz / .sk ? :D :D A hnedka první fotku sem jebneš z BBC.Vadí ti diakritika a cpeš hovna... s takovýma lidma se fakt nemá smysl bavit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # prasoallahpes 2017-06-09 18:49
No vydys jak ty to slusy kdyz sy prepnes klavesnycy. Aspon nepyses jako tatar a je poznat ze jsy aspon visel zakladny skolu.
Nechodyl sy ty clovece taki na novynki?!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-13 # Snorlax 2017-06-09 18:57
hadas se jak male dite o vecech co absolutne nemaji nic spolecneho s tematem.takze uzavirame tuhle debatu s tim, ze sem davas fotky z komercnich medii, hadas se jako dite a jsi idiot. na tobe cas uz ztracet nebudu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # prasoallahpes 2017-06-09 19:09
neztracej cas a bez zamakat na tom udani.nejdryv se porad se sorosem,aby to bilo v caijku.potom lajkni kamose a mas dneska videlano
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # prasoallahpes 2017-06-09 18:38
Měl bys okamžitě jít žalovat Sorosovi, protože britský tisk píše opravdu nenávistně. Podejte na Vickiie Oliphanta a spol trestní oznámení za všechny uplacené sorosácké sluníčkáře.

www.express.co.uk
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # prasoallahpes 2017-06-09 18:41
A tu žalobu podejte i na www.bbc.com a oznamte to Smatanovi, aby si je zařadil do kartotéky. )))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Milan 2017-06-09 18:29
Treba sa zjednotiť proti Bruselskému zlu a útlaku a proti vihubeniu Europskej bielej rasi.Prajem vám pekný bieli deň.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Monika lkemae 2017-06-10 08:33
Víc Orbánů do Evropy a Brusel báli kufry ! Je to chlap co má koule a používá rozumu ! Poděkovat mu za ploty které bráni i dalši země od slimáků ! Přeji jemu a celému Maďarsku hodně úspěchů do budoucna !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # prasoallahpes 2017-06-10 09:27
Ještě bude potřeba odslimákovat Kosovo a potrestat kosovské překupníky a výrobce drog.
Jsem zvědavý, jak dlouho udrží duhový strýček základnu islamistů při leteckém zásobování.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás