Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaUmělé zásahy do atmosféry, nebo příroda? Vědci uznali existenci „oblaků Soudného dne“

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Umělé zásahy do atmosféry, nebo příroda? Vědci uznali existenci „oblaků Soudného dne“

Světová meteorologická organizace oficiálně uznala vzácný typ oblaků a zařadila je do nového vydání Mezinárodního atlasu oblaků.

The Verge podotýká, že zvláštní druh oblaků, které nabývají hrozivých tvarů, například lidských obličejů, je znám už dost dávno, nebyl ale dosud náležitě prozkoumán ani popsán. Lidi daleké od meteorologie tento jev často strašil, protože se spojoval se Soudným dnem nebo se vpádem mimozemšťanů.

Před více než devíti lety projevil zájem o „apokalyptické oblaky" zakladatel Společnosti milovníků oblaků anglický spisovatel Gavin Pretor-Pinney. V roce 2009 navrhl dát jim název Undulatus asperatus (latinsky „vlnitý hrbolatý") a zařadit je do celkové klasifikace oblaků.

Dosáhnout svého dokázal jen o osm let později. Do nového vydání atlasu byly tyto oblaky zařazeny pod názvem Asperitas (latinsky „drsnost, hrbolatost"), protože podle pravidel musí být název jménem podstatným. Kromě toho bylo do atlasu přidáno dalších 11 typů oblaků: volutus, flumen, fluctus a jiné.

Mezinárodní atlas oblaků byl poprvé vydán ještě v roce 1896. Naposledy byl nový typ oblaků do něho zařazen v roce 1951. Otázkou zůstává, zda se jedná o přirozený vývoj, či vývoj způsobený umělým zásahem technologií člověka.

Zdroj: snews.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+58 # John Maxwell 2017-03-26 11:21
Světová meteorologická organizace oficiálně uznala vzácný typ oblaků - CHEMTRAILS a pak že se chemtrails nelegalizuje , pro naše zraví nas budou praškovat i uranem
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # pozorovatel 2017-03-26 12:18
Veľmi veľa informácií o pozadí chemtrails. Užitočné pre pochopenie veľmi širokého kontextu...

Kniha o chemtrails. Elana Freeland: Chemtrails, HAARP, and the Full Spectrum Dominance of Planet Earth. Recenzia knihy. (Všetko čo ste chceli vedieť o chemtrails, ale báli ste sa spýtať)
diskuter.wordpress.com/.../...

Kapitola 0: Zoznámte sa so “Štátom národnej bezpečnosti”
diskuter.wordpress.com/.../...
Dezinformačná kampaň maskujúca chemtrailový program pod masku “národnej bezpečnosti”.

Kapitola 1: Stručná história projektu HAARP
diskuter.wordpress.com/.../...
História projektu HAARP, jeho infraštruktúra a jeho predchodcovia.

Kapitola 2: Eastlundov patent pre HAARP z roku 1987
diskuter.wordpress.com/.../...
Niektoré najzaujímavejši e pasáže z tzv. HAARP patentu.

Kapitola 3: Distribučná infraštruktúra programu chemtrails
diskuter.wordpress.com/.../...
Táto kapitola popisuje celú distribučnú infraštruktúru chemtrailového programu: krycie názvy projektu (Project Cloverleaf), zainteresované vládne, vojenské a civilné inštitúcie, stratégie rozprašovania vojenskými a civilnými lietadlami, stratégie umlčiavania pilotov a verejnosti. Spolu s Kapitolou 4 je to najlepšia a najdôležitejšia kapitola z celej knihy.

Kapitola 4: Jedy padajúce z oblohy
diskuter.wordpress.com/.../...
Toto je jednoznačne najlepšia kapitola z celej knihy. Podrobne popisuje jednotlivé látky nachádzajúce sa v chemtrailoch, ich vojenský alebo klimatologický účel a zdravotné dôsledky pre ľudí na zemi. Podrobne vysvetlené sú organofosfáty v leteckom palive, nanočastice a inteligentný prach, polyméry, huby a plesne, ťažké kovy, hliník, bárium, stroncium, fluór, síra a iné.

Kapitola 8: Morgellons – vlákna ktoré dýchame a jeme.
diskuter.wordpress.com/.../...
Nahliadnutie do amerického bakteriologické ho výskumu a jeho dlhej histórie testovania chemických a bakteriologický ch látok na nič netušiacej civilnej populácii.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # pozorovatel 2017-03-26 12:27
A zhodou okolností som nedávno narazil na tento starý článok popisujúci práškovanie lítia za účelom ovládania správania obyvateľstva:
orgo-net.blogspot.cz/.../...

Niekoľko úryvkov....

Z Lockova dopisu:

„Například, mohl jsem varovat tisíce lidí před probíhajícím sprejováním, (27. ledna), které mělo vytvořit stagnaci vzduchu v údolích the Rogue a Umpqua, a také na velké části pobřeží Oregonu jižně od Florence. Uměle vytvořené období stagnujícího vzduchu je součástí širšího experimentu, který testuje účinnost rozptylování psychoaktivních chemických látek z vysokých výšek. Stagnující vzduchové masy v oblasti dovolují přímější aplikaci psychoaktivních agentů na testovanou populaci. Mám málo kontaktů s oddělením chemie, ale pokud vím, primární rozptylovanou látkou ve zmíněném experimentu je lithium. Probíhající testy mají psychoaktivní/s ociální povahu, a moje oddělení v nich hraje druhořadou roli, protože se zabývá sběrem vzorků vody a půdy. Oddělení pro sociologický výzkum však má své pracovníky po celé oblasti, a ti sbírají obrovské množství dat o testované populaci a rysech jejího chování, například konzumentské zvyky, úroveň politické angažovanosti, uvědomování si geoinženýrských programů. Naléhavě vás žádám, abyste informovala své přátele a kolegy o těchto faktech, aby se nevyhýbali pozorování a neodmítali tyto údaje, protože jen tak je možno narušit tento odporný výzkum“

Z druhého Lockova dopisu:

„Rozptylovací oblaka („pera“) obsahují lithium a další psychoaktivní látky. Cílovými oblastmi od 1. března jsou vnitrozemská údolí a pobřežní města jižně od Florence. Během dalších dvou měsíců budou provedeny další sprejovací operace, které zvětší cílovou oblast o oblast hlavního města Portlandu.“

V obou dopisech Locke vysvětluje:„… jsem zaměstnancem společnosti sbírající meteorologická data, a v zastoupení jsem subkontraktorem Státní meteorologické služby (ve středním Oregonu). Při své práci pro zmíněné instituce jsem sbíral údaje, například vzorky půdy, které byly používány pro vyhodnocení přímých sprejovacích operací v posledních třech letech.“

[...]

Seznam účinků lithia:

- Především – letargie. Člověk se cítí těžký a zdrogovaný.
- Žízeň. Člověk se velmi rychle dehydruje, zejména při přehřátí. Dychtíte po soli.
- Trávicí problémy, průjem i zácpa.
- Náhlý nárůst váhy.
- Bolesti svalů a kloubů.
- Cukáni rukou a hlavy, někdy celého těla.
- Ztráta chuti k jídlu. Jídlo nemá žádnou chuť.
- Mumlavá řeč, rozmazané vidění.
- Zmatenost, halucinace.
- Falešná struma (vypadá jako špatná funkce štítné žlázy, ale není to.)
- Impotence.
- Endokrinní rozvrat, způsobující velmi silnou menstruaci. Může být zvětšený žaludek, což vypadá jako těhotenství.
- Bolest ledvin – ledvinové buňky se stávají dysfunkčními.
- Akné, bolavé vyrážky na kůži a spáleniny od slunce.
- Padání vlasů.

--------------------------

Položme si zásadnú otázku. Obyvateľstvo u nás je totálne pasívne, letargické a ľahostajné ku všetkému, čo sa okolo neho deje. Nie sú ochotní ísť ani na demonštráciu, niektorí ani len nie sú ochotní počúvať o tom, čo sa skutočne vo svete deje. Nechcú a nezaujíma ich to.

Čo ak však táto pasivita a ľahostajnosť nie je prirodzená, ale elity nás úmyselne práškujú halucinogénmi a neurotoxickými látkami, aby potlačili našu vôľu k odporu?

Čo vieme o zložení látok v chemtrails:

- hliník. Spôsobuje zápalové stavy v mozgu, ktoré sa prejavujú otupením myslenia, zhoršením pamäte, neschopnosťou sústredenia, depresiami

- bárium. Pôsobí ako svalový relaxant, spôsobuje v nízkych dávkach pocity svalovej slabosti a únavy. Vo vysokých dávkach spôsobuje svalové kŕče a búšenie srdca. Poškodzuje imunitu.

- stroncium, arzén, olovo a iné ťažké kovy. Neurotoxické reakcie a oxidačný stres.

- železo. Býva rozprašované na sonarové a radarové experimenty. Podporuje v tele rast baktérií. Môže byť rozprašované ako výživová zložka pre rozprašované biologické látky.

- lítium. Mení náladu človeka, spôsobuje pocit ľahostajnosti, spokojnosti, letargiu.

- síra a sírové zlúčeniny. Spôsobujú problémy s dýchaním, pocit nedostatoku dychu. Sírovodík je už pri veľmi nízkych koncentráciach neurotoxický.

atď...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Popo 2017-03-26 12:47
Priatelu "pozorovatel" neboj, nie len ty v tom máš nie malý zmätok. Nezmysli okolo chemtrails boli sú a ešte dosť dlhú dobu budú zámerne medzi pospolitý ľud šírené na odpútanie jeho pozornosti od toho čo je v jeho živote naozaj dôležité - žiť svoj vlastný život a byť v ňom šťastným...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # pozorovatel 2017-03-26 13:20
re: "Nezmysli okolo chemtrails boli sú a ešte dosť dlhú dobu budú zámerne medzi pospolitý ľud šírené na odpútanie jeho pozornosti od toho čo je v jeho živote naozaj dôležité"

Dobrý pokus, ale neúspešný...

Chemtrails sú naopak niečo, čo sa nás v dnešnej dobe možno až životne dotýka. Chemtrails sú totiž vyvíjané ako nástroj ovládania ľudstva:

- chemtrails môžu meniť štruktúru počasia. Dajú sa použiť ako zbraň proti krajinám, ktoré sa odmietajú pridať k centralizovanej svetovej vláde NWO. Rebelujúce krajiny je možné ekonomicky zničiť pomocou umelo vytvoreného sucha.

- rozprašovanie neurotoxických látok môže byť elitami použité k ovládaniu myslenia obyvateľstva. Aby sa ľudia nebúrili, aby neboli príliš inteligentní a neohrozovali tak pozíciu svetovej vlády.

- rozprašovanie jedovatých a bakteriologický ch látok sa dá použiť na realizáciu plánov svetovej depopulácie. V kombinácii s otupením populácie neurotoxickými látkami v chemtrails to môže byť zničujúca kombinácia, ktorá znemožní ľuďom brániť sa.

Chemtrails sú v súčasnosti prevádzkované ako vojenský výskumný projekt a sú veľmi prísne chránené vojenským tajomstvom a úmyselne produkovanými dezinformáciami . Za štartom projektu Cloverleaf stála CIA, medzičasom sú chemtrails pod dozorom armády USA a NATO. Chránené vojenským tajomstvom a záležitosťami "národnej bezpečnosti" v praxi znamená, že každý informátor riskuje súd za vlastizradu, zničujúce pokuty za vyzradenie štátneho tajomstva, väzenie a teoreticky aj popravu. Preto je tak málo ľudí, ktorí by o chemtrails boli ochotní hovoriť mimo anonymitu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-14 # Marek 2017-03-26 15:18
Pozorovatel!! chemtrails je pravda ty si toho dokazom! Nasledky zjavne. :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Popo 2017-03-26 15:39
Cituji pozorovatel:
Dobrý pokus, ale neúspešný...
Ber to tak že ty nie si "celý svet". Keď len jedneho sa mi podarí presvedčiť aby konečne začal žiť svoj vlastný život nie život neakého vyplašeného alebo škodoradostného šíritela nezmyslov, stálo my to za tých pár slov k tomu...Cituji pozorovatel:
Chemtrails sú naopak niečo, čo sa nás v dnešnej dobe možno až životne dotýka. Chemtrails sú totiž vyvíjané ako nástroj ovládania ľudstva:

- chemtrails môžu meniť štruktúru počasia. Dajú sa použiť ako zbraň proti krajinám, ktoré sa odmietajú pridať k centralizovanej svetovej vláde NWO. Rebelujúce krajiny je možné ekonomicky zničiť pomocou umelo vytvoreného sucha.
Nezmysel, viď npr. Rusko. Ak by to čo tvrdíš bolo naozaj v širšom merítku aspoň z časti pravda, už dávno by to tam mali globalisti s touto technologiou "zmáknuté"...

Cituji pozorovatel:
- rozprašovanie neurotoxických látok môže byť elitami použité k ovládaniu myslenia obyvateľstva. Aby sa ľudia nebúrili, aby neboli príliš inteligentní a neohrozovali tak pozíciu svetovej vlády.
Nezmysel, viď npr. nálady v súvyslosti s migráciou v jednotlivých štátoch EU...

Cituji pozorovatel:
- rozprašovanie jedovatých a bakteriologických látok sa dá použiť na realizáciu plánov svetovej depopulácie. V kombinácii s otupením populácie neurotoxickými látkami v chemtrails to môže byť zničujúca kombinácia, ktorá znemožní ľuďom brániť sa.
Nezmysel, pravda je taká že počet ludí na zemi neustále stúpa a stále viac a viac sa ozbrojujú...

Cituji pozorovatel:
Chemtrails sú v súčasnosti prevádzkované ako vojenský výskumný projekt a sú veľmi prísne chránené vojenským tajomstvom a úmyselne produkovanými dezinformáciami. Za štartom projektu Cloverleaf stála CIA, medzičasom sú chemtrails pod dozorom armády USA a NATO. Chránené vojenským tajomstvom a záležitosťami "národnej bezpečnosti" v praxi znamená, že každý informátor riskuje súd za vlastizradu, zničujúce pokuty za vyzradenie štátneho tajomstva, väzenie a teoreticky aj popravu. Preto je tak málo ľudí, ktorí by o chemtrails boli ochotní hovoriť mimo anonymitu.
Nezmysel, to sú všetko len prevzate tvrdenia niekym "vycucané z prstu". Jeden z príslušníkov mojej vlastnej rodiny my nič z toho čo sa na internete o chemtrails kdekade kdekým píše nepotvrdil a to je už x desatročí šefom letovej prevádzky na medzinárodnom letisku, defacto "sedí na prameni" k tímto informáciam. Náš vlastný život je o šťastí, ak ťa robi šťastným tvoja viera v chemtrails s tými nezmyslami v súvislosti s ním šírene ver im aj naďalej...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # pozorovatel 2017-03-26 16:05
Zjednoduším si prácu a hodím sem svoj text spred niekoľkých dní:
----------------
Pred nejakou dobou som absolvoval niekoľko dlhých výmen názorov z chemtrailovými skeptikmi. A dospel som k prekvapivému názoru. Nie sú to žiadni hlupáci ani naivkovia, ktorí by o téme nič nevedeli a iba sa hrali na múdrych. Tí ľudia mali až šokujúco detailný prehľad o téme chemtrail a pripravený široký arzenál podpásových arguentov do diskusie. Od útokov na osobu autora, cez zosmiešňovanie témy až po vyfotošopované chemtraily k lietadlám z ww2.

Dospel som k názoru, že to neboli žiadni bežní trollovia. Podľa všetkého sa jednalo o vyškolené osoby, ktoré vedeli, aká je realita a mali za úlohu rozvracať akúkoľvek serióznejšiu debatu na túto tému. V niektorých prípadoch, keď im človek dával argumenty, ktoré sa nedali poraziť jednoduchým zosmiešňovaním, tak strácali nervy a prechádzali do agresívnych útokov a niekedy až vyhrážok ("Takým ako ty by som odoberal volebné právo a deti", alebo "Ešte raz mi niekto zasvieti laserom do očí, zaručujem ti, že pôjdeš natvrdo sedieť"). Takto sa nespráva nejaký hlupáčik, ktorý verí na neškodné kondenzačné čiary.

Písal som takto do diskusie na denníku SME a dal som tam viacero linkov na články dokumentujúce vojenské pozadie chemtrails. Do pol hodiny boli všetky texty preč, niektoré "porušili kódex", iné zmizli bez stopy. To potvrdzuje, že aj redakcia SME vie, aké je skutočné pozadie za chemtrails a keď videli, že sa diskusia pod článkom začala uberať nežiadúcim smerom, tak ju surovo premazali.
----------------------------

re: " Jeden z príslušníkov mojej vlastnej rodiny my nič z toho čo sa na internete o chemtrails kdekade kdekým píše nepotvrdil a to je už x desatročí šefom letovej prevádzky na medzinárodnom letisku"

Môžem ťa uistiť, že keby som bol ja pilotom alebo šéfom letovej prevádzky, tak za tých podmienok, čo viem ako to funguje okolo umlčovania ľudí zapojených do chemtrail projektov, tak by som si dával veľký pozor na vyjadrenia dokonca aj pred členmi širšej rodiny. Aby som nedostal do problémov seba alebo ich. Porušenie služobného tajomstva znamená v lepšom prípade okamžitý vyhadzov.

re: " Náš vlastný život je o šťastí, ak ťa robi šťastným tvoja viera v chemtrails s tými nezmyslami v súvislosti s ním šírene ver im aj naďalej"

Touto vetou jasne naznačuješ, že si buď hlupák, alebo platený troll, ktorý dostal za úlohu chemtrails za každú cenu spochybňovať. Nikto normálny nezareaguje, keď ho upozorním, že mu hrozí nebezpečenstvo, že by mi začal nadávať do hlupákov a vykladať o tom, že mám žiť šťastne a o také nezmysly sa nezaujímať. Ano, globalisti si želajú, abyi ich ovečky kráčali šťastne na bitúnok a zbytočne sa počas toho neplašili.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Dědouch1 2017-03-26 16:23
Pozorovateli, věnoval jsi příliš času a energie někomu, kdo za to nestojí.(tím ovšem neříkám, že je tvůj příspěvek zbytečný!) Je to exot, pro kterého je myšlení hloupostí, protože on vidí, "bolo mu dané", žije kdesi v lese, vzdal se peněz (za internet providerovi asi platí fůrou lesních plodů :D) atd atd. Jeho bláboly dávno vynechávám, neztrácím s nimi čas.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Popo 2017-03-26 16:41
Cituji Dědouch1:
za internet providerovi asi platí fůrou lesních plodů
Priatelu poteším ťa, nie si ďaleko od pravdy...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Piovarči 2017-03-27 01:12
Popo nehnevaj sa v tomto pravdu nemáš. Ako môžu ľudia žiť svoje životy keď sú zámerne manipulovaní a ovplyvňovaní škodlivými chemickými látkami vo všetkom v potravinách vo vzduchu a mnohokrát i vo vode.
Pozorovateľ chválim.
Napríklad len chronickou únavou naozaj dnes trpí stále viac ľudí. Stále viac ľudí trpí na alergické ochorenia. Celkovo chorobnosť obyvateľstva je na vzostupe, tak ako rakovina, srdcovocievne ochorenia a tď.
Je to všetko v dôsledku znečisteného životného prostredia, otrávených potravín a iných negatívnych vplyvov, ktoré sú inplementovaná do našich životou zámerne a cieľavedome často práve farmeceutickými spoločnosťami, kvôli väčším ziskom.
Popo ak toto nechápeš tak chodíš s ružovými okuliarmi na nose....
Popo rozbory povrchových a zrážkových vôd a pôdy dokázali na mnohých miestach tieto chemikálie padajúce z oblohy
Nechce sa mi teraz hľadať ale môžem dohľadať ak ma vytočíš:-)
Chemetrails nie je viera - chemické rozbory to jednoznačne dokázali tak na území v USA ako aj na území EÚ.
Nehnevaj sa ale fakt mi pripadneš ako troll
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Popo 2017-03-27 11:39
Cituji Piovarči:
Nehnevaj sa ale fakt mi pripadneš ako troll
Neboj nehnevám. Ak sa chceme hrať na spravodlivých sami by sme mali byť spravodlivým a keď že toto vlákno nie je o chemetrails ani o monsante defacto sme tu všetci účastný tejto bebaty mimo tému vlákna trollovia. K chemickým zloženiam, večiu časť svojho produkčného života som pracovne stávil ako analytik v oblasti potravinárskéj chémie takže neboj, aj tu viem z vlastných skúseností velmi dobre o čom hovorím. Nie je to vobec také zlé ako to rôzný "bubáci" na internete prezentujú. K pochopeniu toho že je to celé o niečom úplne inoj stačí len jeden jediný absolutne jednoduchý kedykolvek kýmkolvek overitelný ničím nevyvratitelný fakt - vo všeobecnosti sa ľudkovia dožívajú podstatne vyšieho veku a umierajú v podstatne lepšej kondícii ako tomu bolo v minulosti. K tomu niet viac čo dodať snáď len že ten kto toto nechápe, zjavne právom si zaslúži tú svoju predposratosť do svojho života...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Piovarči 2017-03-27 13:03
Popo je jedno k čomu je téma dôležité je o čom sa ľudia chcú baviť. K tejto téme to však čiastočne patrí. Ide tu o to či sa manipuluje alebo nemanipuluje s počasím a či nové druhy oblačnosti s týmto fenoménom nesúvisia.
Do tohoto zásahu do počasia jednoznačne patria aj chemetrails ktoré clonia slnečné žiarenie a tak upravujú klímu a počasie. To nemôžeš poprieť.

A predĺženie ľudského života je vec závislá na kultúre, zložení potravín, ich dostatku i na našich vlastných vedomostiach, ktoré v tejto oblasti stúpajú. A samozrejme lekárska veda dokáže zachrániť veľa ľuských životov. Práve preto že bojujeme o čistotu svojho prostredia.
A ide aj o to v akej kvalite sa ľudia dožívajú vysokého veku. Dlhovekosť japoncov je závislá na spôsobe stravovania napríklad a príjmu nenasýtených mastných kiselín v stredomorí nemáme toľko srdcovocievnych ochorení preto že slnko, olivový olej a červené víno a ryby z mora.
Ale my toto prirodzené morské prostredie kontaminujeme a to nie je žiadne strašenie. Spomeň si len na kontinent plastov v Sargasovom mori ktorý je väčší ako Francúzsko. A plasty sa tak dostávajú postupne do potravinového reťazca. To nie je strašenie to je konkrétny problém, tak isto ako aj Chemetrails. Iste sleduješ aké kauzy sa prevaľujú čo sa týka tajných služieb USA čo všetko konali proti ľuďom.
Našou povinnosťou je držať životné prostredie čisté a bez škodlivín. Tak že táto debata je absolútne opodstatnená. JE to ako s Fukušimov. Zľahčovalo sa to no napokon sa ukázalo že je to väčší problém ako sme si mysleli. A takýmto prusérom a podceňovaniu rizík sa bránime nielen v týchto diskusiách ale aj v praktickej ochrane nášho životného prostredia.
Čo je napríklad aj mojou mimopracovnou dobrovoľníckou náplňou....
Ja strach nemám ale ide o naše životné prostredie.
Ide o zdravie nás všetkých nie len bezduché a bolestivé prežívanie. V zdravom tele zdravý duch a keď toto chcem docieliť musím na sebe pracovať všestranne ale musím sa zaujímať i o celospočenské problémy ktoré toto moje úsilie ovplyvňujú....
Tak že snaha ľudí tu je správna...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # EvaK 2017-03-28 00:39
Nejvyšší věk měli prarodiče, bez léků se v naší obci dožil otec tchýně 97 let v roce 1997 a byli ještě další devadesátníci. Spousta osmdesátníků tehdy byla, většina neměla žádné léky. Doktor, dnes sám o berlích po zlomenině krčku a to mu není 80, jen měřil tlak a pokecal s dědoušky. Bylo to lepší než dnešní kvanta léků.
Dnes ubylo hodně starých lidí i z důvodu, že se neměli šanci dožít takového​ věku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-03-28 11:29
Presne tá kvalita dožitia je problém alzhajmer atď, demencia a užívanie nadmiery liekov namiesto upravenia životosprávy a použitia prírodných liečiv
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # pozorovatel 2017-03-26 17:25
Za tú námahu to stojí. Mne je jasné, že je to troll, ktorý buď dostal príkaz tu robiť zmätok, alebo priamo človek zúčastnený na projekte.

Podstatné je, že si túto debatu prečítajú ďalší čitatelia a budú môcť moje informácie neskôr použiť vo vlastných debatách.

P.S.

Len by som upozornil, že Popo úmyselne simuluje gramatické chyby aby vytvoril dojem nejakého mladého naivného diskutéra, ale všetky jeho gramatické chyby sú do textu vkladané úmyselne. Aj to podrýva dôveryhodnosť a úprimnosť jeho úmyslov, kde nám robí "osvetu" o neexistencii chemtrailov.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Dědouch1 2017-03-26 18:21
Vidíš-li to tak, potom chápu. Proto jsem také napsal, že tvůj příspěvek nepovažuji za zbytečný.
Ovšem pochybuji, že simuluje mladého naivu. Já mám silný dojem, že je to starý, resp. starší hlupák, který se snaží zaujmout.
Jako trolla, bych ho rozhodně nezaměstnal. :)
Na druhou stranu, kdo ví, co má v hlavě člověk, který trolly potřebuje a využívá...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Popo 2017-03-26 19:10
Cituji Dědouch1:
Jako trolla, bych ho rozhodně nezaměstnal.
Neboj nehrozí, u tak uvedomelého ako si ty by som sa nezamestanal ani keby si my za to platil...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # diamond 2017-03-27 07:46
Pope, máš v tom ne malý zmatek, ale v podstatě se nesnaž pochopit proč...
Podstatná otázka nestojí, zda je či není chemtrails, ale to, jestli tě někdy zajímalo, co ti visí nad hlavou ve vzduchu, a dále - jestli se pouze spokojíš s tím, co ti k tomu oficiálně řeknou nebo si tím budeš lámat hlavu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Popo 2017-03-27 11:57
Cituji Václav Kumpolt:
Pope, máš v tom ne malý zmatek, ale v podstatě se nesnaž pochopit proč...
Neboj, nebudem sa snažiť. Už dávno som pochopil že hlúposti pokjak človek sám nie je hlupákom sa pochopiť nedajú...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Piovarči 2017-03-27 15:44
Nechápem prečo to považuješ za hlúposť, keď je odhalených okolo tejto záležitosti toľko závažných faktov.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Janaz 2017-03-28 13:11
Ktože ti to kliká plusy, trolíček blbeček? Tvoji "bratia v zbrani"?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Dědouch1 2017-03-29 17:06
Nejspíše sám, ale je to makačka.
;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Popo 2017-03-26 18:25
Cituji pozorovatel:
Podstatné je, že si túto debatu prečítajú ďalší čitatelia a budú môcť moje informácie neskôr použiť vo vlastných debatách.
Nápodobne ale na rozdiel od teba bez toho zosmiešňovania. ..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Popo 2017-03-26 16:27
Cituji pozorovatel:
Môžem ťa uistiť, že keby som bol ja pilotom alebo šéfom letovej prevádzky, tak za tých podmienok, čo viem ako to funguje okolo umlčovania ľudí zapojených do chemtrail projektov, tak by som si dával veľký pozor na vyjadrenia dokonca aj pred členmi širšej rodiny. Aby som nedostal do problémov seba alebo ich. Porušenie služobného tajomstva znamená v lepšom prípade okamžitý vyhadzov.
Neporovnávaj moju rodinu s tvojou, ani já to nerobím...

Cituji pozorovatel:
re: " Náš vlastný život je o šťastí, ak ťa robi šťastným tvoja viera v chemtrails s tými nezmyslami v súvislosti s ním šírene ver im aj naďalej"

Touto vetou jasne naznačuješ, že si buď hlupák, alebo platený troll, ktorý dostal za úlohu chemtrails za každú cenu spochybňovať. Nikto normálny nezareaguje, keď ho upozorním, že mu hrozí nebezpečenstvo, že by mi začal nadávať do hlupákov a vykladať o tom, že mám žiť šťastne a o také nezmysly sa nezaujímať. Ano, globalisti si želajú, abyi ich ovečky kráčali šťastne na bitúnok a zbytočne sa počas toho neplašili.
Kde ti nadávam do hlupákov? Namiesto relevantných argumentov sa ma tu snažíš zosmiešniť (nepoteším ťa, nevadí mi to), to už hovorí o tebe samo za seba...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # pozorovatel 2017-03-26 17:28
Bývalý agent CIA prezrádza detaily ohľadom metód umlčiavania informátorov.
nwoo.org/.../...

Dané informácie platia na prostredie tajných služieb ako aj americkej armády. Projekt Cloverleaf rozbehla v rou 1998 práve CIA.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Popo 2017-03-26 18:22
Cituji pozorovatel:
... www.nwoo.org ...
Už dávno som si tak kávou neoprskal monitor, ďakujem. Jak my je známe, "chlapci" nie raz čerpali svoje vierohodné informácie aj z tohto zdroja - www.pravda-tv.com/. A o čom že je tento zdroj vierohodných informácii? O všeličom možnom no hlavne o vlastnom biznise - zpravy.aktualne.cz/.../......
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Piovarči 2017-03-27 01:23
Popo nechápem ťa
CIA už bola usvedčená z mnohých zločineckých a nezákonných praktík a operácií poškodzujúcich jednotlivcou i obyvateľstvo USA a nielen to...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Popo 2017-03-27 12:10
Cituji Piovarči:
CIA už bola usvedčená z mnohých zločineckých a nezákonných praktík a operácií poškodzujúcich jednotlivcou i obyvateľstvo USA a nielen to...

Popravde, nemám ten pocit že by som sa s týmto tvrdením nejak prel...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-03-27 13:14
Ale potom si protirečíš preto že vyšlo najavo v mnohých prípadoch aj to, že odtajnili pod nátlakom práva na informácie že robili nezákonné pokusy celoplošne na vlastnom obyvateľstve postrekmi chenikáliami a výrusmi.
Myslíš si že už sa polepšili? A že už toho nie sú schopní?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Popo 2017-03-27 13:44
Je také jedno velmi staré no prestovšetko stále aktuálné velavravné porekadlo - "Čo ťa nezabije to ťa posilní.". Život ma naučil neriešiť tie veci ktoré ma nezabijú...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-03-27 17:17
Tak že schvaľuješ aj koncetráky lebo čo ťa nezabije to ťa posdilní?
Aj DDT bolo vlastne OK
Aj radiácia čo ťa nezabije hneď, ťa len posilní....
Popo hlúposť.
Pre to predsa nezačnem piť vodu s oloveného pohára hoci rímanov to síce hneď nezabilo ale posílilo:-)
Veď aj duchovno je o tom nepoddať sa jedu zla - nečiniť ho a odstrániť ho zo svojho života, tak ako aj toxické látky škodiace nášmu telu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Popo 2017-03-28 13:12
Nežil som tam - nezaujímajú ma koncentráky nech sa tam dialo čokolvek, nemám žiadny podiel na šírení ani užitku ani na škodách z DDT - nezaujíma ma DDT, radiácia vždy bola je a bude prirodzená - nezaujímá ma radiácia, nepijem z oloveného pohára - nezaujímajú ma Rimania ktorý z neho pili nech pili čokolvek. Nepoteším ťa, to všeto sú pre mňa naozaj len hlúposti ktoré nemám absolútne žiadnu vnútornú potrebu ani za seba ani za nikoho iného riešíť. Duchovno nie je o poddávaní alebo nepoddávaní sa ba ani nepozná zlo alebo dobro, duchobno pozná len skutok ktorý sa buď stal alebo nestal. Medzi tým už nič neexistuje a ak v skutku samotnom človek niečo vidí alebo z neho niečo cíti, vymyslel (od slova myslieť) si to len on sám k "obrazu svojmu"...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Piovarči 2017-03-30 11:48
Popo radiácia z Fukušimy predsa prirozdená nie je.
Duchovno pozná len skutok ktorý sa stal alebo nestal, ale teba tie skutky nezaujímajú?
Čo je to potom za duchovno, ktoré nezaujíma spoločné dobro
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-03-27 14:03
Tyto dopisy poslal z důvodu krize ve své vlastní rodině, která … „mi dala poznat inherentní zlo používání lidských bytostí na přírodního prostředí jako laboratoře. Etické úvahy by neměly být nikdy přehlíženy. Bohužel, na mém pracovišti jsou rutinně přehlíženy.“

To, co říká, je součástí toho, co se děje v globálním měřítku: Kompletní absence morálky. Tito experimentátoři jsou schopni bez výčitek svědomí zabít subjekty vedlejšími účinky nebo provést LD experiment (experiment s letální dózou – smrtící dávkou látky)-

Takže, zde jsou fakta: již po tři roky, až do nynějška (červenec 2015) jsou malá města na jižním pobřeží Oregonu – Reedsport, Bandon, Brookings, a malá města v údolích Klamath Basin a Rogue Valley používána pro testování lithia a psychoaktivních látek na pravidelné bázi. Jsou odebírány vzorky půdy a prováděna sociální interview, a jak se můžeme domnívat, jsou monitorovány ii lékařské záznamy, které jsou dnes komputerizovány .

V červenci 2015 jsem začala dostávat zprávy od pozorovatelů i o symptomech jiných než pocházejících z psychoaktivních látek. Tyto symptomy indikují aplikací patogenní složky (vyvolávající nemoc), zejména ve spojení s použitím jistých elektromagnetic kých frekvencí. I to se dělo v posledních třech letech, jak naznačuje epidemie těžkého průjmu v říjnu a listopadu 2014, která se týkala téměř výlučně žen a fen psů.

Pokud jde o tento měsíc (září 2015), byl proveden další krok v tomto programu přímého experimentování . Až dosud si museli vyrábět povětrnostní inverzi anebo inverzi stagnujícího vzduchu, aby mohli aplikovat lithium a psychoaktivní materiálny přímo na místo. Všimla jsem si nové metody udržování lithiového oblaku na místě, a to poprvé nad oblastí severní Kalifornie, kde vypukly obrovské požáry. I Elana Freelandová se zajímala o to, zda ty četné jemné chemtrailsové linie jsou z aluminia či jiného vodivého kovu, který by mohl mít interakci s lithiem při vojenské komunikaci (viz její Čtyři C: Command, Control, Communication, Cyber warfare; Velení, kontrola, komunikace, kybernetické zbraně.)
orgo-net.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-14 # LUF 2017-03-26 15:42
Nejhorší tyhle chemtrails prasárny jsou v Rusku. Dá se to najít běžně na náhodných fotkách - Moskva:
www.driftermoose.com/.../
cz.123rf.com/.../

Tady dokonce na videu, přímo nad Kremlem, Putinovi nevadí, že práškuje sebe. Nad Rudým náměstím v Moskvě plynou mraky a chemtrails jsou prakticky v klidu takže to jsou pravé chemtrails:
shutterstock.com/.../...

Tady taky, třetí fotka:
rusko.svetadily.cz/.../...

Tady, Gazprom, který to vyrábí si to dal na úvodní fotku svého moskevského závodu:
gazprom-neft.com/.../...

Volgograd
myenglishclub.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # pozorovatel 2017-03-26 16:18
Fascinuje ma odhodlanie chemtrailskepti kov, koľko energie vynaložili na zbieranie dôkazov o tom, že chemtrails neexistujú, resp. sú neškodné. Neverím, že si daný zoznam sugestívnych obrázkov našiel za pár minút na googli. Takže buď ti ich niekto pripravil, alebo si pri ich hľadaní strávil toľko času, že určite vieš o pozadí chemtrails viac, než sa tváriš.

A čo sa týka toho Ruska. Väčšina z daných obrázkov sa nedá datovať. Niekoľko obrázkov je evidentne z roku 2013, t.j. značne staré.

V súvislosti s rozbehom krízy okolo Ukrajiny, Krymu v roku 2014 a následných sankcií proti Rusku urobil Putin jednu geniálnu vec, ktorá sa do našich médií nedostala. Keď sa začala sankčná vojna a Rusi zakázali dovoz potravín z Európy, pohrozili ešte jednou vecou. Rusko povedalo, že európske aerolinky nespĺňajú ruské ekologické limity a že im môžu byť zakázané prelety nad Ruskom. Samozrejme nasledovala panika medzi európskymi leteckými spoločnosťami a ich akcie na burze prudko začali klesať. O dva týždne neskôr Rusko bez bližších detailov hrozbu zákazu preletov odvolalo. Ale približne od tej doby sa nad Ruskom prestali objavovať chemtraily. Zrejme teda zapracovala tichá diplomacia a aerolinky pochopili, že buď skončia práškovanie Ruska, alebo si nad jeho územím neškrtnú.

Čo sa týka zbytku občasných čiar nad Ruskom, ktoré by sa dali charakterizovať ako chemtraily:

- niektoré, hlavne poblíž Kazachstanu, môžu súvisieť s jodidom strieborným a snahou vytvárať dážď nad suchými regiónmi.

- niektoré chemtraily môžu byť nad Rusko zaviate zo susedných krajín (moje pozorovanie ukázalo, že chemtrailová mriežka je niekedy schopná precestovať 1000km od miesta vzniku a stále si zachovať svoj tvar). Typický príklad: chemtraily nasprejované nad Nemeckom o dve hodiny plávajú nad Čechami.

- niektoré zahraničné aerolinky stále nerešpektujú plne zákaz chemtrailov a občas niečo nad Ruskom práškujú. Otázkou je, prečo to Rusi tolerujú, ale asi ešte nemajú taký vplyv, aby okolo toho mohli urobiť dostatočný cirkus. Chemtraily s obľubou práškujú hlavne aerolinky z arabských ropných krajín a tiež indické lietadlá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # .lak 2017-03-26 20:42
Minulý týden byl na prima cool seriál hvězdná brána a náhodně a to telku nesleduji jsem trefil díl o ešenech ulozto.cz/.../... jak genocidovali lidstvo a vlastně to bylo o chemtráčích.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch1 2017-03-26 16:32
Najdeš rozdíl mezi tím, co sem cpeš a tímto?
Jasně, nenajdeš, nebudeš ho ani hledat. Kvůli tomu sem nechodíš, primitivní trolíku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Popo 2017-03-26 17:03
Priatelu v tvojom veku by si už mal rozumieť slovnému spojeniu "letový koridor"...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # pozorovatel 2017-03-26 17:20
A pozri me sa... Popo nie je až tak neznalý témy, ako sa tváril. Zjavne ovláda leteckú terminológiu. Že by sa Popo nejak na projekte podieľal a preto má takú silnú motiváciu ho na internete spochybňovať?

Ak teda vieš, čo je to "letový koridor", tak iste vieš aj to, že pre vojenské lietadlá je vyčlenená samostatná úroveň, kde si môžu lietať koľko chcú, bez rizika, že by sa zrazili s civilným lietadlom.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Popo 2017-03-26 17:53
Cituji pozorovatel:
A pozri me sa... Popo nie je až tak neznalý témy, ako sa tváril. Zjavne ovláda leteckú terminológiu.
Už zase to hlúpe zosmiešňovanie ? Priatelu ty si zjavne iný "pacient"...Cituji Popo:
Jeden z príslušníkov mojej vlastnej rodiny my nič z toho čo sa na internete o chemtrails kdekade kdekým píše nepotvrdil a to je už x desatročí šefom letovej prevádzky na medzinárodnom letisku, defacto "sedí na prameni" k tímto informáciam.
Zdroj mojích informácii a výkladu k téme nie je neznámí kecálek z internetu ale moja vlastná rodina pracujúca v odbore desiatky rokov...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # pozorovatel 2017-03-26 18:06
Pozri, ja som pochopil, že tu na nás hráš divadielko. Máš inteligentné vetné vyjadrovanie a používaš slová, ktoré sedia na staršiu generáciu 40+ rokov. Zároveň sa tu ale hráš na písanie s gramatickými chybami, ktoré by neurobil ani žiak na základnej škole.

Beriem to tak, že si osoba spojená s projektom, vieš aká je realita a že si sem prišiel (na príkaz alebo z vlastnej vôle) dezorientovať laickú verejnosť.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Popo 2017-03-26 19:04
Cituji pozorovatel:
Pozri, ja som pochopil, že tu na nás hráš divadielko.
Od kedy je mať vlasný názor na vec divadlo? Ahááá už viem, odvtedy od kedy je iný ako náš...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Piovarči 2017-03-27 01:49
Žiaľ mám rovnaký pocit ako pozorovateľ. Ak tvoj názor je takýto schvaluješ NWO, a celú tú vražednú mašinériu tichých zbraní dávno používaných na západe na vlastných obyvateľoch a dnes už aj na nás....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Popo 2017-03-27 12:17
Cituji Piovarči:
Ak tvoj názor je takýto schvaluješ NWO, a celú tú vražednú mašinériu tichých zbraní dávno používaných na západe na vlastných obyvateľoch a dnes už aj na nás....
Priatelu máš v tom nie malý zmätok. To že ma niečo z pohladu mojho vlastného poznania nezaujímá, neznamená že to automaticky schvalujem. Pre mňa je to jednoducho blbosť a neotravujem si s tým ani svoj ani niečí cudzí život. Stačí takéto jednoduché vysvetlenie?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-03-27 13:26
Ale ty si živá bytosť ako aj my a máš svoje názory to je v pohode proti tomu nikto nič nemá.
Ale mne napríklad nie je jedno že ty človek s takým nadhľadom si myslíš že je to blbosť, veď ani ja si s tým neotravujem život, ale všetko úsilie o nápravu hocičoho nutne prináša nejaké obete.
To iste uznáš.
A ak ide o spoločné dobro je nutné tie obete podstúpiť. Sám vieš že nič nie je oddelené a všetko so všetkým súvisí, je to jedna živá reťaz.
Všetci sa musíme snažiť veci ktoré sú špatné naprávať nielen v našom osobnom živote ale aj v tom spoločenskom.
Chceme predsa lepší svet pre všetkých.
Preto nie je špatné informovať o rizikách a skutočnostiach ktoré nás môžu poškodzovať.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # EvaK 2017-03-28 00:45
Bez těchto hnusných čar už západ slunce nejde nafotit. Loni jsem probírala fotky a ještě před 8 lety byla večerní obloha čistá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # josh (xy) 2017-03-26 16:25

nemusí to jen padat na hlavu,...zaměst nacům monsanto se látka nesmí dostat do styku s kůží, ale nic nebrání tomu, aby to lidstvo jedlo.

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Popo 2017-03-26 17:13
Tipická propaganda "CHEMTRAILS & MONSANTO". A pritom (v prípade toho lietadla) ide len o jednu z technologii upraveného lietadla na testi stroja pri rôznych rozloženiach záťaže za letu. Dosť podobne vyzerajú aj hasiace lietadla v úprave pre atipické požiare npr. rafinérky. Nezmysli okolo monsanda, kapitola sama o sebe. Teoretici viete vôbec o tom že pri sebemenšom dotyku s pôdou sa monsanto automaticky neutralizuje alebo že reaguje len s chlorofilom geneticky nemodifikovanej rastliny? Atď. atď...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # josh (xy) 2017-03-26 17:33
Testovací letadla takto podobně vybavené existují, už jsem tu kdysi také psal, ale, že by jich bylo tolik, kolik jich můžeš dohledat na netu je nesmysl, To, že existují pro spec. hasicí akce to je také pravda, ale nevyvrátíš to chování letadel ve výškových podmínkach a tolik, kolik se jich objevuje,....že denně testují chování letadel a denně hasejí včechny ty letadla atypické požáry, tomu sám také nevěříš,...Není na každém šprochu, aby na něm vždy nebylo pravdy trochu...jsou vždy dvě strany stejně jako jsou výsledky testů GMO, i spadu....To, že letadel přibývá a v současn době je v jediném okamžiku kol planety 17 000 letadel, a že denně vzlétne asi 120 000 letadel, je také jasné....ale... mimochodem. sám také nemůžu uvěřit v utajení takových projektů,...ale!
A Popo pokud máš 100kg, koukni se jak se stravuješ a jestli se neláduješ sračkama stejně, jako amíci;)
Nejsem tlouštík, jsem američan;) - není něco na potravinovém řetězci špatně, chceme takhle vypadat?....To, co je v us filmech za Barbíny, to není realita,...real itu uvidíš, když si koupíš letenku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Popo 2017-03-26 18:05
Citace:
...Není na každém šprochu, aby na něm vždy nebylo pravdy trochu...
Ale ano s tým len súhlas. K "chemtrails", ak si šťastný a veríš v tomto svojej pravde je to len v poriadku... Citace:
Popo pokud máš 100kg, koukni se jak se stravuješ a jestli se neláduješ sračkama stejně, jako amíci;)
Tu ťa asi nepoteším. Pár rokov som už na práne, jedlo tak ako ho poznáš ty momentálne nie je moja parketa...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # josh (xy) 2017-03-26 19:38
Nikde jsem nepsal, zda věřím, či ne.

přidávám pár výživných videi o vnitřnostech těchto letadel:www.youtube.com/.../
speciální stránky s touto tématikou a lekcí chemtrails: chemtrailsinourskies.wordpress .com/.../
a konečně porovnání zoomem letecké společnosti, kde za pozornost stojí :

www.youtube.com/.../
Je na každém, jeho rozbor.

Piloti, vědci a doktoři, vypovídají o Chemtrails www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Piovarči 2017-03-27 01:44
Popo napísal:
Tipická propaganda "CHEMTRAILS & MONSANTO". A pritom (v prípade toho lietadla) ide len o jednu z technologii upraveného lietadla na testi stroja pri rôznych rozloženiach záťaže za letu. Dosť podobne vyzerajú aj hasiace lietadla v úprave pre atipické požiare npr. rafinérky. Nezmysli okolo monsanda, kapitola sama o sebe. Teoretici viete vôbec o tom že pri sebemenšom dotyku s pôdou sa monsanto automaticky neutralizuje alebo že reaguje len s chlorofilom geneticky nemodifikovanej rastliny? Atď. atď...

Popo pochybujem o tvojom zdravom úsudku. Keď ty tu vlastne proklamuješ Rakovinotvorný Roundap a geneticky modifikované plodiny od Monsanta tak potom musím žiaľ konštatovať že s tebou nie je niečo v poriadku. Takto reaguje len trolling. Na čo sa tu teda hráš nechápem. Si na strane zhubného zla kapitalizmu ktorý ženie ľudstvo do katastrofy?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # josh (xy) 2017-03-27 11:34
Dnes na iDěsu pro hlupáky, vyšel velice zajímavý článek, který by neměl zapadnout:
Chemický zločin povede k zákazu látky, která dělá oblečení nepromokavýmtechnet.idnes.cz/dupont-3m-goretex-teflon-08j-/veda.aspx?c=A170324_132253_mob_tech_mla s odkazem na další původní zdroj: nytimes.com/.../...
V článku je nastíněno, jen velmi malé procento výrobků, které nás tohle svinstvo zaplavuje,..na netu, ale lze velmi dobře dohledat. Takže nejen látky na ipregnasi, ale třeba i stavební chemie, farmaceutika a další, další, ale i..dupont.cz/.../...

Firma v Západní Virginii během půlstoletí trvajícího provozu vědomě vypouštěla do řeky Ohio tisíce tun odpadní PFOA. Látka se dostala i do speciálně zřízených trativodů, odkud mohla chemikálie volně prosakovat do podzemních vod sloužících jako zdroj pitné vody pro desetitisíce lidí z okolí.

Kapitalistický mamon, nemá žádné hranice !

Zdroj: technet.idnes.cz/.../...
z webu dupoint.cz
Náš přístup k trvalé udržitelnosti

Trvalá udržitelnost je ústředním tématem všeho, co děláme – od snižování dopadu našich provozů na životní prostředí a vytváření řešení určených pro konkrétní trh po řešení globálních výzev v budoucnu.

Vzhledem k tomu, že celosvětová populace neustále roste, čelíme v souvislosti s trvalou udržitelností nebývalým výzvám, které souvisejí s některými z nejtěžších problémů, s nimiž se svět potýká. Nasycení světa, snížení závislosti na fosilních palivech a ochrana lidí a životního prostředí představují zásadní problémy, které vyžadují dlouhodobé zvažování a inovace na základě nejnovějších vědeckých poznatků. Uvědomujeme si však, že toho nedosáhneme sami. Po celém světě spolupracujeme s akademickou obcí, vládami, dalšími společnostmi a nevládními organizacemi na inovacích vycházejících z nejnovějších vědeckých poznatků, které vedou ke vzniku dlouhodobých, použitelných a dlouhodobě udržitelných řešení v našich hodnotových řetězcích.
dupont.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # Popo 2017-03-27 12:34
Cituji Piovarči:
Popo pochybujem o tvojom zdravom úsudku. Keď ty tu vlastne proklamuješ Rakovinotvorný Roundap a geneticky modifikované plodiny od Monsanta tak potom musím žiaľ konštatovať že s tebou nie je niečo v poriadku. Takto reaguje len trolling. Na čo sa tu teda hráš nechápem. Si na strane zhubného zla kapitalizmu ktorý ženie ľudstvo do katastrofy?
Priatelu máš v tom trošku zmätok. Tvrdenie že s niečim je niečo ináč ako sa to jednostranne prezentované u "bubákov" nemá s propagáciou daného výrobku nič spoločné. Ku prospechu všetkých viac bude ak ty riešiť si budeš len ten svoj úsudok...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Piovarči 2017-03-27 13:18
No ide o to že ak sa niekto z nás mýli treba na to poukázať. Rounadap je jednoznačne látka ktorá životnému prostrediu neprospieva ani zdraviu človeka a včelstiev atď. A existujú štúdie na myšiach a potkanoch že GMO plodiny majú závažné negatívne účinky na živé organizmy.
Niekedy je treba postrašiť je to lepšie ako sa potom čudovať neblahým a rozsiahlym nevratným následkom ako v prípade Fukušimy napríklad.
Sám dobre vieš že nevedomosť je slepá
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Popo 2017-03-27 13:28
Cituji Piovarči:
No ide o to že ak sa niekto z nás mýli treba na to poukázať.
Ano súhlas ALE poukázať na omyli je jedna vec "vypalovať cajch" (dehonestovať) popritom na oponenta je vec druhá...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-03-27 17:24
Ja sa o to nesnažím, ale s tým musíš rátať keď ideš do takejto debaty.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Historik 2017-03-26 17:30
Bohouš byl včera, po příletu z Říma, v nemocnici, poněvadž tam něco chytl. Prý je to rýmička, ale jestli se něco nedostalo z atmosféry do klimošky vládního speciálu. Aby se nezačal měnit na zombíka. A to by byla tragédie, protože ještě nemá nafocené předvolební bilbórdy. Nebo jim tam servírovali kukuřici a Bohouš ohryzával zmutovanou laskominu. Ale snad všechno dobře dopadne a nezačne se rozpadat ani EU a ani Bohouš.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Dědouch1 2017-03-26 18:55
Mně by naopak nevadilo, kdyby si ozubenej žalud přivezl nějaký ten umělý, vjedci vypiplaný moribundus a hned bylo v parlamentu nějaké veledůležité rozhodování (třeba o jejich platech), aby byla plná účast. Hned potom, by mohl odjet na podobné jednání do Brusele...
Konečně By byl ozubenej žalud užitečný.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # .lak 2017-03-26 17:24
Ty černý jsou určitě výživný, včera jsem viděl kondenzační stopu a tak 2.km jim nezoxidovali před a za jo, no a asi ostatní kyslík spotřebovali.
Undulatus Asperaus nezaměňovat barybundusem lehárusem i když dodrbat může oboje hravě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Pavel Blaheta 2017-03-27 01:10
.laku poprvé jsem si všiml tmavých (dočerna) kondenzačních stop (chemtrails) letos v lednu myslím. To je nějaká novinka o které zatím nevím z žádné strany co to je za svinstvo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # .lak 2017-03-27 01:37
To jsou kouzelníci. Taky jsem viděl "tmavý pruh šedí trailsů a vlastně do šedi všeho a skrz něj další oblaka a nebyl tmavý ale vlastně byl tmavě modrý oblohy kterou již vidíme zcela zřídka tak jednou za uherský rok. Ale barvy jsme se ve spektru "stínadel odnaučili vidět. A přidávají prý chemtrailsy na nebe do starých filmů aby nebylo co srovnat. www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-03-27 16:15
Tak tu je vedec ktorý sa tým dlhodobo zaoberal

Na tomto odkaze sme sa s Popom už o tom bavili.
ac24.cz/.../...
Provedené rozbory ovzduší z oblasti Phoenixu a to v přímé souvislosti se vzdušnou aktivitou, která je známá jako chemtrails boli dosť katastrofálne
Vzorky vzduchu byly použité pomocí vzduchového filtru a to po dobu zhruba 4 hodin během dne a 4 hodin po západu slunce po dobu 28 dnů.
Metoda, která byla použitá v testovací laboratoři se nazývá „ICP scan, anorganické analýzy“
Na grafoch je dátum 5. 1. 2008
U kovu - barium byl překročen maximální bezpečnostní limit celkem 278x, u mědi 98x, u manganu 5820x (neuvěřitelné!! !) a u zinku 593x. V souvislosti s těmito absolutně fatálními skutečnostmi je pozoruhodné vědět, že mangan je element, který se za přirozených okolností nachází v životním prostředí a půdě ve velmi nízké koncentraci. Nicméně je třeba poukázat na to, že mangan je jedovatý element. Vyskytuje se nejčastěji v elektrolytickýc h materiálech, v bateriích (suché články).
Kadmium překračuje 126x nejvyšším možnou bezpečnostní limitu, chróm pak 282x a nikl celkem 169x. Všechny výše uvedené kovy jsou extrémně jedovaté povahy
Hodnoty hliníku překračují bezpečnostní limit jedovatosti celkem 6400x, železo dokonce 28000x, magnesium pak 5,3x a sodík 15,9x. Ohledně emisních stop hliníku by bylo zapotřebí sdělit ještě několik doplňujících fakt. I když samotné laboratorní výsledky co se týče hliníku jsou zcela alarmující, Ted Twietmyer upozorňuje na to, že aktuální hladina hliníku může být ještě podstatně vyšší.
cez-okno.net/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Věra Štimová 2017-03-26 11:59
Hrbolaté mraky nejsou nic, co by ti umělci, co poroučejí větru a dešti uměli. Oni umí jenom strojově přesné mraky a tím se chlubí. Taky umí míchat mraky do pravých úhlů, tak se pozná, kde asi stojí to jejich zařízení, které máme tady taky, a to na Brdech. Byly o tom spory, pok utichly a teď to tam prostě dělá počasí a místním je špatně, když to zapnou a bolí je z toho hlava.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # vlk samotář 2017-03-26 14:14
Já znám jednoho, co to umí i bez strojového zařízení a už jsem to na AC jednou celé popsal...:-))

Obávám se, že takový "břit", který dokázal během několika minut zahalit celou oblohu slunečného dne, by ani ti "chemtrails-áci " neuměli...:-)

Časové video je zde..:

www.youtube.com/.../

A potom začala mela..:

www.youtube.com/.../

www.youtube.com/.../

www.youtube.com/.../

www.youtube.com/.../

www.youtube.com/.../

www.youtube.com/.../

www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # edurard 2017-03-26 12:05
Temer koncim s internetem a televizi uz nemam a ted slo do popelnice i radio. Tak uvidime kolikrat jeste budu mit zajem se podivat na tyhle veci. Ale vezmu to bodove.
1-chemtrais tedfy neco chemickeho je nam sypano na hlavu a nejde o kondenzacni stopu to uz mam 100% jasne. Co nam sypou nevim aproc to sypou take netusim. Ale pochybuji ze to je neco zdraveho pro lidi.
2-Koukal jsem ze udajne umrel nejakej ten felerrocky co dodat? No mam tri varianty bud je to kec a chtel zmizet ze sceny. Nebo probehla transplantace mozku do jineho tela a potreboval to nejak zduvodnit. No a posledni nekdo ho otravil. Varianta zemrel je usmevna a tezko prijatelna. Uz jen proto ze nevuidim duvod proc by to rvaly vsichni do sveta uz pred jeho smrti. Ted se ocekava umrti klralovny pak chorosovy houby a nasledne udajne se ocekava zvrat. No at si vestci delaji co chcteji ja zadnym vesteckym nesmyslun tedy verit nehodlam a nebudu. Ono se nakonec iukaze ze vestec nic neumel jen mel pristup jk datum .
3-Xenofobie. Pekne smyslene slovo ktere je nam stale prekrucovano Takove slovo neuznavam nebot xenofobie je scela neco jineho nez strach o svuj zivot majetek a rodinu a to neni xenofobie. Pokud s etedy opalenci ohaneji xenofobii at zustanou doma a necpou se tam kd eje nikdo nechce. A pokud zde je nekdo kdo je chce at se sebere a jde za nima.
4-Nejsem ani proamericky ani prorusky ani pro nemecky. jsem pro zdravy rozum proto jsem vyhodil vsechny media a koncim s tim svinstvem co nam chteji datlovat do palice. Od iphonu s androidy po nesmyslne elektroniky v lednickach pocitacich autech ..... a mohl bych pokracovat dal az k cipum vmozku. Az umru tak umru ale to bude dilo prirody a ne nejakeho pomateneho mudr.zlatokopa.
5-V hypermarketech nic nenakupuji uz dlouhou dobu proc je jednoduche. Lzi podvody polske zavadne jidlo prevzene pres nemecko kde ziska nemecke razitko vyrobce a sup do CR. NAVIC nekupuji zde nic protoze je tak okradan stat zisky a DHP jde totiz mimo republiku a do CR se nevraci Neni to tedy jako kdyz u mistniho reznika koupim maso on odvede DPH a to jde do CR zpet. Proc bych tedy mel kupovat jedy a jeste nechat okradat nasi republiku. Co je to za politiky co tohle dovoli?
6-Kazda stara baba vam dokaze rici tisice receptu na vyleceni rakoviny, cukrovky, DNU, poskozene ledviny, jatra a td...
7. Jak muze existovat nekdo kdo nevidi ani na spicku nosu v ziskovkachne a skodit CR ? Protoze je tim castecne vyresena nezamestnanost. Mluvil jsem s nekolika lidma a bylo to stejne ja nemala ci nemel praci tak me za tohle plati tak co. Nejsou tedy presvedcebni delaji to jen z apenize. Kdyz jim reknete ze delaji zlo a podrezavaji nam i sobe vetev slysite no jo ale neco delat musim. A kolecko je uzavrene. Dalsi cast jsou mamanci co nic neumi vetsinou jsou vyhozeni s prace a dulezite ze maji Masarykovu univeriztu v Brne. Je to umele vytvoreny stroj na demenci mladych. Oni netusi ze to co jim univerzita nacpala do palice jsou lzi protoze oni veri bohu zvano NWO.

Jenze ja ne. Chci jen svobodne zit. Zdrave jist, byt v klidu a nebat se o zivoty a majetek ktery jsem pracne vydelal a stokrat zdanil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # contumax 2017-03-26 14:23
edurard

Souhlas edurard...!!!

1 ***
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # moje meno 2017-03-26 21:30
Konečne rozumný názor.. svetlé myšlienky :)

Škoda, že čo všetko musí človek obätovať (úzka cesta)
aby mohol slobodne a šťastne (byť užitočný, milovať..) žiť.

Šťastie alebo smola ? kto vie ?

Jedno je isté, že svet ide do záhuby, každou sekundou je bližšie k vojne, katastrofám (súženiam biblických rozmerov)..

Elektronika vysáva z ľudí energiu.. Kiežby sme všetci žili v prírode, pestovali zdravé plodiny, biliny, komunikovali z očí do očí, milovali sa taký aký sme.. nepozerali len na zovňajšok a peniaze (Bohužiaľ nie sme v rajskej záhrade), v nej budeme až po smrti :)

Kde to všetko asi začalo ? Možno Adamom a Evou, možno za to môže Boh, kedže stvoril zlo ?!?!

Možno začiatok a vznik/ náhrada výmenného obchodu za PENIAZE (Rím, pred n.lp)


Boh je svetlo ?!

Tma neexistuje - je to len nedostatok svetla
Chlad neexistuje - je to len nedostatok tepla
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-03-27 15:55
Potom ani zlo neexistuje je to len nedostatok Lásky a Poznania
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # contumax 2017-03-26 14:24
Právě vjedci [...]ili celéj svět...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Josef3 2017-03-26 17:39
Pozorovateli Kdyby jsi byl pilotem nebo šéfem letového provozu, složil by jsi funkci. Protože pro Tebe je pravda a čest na prvním místě, před ziskem. Díky světu za takové lidi jako jsi Ty. Kéž by jich bylo více. Hned by se vše měnilo k lepšímu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # maximon 2017-03-27 11:17
Pokud by chemtrails byly pravé, byly by čáry pouze za některejma letadlama, od leteckých společností, které tam ch. dávají. Ale ony jsou za každým, které se v té chvíli právě vytváří. Jediným vysvětlením by bylo ,že ty tzv. chemtrails ve skutečnosti nejsou vidět přímo, ale v atmosféře vytváří specifické klima a stav, ve kterém se potom běžné letecké stopy mění v nestandartní.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-03-27 15:51
No a práve to to nie je pravdá. Letecká premávka funguje neprestajne hlavne keď je pekné počasie a sú dni keď je nádherne jeden deň je obloha plná krížomkrážových čiar a z toho sa rozptilujúcej mlhavej oblačnosti a druhý deň zrazu nieto na modrej oblohe žiadna letecká stopa pričom sa teplotné podmienky vôbec nezmenili a letecká preprava hore musí fungovať. Sledoval som to už veľakrát. To svedčí o tom že niečo nie je OK keď jeden deň chemetrails máme druhý deň vôbec nie a tretí deň ich máme opäť späť. Všimnite si aj dnes sa to dialo
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # maximon 2017-03-27 22:12
Ale o tom mluvím. :-D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Piovarči 2017-03-28 11:31
No napísal si to veľmi nezrozumiteľne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Putinova máma 2017-03-28 09:56
Vy jste tady opravdu neuveritelna banda [...]u, to jen tak nekde nenajdete. Smeju se az se za bricho popadam kazdy den. Clanky dobry, ale ty diskuze plne osvicenych "vedcu" a pologramotu, ty tomu teprve davaj ten spravny riz. Panove, prosim jen neprestavejte, bylo by skoda prijit o tako zabavny kanal
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-03-28 11:33
No ludia buť vďaka civilizícii ešte viac spostejú, alebo naopak sa prebúdzajú čo bude asi pravdepodobnejš ie
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Dědouch1 2017-03-28 12:03
Zatím tady byl na palici jen popo, ale už jste dva. Pokecejte spolu mamko. Třeba někde jinde.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Putinova máma 2017-03-28 16:00
Děkuji za radu, ale budu se s dovolením řídit dle svého uvážení a nevyužiji. Naopak, rád se zde ještě pobavím, tak mi to prosím nekaž, dík.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Putinova máma 2017-03-28 16:02
O tom probouzení zrovna ve zdejší komunitě opravdu velmi silně pochybuji, ale rád věřím, že tomu opravdu věříte. Budiž vám přáno, já s tím problém nemám.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Piovarči 2017-03-30 11:50
Ty nevidíš nič špatné na kapitalizme pre teba je to raj pre milióny to však raj nie je.
Tu si pozri čo je kapitalizmus uzurpácia práva na všetko to je kapitalzmus
vitarian.sk/.../vesmir-a-pravo
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # jetofukkkkkkkkk 2017-03-29 00:14
lidi by meli prestat hledat neco tam kde nic neni

pohrdam timto svetem, tak jako tento svet pohrda mnou....

skoda slov...ktere se i dnes vazi penezi

zku*veny svet ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás