AC24.cz

AC24.czZe světaZnepokojující záběry ukazují pravou tvář mlékárenského průmyslu

Sociální sítě

Reklama

Znepokojující záběry ukazují pravou tvář mlékárenského průmyslu

Globální produkce jídla je v současnosti obrovským ekologickým problémem. Nejenže zatěžuje půdu, vzduch i vodní toky pesticidy a GMO, ale intenzivní farmaření velmi zatěžuje i životní prostředí.

Typicky se zvířata chovají v tzv. CAFO (Concentrated Animal Feeding Operation). Jde o „farmy“ plné tisíců zvířat, která žijí v hrozných podmínkách a s nemocemi. Dle statistik je 99% zvířat v USA chováno pro jatka. A to nemluvě o světové produkci.

Autor videa si posvítil na mlékárenské velkochovy, které mnohdy využívají PR kampaně se spokojenými kravičkami na zelené pastvě, ačkoliv je realita poněkud odlišná. Posuďte sami.

Loading...

Komentáře   

+127 # George Bart 2017-03-12 12:22
Všechny svinstva světa, války a vraždění, ničení přírody, zvířecí koncentráky, devastace všeho a všude se děje jen kvůli několika desítkám superbohatejch sráčů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+49 # Lubinen 2017-03-12 13:20
Možná mají v měšci jinak to jsou bezcitnì a bezduchý nešťastníci nemající v srdci nic dobrého a umějící jenom brát a proto Boha Stvořitele už nebudou dlouho srát.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-38 # Pepa z Depa 2017-03-12 17:43
vzkaz vsem podilnikum ac24 primo i neprimo zucastnenym a ziskuchtivim smejdum z tohoto webu chystame se na vas nemam uz zadne pochybnosti kdo jste a zaplatite za vse co jste zpusobily vasim umyslnym jednanim
jsme pravi slovane a vas popravime tu kundu jako prvni tomu muzete werit pokud tu tato stranka bude stale vydavt lez za pravdu a manipulovat s ni bezte treba na obeznou drahu bezte treba do jeloustounu ale my uz vas nebudeme hajit ale naopak valka teprva zacne a vy jste primo odpovedni

to plati i pro mistni radoby prispevatele
kazdy z vas zaplati tato hra se hraje o zivot
respektive o dusi
musim vam sdelit ze jste prohraly neb jste se upsaly primo certu nebudeme vam nic odpoustet vse si zaslouzite pravem
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+52 # josh (xy) 2017-03-12 13:53
Na světě je 7mld. lidí a s těmi pár jedinci, si nedovedeme poradit...Těch pár "VIP" organizuje život nám všem...je něco špatně, když my jsme ti co produkujeme pro ně bohatství? Šlo by to bez nich? Určitě, ale národ za vidinu kobližek zdarma volí Babiše. Babiš je hovno hospodář, protože v tomhle vydrancovaném, zpustošeném státě, kde denně developři nechávají betonovat naši úrodnou zem, jen přihlíží. Babiiš zbytek zapleveluje řepkou v rámci chtíče momanu a poskočení v žebříčku bohatýrů o stupínek výše, snaže se dohonit Kellnera, a...dál...místn í zemědělci musí lézt po kolenou a být rádi že mají co pěstovat...HOVN O, říkám. Do prdele s tímto hospodářem. Dobrý hospodář by na naše pole vrátil to, co tu bývalo, aby jsme nebyli závislý na okolním světě. Lesy, je druhá stránka, kde nás ten mocipán ožebračuje, kdy vzal lesákům práci a má svoje jednotky na plenění kvalitního dřeva do Rakous, kteří nám z něj vracejí odpad ve formě ob desek,...kam se podívám, bych blil nad tímto hospodařením,.. a my jim jdeme bezmocně na ruku,...jak ty krávy a volové na porážku.
To, co spase jedna kráva cca 1ha, obděláno plodinou, by podstatně nasytilo více lidí, než jeden kus dobytka....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+50 # josh (xy) 2017-03-12 14:38
Sebelikvidace
Otto Krofta, Jiří Očenášek
Když v listopadu 1989 nadšené davy zvonily klíči, všichni tvrdili, že je to zvon svobody. Kdyby tehdy někdo špitnul, že tam slyší i první tóny umíráčku, tak by ho dav něžně ušlapal. V roce 1918 měla Československa ́ republika svou modlu T.G.Masaryka. V roce 1989 si našla další ikonu, Václava Havla. Dnes už jen pán Bůh ví, co v jeho projevech a činech byla romantická vize a co záměrná lež...Více...

Sebelikvidace
Tento článek jsem obdržel nedávno emailem s poznámkou, že koloval na internetu, ale byl už odstraněn. Jako autor článku je uveden nějaký Jiří Otčenášek. Neznám ho, nevím kdo to je, ale naprosto přesně vím, že textem toho článku vystihl přesně to, jak já osobně vnímám stav věcí v naší zemi.
Proto si dovoluji tento článek umístit do mého blogu, protože já bych to lépe nedovedl slovy tak popsat. Pravděpodobně , někdo tento článek už četl, ale určitě tento text zaujme i nové čtenáře. Přál bych si, aby tato slova vyburcovala k zamyšlení nad stavem věcí u nás doma v CZ, nad celkovým vývojem po r.89 a nad tím, jak to mají u nás politici lehké, když jim ochotně strávíme jakékoliv svinstvo, které poškozuje nás všechny. Tedy celý národ až na ty, kterým to vyhovuje.
14.7.2016 O.Krofta
Česko sebe samo likviduje už 25 let
Jiří Očenášek (pozn. Z internetu už článek zmizel)
Když v listopadu 1989 nadšené davy zvonily klíči, všichni tvrdili, že je to zvon svobody. Kdyby tehdy někdo špitnul, že tam slyší i první tóny umíráčku, tak by ho dav něžně ušlapal.
V roce 1918 měla Československa ́ republika svou modlu T.G.Masaryka. V roce 1989 si našla další ikonu, Václava Havla. Dnes už jen pán Bůh ví, co v jeho projevech a činech byla romantická vize a co záměrná lež.
Nebo vizionářská lež, či lživá vize.
Každému z té doby zůstalo v paměti něco jiného. Na co dnes vzpomínají rodiče tehdy osmiměsíční holčičky ležící na dětském oddělení na Bulovce, kterou po populistické amnestii znásilnil a zavraždil právě propuštěný pedofilní recidivista.
Jaký měli tehdy pocit skuteční čeští uprchlíci ze Sudet, když se v roce 1990 omlouval sudetským Němcům, že jejich poválečný odsun „považuje za hluboce nemorální čin“.
Již nikdy nevstoupíme do žádného paktu.
Ale už v listu The New York Times z listopadu 1993 horoval pro vstup Česka do NATO a dokonce nehorázně tvrdil , že “NATO není nepřítel Ruska, ale jeho partner a přibližováni ́ jeho hranic k Rusku není přibližováni ́m nepřítele, ale naopak přibližováni ́m pásma demokracie a prosperity“.
Pak 29.dubna 1999 pro francouzský deník Le Monde prohlásil „nálety, bomby, ty nebyly vyvolány ze zištných zájmů. Jejich povaha je výlučně humanitární“.
Bylo by hezké, kdyby byla pravdivou tolik citovaná příhoda z kruhů Olze Havlové nejbližších, že když přišel domů a prohlásil, že se s Čalfou dohodli, že bude prezidentem, reagovala budoucí skutečná první dáma údajně slovy “Jen aby ses z toho, Vašku, neposral."
A v této větě je v kostce povaha dnešní české a evropské politiky. Kolik “politiků” se již podělalo blahem, že jejich profesionální i lidská nedostatečnost dnes září ve světle reflektorů.
Tvrdí se, že ekonomiku řídí neviditelná ruka trhu. Ani náhodou. Ekonomiku řídí zatraceně viditelné ruce těch, kdo si z ní chtějí udělat Stolečku prostři se a Oslíku otřes se. A aby se prostíral doširoka a třásl se jak v zimnici, je třeba nejprve zničit nezávislost národních ekonomik a učinit z nich jednu globální nepřehlednou obludu. A pro tento cíl potřebují neviditelnou ruku ovládající politiku. Jen na těch jejich politických Hurvíncích a Spejblech nesmí
být vidět ty vodící provázky ani postava vodiče. Stačí těmhle loutkám podstrčit své mocenské ideje a přesvědčit je, že jsou geniální a přišli na ně politici sami, oni už se pak vodí sami a navzájem.
Právě tímto způsobem se přes politiku formuje ekonomika a ze spojení obou se rodí neskrupulózní nadvláda.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+62 # josh (xy) 2017-03-12 14:38
Čím a kým se rozbíjí 25 let český stát ?
1.) Nejprve se zesměšní celý národ
Jste nevzdělanci. V Nepálu je každý pasák yaků bakalářem. Tak se založí v každé opuštěné stodole soukromá vysoká škola, aby i holka tančící u tyče, či líný synek čilého podnikatele měli Bc. Nejde o kvalitu, jde o statistiku. Klasické university opustí svou tradici Alma mater a zaplevelí se obory o kterých uvažoval kdysi v Haliči Jára da Cimrman.
Názory a práce univerzitních profesorů, které titul ctí, převálcují mediálně nejrůznější buznoexhibicionisté.
Ze státních základních škol se inkluzivními a jinými věčnými experimenty vytvářejí budoucí školy pomocné, na nichž hlavní slovo budou mít nejrůznější metodičky z oborů inkluze, integrace, imigrace, a vypravěčky korektních pohádek o princi Bajajovi z Ugandy a jeho registrované partnerce Popelce z Damašku.
2.) Pak je třeba zničit národní ekonomiku, hlavně průmysl
Nic neumíte. Všechno, co jste kdy vymysleli a vyrobili, byl neprodejný šunt. Nikdo ve světe nestojí o vaše nákladní tatrovky, motorky, sigma pumpy, letadla, obráběcí a textilní stroje, sklo a bižuterii. Zavřete vaše továrny a místo nich otevřete montovny. Aby se neřeklo, na chvíli necháme zazářit pár vašich slovutných „kapitánů průmyslu“. Ti se nakonec za pár let se svými Titaniky propadnou do septiku, protože nevěděli, že správný kurz určuje kompas a ne teploměr.
Vy jste tak neschopní, že si ani neumíte načerpat minerálku z vaší země, vy si dokonce neumíte ani nahnat pitnou vodu do vodovodních trubek. Ještě, že jsme tu my a za mírný bakšiš to pro vás uděláme sami.
Rozinky vyzobeme, ze zbytku uděláme sklady ojetých pneumatik, a co by nám mohlo jó konkurovat odkoupíme, utlumíme a zavřeme.
A pokud se to českému „proletariátu„ nelíbí, tak bacha. Stačí jeden letecký most z Ulánbátaru a můžete se pakovat. Za devět měsíců se nám počet budoucích zaměstnanců ze země olgoje chorchoje zdvojnásobí.

3.) Zvláště důležité je zlikvidovat zemědělství a potravinovou soběstačnost.
Začne se žvaněním, že celá desetiletí jsme jedli jedovaté potraviny. A s námi se trávili autobusy plné Rakušáků luxujících cukrárny ve Znojmě a dalších jihomoravských městech. A kolony Němců, kteří se v Karlových Varech či Mariánkách cpali kachnou se zelím a vzdychali Mein Gott, ta kachna voní po kachně.
K čemu vlastně potřebujete zemědělství. V Maroku je brambor a jahod, že vám je levně dovezeme a draze prodáme. K čemu sady. V Chile a Jihoafrické republice je tolik hrušek, že se pod nimi lodě prohýbají. Na Novém Zélandu je jablek jak euromravenců. Po Evropě bloudí kamiony s tunami kuřat, prasat a skotu a vy byste se chtěli mořit nějakou samovýrobou. Mléko je navíc nezdravé a jogurt dnes dokážeme udělat i z bramborového škrobu. Pěstujte naftořepku, a budete druhý Kuvajt. A opuštěné kravíny a vepříny jsou přece nejlepší skleník pro pěstování bylinek typu Hanojská majoránka.
4.) Ta nejdůležitěj ší etapa je pak znesvéprávně ní národa.
Zformuje se banda speciálních věrozvěstů, kteří nám začnou vyčítat, jak jsme nemultikulturni ́ šovinisté, kteří utlačují své spolubližní. K nim se připojí i saudskoarabský komisař a prohlásí „u vousu Prorokova, u nás se mají ženské líp, než ta vaše vykořisťovana ́ etnoskupina“. Neúspěch desítky let trvajících snah o integraci se vysvětlí tím, že při integrování byla pošlapána jejich práva na zachování specifických rysů jejich obohacujcí odlišnosti „.A tak posilujeme zachování odlišnosti zvětšením průměru penězovodů a zvyšování počtu jejich aktivistických údržbářů.
Zásadou likvidace národa je ustupování rostoucím požadavkům všech exotických odlišností a označování opravdových hodnot za měšťácký přežitek staré Evropy.
Pochod anální hrdosti se povolí se vší slávou, demonstrace proti němu se zakáže jako vyvolávání třídní nenávisti proti pavím pérům v rektu.
5.) Poslední etapou, je vstup do celoevropské organizace.
Protože v jednotě blbosti je síla.
Když ze samostatných přiblblých jedinců dokážete vytvořit uřvaný dav, pak ze samostatných států nakonec dokážete vytvořit sebedestruktivn í unii.
Současný příliv obžerných uprchlíků je jen poslední sloka unijní hymny Óda na radost. Jmenuje se rekviem za zbabělost.

***
Je těžké pochopit a rozumově vysvětlit takovou hlubokou a zrychlující se degradaci Evropy, která se žene do zkázy a ještě jí k tomu hraje orchestr z Titaniku.
Možná opravdu existuje Bůh, který si říká: Dal jsem vám Evropané svobodu volby. A takhle to dopadlo. Tak víte co ? Jděte mi k šípku
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # .lak 2017-03-12 17:37
Do háje zelenýho nebo kamsi posílají papaláši celý euál. Ale mloci budou pořád juchat více evropy s obluzenými třeba i za koblihu u některých pouze za žvásty když tam do koryta pro sebe přesměrovávají vše od naivních lidí pro sebe a parazity. www.youtube.com/.../ time 9:27
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+44 # josh (xy) 2017-03-12 18:05
Moderní cukrovar Hrochův týnec, zaháji počítačem řízený provoz 1.10.1970....a tento cukrovar koupili Francouzi s tím, že zachovají výrobu cukru.

.. ročně zpracoval 300 000t. cukrové řepy.

a toto nám zbylo.....a to byly naše peníze!
Hlavně, že všude smrdí Babišova řepka oleja,...do prdele s takovým hospodářem...a to jen jeden,,,jediný příklad z tisíců. Jen to nevidí, neříká se to,...média mlčí, to se nehodí.

více....doporučuji.zvedavec.org/.../...
Dne 10. října 2006 tak bylo současně stovkám zaměstnanců v dotčených provozech oznámeno plánované ukončení výroby a hromadné propouštění. EASTERN SUGAR ČESKÁ REPUBLIKA, a.s. požadoval za svou kvótu maximální možnou výkupní cenu ve výši přibližně 2 miliard korun, což však Evropská unie podmínila převedením téměř třetiny celkové částky restrukturaliza ční podpory pěstitelům cukrové řepy (a smluvním poskytovatelům strojů pro její sklízení) a hlavně úplnou demolicí všech uzavřených provozů. Poslední jiskřičkou naděje se zaměstnancům společnosti nakrátko stali zájemci o odkoupení všech areálů za účelem výroby bioplynu. Byl by tak alespoň částečně zajištěn odbyt pro pěstitele cukrové řepy a zachována část pracovních míst v postižených regionech. Společnost proto vzápětí podala Státnímu zemědělskému intervenčnímu fondu podnět k přehodnocení restrukturaliza čního plánu.

EASTERN SUGAR ČESKÁ REPUBLIKA, a.s. však neslevil ze svých požadavků na vyplacení nejvyšší možné sumy za odevzdanou kvótu a tak Státní zemědělský intervenční fond návrh zamítl. Osud cukrovarů, všech jejich zaměstnanců i pěstitelů, tak byl zpečetěn. Na počátku roku 2008 byla zahájena demolice cukrovarů v Hrochově Týnci, Němčicích nad Hanou a Kojetíně. Likvidace všech provozů byla ukončena na konci téhož roku. Podobný osud postihl i zbývající cukrovary Dunajská Streda v sousedním Slovensku a maďarskou Kabu, rovněž ovládané nadnárodní společností Eastern Sugar.

Jeden moudrý a vysoce postavený muž kdysi v povzdechu nad osudem svého cukrovaru řekl: "Svět se v kravskou pí*u obrací" - a měl pravdu...zvedavec.org/.../...
a nejenže jsme přišli o cukrovar a pracovní místa a zisky...
Česko prohrálo s Eastern Sugar, má platit 711 milionů

Kvóty na výrobu cukru přijdou Česko draho. Stát totiž prohrál arbitráž s firmou Eastern Sugar a má jí zaplatit asi 711 milionů korun. To je částka, ke které dospěli arbitři, kterým si nizozemská firma stěžovala na kvóty regulující výrobu cukru. Ministerstvo zemědělství tvrdí, že tomu nemohlo zabránit.
Zdroj: ekonomika.idnes.cz/.../...ekonomika.idnes.cz/cesko-prohralo-s-eastern-sugar-ma-platit-711-milionu-fwy-/ekonomika.aspx?c=A070402_151806_ekonomika_spi

My si ty ministry tak bohatě platíme a oni nás okrádají a okrádají a my jen mlčky přihlížíme....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Jan Pavelka 2017-03-12 22:37
RE: Josh, tvůj příspěvek je za 100 bodů! Ale kdybys se zeptal všech tady přispěvatelů, koho posledně volili, nebo koho volili jejich přátelé, známí, famílie, tak tam je odpověď, proč podniky zmizeli.Možná že Dělnickou stranu nevolili vůbec nikdo! Jsem zvědav, kolik dájí Okamurovi hlasy.A kolik opět dostane TOP9, supr strana se suprovým šéfem, členem Bilderbergu.Neb o žeby byla chyba ve sčítávání hlasů za posledním PC?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # josh (xy) 2017-03-12 23:40
Bohužel, lidé rádi poslouchají krásná slova, která jim stačí...je to vše hra těch panáků, co si říkají politici, ale vždy se nám budou smát do ksichtu, vždy potáhnou za jeden provaz...škatul e, škatule..i když to bude vypadat na pranici. Nové figury mezi sebe nechtějí. Nechtějí ty, co s nimi nepojedou...nap ř. Okamura a jiní, a budou si raději dosazovat bezvýznamné marijonety i na takové posty, kde by měl být třeba Voj. analytik Martin Koller a další a další...Jen takový dovětek....Slov áci by nikdy do vlády nenavolili čecha, tolik ve zkratce;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Lubinen 2017-03-13 08:26
Josh toto je pravdivý stav našeho hospodářství a tato zpráva by se měla číst na všech školách , především ekonomických.Ov šem především by nás měla alarmovavat k co nejrychlejším změnám vývoje ne naší ale nám ukradené země a vzít si zpět co nám patří, tentokrát to bez skutečného boje nepůjde .Poslechněte si paní Lenku Procházkovou na Svobodném rádiu u pana Kapala.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # contumax 2017-03-12 18:44
josh(xy)

Vynikající příspěvky...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # josh (xy) 2017-03-12 18:51
Bohužel, je při nich husina nebo slza v oku. Možná to nikomu již nic neříká, protože díky době a tomu, co se kolem nás děje nejsme vlastenci, jsme apatičtí,...ale i ty děti, když si na pískovišti postaví bábovky a příjde další dítě a jim ho rozšlápne, jsou nasraní ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # contumax 2017-03-12 19:12
josh(xy)

I né josh, já se nedám, dokud budu dýchat - nedám se - nevzdám se...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # cocoa darriba 2017-03-13 08:44
Takoví lidé jako vy pane josh (xy) mají dnes jak říkával zachránce morálky Václav Havel Kořalka "špatnou náladu". Vy si moc pamatujete a umíte dávat věci do souvislostí, a to je v dnešní době velkých slov a slibů oportunisticky- reakční zbytečná vlastnost. Ale bodří lidé , vlastenci a matky, ti všichni volili rukou nebo nohou poslední ČTVRT STOLETÍ tak, aby vše vámi uvedené ve vašem textu se reálným stalo. Vůle lidu. Amen.
A nebojte se , volič bude za odměnu vyměněn a kruh se uzavře. Není cesty zpět, leda byste vysvětlil 10 milionům , co jsou zač - pochybuji, že máte tolik síly.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # josh (xy) 2017-03-13 10:02
Ano, mohu porovnávat a vidět souvislosti. Zničilo se a pošpinilo vše, co by mělo připomínat dobu minulou. Já osobně, jsem za minulého režimu volit nechodil a to z prostéhoho důvodu rebélie mladí, jiných hodnot mládí a revolty, která pak pokračovala v nesouhlasu s určitými kroky a mylnými vidinami. Dnes mohu říci s povděkem, že jsem rád za tu dobu, kterou jsem prožil, co pamatuji. Jak patrno, že jsem nevolil mne nikdo nezavřel, nezabil. Asi to bylo o tom se vzepřít a do hnízda nešťourat...ten strach té masy byl až zarážející. Nakonec dnes spousta lidí nadáva na dobu minulou z pohodlí paneláku, který dostal za to, že vzal práci, práci podloženou kvalitním zákoníkem práce, kde se nemusel bát vyhazovu z práce, že nedostane mzdu, mohl si brát nenávratnou a bezúročnou půjčku, nemusel se bát, co přinese nový den.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Vladimír 2017-03-13 07:16
josh(xy) je to sice pravda taky se to pěkně čte :-) ale chybí k tomu jedna drobnost AKCE PRO ZMĚNU klasická česká vlastnost....ta kže je to jen umíráčkem našeho národního cítění....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # josh (xy) 2017-03-13 10:06
Ta je v lidech a jejich prozření, co je hodnota a vize do budoucna,...a politicích, ale to je právě na těch lidech.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Vladimír 2017-03-13 15:01
Ano je to v lidech ale oni nemají zájem prozřít,jsou rádi když jsou blbí vždyť je to do očí bijící i tady na AC 24 každý ví dobře oč tu kráčí ale přesto se tady jen "konstatuje" ale nikdo se do ničeho nechce míchat aby náhodou nepřišel k újmě ...... "a votom to je"
Jen jsem fakt zvědav až se něco semele na koho budou lidi nadávat? doufám,že zase na politiky :-) i když jsou sami vini za to jak to tu vypadá,poněvač člověk má i morální zodpovědnost za své činy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # josh (xy) 2017-03-13 17:54
Tady už se nic nesemele,...kaž dý je rád o za to hovno co má a nikde se nebude angažovat...nat ož jezdit na nějakou demonstraci do Prahy, aby posléze slyšel, že je blb, že tam byli samí odboráři a pod. Mně třeba vadili ostraváci....př išli o byty o práci,..a když jim Vít Bárta zaplatil a nechal přistavit vlak až pod nos do Ostravy, nastoupilo 16 lidí "šestnáct" a nevím ani ti proč. Možná už mnohé by bylo vyřešeno, ale je lépe nadávat doma na netu, bouchat pěstí do stolu, ale to je málo. Někteří už ani neobětují peníz za cestu do Prahy, další nemají čas, protože musejí splácet leasing a hypotéku......a le,co!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Vladimír 2017-03-13 19:49
To je pravda člověk by nad lidma fakt zabrečel,jak dovedou být tak neprozíraví.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Vladimír 2017-03-13 19:47
sibolet - díky za odkaz moc fajn :-) zase trochu větší přehled a jiné informace ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Vítězslav Crha 2017-03-12 21:23
Loni na podzim jsem byl se ženou na třídenním výletě na severní Moravě a tam jsem měl obrovskou radost z toho,že se tam na mnoha pastvinách kravičky pásly venku a na zeleném hamání. Bylo to krásné a já tím chci pouze upozornit i na stav naší duše,když víme,jak mnohde jsou kravičky uvězněny v malých kotcích a nikdy neuvidí světlo sluníčka,které je tak nutné a životadárné. I to je potřeba chápat jako genocidu nejen nás,ale i těch zvířátek. Je třeba cítit duší tyto aspekty života a upozorňovat na to. Také jsem jednomu tamnímu chovateli řekl,že je to radost se dívat na ty kravičky,jak jsou čisté a šmakuje jim. Bylo očividné jakou měl z těch slov radost. A radost udělená nezúčastněným je největším povzbuzením k práci. Já to tak chápu a ohodnotil jsem ho na místě. Je třeba se nestydět a vyslovit tu podporu. Je to jako s tím sluníčkem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Malik 2017-03-12 22:06
souhlas, jen dodám-většina z nich pochází od mrtvého moře:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+53 # Věra Štimová 2017-03-12 13:02
Ty krávy nejsou stroje na mlíko. Jsou to prostě cítící tvorové. Dříve přeci lidi měli svou krávu, aby měli mlíko a pásli jí na louce. Měli jí rádi a říkali jí jménem, podobně tak chovali i koně, králíky. Děti se radovaly, když se narodilo tele nebo hříbě, hráli si s malými králíčky, krmili je a bylo to v pořádku. Teď se z toho udělal velkoprůmysl, lidi byli nahnáni do fabrik a jejich pole obhospodařují pěstitelé GMO potravin. Říká se jim jedaři, protože to, co způsobují je charakterizuje. Jsou jich prej jenom 4 procenta, přesto hospodaří tak blbě, že je státy dotují. Dříve byla každá rodina soběstačná a když někomu shořela třeba chalupa, vesnice mu pomohla. Teď to do rukou převzali ti, co tvoří normy na to, jak máme žít, abychom se zlikvidovali co nejdříve. Pokud někdo ty normy poruší, zavřou ho, v lepším případě je jenom pokutován. Začíná doba, kdy to, co se děje s těmi zvířaty, pociťujeme taky. V těch novelách novel a nařízeních jsme natolik zadrátovaní, že je to jak v kriminále. Svoboda je slovo, které je jenom příjmení, nic víc. Proč si tohle necháváme líbit, to teda nevím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Lubinen 2017-03-12 13:12
Ano Věruš vytržení a vykořenění a zavlečení do imaginárního světa bez citu , lásky a sounáležitosti všech živých bytostí včetně zvířat , rostlin a Zemi jako takové . Tento nesoulad musí co nejdříve skončit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-35 # SilentPysk 2017-03-12 13:48
To jsou teda ale pindy. Zkusil někdo z těch tady "diskutujících" někdy práci v kravíně nebo zemědělství vůbec? Pokud máte pojem o této problematice jenom z podobných videí, tak vás lituji. A když jste takoví kravomilové, tak si klidně můžete chovat svou vlastní krávu - třeba na balkónu, abyste byli blíž přírodě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # foxikus 2017-03-12 14:45
Cituji SilentPysk:
To jsou teda ale pindy. Zkusil někdo z těch tady "diskutujících" někdy práci v kravíně nebo zemědělství vůbec? Pokud máte pojem o této problematice jenom z podobných videí, tak vás lituji. A když jste takoví kravomilové, tak si klidně můžete chovat svou vlastní krávu - třeba na balkónu, abyste byli blíž přírodě.


Tak rodiče pracovali v JZD jako ošetřovatelé skotu, jako děti tak od 10 let jsme jim chodili odpoledne pomáhat s krmením, dojením, stlaním. To víte to byla ještě doba kdy každá kráva měla jméno a měla právo aby bylo uklizeno a ona mohla ulehnout do čisté slámy a tedy jí to bylo dopřáno. Dnes je bohužel i ta sláma drahá, tak krávy se vyserou na roštech a pak vlastní chůzí propasírují hovna skrze rošty do jímky, co nezvládnou kopyty, to dodělají vlastním tělem když si do těch hoven lehnou.Já sám pracoval v zahraničí u sedláka, takže mohu potvrdit že většina toho ve videu je pravda. jediný rozdíl je v tom že čím větší farma tam se ke kravám chovají hůř protože k nim nemají vztah. Na malých farmách se každý kus bere velmi osobně. Malé farmy se rozumí tak kolem 30 dojnic+-
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Vladimír57 2017-03-12 15:32
SilentPysku, není třeba nikoho litovat. Film je záměrně natočen tak, aby působil na city. Je však pravdou, že se lidé v těchto velkovýkrmnách chovají ke zvířatům více než hrozně. Hlavní problém však tví v pracovním nasazení, které určují nesplnitelné časové normy. Sposta zaměstnanců je nucena dělat věci proti své vůli jen proto, aby uživila rodinu. Je však mnoho takových, kteří si tímto hnusným chováním a nakládáním se zvířaty léčí svůj mindrák, jiní zase svou ubohost. Ustájení dobytka je další kapitola z domu hrůzy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # contumax 2017-03-12 18:46
Vladimír57

V koncentračních táborech je po celým světě 400 000 000 zvířat...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # contumax 2017-03-12 18:47
Oprava

400 000 000 000 zvířat...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jan Pavelka 2017-03-12 23:49
contumaxi, ty nejen tady, ale i na jiných diskuzích hážeš perly k zamyšlení. A to, jestli nepotřebuješ pár dnů stabilizace v Bohnicích.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # contumax 2017-03-13 10:15
Jan Pavelka

Polip si elipsy...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # cocoa darriba 2017-03-13 08:48
"Sposta zaměstnanců je nucena dělat věci proti své vůli jen proto, aby uživila rodinu."

Tak tahle věta mne dycinky porazí na podlahu, nic alibisticky pokrytečtějšího ještě nikdo nezplodil , ach ti velcí chudáci zaměstnanci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Vladimír57 2017-03-13 12:25
Ty bys tu padlou krávu odnesl na rukou, ale věř, že není každý tak fyzicky zdatný.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Janaz 2017-03-13 11:09
Nomen omen, pysk. Ospravedlňovani e doslova masového týrania zvierat tým, že práca v kravíne nie je ľahká, je "hodné" tak akurát niekoho s tvojím nedostatkom IQ ale najmä EQ.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Roman Stones 2017-03-12 17:52
Mezi tuhle sebranku nenažranců a kurvitelů přírody patří
i Bureš s jeho AgroFETEM.Roční dotace za pěstování
kotraproduktivní řepky,jsou pouze slabej odvar.
Taky zajímavý je, že drobný
chovatele ptactva postihla pohroma v podobě jakési
"chřipky",ale jeho farmy s "vytuněnejma" kuřatama nic.
Asi je to proto,že je hlavním dealerem firmy MONSANTO pro
Čr a Sk.Prostě trójskej kůň,kterej pro zahraniční elity
odvádí dobrou práci,devastaci přírody i naší populace jak
po zdravotní,tak i po psychický stránce(viz. EET s bonzováním)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # contumax 2017-03-12 18:45
Roman Stones

1 ***
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Roman Stones 2017-03-12 20:24
Díky contumaxi !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Věra Štimová 2017-03-12 21:33
Po tom, co odejde slovák na Slovensko, si oddechneme a Slováci mu asi Monsanto nedovolej. Čápi si taky oddechnou a doufám, že ten drátovej kopec, co je vidět z dálnice zmizí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # zero 2017-03-12 22:15
Největší sranda na tom je, že 90% mléka na našem trhu mlékem není. Toto mléko se odstředí do stadia "modré vody" a pak se do ní přidá nejlevnější olej. Při homogenizaci se olej s vodou spojí a už nerospojí. Toto mléko se pozná podle toho že se na něm neusazuje smetana. Toto mléko není možné zkvasit na kyšku aj.výrobky,shni je. Zkuste si ho doma nechat zkvasit a pak si čichněte jak smrdí. A přesně tento hnus vám ničí střeva.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # contumax 2017-03-13 10:43
Zero

Už nejméně 20 let to svinstvo nejím, vycítil jsem to, že mě to nedělá dobře,nejím jogurty ani sýry...
Před rokem jsem si stáhnul video jedovatým mléku... Jmenuje se to : Šokující pravda o mléku...

Nakonec jsem zjistil, že budu vegetarián a cítím se hodně líp...
Pozoruji na lidech strašnou nervozitu a hektický spěch, někteří lidé vypadají už jako vepříci... furt žerou, vlastně oni mají jen jedno jídlo, jedí celý den,páchají sami na sobě pomalou sebevraždu...!! !

Jídlo jako lék ale i jídlo jako jed...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # aegis 2017-03-13 10:50
Video je hnusná propaganda tvůrců environmentální ch stop. Vysoce vyspělé čs. velkochovy pod striktní veterinární kontrolou nelze srovnávat s Brazílií, Thajskem či USA, kde státní kontrola a zákony/vyhlášky upravující živočišnou výrobu neexistují. Ne že by hajzlové neexistovali všude. Co mi víc vadí, je množství lží, které ta blonďatá kráva šíří mezi bezmozky v kontextu efektů kravského mléka na zdraví lidí, zejména na jejich trápení a imunitní systém. Přitom nehovořím o odstředěné sračce. V přírodě neexistuje živočich, který má pro člověka zdravotně i z hlediska výživy větší význam než laktující kráva. Jaké zadání má ta blonďatá kráva ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # contumax 2017-03-13 11:26
aegis

Žádný živočich nekrade jinému živočichu mléko, jedině člověk...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # NoOne 2017-03-13 11:40
1/ člověk potřebuje mateřské mléko
2/ po skončení kojení ZTRATÍ enzym laktáza, potom neumí zpracovat laktozu ani kasen, která se ukládá v těle v podobě hlenu, který milují miry, bakterie, paraziti
3/ tělo neumí zpracovat anorganický vápník z převařeného mléka - využívá k tomu fosfát a vápník z kostí = osteoporóza - národy, které pijí nejvíce mléka mají nejhorší kosti
....
takže ráno, když se díváte do zrcadla, si odpovězte sám, jestli tam vidíte člověka, nebo tele
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # NoOne 2017-03-13 11:37
Pro ty, kteří nevěří, že se tohle neděje i v ČR.
Video z tohoto měsíce !!!
youtu.be/lKCvVqRQxl0

pro všechny Cowspiracy
ulozto.cz/.../...

jinak revoluce musí začít odspodu, dokud bude stádo boháče živit, budou se smát....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # abraka.dabraken 2017-03-13 20:56
Jsem člověk s city a proto jsem sám přispěl svou troškou do mozaiky. Prostě už pár let nekupuji a nekonzumuji žádné výrobky živočišného původu. Maso, mléko, vejce, kožené výrobky atd. Byl bych rád, kdyby se k veganství přidávalo více a více lidí na naší planetě, ale vím, že nikoho nelze nutit. Každý má svou duchovní úroveň.

Já mám svědomí čisté, jsem zdravý, veselý a snažím se jít příkladem ostatním. Kdo chce, ten pochopí, kdo nechce, jeho karma.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.