Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaŠéf FBI: „Absolutní soukromí v USA neexistuje. I vaše zašlé vzpomínky může vláda přezkoumávat“

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Šéf FBI: „Absolutní soukromí v USA neexistuje. I vaše zašlé vzpomínky může vláda přezkoumávat“

Šéf FBI James Comey řekl ve středu na konferenci o kybernetické bezpečnosti, že nic takového jako soukromí v Americe neexistuje. 

Comey promlouvající na konferenci na Boston College konstatoval, že Američané by už měli konečně přijmout, že jejich konverzace a komunikace nemusí zůstat soukromé. 

„Nic takového jako absolutní soukromí v Americe neexistuje; není nic, co by se vymykalo dosahu justice,“ vyhlásil Comey.

‚Ani komunikace s našimi choti, s našimi duchovními, s našimi advokáty nejsou v Americe zcela soukromé,‘ dodal tento ředitel FBI. 

Comey se pokoušel udělat normální věc z toho druhu masového dohledu, jaký vláda provozuje tak, jak to bylo v posledních několika letech odhaleno dokumenty Wikileaks, kdy poslední z nich byly zveřejněny tento týden. 

Ač Comey říkal, že Američané „mají velice rozumná očekávání o soukromí v našich domovech, v našich autech, v našich zařízeních,“ tak tvrdil, že „za odpovídajících okolností může soudce kohokoliv z nás přinutit, abychom u soudu o těchto velice soukromých komunikacích svědčili.“ 

Comey rovněž tvrdil, že FBI se nepodařilo získat přístup do 43 procent elektronických zařízení, do kterých se tato agentura pokoušela prolomit, a že kvůli tomu nějak není dotčena ta dobrá rovnováha mezi občanskými svobodami a bezpečnostní ochranou. 

„Všichni si ceníme soukromí. Všichni si ceníme bezpečnosti. Nikdy bychom neměli muset obětovat jedno kvůli druhému,“ řekl Comey s dodatkem, „naši otcové zakladatelé uzavřeli tuto vyváženou úmluvu, která tvoří těžiště této naší úžasné země, což trvá už přes dvě století.“ 

Comey během své řeči vyhlásil svůj záměr dokončit své 10 leté funkční období u FBI. „Budete se mnou muset vydržet dalších šest a půl roku,“ řekl této konferenci. 

Comey promlouval na pozadí CIA úniků „Trezor 7“, které odhalují zákulisí technik vládního masového dohledu a toho, že prezident Trump tvrdí, že byl na pokyn Obamovy administrativy odposloucháván. 

Národně bezpečnostní korespondentka Sara Carter ve středu v noci v rozhovoru se Sean Hannity odhalila, že probíhají dvě nezávislá vládní vyšetřování Trumpových serverů. 

„Mluvila jsem s několika hodně vysokými americkými činiteli, a ti to objasňovali. Ti řekli, že to byl příkaz FISA z října, který sledoval vyšetřování celkového ruského hacknutí, ale že když FBI monitorovala server v Trumpově věži, tak ten byl ve skutečnosti umístěn mimo Trumpovu věž. Takže to nebylo podle příkazu FISA. Prováděli normální strategii vyšetřování FBI, která nevyžadovala FISA. Takže vstoupili do tohoto serveru, ale FISA k tomu nepoužili. FISA však použili v říjnu, přesně v tu dobu, kdy běželo toto vyšetřování,“ uvedla Carter. 

„Takže jsou tu teď dvě jednotky tohoto špehování?!“ divil se Hannity. 

„Dvě! Ano! Dvě jednoty, takže to jsou úplně nové důkazy a vzpomeňte si, že jsme si všichni mysleli, a všichni o tom tak referovali, že ten server byl uvnitř Trumpovy věže. Server nebyl podle našich zdrojů v Trampově věži,“ potvrdila Carter. 

Carter rovněž potvrdila, že její zdroje říkají, že FBI během svého vyšetřování nenašla vůbec žádné důkazy o jakémkoliv spiknutí mezi Trumpovou kampaní a ruskou vládou. 

„Ve skutečnosti, když jsme mluvili se svými zdroji, které měly přímý přístup k tomuto vyšetřování prováděnému FBI, tak nenašli ani důkazy spiknutí s generálporučíkem Mikem Flynnem,“ uvedla Carter s dodatkem, „což je zajímavé, protože když ty úniky vyšly najevo, všichni mluvili o Loganově zákonu a všichni to tak viděli… Mysleli si, že to je součást původního vyšetřování ruského hackován a teď prezidenta Trumpa.“ 

 

Zdroj: prisonplanet.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+10 # krummer 2017-03-09 21:01
ale v eu je to stejne !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Věra Štimová 2017-03-09 23:37
To šmírování má jeden účel, a to je naprostá kontrola všech. Proto se tady vydávají i občanky s čipem, kde je vše nahráno a pokud člověk občanku nosí, kdokoli z tajných policistů ho nenápadně přečte. Co ale s tím množstvím dat chtějí dělat, to nevím. Sami se v tom nevyznají a podle mě mají na vyhodnocování těch dat zase počítače s příslušným programem. Pak to musí dopadnout jako překládání počítače z angličtiny do češtiny :-D Jen houšť. Výsledky tedy nemusí odpovídat tomu, co chtěj hledat, proto jsou opravdu na hlavu padlí. Těch, jako je Snowden se zbavují, protože je můžou zradit, pak zbývá jenom umělá inteligence s vyhodnocujícím "mozkem" na úrovni švába.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Věra Štimová 2017-03-09 23:54
Soukromí člověka je jeho právem, pokud někdo porušuje toto právo, musí být uvězněn. Odposlouchávání a sledování člověka je v rozporu s lidským právem na svůj vlastní život. Člověk není zvíře v zoo, na které se , byť tajně chodí kdykoliv dívat ti, kteří se ho bojí, proto ho kontrolují.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # Kuník 2017-03-10 08:19
Jistě, je to hrůza. Nadáváním na to, jaká hrůza to je, se ale nestane stejně vůbec nic. Tohle špehování nikdo zastavit nejen nechce, ale ani nemůže. Žádný zákon, žádný politik už to nikdy nezastaví. Kontrola soukromí bude všudypřítomná a její intenzita se s rozvojem technologií a hlavně AI bude zvyšovat, až na 100%. Tomu nejde zabránit. Lze na tom najít pozitiva? ano lze....až budou myšlenky nás všech veřejné, což je i vtipné si přestavit, povede to (aspoň si myslím, že ano) ke zvýšení morální úrovně nás všech.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Věra Štimová 2017-03-10 08:52
Kontrola bude jen taková, jakou dovolíme. To znamená, budeme žádat a používat výrobky, které v sobě sledovací softwear nemají. Stačí blokovat jejich nákup a reklamovat to, co jsme již koupili s možností využití státní obchodní inspekce. Auta, televize, ale i pračky a ledničky, myčky, tam všude jsou tyto programy. Výrobci by museli prokazovat, žs tam žádná štěnice není. Ostatně politici se rovněž bouří, když je někdo špehuje. Navíc proč je čip v občankách ? Reklamovat a nenosit !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # xmarek 2017-03-10 10:06
Citace:
Každý národ má takovou vládu, jakou si zaslouží
A pokud tvrdíte, že to nemůžete změnit tak si přečtete toto: goo.gl/CDEHll

A nebo? A nebo si prostě můžete společně zabékat.Citace:
"Jen vůdci kráčejí v čele" Marek Xara
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # cocoa darriba 2017-03-10 13:07
F.R.Čech ( citace) : když se stádo splaší, ocitne se v čele chromý beran.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # lopota 2017-03-10 17:17
Shromáždily je na místo, které se hebrejsky nazývá Har-Magedon. (
)
V armagedonské bitvě bude vyvýšeno Boží svaté jméno. V té době všichni kozli „odejdou do věčného odříznutí“ a na zemi zůstane velký zástup lidí ze všech národů. ( ) Ze země zmizí všechno zlo. Když víme, jaké úžasné události jsou před námi, co by měl každý z nás dělat? Jehova inspiroval apoštola Petra, aby napsal: „Protože se to všechno má takto rozplynout, jakými lidmi byste měli být vy ve svatých činech chování a v skutcích zbožné oddanosti, když očekáváte a pevně chováte v mysli přítomnost Jehovova dne... Protože, milovaní, očekáváte tyto věci, vynasnažte se, abyste jím tedy nakonec byli shledáni neposkvrnění a bezvadní a v pokoji.“ (
) Buďme tedy rozhodnuti zůstat duchovně čistí a podporovat Knížete pokoje!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás