Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaGeorge Soros spustil finanční apokalypsu, aby zničil Trumpa. Ve velkém začal manipulovat trhy

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

George Soros spustil finanční apokalypsu, aby zničil Trumpa. Ve velkém začal manipulovat trhy

NOTORICKÝ NEBLAZE PROSLULÝ GLOBALISTICKÝ MILIARDÁŘ VĚŘÍ, ŽE TRH JE TRUMPOVOU SLABINOU, A TAK TVRDÍ, ŽE TRUMP “NEMÁ ŠANCI” PŘEŽÍT JEHO NADCHÁZEJÍCÍ ÚTOK NA TRH, A S PRASEČÍ RADOSTÍ SE UKÁJÍ NADĚJÍ, ŽE TÍM PREZIDENTA ZLOMÍ, A TEN UŽ NEBUDE MOCI SMĚŘOVAT K TOMU, ABY UČINIL AMERIKU OPĚT VELIKOU.

George Soros frustrovaný z neúspěchů při snahách uchvátit kontrolu nad politikou USA a světa se uchyluje k tomu, co umí nejlépe – k manipulacím trhů – ve snaze vytlačit Trumpovo prezidentování za hranu, kde půjde zruinovat.

Podle Forbes a CNBC to není žádné cvičení. Soros sází proti americkým akciovým trhům – a dělá to ve velkém. Dvě z jeho her sází na ohromný propad a ty mají značnou pákovou potenciální hodnotu 764,3 miliard $.

V plánu je stvořit „finanční apokalypsu s rozpoutáním pekla,“ které vyžene prezidenta Trumpa z Bílého domu a Spojené státy na hranici finančního zruinování. A z těch plamenů povstane fénix, a tím bude naplňující se Sorosova vize Nového světového řádu.

Nejdříve to byly Sorosovy plány instalovat do Bílého domu loutku establishmentu Hillary Clinton, ty ale i přes tu spoustu miliard financování od tohoto notoricky děsivého globalistického miliardáře zkrachovaly.

A tak přišly pokusy destabilizovat zemi financováním falešných lidových protestů (metodou známou také jako astroturfing), které také zkrachovaly, načež se Soros váznoucí v troskách svých zhatěných snah ocitl v pozici, v jaké se tento kmet finančnictví nikdy předtím ještě neocitl.

SOROS UŽ ZASE MANIPULUJE TRHY

Znalci a tržní analytici v posledních týdnech zavírají oči nad tou „zraněnou příšerou“, aby zkusili odhadnout jeho příští kroky, a tak přichází zprávy, že přívaly peněz, které Soros vyplýtval na Clintonovou, jsou jen malým drobečkem proti těm miliardám, které teď utrácí za sázky proti americkému akciovému trhu.

Jeho dvě hlavní hry – proti velko-podnikům přes S&P 500 a proti menším podnikům přes Russell 2000 – mají pákovou čili potenciální hodnotu 764,3 miliardy $ uvádí analýza S&P Global Market Intelligence. Tyto hry probíhají přes jeho rodinný podnik Soros Fund Management.

Úplný pohled na Sorosovy akciové pozice:

Soros věří, že ve stavu trhů je Trumpova slabina. Tvrdí, že Trump nemá „žádnou šanci“ nadcházející útok na trh přežít, a ukájí se prasečí radostí, že prezidenta to zničí a ten už nebude moci zkoušet učinit z Ameriky opět velikou.

„Ty způsoby, kterými Soros svého času zlomil i Bank of England a zruinoval ekonomiku Malajsie, ty jednoho dne spatříme vykypět v plné síle uvrhávající svět do globální finanční katastrofy,“ tvrdí tento analytik Wall Streetu.

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+52 # josh (xy) 2017-05-19 21:10
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petko Kotov 2017-05-19 22:52
dobre jsi to udelal - nemas co povedet k financnim trhum kterym nerozumis, zdejsi nemajetni nespokojenci take ne - tak jsi jim dal pekny obrazek kteremu mozna az polovina z nich porozumi.
A ted k Sorosovi - U.S. market je tak velike sousto ze se na nem $ 750 M ztrati a neovlivni nic. Soros neni trouba aby sel s tak malou castkou proti marketu protoze vi ze by o vsechno prisel.
Priklad - jen samotna TSLA ( Tesla ) ma kapital na burze $ 52 miliard a kazdy den se obchoduje jen tato jedna akcie v objemech $ 2 miliardy. S tou trochou penez o ktere se tady pise by mohl ovlivnit jednu akcii, mozna. Tim jeho moznosti konci.
Jeho " uspech" runu na Libru byl v tom ze se v tom netocilo tolik penez a reakce na jeho necekany krok byla pomala. Burza ale je jina, ta by jeho penize spolkla bez nejakeho vetsiho otresu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+66 # smrťák 2017-05-19 23:13Chtěl bys co?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petko Kotov 2017-05-19 23:15
nenabizej co nemas, troubo. Alespon jeden dohromady byste mohli nekde ziskat a podelit se o nej. Hodne by to zdejsim diskuzim prospelo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+62 # smrťák 2017-05-20 00:33
..a kde, ty prasklý zvone, tam čteš, že tvrdím, že ho mám?
Já mám jen klíče od skladu. A dá se se mnou vyjednávat. Např. tvoje matka, mikrovlná trouba, už za mnou přišla pozdě. Byls v ní příliš dlouho a navíc s hlavinkou omotanou alobalem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # vlk samotář 2017-05-20 01:16
:-))))))))))))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petko Kotov 2017-05-20 05:17
proc by mikrovlnna trouba chodila za psim prdem ? Potesilo me ale ze i kdyz mozek sam nemas jsi dokazal potesit takovou totalni picovinou alespon nekolik zdejsich bezmozku + ziskal jsi za to od nich kladne ohodnoceni. Vim ze je tezke delat zabavu pro debily aby to pochopili - ty v tom jsi vybornej. Protoze jste si navzajem tak blizci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+106 # Janinna 2017-05-20 01:15
Ahoj, opět trefa! Komu není shůry dáno v apatyce nekoupí:))
Celá americká ekonomika je jedna nafouknutá bublina a většina jejich inzerovaných miliardářů, to jsou jednoduše podvodníci a spekulanti, kteří by již dávno měli minimálně sedět ve vězení, ale oni jsou nám představováni jako finanční génius, jedinečný talent, filantrop,....
Ve většině případů jedno mají společné - sionismus.
Za posledních 10 let bylo o sionismu napsáno více než za minulých 100 let. Od povraždění milionů lidí ve světových válkách až po rituální požírání dětí.
V praxi je to horší.
Na cestě všech rozumných lidí, kteří se snaží najít způsob jak se vypořádat s prokletím lidstva je zeď zákonů, kterou postavili koupení otroci ve vládách celého světa.
Tyto zákony umožňují nasadit proti lidem obušky, slzný plyn, extrémista, rasista,.....
A prostřednictvím monstrózního psychologického útoku a manipulace, vlastně jenom ukazují, že jsou již dnes schopni udělat na této planetě cokoliv chtějí, bez obav z jakéhokoliv trestu za své zločiny.
Snaží se zotročit, zničit lidstvo.
Jejich moc stojí na dvou nohách - bankovní úroky a posvátný postoj k vlastnímu majetku.

Ale nejsou a nikdy nebyli blázni. V žádném případě!
Lháři, ničemové, špína, pijavice, ale ne hlupáci!
Mají sofistikovanou mysl, nepřekonatelně mazanou a nejspíš i jisté znalosti, díky bohatým zkušenostem a dlouhodobému tréninku.
Podvod, krádež, loupež - to je jejich element, jejich normální život.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # LubinenKremlBot 2017-05-20 01:37
1*******
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+61 # John Maxwell 2017-05-20 04:43
Přesně tak , a nejvíc mě může klepnout jak ty sfině zaprodaný označkujou obyčejný lidi co proti amorálním normám ,zákonům který ustavičně ničí rodiny remcaj , demonstrujou atd. onálepkujou rasistou, xeofobem ,extrémistou, konspirátorem ,radikálem , a dojde i na teroristu ve vlastní zemi atd. atd.
To tu sfiňu nikdo nepicne ?!

V těchto zemích, takzvaných demokraciích, není lid v žádném případě středem zájmu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # LubinenKremlBot 2017-05-20 13:30
Jejich cílem je co největší demoralizace
a soudržnost mezi lidmi co nejmenší
a k tomu použijí všechny prostředky
aby zamezili proměny stáda poslušných
ovcí ve smečku probuzených vlků
s nepřekonatelnou vůlí zjednat nápravu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-05-21 09:48
Čau max je ,aby jen držel hubu a krok zbytek ti naordnují
jako by pro tvé dobro ale opak je pravdou a v tomto
okamžiku souhlas s tebou , jde jim pouze o sebe sama.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # erika 2017-05-20 18:30
Už dlhšie si kladiem otázku, ako je to možné, že tento netvor, tá zrúda nad hrobom, nebola za svoje ekonomické a podvratné zločiny nielen v SŠ, ale po celom svete dávno odsúdená. Vychádza mi jediné. Soros jedná na objednávku, je to len bábka, ktorá snaživo vykonáva špinavú prácu zadanú mu niekým za oponou.
Ten niekto je dosť mocný, aby mu poskytoval krytie a ochranu a vôbec nevylučujem, že je Soros Trumpov kamoš...Obaja pracujú pre rovnaký cieľ a pre rovnakého objednávateľa.
Všetko je len divadlo a obrovská lesť. Rovnaká, ako je deklarovaná snaha Trumpa o dobré vzťahy s RF.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Sirea 2017-05-20 20:01
Sereš je len prevodová páka peňazí Roth..., ktorí majú majetok niekoľkokrát väčší než sa odhaduje - a to je veľká rodina, všetko majú podelené, aby to nevyzeralo... Toto je ďalšia vojna Roth s Rock..., čiže peňazí a zbraní, zostrená tým, že dlh prevyšuje medze a dolár stráca silu. La Garde povedala, že dlhy sveta prevyšujú 110 perc. majetku sveta a to býva vojnová situácia. U pánov sveta sa presadzuje nápad, aby "nečestní zbohatlíci" prišli o majetok. Tým sa myslia "nové"peniaze. Najvplyvnejší bankári sveta , hoci nie najbohatší, Ba_ruchovci (Stan_dard Ch_art Bank), "dovolili," aby im dali pokutu za nečestný obchod. Tým dali najavo ostatným, že AJ ICH možno potrestať! (Akademik Fur-sov, prednášajúci v USA, Švajčiarsku, Francúzsku a i.) No tým sa to nekončí, peniaze majú v pláne zrušiť a každý bude mať kartičku alebo čip. Tomu treba zabrániť, lebo to už je NWO!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-05-21 09:42
Kdyť von ho tam má ,jenom místo mozku ssa lejno
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Piovarči 2017-05-20 00:18
Předseda Jednotného výboru náčelníků štábů Ozbrojených sil USA, generál Joseph Dunford Rusko ubezpečil, že se útok na Sýrii nebude opakovat, jestliže americké síly nebudou v nebezpečí.

„Naši velitelé na místech si mysleli, že jsou v nebezpečí a pravidla vojenských akcí jim dovolila to udělat (pozn. zaútočit). Obnovili jsme (pozn. komunikaci s RF) a nyní jednáme na všech úrovních, aby se v budoucnu podobné incidenty neopakovaly. Včera večer jsem se zaručil, že se nic podobného nebude opakovat, jestliže nebudou naše síly v nebezpečí," řekl Dunford na tiskové konferenci ve Washingtonu.

Zástupce Pentagonu dříve oznámil, že koalice vedená USA zaútočila na syrské provládní síly v oblasti At Tanf. Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov označil útok za „nelegitimní a protizákonný".
cz.[...]news.com/.../...

Tak Amíci sklapli a sľubujú že nebudú útočiť na Sýrsku armádu ak sa nebudú citiť ohrození. Tí sa ale cítia byť ohrození všade aj tam kde ešte ich bagandža nevkročila.

Podľa hlásení Sýrska arabská armáda (SAD) a jej spojenci pokračovali vo svojom postupe na Al-Tanaf a dokázali prijať pozície asi 20 km od mesta riadeného americkými silami na sýrsko-irackej hranici.

SAA tiež zachytila ​​oblasť Khabrat Zarkaa južne od cesty Damask-Bagdad. Kharbat Zarrkkaa sa nachádza asi 50 km od hraničného priechodu al-Tanf. Podľa pro-vládnych zdrojov ruské Su-30 bojovníci eskortovali vládne sily v tejto oblasti.
Hrubá mapa situácie

southfront.org/.../
Podľa ďalších správ majú USA umožniť vládnym silám dosiahnúť hraničný prechod Al-Tanaf
Inak nechápem prečo Sýrska armáda neposilní jednotky v Deir Ezzor odkiaľ by mohli vládne vojská postupovať k Irackej hranici a zaistiť tam celú oblasť. Takto prenechávajú iniciatívu USA

V Homse padla posledná bašta džihádistov
translate.google.sk/.../...
Na Satuday, keď SAA vstúpi do al-Waer, bude celé mesto Homs pod kontrolou sýrskej vlády. Okres Al-Waer bol posledným okresom pod kontrolou militantov z Ahrar al-Sham, slobodnej sýrskej armády a Hay'at Tahrira al-Sham (HTS).

Okres bol použitý ako základ na spustenie teroristických útokov na civilistov a SAA v meste Homs v posledných rokoch. Napríklad samovražedný útok na základnú školu Akrama al-Makhzoumi zabil v októbri 2014 viac ako 40 detí. southfront.org/.../

Boj o Raqqu začína
translate.google.sk/.../...
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # Petko Kotov 2017-05-20 05:07
lol. Amici sklapli pises ? ROFL...
sklapnul Rus s jeho " uzasnou" PVO kterou tam ma on sam a dalsi dodal Asadovym zoldakum.
Co udelala ruska PVO ? jako vzdy si ani neprdla. Neudelala vubec nic. Neskodna atrapa.
Co udelalo Rusko pro syrske spojence ? ano, jako vzdy VUBEC NIC.
I kdyz tento americky utok nevitam, Rus je tim kdo je k smichu. Jestli takto bude pokracovat tak si americti generalove budou dovolovat cim dal tim vic.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # Piovarči 2017-05-20 09:42
No ale dôsledok je taký že USA sa musia cítiť previnilo a Sýrska armáda napriek útoku postupuje po diaľnici k hraniciam a dosiahne svoj cieľ spojenie s Bagdadom a silami v Iraku ktoré sympatizujú s vládou v Sýrii.
USA dostali zrejme záruku že sa nebude útočiť na ich ozbrojené zložky

Na Slovensku probíhá sběr podpisů pro uspořádání referenda o vystoupení z NATO. Petici podepsalo více než 150 tisíc lidí. Politolog Anatolij Petrenko v přenosu rádia [...] vyjádřil názor, že se to může stát precedentem pro další státy.
Parlamentní strana Kotleba — Ľudová strana Naše Slovensko iniciovala sběr podpisů pod peticí, která vládu vyzývá k organizování referenda o vystoupení ze Severoatlantick é aliance. Petici už podepsalo více než 150 tisíc lidí, celkově je potřeba 350 tisíc podpisů. S odvoláním na zástupce strany o tom píšou Izvestija.
cz.[...]news.com/.../...

Podle listu se nespokojenost s aliancí na Slovensku projevuje i na mítincích, které probíhají po celé republice. Jejich cílem je zabránění rozmístění zahraničních vojenských základen a vojáků na území republiky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Piovarči 2017-05-20 19:28
Sýrske vládne sily, vedené družskými milíciami a príslušníkmi vojenského krídla Syrskej socialistickej národnej strany (SSNP), získali veľkú časť sýrsko-jordánsk ej hranice od spoločných militantných síl podporovaných koalíciou pod vedením USA.

Vládne sily údajne zachytili veľkú časť oblasti Zalaf východne od Suweidy a pokračovali v napredovaní s cieľom zvýšiť tlak na militantov podporovaných USA v pohraničnej oblasti al-Tanaf.

Na sýrsko-jordánsk ych hraniciach sa nenachádzajú žiadne väčšie osady. Ak teda koalícia vedená USA nepoužije sily proti sýrskym jednotkám, sýrska armáda, SSNP, Druze milície a ďalšie pro-vládne jednotky pravdepodobne dosiahnu južnú krajinu al-Tanaf bez ťažkých konfliktov. Jaish Maghaweer Al-Thawra, hlavná militantná skupina v USA, ktorá pôsobí v tejto oblasti, jednoducho nemá dostatok ľudskej sily na zastavenie vládneho postupu.

Nórske sily sa nasadili na hraničnom priechode Al Tanf v Sýrii po preplávaní z irackého územia, uviedol 20. mája rozhlas a televízia Nalia s odvolaním sa na irackého veliteľa Shakira Obeida. Nórska vojská nasadená v tejto oblasti je súčasťou koalície pod vedením USA.

Podľa správy nórska armáda môže "vytratiť" sýrsku stranu hraničného priechodu po útoku ISIS v tejto oblasti.

Skoršie dnes ISIS napadol hraničný priechod al-Waleed (iracká strana al-Tanaf) a zničil dve rozhlasové stanice používané irackou armádou na mieste. Iracká armáda odrazila útok, ale teroristi ISIS boli stále rozmiestnení v blízkych oblastiach.
Nasadenie ďalších koaličných síl pod vedením USA na al-Tanaf hraničný priechod kamera po americkej koaličnej leteckej moci bombardovali sýrske vládne sily postupujúce v blízkej oblasti .

Washington a jeho spojenci sa preto snažia zabrániť sýrskej vláde obnoviť kontrolu nad juhovýchodnou hranicou krajiny.
translate.google.sk/.../...
Údery proti syrské armádě, jež nese hlavní břímě bojů proti IS, Frontě an-Nusrá a dalším teroristickým skupinám, samozřejmě nikterak nepřispívá k rychlému ukončení násilí v Sýrii nebo k přechodu do fáze politického řešení, o než usilují organizátoři vyjednávání v Ženevě a v Astaně, to i za předpokladu, že tyto údery měly preventivní charakter a údajně sloužily „varováním pro Asada."
cz.[...]news.com/.../...
V článku sa špekuluje o tom že tento útok potreboval Trum preto aby odvrátil hroziaci "inpeachment".
Rusko by tam na tú hraniocu malo poslať svoju armádu a bolo by vymalované

Rusko se plánuje vzdát modernizace starých zbraní
cz.[...]news.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Sirea 2017-05-20 19:50
Kokosová hlava nevie, že Rus tam má PRO na SVOJU obranu, nie sýrskej armády a už vôbec nie Hizbaláhu. A má cieľ ničiť teroristov a nie US Army, ktorá sa tvári, že bojuje s IS. O. I. aj preto, lebo mu NAJsamdemokraci e zablokovali vzdušné i morské cesty a nemá tam dosť zbraní a zásob - ale ani ich nepotrebuje. Ruskí vojaci nebudú umierať za Sýrčanov!!! Obrat už RF spôsobila, ďalší obrat je možný na US strane, netreba sa unáhliť a ďalšie je na sýrskych, iránskych a - teraz už aj irackých!! vojakoch a Hizbaláh.
Čučelo sem neprichádza argumentovať, len nasr..ť! Ono vie, že tára debiliny, ale baví ho to. No, neukojený.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # erika 2017-05-20 18:42
Nech zmiznú zo Sýrie a ich sily nebudú v ohrození. Veď sú tam proti všetkým pravidlám, pôsobia tam ako okupanti, ktorí držia v rukách teroristickú armádu IS a používajú ju proti legálnej vláde.
OSN je podivuhodne namočená v tejto špinavej hre USA a nekoná, netresce SŠ, ktoré v jednom kuse porušujú medzinárodné právo a ženú štáty, združene v pakte NATO do sebadeštrukčnýc h vojen a konfliktov.
Do pekla s paktom NATO. Poďme von zo toho zločineckého zoskupenia.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # eli 2017-05-20 04:36
"...S PRASEČÍ RADOSTÍ SE UKÁJÍ NADĚJÍ, ŽE TÍM PREZIDENTA ZLOMÍ, A TEN UŽ NEBUDE MOCI SMĚŘOVAT K TOMU, ABY UČINIL AMERIKU OPĚT VELIKOU."
O co tu Sorosovi vlastne ide? Znicit Trumpa, alebo Ameriku? Ktora z tychto alternativ, viacej zapada do tyranie noveho svetoveho poriadku? Trump, je ich clovek, tu ide o Ameriku. Zidia sa riadia motom Filipa Makedonskeho "Rozdel a panuj,"uz od cias prvej zido-rimskej vojny, co je velmi presvedcivo dokumentovane aj v knihe Flaviusa Josephusa "De bello Judaico" (vojny zidov). Na tejto formule stoji cely plan globalistov, vyuzit Ameriku
k dobytiu sveta a potom ju rozparcelovat na mensie spravne utvary. To je ovsem ta finalna cast planov, preco ju chceju realizovat uz teraz, ked svet pod kontrolou este nemaju? Maju, alternativu moci Ameriky, cim je pochopitelne Rusko, teda ak by sa podarilo rozlozit Ameriku, tak by Trump, uz nebol potrebny, pretoze moc neokonov by zanikla paralelne s Amerikou. Ako znicit Ameriku, je perfektne zachytene aj
v tomto clanku. Financna apokalypsa, je jednou z moznosti, druhou, je samozrejme obcianska vojna. Strelba policie do cernochov, nebola nahodna, ale nesplnila ocakavanie. Financna kriza, je ovela realnejsia, ale aj velmi riskantna. Hovori sa, ze ak Amerika zakasle, zbytok sveta chyti chripku a prave tato financna epidemia, by ich mohla pripravit o moc. Europa a Rusko, su do financneho systemu Ameriky, pevne integrovane. Kazda kriza, by spustila do pohybu sta milionov ludi, ktorych iskanderom zastavit nebude mozne. Takymto sposobom Soros, moze aktivizovat pohreb vlastneho klanu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+42 # Sixto Bokof 2017-05-20 08:44
Americký miliardář židovského původu Soros je jedním z těch, kdo se snaží omezit suverenitu evropských národních států. Soros podporuje multikulturní ideologií a zničení národních evropských státu. Multikulturní společností se dá velice dobře manipulovat a ovládat ji a nemusí se tak brát ohledy na zájmy a přáni původních obyvatel a ni se nemusí přímo odstranit demokratický princip voleb. Stačí mít společnost rozdělenou do spektra kulturních frakcí, kde ani jedna frakce nemá většinu a právě to se dnes v Evropě děje a je výsledkem aktivní propagace a praktikování multikulturalis mu. Prakticky je to realizováno v USA a z pohledu židovských banksterů v pozadí dění to bezvadně funguje.

Je víc než příznačné, že např. Kaczynski v Polsku a Orban v Maďarsku jsou cíli hlavních mediálních útoků nejen ze strany Sorose, ale i bruselské lobby. Orbán například o Sorosovi řekl, že on je právě tou temnou postavou, která podporuje příliv afričanů a muslimů do Evropy.

Sorosovy aktivity, ukryté pod skořápkou podpory různých lidových hnutí, měly totiž vždy stejný cíl: prostřednictvím občanských nepokojů rozvrátit politický systém té které země. Jeho destruktivní aktivity v bodech: hnutí polské Solidarity, Kosovo, Ukrajina, Makedonie, prostřednictvím Open Society Fondations zasahuje i do dění České republiky. V radě českého OSF je i moderátorka Drtinová, jež svou činností na televizní politické scéně velice silně ovlivňovala (a ovlivňuje dnes v DVTV) divácké smýšlení.
Web Eurabia.cz také píše o podivných aktivitách Sorosových firem v obchodech se zbraněmi. Tato závažná zjištění bylo získána díky kauze Panama Papers, kdy se ukázalo, že mezi osobami snažícími se maskovat své obchodní aktivity je i Soros.
Sám Soros si přitom buduje pověst filantropa podporujícího nejen multikulturalis mus, ale i různé projekty zaměřené například na podporu lidských práv, Romu, uprchlíků apod. Teď se ukazuje, že tyto projekty jsou vlastně financované také z vývoje a prodeje zbraní. Pěkný to filantrop, fuj!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # Kirill 2017-05-19 21:22
docela by mě fakt zajímalo, kdo všechno se schovává za věřiteli, a kdy se to sesype. A nebo věřitelé vědí, že je to dávno nesplatitelné a nedopustí to sesypat a vyhovuje jim zisk z úroků?
www.usdebtclock.org/
www.usdebtclock.org/.../
Věřím, že Soros bude jedním z věřitelů...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+62 # Adolf Hitler 2017-05-19 21:42
Ono už se to dávno sesypalo....se Sórošem to je jen divadlo,který už dávno hoří jako papírový čert........mís to zboží se Americe vrací natisknuté dolary,...za chvíli prodají i Sóroše jako komedianta do cirkusu,když budou mít štěstí,tak si ho kubánci koupí do kabaretu Tropikána...... .ebilové......
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # vlk samotář 2017-05-20 01:25
Ve White House to vypadá po těchto volbách jak na Titaniku.
Moci se tam snaží uchytit každý, kdo má do prdele díru.... ale zábava ještě nekončí a hraje se dál..........!...:-))))

Taky to tak ale skončí, jako v tom horroru...

www.youtube.com/.../

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # Janinna 2017-05-20 01:55
Jako v kabaretu.
Tam ta perestrojka v klidu neproběhne.
A ta mediální štvanice na Trumpa, musím říct, že to co předvádějí v čété s naším prezidentem je slabý odvárek, jsou prostě žabaři.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # vlk samotář 2017-05-20 02:43
Však se jim to všechno vrátí!

Tam, ...i tam..!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+66 # LubinenKremlBot 2017-05-19 21:26
Sèéèreš a zase Séééréš už mě dlouho . Tenhle šmejd
z hadího plemene nedá pokoj dokud nedodejchá.
Když ho zlikvidujem , vystrčí čumák jinej , jedná se
stejně a stále o totéž , o agendu NWO.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+42 # Rudolf 2017-05-19 21:33
Jsem zvědavej jestli budou skákat z oken zase bankéři a nebo sereš někoho nasere tak, že se něco krásného stane a bankéři už skákat nebudou muset.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+46 # Cyril 2017-05-19 21:44
Sorosi ty hade, bys nevěřil jak se ožeru až chcípneš ty hovado. V pekle už tě čekají. [...]e
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+37 # LubinenKremlBot 2017-05-19 21:49
Toho zmetka ani peklo nepozře , toho musej uplně vymístit a spoutat v tý nejtemnější části kosmu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # vlk samotář 2017-05-20 02:38
Chlapi,. neblbněte!

On neni z tohoto světa!:-))

Ten nezemře, ale rozpustí se, protože na něj působí silná gravitace této planety, na kterou neni zvyklý.

Podívejte se, jak vypadal, když sem přiletěl....:..... a jaké má dnes vrásky kolem očí, co se neustále zmenšuje... že už to jsou hotové pytle!

V předposlední fázi z něj bude ropucha, protože už teď sedí na "prameni života" a dusí ho po celém světě!
[...]!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # josh (xy) 2017-05-20 12:32
Hraje si s námi a vyhrává....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+37 # vjědec123 2017-05-19 21:51
Dědek organizuje co může. Jenže mu to nepomůže. Přijde o peníze, majetek a nakonec i o život. Nebude mít vůbec nic.
"Poslední budou prvními." A tohoto štěstí se mu za jeho lumpárny nedostane!

Prezident Zeman nesedí přívržencům, kteří jednostranně propagují jenom podporu Západu, zvláště USA. V jeho vztahu k Číně vidí proto převážně nebezpečný návrat k nedávné minulosti, protože v Číně je prosperita a pořádek, který organizují komunisté a přitom bez přílišného „respektování lidských práv" tvrdě stíhají korupci a zlodějinu. Význam případných investic do ČR proto za takové „nebezpečí" nestojí.
cz.[...]news.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+54 # Vítězslav Crha 2017-05-19 22:29
Trochu z jiného soudku. Tentokrát se nás to ale týká a to doopravdy každého. Ve čtvrtek večer ve všech televizních novinách a na Českém rozhlasu byl celému národu předestřen snímek o manifestaci na Václavském náměstí a poté záběry z nejatraktivnějš ích míst,hojně navštěvovaných zejména zahraničními turisty,kterých se vzhledem k pěknému počasí v Praze urodilo velké množství.Tyto turisty se ČT a ostatní média neštítila přiřknout probíhající majdanovské protr

estní a kolaborantské manifestaci. Přímo na kameru vypovídali lidé,zřejmě nabulíkovaní VŠ, kteří jak bylo patrno ve zprávách nevěděli ani co mají říkat a nebo to četli z čtecího zařízení na kameře. Jistě Vám ten maglajs neušel. Tedy co z toho všeho vyplývá. Opět jsme byli podvedeni pod zástěrkou neúplných a vykonstruovanýc h informací,které každého,kdo nezasvěceně sledoval pečlivě zprávy musel trknout do hlavy,protože ta hrstka lidí na Václaváku byla zřejmá a neoddiskutovate lná. Jednalo se o doslova pár desítek lidí,pokud mohu ty neřády nazvat lidmi. Co z toho vyplývá pro nás voliče. Každý si v tomto státě povinně platí rozhlas a ČT s tím,že očekáváme kvalitní a pravdivé zprávy a program bohatý na odpočinkovou činnost. Bohu žel se tak neděje a proto Vás všechny VYZÝVÁM k podání trestního oznámení za účelem zastavení platební povinnosti ve prospěch těchto zkorumpovaným mediálních společnostem,kt eré zneužívají peníze daňových poplatníků k propagandistick é a protistátní činnosti, kterou pak vysílají v hlavním vysílacím čase celému národu. Prosím všechny nebojácné,aby podali v tomto smyslu na uvedená média trestní oznámení,protož e by vyšetřování dovedlo každého policistu k stejnému výsledku podvodu na voličích. To by velice pomohlo v naší společné myšlence,nenech at se vydírat nějakým posraným Sorosem z USA,se kterým naše republika nemá nic společného. Tedy já v pondělí podávám na ČT trestní oznámení a protože to samé jsem viděl na TV Nova tak i na tuto televizní společnost. Musí nás být ale více aby to mělo smysl. Opravdu jdu to podat a jsem skálopevně rozhodnut. Nikdo mě nebude vydírat i mé peníze a ty zneužívat na svou propagandu placenou ze zahraničí. Nikoho se nebojím a nikomu nic nedlužím. Nemám zábrany a jdu tvrdě na věc. Toto mě silně nasralo a já neodpouštím těm,co si to nezaslouží a ani o to nestojí. POJĎTE SE PŘIDAT A NEBOJTE SE JEDNÁME VE SVÉM ZÁJMU!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # josh (xy) 2017-05-19 22:55
Dobrá myšlenka, ale Bohu žel, těchto myšlenek je povícero. Doporučuji se obrátit na Petra Žantovského, či pana Velebu. Sere nás to samozřejmně všechny, ale nejsou páky, jsme bezmocní a protesty dávno nic neřeší, díky pohodlí národa.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # eli 2017-05-21 05:33
Vítězslave, povinnost platenia za sluzby akehokolvek druhu, musi byt uzakonnena, teda ak sa chces tejto povinnosti vyhnut, musis preukazat, ze tieto sluzby nepouzivas. To je jedna z prijatelnych moznosti, kde takyto problem mozno riesit cestou jurisiky. Je velmi problematicke zbavit sa tejto povinnosti cestou trestneho prava, pretoze tu sa musi dokazovat trestny cin, co by v tomto pripade malo byt zneuztie fondov a protistatna cinnost. Urcite nemusim zdoraznovat komplikovanost tohoto procesu, dokazovat nieco v tejto oblasti je nemoznou zalezitostou. Podobne problemy sa najucinnejsie riesia pomocou peticii a tu je velmi dolezite postupovat v ramci zakona. Ako priklad uvediem zakon o peticnom prave Zákon č. 85/1990 Zb. platnom na Slovensku.
www.epi.sk/zz/1990-85
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # .lak 2017-05-19 22:04
Amíci ho vykostí až pochopí že takhle profitují oligarchové z řadových lidí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-14 # Věra Štimová 2017-05-19 22:05
varovani.org/html2/413.html
413. Poselství Boha Otce ze dne 28. dubna 2012 v 15:40. 

JAKO OTEC VŠECH LIDÍ JSEM PŘIPRAVEN POSLAT MÉHO SYNA, ABY SI VYŽÁDAL SVŮJ PRÁVOPLATNÝ TRŮN 

Má dcero,

tyto měsíce byly těžkým časem nejen pro tebe, ale pro všechny mé milované děti.

Já jsem Otec stvoření a lásky, s hlubokou vášní pro každé mé dítě a nezáleží na tom, jak Mě uráží.

Je třeba tak mnoho příprav nutných k přípravě duší na příchod mého milovaného Syna Ježíše Krista.

Mnoho lidí trpí v tomto čase pronásledováním . Toto pronásledování spočívá nejen v chudobě a nedostatku peněz, ale také v duchovním hladu.

Jako Otec všeho lidstva jsem připraven poslat mého Syna zpátky, aby si vyžádal svůj právoplatný trůn.

Jen Já znám tento čas. Dokonce ani můj Syn toto datum nezná.

Mohu vám říct, že to bude brzy a že většina této generace, žijící dnes v tomto světě, prožije den návratu mého Syna ve velké slávě.

Nyní se chystám shromáždit všechny mé děti, protože je vezmu pryč z této strašné propasti utrpení, které v této pustině musí snášet.

Tato pustina byla vytvořena rukou Lucifera a všemi jeho padlými anděly, kteří se potulovali po zemi od pádu Adama a Evy.

Dnes mnoho mých dětí shledává nemožným věřit ve Mne, Boha, jejich Stvořitele a Otce.

Požehnal jsem mé děti inteligencí a nezávislou svobodnou vůlí, takže si mohou zvolit žít své životy, jakkoliv se rozhodnou.

Dal jsem jim své Desatero přikázání, vytesané do kamene, abych je vedl k mému království.

Ta se nikdy nezměnila, přesto se mé děti považovaly za chytřejší, než jsou a vytvořily jejich nové významy, které jsou pro Mne nepřijatelné.

Tento čas vlády všech vyhnaných démonů, kteří zaplavili zemi, je již téměř u konce.

Volám všechny mé děti, aby poslouchaly. Váš čas na zemi, jak ji znáte, se blíží ke konci.

Ale přesto je zde nová země, Nový ráj, čekající na vás.

Překoná cokoliv, co byste si kdy mohli představit a je již nějaký čas připravený s láskou pro každého jednotlivého muže, ženu a dítě.

Konečně sjednotím celou moji vzácnou rodinu a budeme všichni žít v harmonii, pokoji, lásce a radosti na věčnost.

Těm, kteří odmítnou vejít do Nového ráje, říkám: Udělám vše, co je v mé moci, abych vás zastavil, abyste se neobrátili zády ke svému dědictví, které vám právoplatně patří.

Vzhledem k daru vaší svobodné vůle, který vám nikdy nevezmu, leží volba na vás.

Vše, co je třeba, je, obrátit svou hlavu a otevřít své srdce.

Potom musíte běžet do mé náruče, abych vás mohl vzít domů.

Toto je moje nejvroucnější a nejcennější přání, abych vzal mé hýčkané děti domů, do jejich právoplatného místa, kam patří.Váš milující Otec
Bůh Nejvyšší
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # olinka215 2017-05-19 22:24
Mimo téma,ale pravdivé..
odkaz dávám podruhé...záhad ně zmizel..

Kdo řídí Sobotku?
zdrojpoznani.cz/.../

svetkolemnas.info/.../...

Polsko tvrdě proti EU, nepřijmeme žádné uprchlíky a opustíme EU,pokud nás budete nutit
http://[...].eu/polsko-tvrde-proti-eu-neprijmeme-zadne-uprchliky-a-opustime-eu-pokud-nas-budete-nutit/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Historik 2017-05-19 23:05
No s tím přerozdělováním migrantů je to asi takhle:
Všechny evrop. státy se zavázaly přerozdělit 160 000 ks. Jenomže do této chvíle přerozdělily jen 18 000.
Takže i Německo a Francie mají velké máslo na hlavě.
A co se týče V4, tak tohle jsou čísla ze včerejška-
Polsko - 0
Maďarsko - 0
ČR - 12
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # olinka215 2017-05-19 23:11
Myslíte 12 oficiálně a neoficiálně?
Snad to ani nechci vědět:-((
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petko Kotov 2017-05-19 23:14
12 prislo a 14 odeslo. Kdyz to sectes tak ti 2 budou chybet.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # .lak 2017-05-20 00:13
Tohle musím ocenit, nedá svítit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Historik 2017-05-20 00:26
Já taky. Geniální.. :-)) Vesmírně kolosální, srovnatelné jen ohýbáním časoprostoru a dydlací času.
Ale když dva chybějí, nevzniknou 2 černé díry... ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # .lak 2017-05-20 02:02
Nechal bych to na enegii z vakua. www.youtube.com/.../ Vlku bacha 28:30 přelož jo
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # scipio 2017-05-20 13:16
Nevzniknou, právě že 2 černé díry zmizely, bílé díry se nepřerozdělují.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Miki 2017-05-22 12:57
Ty dva, to budou nejspíš naši hnědočeši, kteří pravděpodobně sondují jaké dávky lze za hranicemi získat, pokud se budou vydávat za "běžící" geneticky ne příliš vzdálené Afgánce.

Slovo "Běženci" jsem neuvedl z důvodu, že zatím nebyl odhalen jediný případ, kdy by někdo z údajných uprchlíků byť jen popoběhnul. :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # Janinna 2017-05-20 01:35
Tohle jste četl?
pravyprostor.cz/.../

Jak EU šikanuje Maďarsko:
17. května bylo přijato usnesení, které „…žádá maďarskou vládu, aby zrušila zákon, který zpřísňuje postupy vůči žadatelům o azyl, stáhla návrh zákona, který zpřísňuje pravidla pro nevládní organizace, a dosáhla dohody s orgány USA, která zabezpečí fungování Středoevropské univerzity v Budapešti jako svobodné instituce“.
Proti rezoluci hlasovali:
Evžen Tošenovský, Jan Zahradil (oba ODS) a spolu s nimi Michaela Šojdrová (KDU-ČSL) a Tomáš Zdechovský, taktéž z KDU-ČSL.
Hlasování se (aspoň) zdrželi:
Luděk Niedermayer (TOP 09), Jiří Pospíšil (nezávislí za TOP 09), Stanislav Polčák (STAN), Jaromír Kohlíček (KSČM) či Kateřina Konečná (KSČM).
Pro rezoluci hlasovali:
Dita Charanzová, Martina Dlabajová, Pavel Telička, Petr Ježek (všichni čtyři za hnutí ANO), Jaromír Štětina (TOP 09), a všichni europoslanci zvolení za ČSSD (Jan Keller, Miroslav Poche, Pavel Ploc i Olga Sehnalová)

Tady vidíme tu pospolitost V4 a bezpáteřnost jak ANO, tak ČSSD. Musím říct, že Keller - velké zklamání.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # LubinenKremlBot 2017-05-20 13:41
Musím přiznat , že Kellera jsem si tak před rokem rád poslechl a to jak hlasuje nyní mi nekoresponduje s jeho názory , otázka zní co za tím může být , že by koupen?,či vydírán?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Anunaki 2017-05-19 22:45
Neznamená že když investor/spekul ant na něco sází, že se to stane. Mnoho investorů sází i na protichůdné trendy aby vyrovnali rizika. Pokud sází na propad S&P, pak je to standardní protisázka na růst vybraných akciií. Jednoduše řečeno, pokud víte že poroste např. farmaceutický průmysl více než ostatní odvětví v případě že poroste ekonomika jako celek, pak sázka na růst ve farmacii a zároveň sázka na pokles S&P je vždy výnosná.

Kdyby se zhroutil finanční systém, tak by to byl jeho konec, sice by vydělal hromadu bezcených papírků, ale už by s nimi nic nedokázal. Soros a jemu podobní chtějí finanční svět řídit a nikoliv zničit. Proč by ničili to jediné co jim dává moc?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petko Kotov 2017-05-19 23:00
slava, alespon nekdo tady mysli hlavou a ne jako zdejsi zoufalci kterym staci nejake vyznamne jmeno aby si spokojene zanadavali i kdyz nevedi proc a na co nadavaji :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Petr Petr Petr 2017-05-20 00:18
Soros je malý pán ve finančním světě, sám nemá takovou moc poslat akcie do kopru. Pokud se ale k němu přidají další... Nicméně krize se opakují a od poslední už uběhlo 8 let. Předtím byla v roce 2000, atd... Krizi může vyvolat cokoliv a potom nastává psychologický faktor, kdy nikdo nechce nakupovat, lidé jsou propouštěni,...
Co se týče migrantů, bydlím v Praze a denně potkávám černochy, každý den alespoň 10. Nejsou to turisti. V naprosté většině jednotlivci. Některé jsem viděl jak právě vylézali z činžáku. Pokaždé ten dům patřil městu a na zvoncích nebyla jména.
Ohledně migrantů nám lžou, minimálně v Praze je tisíce černochů bydlících v městských bytech.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # lubajs 2017-05-20 00:58
Ti černoši musí tu z něčeho žít, tzn. že musí odněkud pravidelně dostávat prachy. Je otázkou času, kdy nějaký zaměstnanec sociálky, banky nebo pošty se na to dál nebude chtít dívat a začne mluvit kolik černých tu je a kolik je jim vypláceno dávek. Jednou se určitě někdo, komu bude opravdu záležet na budoucnosti vlastních potomků vzbouří a nezastaví ho ani příkazy mlčenlivosti, pod pohrůžkou vyhazovu nebo trestního stíhání.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # LubinenKremlBot 2017-05-20 02:09
Ti černoši musí z něčeho žít.Však se tady musí cítit
jako jsme přeci na úrovni banánové republiky, vlastně
díky Sralbotkovy a sudeťákům Hermelínovy a spol
Protektorate Bohemia banánen.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Jan Navrátil 2017-05-20 07:48
Ti černoši určitě nechodí na sociálku,ale peníze a další věci disponuje příspěvková organizace.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # LubinenKremlBot 2017-05-20 02:10
Jako doma
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # cocoa darriba 2017-05-20 09:40
archiv.ihned.cz/.../

koukám sereš to koordinuje i s bakalou :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Monika lkemae 2017-05-20 09:59
Pokud je známo tak pochodující mumie jsi prachy uložila do zlatých cihliček nebude tak blbej aby je vytahovala na světlo když jejich cena jde na horu ! Ze zbytkem peňez těžko položí USA na lopatky ! Je to opět žvást médii a nevěřím že Zombi stim má něco společného !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # pozorovatel 2017-05-20 12:19
Sorosove dokumenty. Za čím všetkým stála v posledných rokoch Sorosova OSF. Imigrančná vlna, homosexuálna lobby, antirasistická propaganda, manipulovanie volieb do europarlamentu, miešanie sa do volieb v USA a mnoho iného:
quintus-sertorius.net/.../...

České knieža Schwarzenberg: Východná Európa potrebuje Sorosa
hlavnespravy.sk/.../1009050
"Východná Európa ešte potrebuje ľudí, ako je George Soros, aby zabránila návratu k autoritárskej minulosti, povedal Karel Schwarzenberg, ktorý pozná finančníka Sorosa už takmer 30 rokov"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Sirea 2017-05-20 20:08
Sereš hrá za klub Červeného štítu!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Rudolf0503 2017-05-20 13:19
To [...]né staré hnusné prasa ešte žije ???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Věra Štimová 2017-05-20 19:08
Tak by kvóty pro přijetí našich dřívějších migrantů, dříve kočovníků, měly umožnit v plné míře přesun tohoto etnika za lepším.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # petrojh 2017-05-21 09:40
Vždyť Soros taky ovládá naprostou většinu mainstreamu! otevreneoci.wz.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # V.F. 2017-05-21 13:58
Soros jednosznačně může za dnešní stav mainstreamu. Jen čekám až ho někdo začne soudit.otevreneoci.wz.cz/pravda-a-lez/mains.php
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Pokémon 2017-05-21 18:49
Trump je stejný zrádný prase, jako to Obamovo hovado. Nedivil bych se, kdyby se ukázalo, že je také muslim. Tak, jak křepčil v Rijádu se šavlí v ruce je docela mazec. "Všichni jsou šílení, ale nevědí o tom". Tato slova věštkyně baby Vangy jsou bohužel pravdivá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Rynwald 2017-05-22 19:01
Soroš, uz ma Séreš
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás