AC24.cz

AC24.czZe světaJasnovidec vyslovil varování: Třetí světová se blíží, znám přesný datum

Sociální sítě

Reklama

Jasnovidec vyslovil varování: Třetí světová se blíží, znám přesný datum

Horacio Villegas, tvrdí, že stejně jako kdysi předpověděl, že se stane Donald Trump prezidentem, nyní zná přesné datum vypuknutí třetí světové války. Od globálního jaderného konfliktu nás prý už dělí jen týdny.

Podle listu Daily Star věštec údajně věděl, že Donald Trump vyhraje americké prezidentské volby již v roce 2015. Předpověděl, že současný prezident se stane „králem iluminátů“, který přivede svět k třetí světové válce.

Villegas zároveň varoval, že vůdce USA zaútočí na Sýrii, co se stalo počátkem tohoto měsíce, když Trump nařídil obrovský letecký úder na leteckou základnu. Rovněž se vyslovil, že to zřejmě zatáhne Rusko, Severní Koreu a Činu do smrtícího globálního konfliktu, který se začne už ani ne za měsíc.

Věštec tvrdí, že datem vypuknutí války bude 13. květen, který je zároveň 100. výročím prvního zjevení se Panny Marie v portugalské Fatimě.

"Hlavním poselstvím, které lidé potřebují vědět, je, aby se připravili, že mezi 13. květnem a 13. říjnem 2017 bude válka a skončí velkou zkázou, šokem a smrtí," řekl Villegas pro Daily Star.

Mystik, který je považován za stoupence římskokatolické víry, dodal, že jeho argumentace je podpořena i jinými proroky, například slavným Nostrdamem.

Zdroj: news.com.au

Loading...

Komentáře   

-42 # Apollo 11 2017-04-21 19:20
To je jasnovidec asi jako místní ufňukanec a lhář Crha...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # Piovarči 2017-04-21 21:10
Izraelské letectvo podniklo raketový úder proti jednotkám syrských ozbrojených sil v oblasti Chán Arnaba v provincii Kunejtra, oznámil agentuře RIA Novosti zdroj v syrské armádě.


„Izraelské nepřátelské letectvo v 18:45 vypálilo dvě rakety z okupovaného území na jednu z pozic naší armády. Došlo k materiálním ztrátám," oznámil zdroj.
Podle něj k úderu došlo v době, kdy se syrská armáda snažila odrazit útok teroristů na své pozice v oblasti Kunejtry.
„Tyto akce nezastaví boj našich ozbrojených sil s teroristickými skupinami, jež mají blízko k Izraeli," dodal zdroj.
cz.sputniknews.com/archive/
S Izraelom a USA bude na tomto svete ešte "veselo"
Čínské úřady pozastavily lety dopravních letounů do KLDR, oznámila televize CNN.
cz.sputniknews.com/.../...
Všechny přesuny vojenské techniky ve Východním vojenském okruhu jsou plánované a souvisí s vojenským výcvikem, sdělil RIA Novosti náčelník tiskové služby okruhu Alexandr Gordějev.
Britský list The Daily Mail předtím informoval, že prezident Vladimir Putin prý posílá dodatečné vojenské síly a techniku na hranici se Severní Koreou v obavě před proudem běženců v případě raketového útoku USA na KLDR.
cz.sputniknews.com/.../...

Ukrajinští pohraničníci musí být připraveni k ukončení okupace nekontrolovanýc h Kyjevem území Donbasu v roce 2017, oznámil v úterý ministr vnitra Ukrajiny Arsen Avakov na kolegiu Státní pohraniční služby.
cz.sputniknews.com/.../...

Tak že válčenie sa rozbehne to je isté. Na Dombase to už vedia... pôjde do tuhého.

Moskva čeká na reakci EU na neochotu Kyjeva plnit Minské dohody
cz.sputniknews.com/.../...

Pchjongjang je připraven na totální válku reagovat totální válkou, pokud Spojené státy zaútočí na Severní Koreu, oznámil atašé velvyslanectví KLDR v Rusku Kim Jong Ťin na recepci u příležitosti 85. výročí založení korejské lidové armády.
„Pokud se odhodlají k takové neuvážené provokaci, korejské revoluční síly nanesou zničující úder a odpoví totální válkou na totální válku, na jadernou válku odpoví jaderným úderem na náš způsob," uvedl diplomat.
cz.sputniknews.com/.../...
Bašar Asad nevylúčil že v případě značného zvýšení v Sýrii počtu teroristů z celého světa může být potřebná ruská vojenská pomoc „na zemi.“
cz.sputniknews.com/.../...
Syrský prezident Bašár Asad řekl, že Damašek má informace o plánech Jordánska vyslat na jih Sýrie vojska na základě dohody s USA.
cz.sputniknews.com/.../...
Šéf Pentagonu obvinil Damašek z přechovávání chemických zbraní
cz.sputniknews.com/.../...
Asad: po porážce teroristů USA a Turecko buď odejdou ze Sýrie samy nebo je vyhostí násilím
cz.sputniknews.com/.../...
czechfreepress.cz/.../...
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Jarin G. 2017-04-21 21:54
Ahoj Pio,
aktualizace:
Izraelská armáda ostřelovala syrské příhraniční území, odkud dříve v pátek bylo vypuštěno několik min na část Golanských výšin, jež kontroluje Izrael. Oznámila to tisková služba izraelské armády.
cz.sputniknews.com/.../...
P.S.: nedoplňuj, prosím do svého příspěvku, pak člověk vypadá jak tydýt , že nečte předchozí příspěvky ;).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jaroslav Kukla 2017-04-21 23:34
Myli sa v datume! Bude to v rokoch 2032-2033, nespocetnekrat zachyteny datum na USA statnom znaku,na zastave,na Jednodolarovke a v DATABAZE UTOKOV Z 9/11,2001!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Piovarči 2017-04-22 00:15
Uvidíme TRINÁSTEHO:-)
Jarin samozrejme nebudem to tam dohadzovať:-)
Ale pekne vidieť ako to postupne hustne. Je to dosť znepokojujúcich informácií v krátkom intervale...
Dnes ráno sýrska arabská armáda (SAA) a jej spojenci, vedená Tigerskými silami, odpudili protiútok členov Hay'at Tahrira al-Sham (HTS), Ahrar al-Šam a ich spojeneckých militantných skupín Pozície SAA v meste Taibat al-Imam v severnej časti Hamy.
V tejto oblasti však pokračujú intenzívne zrážky.
southfront.org/.../

Sýrska vláda a "opozícia" vedená Hayatom Tahrirom al-Shamom pokračovali v implementácii dohody o evakuácii civilistov z dedín al-Fua'a a Kafriya vo východnej krajine Idlib výmenou za evakuáciu civilistov a militantov Z Zabadani, Madaya, Sarghaya a Bloudan.
Pätnásť autobusov s 750 civilistami a 500 militantmi opustilo Madaya a Sarghaya smerom k Idlib a 46 autobusov dorazilo do mesta Aleppo s 8 000 civilistami a bojovníkmi národných obranných síl, ktorí prichádzali z Kafríy a Fua'a.
translate.google.sk/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Jarin G. 2017-04-22 09:43
Ahoj Pio, díky za čerstvé zprávy. Mám ten pocit, že se v Sýrii láme chleba. Jestli to teď překonají, tak HURÁ na Rakka!!! To je možná důvod takového odporu postalců i IS, tam chtěli být uSSa a "osvobodit" toto centrum IS. Možná, že i proto ta aktivita sionistů z Usraele! A co OSN na další napadení Sýrie cizím státem? Určitě vydá protestní nótu Izraeli (chachá).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Piovarči 2017-04-22 10:46
No OSN vidí teroristu práve v Assadovi. Majú tam len proamerické videnie sveta
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Lubinen 2017-04-22 11:31
Papulo ty chazarskej fašounskej zmrde ty mu nesaháš ani po kotníky Panu Crhovi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+48 # Ignác 2017-04-21 19:30
>>> Předpověděl, že současný prezident se stane „králem iluminátů“, který přivede svět k třetí světové válce.

Možná ano, možná ne, ale dokáže si někdo představit někoho jiného, než sluhu těch iluminátů či jinách nátů?
Vždyť by se ani nedostal do primárek.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-18 # Karel Foltýn 2017-04-21 19:45
ac24.cz - Hrom jednadvacátého století... :)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+37 # Dědouch1 2017-04-21 19:45
Hm, tak já honem rozfofruju všechny úspory...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Jarin G. 2017-04-21 22:08
Ty se máš, já mohu jen dopít zásoby! A to nevím, jestli. Zítra nám přijdou předělávat půdu. Je to tam prožrané od červotoče, vyžraná prkna a jsou chycené i některé nosné trámy. Červotoč je snad už pryč (na podzim to tam "plynovali" a pak se dělali nějaké rozbory), ale to dřevo je špatné! Může se stát, že se budou muset i bourat stropy! Asi se rovnou picnu a nebudu teda čekat na jasnovidecké předpovědi. Konec konců, dnes jsem dostal mejl od kámoše, že baba Vanga to taky tak nějak tvrdí.
Věštba Baby Vangy se naplňuje: To nejhorší teprve přijde! Podle serveru mirror.co.uk předpověděla, krizi v Americe, ta má přijít s pětačtyřicátým prezidentem a tím se nedávno stal Donald Trump. „Všichni do něho budou vkládat naděje, ale stane se opak. Ameriku potopí a konflikty mezi jižním a severním státem narostou,“ řekla Vanga. Konspirátoři mluví o tom, že věštkyně mela na mysli Severní a Jižní Koreu.
Dále předpověděla, že kontinent zůstane "téměř prázdný", proměněný na "pustinu bez jakékoliv formy života". Většina lidí by totiž měla zemřít na rakovinu kůže v důsledku použití chemických zbraní.
Tak na co čekat, že? Leda, že by se sekli??? No do zítřka budu špekulovat, přemítat a začínám s těma zásobama! Teda jejich likvidací.
P.S. pro ostatní: to není Fake News, to je jen čistá konspirace a ............?!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch1 2017-04-22 10:17
:DDD
Tak tu půdu, ti nezávidím. Nám napadl červotoč před lety terasu. Tak šíleně mě naštval, že jsem ji celou amputoval a místo ní přišil verandu.
Později, když už chudák červotoč měl po kremaci, jsem si uvědomil, že mu vlastně vděčím za velkou místnost navíc...
Přemýšlím, že ho prohlásím za svatého a budu mu blahořečit. Problém ovšem jsou jeho ostatky. Že nejsou. Ovšem, kdo by zkoumal deset let staré ostatky červotoče, že... Založím náboženství, to projde.
;)
Doufám, že proti mě nepovedeš kampaň. Jsi totiž ještě pod vlivem emocí z červotoče svého. Buď lidský a nastav mu druhé prkénko... Kecám. Rok počkej a budeš mu vděčný za novou půdu. :D
No jo, ale to zase nehraje s tou třetí světovou, co začne 13. května. Zapeklitá situace.
Jestli máš dost zásob do toho třináctého, vyžeň dělníky (aby tě nerušili v rozjímání, případně nedělali zbytečnou práci), hoď se do klídku a čekej. ;)
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Lubinen 2017-04-22 11:44
Zdar Jarine a Dedouchu ,jednoho dne k tomu konci asi dojde a proč si kvůli tomu kazit zbytek života ? Kdo se bojí ať sere v síni ale já to rozhodně nebudu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch1 2017-04-22 14:25
Celé, je to delší:
"Kdo se bojí, sere v síni a má za pasem sekyru."
;)
:D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Lubinen 2017-04-22 16:14
Nebo motorovou pilu to by byl teprv masakr.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch1 2017-04-22 17:27
Texasský.
;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Piovarči 2017-04-21 22:28
Dedouchu a nezabudni aj na kámošov:-DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch1 2017-04-22 10:19
Jasně, budu na vás myslet!
:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # JešuaSynČLOVĚKA 2017-04-22 11:33
ÚSPORY DĚDOUCHU,ROZFOF RUJ ZA ZBRANĚ A MUNICI.DŘÍV NEŽ STIHNOU 3.SVĚTOVOU,VÁM TOTIŽ MLOCI UŘEŽOU HLAVY.
KDYŽ EVROPANI NEBOJUJÍ,DOKUD BY MĚLI ŠANCI,MUSÍ SI ZOPAKOVAT GENOCIDY VŠECH NÁRODŮ OVCÍ PŘED NIMI.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch1 2017-04-22 14:26
O mě a mé nejbližší, neměj péči.
;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Ondra 2017-04-21 19:48
Citace:
nyní zná přesné datum vypuknutí třetí světové války
at se myli nebo ne ja bych rekl ze to uz bude 4. svetova nebo ne? ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # vlk samotář 2017-04-21 21:05
4. světová bude v pohodě...

V té bude nejničivější zbraní opět jen "luk a šíp"....:-)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Jarin G. 2017-04-21 22:21
Čus Vlku, vidíš to moc optimisticky :). Já to vidím na klacky a šutry. Jenom nevím, jestli to budou lidi versus lidi, či jestli se do toho nepřimotají opice apod. ! ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # vlk samotář 2017-04-21 23:21
To ale nebude "světová", ale klanová - lokální....:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Piovarči 2017-04-22 00:27
Medzi poslednými obyvateľmi dvoch susedných jaskýň:-))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jarin G. 2017-04-22 09:46
a důvod? Válka o poslední baby!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-04-22 16:28
Nie bitka o posledný liter slivovice:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # vlk samotář 2017-04-23 13:44
Už jsem to tu jednou psal, že čtvrtou světovou povedou proti sobě úplně jiné civilizace, ...a možná to bude civilizace koček,...

I oni ale budou obdivovat pyramidy a budou tvrdit, že je postavili jejich předci - kočičí lidé, pocházejíci z hvězd..:-)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch1 2017-04-22 10:20
Půjdou si po krku švábi a želvušky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Lubinen 2017-04-23 01:56
Podkani a Ladové medveďe.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Dědouch1 2017-04-23 10:41
No nevím, lední medvědi, ti jsou na tom ohledně radiace, nejspíš podobně, jako my.
Potkani by se možná bitky o místo, na zářící Zemi zúčastnit nějaký čas mohli, ale já sázím na želvušky.
;)
sokujiciplaneta.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-57 # Ing. Miloslav Dědek 2017-04-21 19:56
Rozumní lidé nevěří jasnovidcům. Je na čase, aby velmoci přestaly harašit se zbraněmi. Svět by se mněl spojit v boji proti všem formám terorismu a při té příležitosti by se mněly všechny státy světa dohodnout na nastolení NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU - miloslav7.blogspot.cz/.../...
Se vznikem uvedeného NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU bude přirozeně nastolen trvalý mír na celé planetě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Mgr. Hlawiczka 2017-04-21 20:39
Jak naivní
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Lubinen 2017-04-22 16:20
To je náš inžinýr hlava pomazaná , žádný NWO béčko.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # Vladimír57 2017-04-21 21:19
" Svět by se mněl spojit v boji proti všem formám terorismu."
Dědku, Ty chceš vyhlásit válku usa?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Jarin G. 2017-04-21 22:31
Ahoj Vláďo. Třeba myslel, že bez terorismu podporovaného uSSa. Ale nedošlo mu, že jinej ve světě v podstatě není!
Mně se hlavně líbí ta poslední věta: Se vznikem uvedeného NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU bude přirozeně nastolen trvalý mír na celé planetě.
Já dodám: a pokud by se to někomu to nastolování nelíbilo, tak je uSSa humanitárně vybombardují, aby ti pitomci viděli, co je to MÍR! Prostě mír pod pevnou rukou uSSa a nikdy jinak. Sakra, něco mi to připomíná?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Vladimír57 2017-04-22 03:50
Inža je taky nastolený a lepí to sem za nějakou prebendu. Je až nuvěřitelné, jakou dobu tady ze sebe dělá idiota se stejným transparentem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jarin G. 2017-04-22 09:48
Jestli on nebude ten kolovrátek? Nebo taky smyčka by to mohla být!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Che 2017-04-22 11:57
Praskla gramofonova deska.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # acidjoe 2017-04-22 00:34
drahý dědo. existují jevy, věci a skutečnosti, které chudák rozum prostě vysvětlit nedokáže. A tam, kde končí věda, začíná magie.

Jinak ještě k tomu tvému příspěvku, to snad popírá zdravý rozum a úsudek. Nebo ty si opravdu myslíš, že by se svět jako celek mohl spojit v boji proti "terorismu", když některé jeho části stály u zrodu tohoto terorismu. A je to zároveň i nástroj k dalšímu potlačení základních lidských práv.

Jestli by lidé něco opravdu potřebovali, tak je to PROBUDIT SE. Aby si vzpomněli, kým nebo spíše čím ve skutečnosti jsou. A to by stačilo. Padla by veškerá náboženství a započala by nová éra, ĚRA VĚDOMÉHO DUCHA.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Bressy 2017-04-22 15:25
Ty jedinej máš pravdu!Ano lidi se musí probudit a uvedomit a zízkat zpět svovodu a začít používat konečně dar přemýšlet a přestat papouškovat všechy ty lži,které jsou spolu s demagogiemi navrstveny na celé lidstvo v podobě všech náboženství a politických systémů!Které vždy sloužily jen k zotročení lidstva a potlačení individuálního rozvoje v celku což by lidi začalo jednotit i když se to zdá divné.Právě stádnost vede ke konfliktům,nená visti,válkám a rozpadu společnosti,jak o celku!Nevidíte to?Lidé ztratili přirozenou duchovnost která souvisí s Prvotním zdrojem neboli Tvůrčí inteligentní síly jež je rozprostřena ve všem v celém vesmíru.Nahradi li ji vírou v bohy,které si popletli s mimozemskými entitami pro jejich lepší vývojový stupeň ve všech směrech a začli jim věřit a tím ztratili vlastní sebeurčení a normální rozvoj.Dnes vyvrátit miliardám zfanatizovaných katolíků,muslim ů,nebo umírněnějším,al e stejně pomýleným protestantům-vš ichni s vymytými mozky !Zbývá hrstka lidí s nadhledem,kteří usilují o poznání,které vede ke svobodě!Proto dobře mluvíte o probuzení.Je to dlouhá cesta a asi se neobejde bez předchozí tragédie,aby se eliminovalo zlo na planetě a zbytek lidstva mohl uskutečnit zvrat v myšlení lidí.Nejde zde říci téměř nic.Jen leda navést hledající na Tvůrce křidel a jejich odkaz z údolí Chaco v N.Mexiku a jejich současnou podporu při probuzení lidstva z vězení podvodu a bludů.K info najde cestu každý,kdosi klade otázky..Bressy
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Doffek 2017-04-22 07:27
Který svět,Rusko a Čina jsou jeden a Amerika a Evropa druhý svět a ti jak je vidět maji k domluvě daleko a USA se ještě s nikym nebyla schopna domluvit,jdou jen za svým
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Che 2017-04-22 11:55
Dědeku, neobohacuj nas tvyma blbostma NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU.
Deklas ostudu vsem inzenyrum. Nebo uz jsi Makrelou naklonovany novy Afro-Islam-Evro pan s IQ pod 70?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dejv2199 2017-04-22 19:53
Mas pravdu, prestavam rozumet co je vubec lidska rasa, mame city, pocity ktere neumime vyuzivat,.. Naivita? Kdyby se dotycny zeptal sam sebe mam zmacknout tlacitko a cekat co bude dal nebo se s dalsimi sejit, a udelat svet trochu lepsim? Pomoct si navzajem a udelat zemi cistejsi, klidnejsi a lepsi. Co deti? Co stari lide, a co teprv my kterych se to dotkne nejvice. Ano valka to procisti a zmeni, ale k lepsimu se to zmeni tehdy, az to nebude valkou. Nerozumim tem lidem co takhle siri strach a smrt, myslim si ze mame vetsi poslání nez se tady jen mydlit. Fakt sorry, vzdy je na vyber, a svet bude takovy jaky ho udelame...osud neni dany, tvorime ho sami svymi myslenkami... Je treba myslet pozitivne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # kopa 2017-04-21 19:56
To aby som si vzal teplé spodné prádlo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # vlk samotář 2017-04-21 21:03
Mohli by použít "neutronové zbraně"....

To prý zabíjí jen lidi, ... a baráky nám zůstanou!..:-)) )
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch1 2017-04-22 10:38
Jägerovy drtiče mrazu. :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # cawes 2017-04-21 20:49
Uf už som sa bála že nestihnem mobilizáciu, 4. mája idem na tretiu operáciu chodidla a 13. už môžem, na barlách ako Švejk, úspory rozfofrujem v nemocničnom bufete.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # vlk samotář 2017-04-21 21:02
Nepropadejte panice!

Ani Trump nechce být posledním "králem iluminátů" na planetě!.... :-))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # smrťák 2017-04-21 22:19
Pojedem spolem s berlí v podpaždí a jako Švejk budeme hulákat: Na Běle......Na Moskvu..:o)
Vítej..

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch1 2017-04-22 10:40
"Do bruseleeee! "
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Janinna 2017-04-21 22:34
Ahoj cawes, ráda tě "vidím", kde jsi se nám toulala?:)
Ať ti operace dobře dopadne a tu berlu potřebuješ co nejméně.
A nic nerozfofrovávej , s tímto jasnovidcem se v poslední době roztrhl pytel a byl snad na všech webech. Předtím jsem o něm nikdy neslyšela, co vy ostatní? znáte ho z dřívějška?
Spíš to vypadá, že v Americe někdo potřebuje prodat víc bunkrů a tímto si zajišťují poptávku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # smrťák 2017-04-21 22:44
...a co my ostatní?
Jasnovidectví je když....starej Procházka chlastal v místní hospodě denně. Chodil pozdě domů a logicky bylo slyšet, jak po sobě s manželkou ječí až do rána.
On v hospodě pořád říkal: ...jednou mě ta moje stará vyhodí z baráku. A prásk! Jednou přišel domů ve 22:31 "Zulu time to local time" a měl kufry přede dveřmi. Byl to prostě Prorok...:o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Janinna 2017-04-21 23:28
...a co my ostatní? my přece nejsme Američané.
A pak, vždyť víš........živí budou závidět mrtvým.
Každý máme tu svoji svíčku nějak dlouhou a až přijde čas, tak budeme sfouknuti.
To tvoje jasnovidectví mě rozesmálo, houbelec jasnovidectví, to je staré známé "tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # smrťák 2017-04-21 23:42
Ahoj..:o)
Tamto "a co my ostatní" je reakce na Tvé výše "a co vy ostatní?".
Aby to totiž nevypadalo, že se montuju do Vašeho dialogu s Cawes.:o)

Závidět mrtvým, to chápu, ale nesdílím. Spíše se mi zalíbilo jiné přísloví:
"Mým snem je zemřít mladá(ý) ve velmi
pokročilém věku."....:o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Janinna 2017-04-22 00:23
......a mlád buď ve své mladosti! - ta slova Puškina už jsem ti jednou psala:))

A už jsem si přešlápla, někdy mám dlouhé vedení:)
Proč by jsi se nemontoval? Mě to nevadí, naopak, a myslím, že cawes také ne.
No, musím říct, že to také nesdílím, v proroctví se to prý říká. Bunkr, nebunkr, osudu neutečeme, asi tak.

Máš hezký sen, moc. Co ti na to napsat, snad?:
"Jen s větrem, jak by vlál slunci vstříc
Co tou písní chtěl říct
Že je živ a zdráv – nic víc
Hochu můj, neslyším, hraj mi dál"

Jejda, snad ti žena tvého života nekouká přes rameno:) tím "hochu můj" nemyslím žádné techtle mechtle - opravdu jenom techtle - je to z této krásné písničky:
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # smrťák 2017-04-22 00:45
Zapomínáš, že mám ramena široká, jako obloha nad Ruskem. Čili koukání přes ně je zcela vyloučeno. A navíc mám skutečně OSOBNÍ počítač.
A žena mého života by Tě klidně pozvala na kachnu se zelím a pak nějakou procházku do "přírody" za pivem.
Sice bych to tady nerad větral, ale podle těch bájí o božstvu, které roztrhlo každého člověka vejpůl, zamíchalo je po světě "a teď se půlky hledejte" tak já jsem skutečně našel tu svou druhou polovinu.
Ale díky za "balzamovací" slova.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Janinna 2017-04-22 01:16
Není zač, a ty báje mají pravdu, na každého člověka ve světě čeká On nebo Ona, prostě láska.
Ne všichni však mají to štěstí, že se v životě setkají.
A mňam, s tím jídlem a pivčem, tak to jsi neměl psát, teď musím jít na čumendu do lednice:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # smrťák 2017-04-22 05:12


Posílám return na toho Majera. Tak nějak jsme se opičili v sedmdesátkách, ale na našich nádražích. Oh! Ah!
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-04-22 10:44
Tak to je smejko :-) Zlatoušek
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch1 2017-04-22 10:55
Připomněl jsi mi toto:
www.youtube.com/.../
A Grandpa Elliott, ten nemá chybu. :DDD
;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # vlk samotář 2017-04-22 16:14
Tak to je pěknýýý!...:-)

Vynikající nápad na zajímavý projekt, který se podařil.

Mám rád lidi s citem a nadáním, které dokázali využít pro pobavení ostatních...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Janinna 2017-04-22 16:58
Oh! Ah!
Už ti to píšu podruhé, jsi némlich to samé jako moje polovička.
Také si vzpomene a zavzdychá:) po "nikdy se nevrátí pohádka mládí". Občas, není kňoura.
Když ho chytne nostalgie, brnká mi na kytaru, umí to, mám to ráda.
No, a někdy mi brnká i na nervy:)

Klobouk dolů, ten tedy na to banjo válí.
Taky ti to tak jde, šlo?
A ten, jak píše Piovarči, smejko je tvůj? Miláček.
Miluji pejsky, taky mám.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # smrťák 2017-04-22 19:27
question one, (vapros pjervyj):
Yes.( Da)
question two, (vapros vtaroj):
No. (Niet)...:o)
Toho čokla jsem ti poslal k té čumendě u ledničky, ale asi pozdě. :o))
Já si psa pořídím, až se definitívně a totálně přemístím, jako bohém na chalupu do Beskyd. Budou to ruští chrti. Dva. Ugadaj a otkataj. (jako v těch čechovových Námluvách)
Tam jim můžu dát, co si hodné zvíře zaslouží. (ne jako nehodné štětina v kafilérce)
Tam budu chovat volně a neomezeně třebas slepice, králíky, krysy, koně, krokodýly, opice, veverky, a pořídím si i dvě převeliké gorily, které obleču do bílých smokingů, budou chodit boso a nahradí mi tak vstupní branku. A naučím je říkat uctívě: "Dobrý den. Ale ne pro vás."
A do ledničky si dám hlídací ochočené kobry a chřestýše proti synům a vnukům. A budu hodný na pocestné, protože jim nabídnu všechno zadarmo. Kromě jewhovistů, s kterýma jsem kecával a oni si tam začali zvykat se zastavovat u plotu při zahradních pracích. Usměrňoval jsem jejich přesvědčení ve svůj prospěch. Začaly se obracet ve víře. Vzhlížely ke mě, protože jsem po nich nechtěl jejich majetek. Pak jsem toho měl už dost a tak jsem je vyhnal z Rajské, protože nechtěly obcovat (v obci). A zakázal jsem jim o mě vykládat, protože se to pak rozkecá a zase by mě chtěli ukřižovat.
A vlaštovky mi budou létat do města pro důchod. Samože vím, co namítneš. Na zimu jim nechám ušít slušivé, zimní, ruské letecké bundičky.

P.S. a aby se to krylo, založím neziskovku pod názvem "Archa noemova" a následně zrekonstruju uzák.

Všechno je ve větru.:o)
V tom prastarém seriálu "čtyři tankisti a pes" jednou řekl tam jeden druhému v nadsázce..."daj gembasa" (jako dej mi pusu) taky se v polštině říká "daj gembe".
Když přijedu za svou milou a ona otevře dvééře, sundám krosnu a jeden z nás automaticky řekne "daj gembe" Okamžitě se vybulíme třeba na chodbě a řechtáme se, jak zamlada....
Tato moje milovaná slovanská píseň už odvála s láskou člověka k člověku. Ale vždy z té tupé nostalgie mě to sebere. Právě před tímto posraní germáni zdrhali, jako příslovečně zbabělé čubky.
www.youtube.com/.../

www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Janinna 2017-04-23 00:44
Už bych tě zase propásla:) Ještě, že jsi mě nasměroval.
Ó, ty písničky, díky. Gustík, krásná Marusja, kde je Šarik?
Vidím, že taky máš tak rád Němce.
Zdrhali a kdyby přišlo na lámání chleba, budou zdrhat zas.
Ojsja, ty ojsja, ty menja ne bojsja:
www.youtube.com/.../
Tanec sovětských vojáků:
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-04-22 00:31
Múdro smrťáku:-o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # smrťák 2017-04-22 00:38
Díky..:o)
Ale to není z mé paly. Na takovéto moudro bych se musel 2x zrúbať, aby mě to napadlo. Myslím si, že střízlivý člověk s pracovním zatížením by to nevymyslel.
:o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # vlk samotář 2017-04-22 16:30
Proč všichni chtějí někdy umírat?...:-)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch1 2017-04-22 17:34
Takový hloupý obyčej.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # vlk samotář 2017-04-23 13:48
A když příjde ta chvíle, tak zase všichni chtějí strašně žít...:-))

Věnuj tomuto pět minut a pobavíš se!..:-)))))

- "....Na příkaz Lorda Vetinariho. On tomu říká - "naděje na svobodu.."...":-)))

- "..Dobrý den pane, jmenuji se Vojáček a dnes budu vaším popravčím..".. :-))

youtu.be/G3eVpjHB8Gk?t=327

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch1 2017-04-22 10:42
"...co vy ostatní? znáte ho z dřívějška?"
Proto je tady tolik srandy, Janino.
;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Dědouch1 2017-04-22 10:39
:DDDDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jaris 2017-04-22 11:08
Cawes, preji brzke uspesnou operaci a brzke zotaveni, abys mohla opet skakat pres svihadlo skolku. :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch1 2017-04-22 14:30
K tomu se rád připojuji. Tedy k tomu přání brzkého zotavení. Tu školku raději beze mě.
;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # xmarek 2017-04-21 22:46
Princip jasnovidectví je založen na víře. Ve víře v to, že se to stane. A čím více lidí tomu uvěří, tím je větší pravděpodobnost , že se to stane.

Je to podobné jako s mou BULA-ou: goo.gl/CDEHll Než se tak stane je to jen a jen plácání.

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # maximon 2017-04-21 22:51
Hovno.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Monika lkemae 2017-04-22 04:05
Smrťáku : Ty máš nádhernou širokou Ruskou duši ! Věř i svým předkům že žádná jaderná valka nebude Rusko a Čina to nedovolí ! Je to pouze vypouštění hrůz na svět a řeči médii ! Po několika týdnech Trump vyčistí generalitu a vyčistí vojenský hnůj v USA !On se řídí do puntíku notičky od globalistů !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # smrťák 2017-04-22 06:51
Přesně to si myslím i já Moniko..:o)
Svým předkům jsem věřil vždy, protože navíc zodpovídám svou duší (činy) za jejich čest. Protože všechno co vykonali by bylo ztraceno mou vinou.

Ovšem především jsem poctěn Tvým verbálním menuetem a posílám
srdečný pozdrav (tuším) až na Okinawa (沖縄本島)

P.S. Ten svůj nick máš správně?
To víš. Občas už jsem paranoidní.:o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Monika lkemae 2017-04-22 07:39
Smrťák: Děkuji ještě asi dva roky ta Okinawa potom snad rodinný dům mého otce Como Italie ! Moje maminka studovala hudbu na klavír v Leningradě a vždy nadšeně o tomto úžasném městě i vyprávovala pak ale nedostala ani misto uklízečky a z Česka utekla !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # smrťák 2017-04-22 07:50
Jsou to osudy Moniko. To je totiž na román. A každý by měl časem napsat svůj osud na papír. Někdo možná i do mramoru.
Komské jezero musí být nádhera v podhůří Alp. V zimě v létě. Věřím, že za ty dva roky to bude všude v Evropě klidnější a Ty najdeš štěstí v domě svého otce. Jednou Tě pozvu ke mě na "ranč" do Beskyd a ty mi (nám) budeš výprávět o svém putování. Já už se k Tobě "dodom" nedostanu. Je to pro mě všechno "hrozně" daleko.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Otec 2017-04-23 06:48
To, co se chystá jako lll.světová atomová válka nebude. Sledujte Mou kometu v oblasti Velkého vozu na obloze, která se o měsíc později dostane do blízkosti Slunce natolik, že budete mít všichni co dělat se zemětřesením a záplavami. Láva se vyleje z mnoha sopek a ti, kteří chtějí válčit, budou první, kteří toto nepřežijí. Proto tehdy budete poslouchat Mého syna, jinak apokalypsu nepřežijete. Ti z vás, kteří jsou svévolníky, ti zahynou, neboť nebudou mít sílu čelit apkalypse. Pamatuje na jedno, stvořil jsem tuto planetu a jinde v této podobě život není. Nemáte proto jinou možnost, než zůstat na Zemi. Pokud budete chtít Moji poslední živou planetu zničit, budete to vy, kdo budete zničeni. Musíte si uvědomit, že nemáte kam uniknout. Již jednu nukleární válku jsme odvrátili. Tuhle ale odvrátíte vy, protože v prostoru od Slunce až k Marsu budou úlomky z komety, která vybuchne ve Slunci. Nenechám vás, kteří chcete zničit veškerý život na Zemi, abyste utekli. To vám nedovolím.

Váš Otec
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # smrťák 2017-04-23 10:17
Ale já jsem jim to říkal tati.

Jó a ve středu okolo 12:00 zulu se stavíme s Jezulem na oběd.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Dědouch1 2017-04-23 10:44
Roger. 12:00 zulu
:DDDDDDDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # JešuaSynČLOVĚKA 2017-04-23 13:35
KDE SES TOULAL OTČE?
UŽ JSEM MĚL STRACH,ŽES MĚ ZASE OPUSTIL :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.