Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZ domovaBlogyMarkéta Šichtařová: Nemějte děti, zdržují od práce

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Markéta Šichtařová: Nemějte děti, zdržují od práce

Ministerstvo práce a sociálních věcí přichystalo novelu Zákona o státní sociální podpoře. Rodičovská by se podle ní měla zvýšit až na úroveň mateřské. Hlavním cílem novely je, aby matky a otcové čerpali rodičovskou rychleji, a mohli se tak dřív vrátit do práce.

Hlavním argumentem ministerstva je, že dlouhá rodičovská a s ní spojená pauza výrazně zhoršují uplatnění žen na trhu práce, snižují jejich výdělky v budoucnu a také důchody ve stáří. Tedy aspoň tak to tvrdí „experti“. Experti…?! To jako že experti na život?

Tihle „experti“ z ministerstva asi ví lépe než rodina, co je pro rodinu dobré. Autoři novely totiž nepřímo říkají, že pro rodinu je dobré, když máma nepohodlné děti odloží do jeslí, pracuje až do umdlení a na děti a manžela či partnera kašle. (Anebo si snad pan státní úředník myslí, že zaměstnavatel bude k matce shovívavý a řekne: „Paní, máte malé děti, jděte domu dřív“?)

Hodně lidí stále naivně věří představě, že čím dřív půjdeme do práce a čím víc budeme mít odpracováno let, tím vyšší budeme mít důchod. Což ale nejspíš do budoucna nebude pravda. Politici se za posledních patnáct let zmohli jen na to, že připravili katastrofální druhý důchodový pilíř, který vzápětí zase zrušili, a tím dali lidem na srozuměnou, že stát je ten nejhorší partner, který nedodržuje dohody. Tudíž u nás už žádná důchodová reforma během dalších třiceti let úspěšná nebude, protože jí nikdo nebude věřit a bude se z ní vždy snažit vyvlíknout, aby jej stát opět vzápětí nenapálil. A nejspíš vše časem vykrystalizuje do jednoduchého systému: Důchod bude nízký a bude rovný. Bude jen takový, aby lidé neumřeli hladem. S dnešním důchodem to nebude mít nic společného. Bude to jen sociální dávka k přežití, aby na ulicích nebylo příliš žebráků. Vše navrch si každý bude muset naspořit sám.

Neboli ten, kdo dnes své jediné dítě odloží do jeslí, aby jednou měl větší důchod, bude mít důchod stejný jako kupříkladu Rom s deseti dětmi, který zůstane s každým dítětem doma až do začátku školní docházky. Ale s jedním rozdílem - tento Rom bude mít hodně dětí, a protože se o ně v dětství staral a nikam je neodkládal jako přítěž, jednou se o něj jeho široká rodina postará a užije si nádherné a smysluplné stáří. Zatímco matka s jedním dítětem odloženým do jeslí skončí odložená v LDN. (Ale užila si kdysi „kariéru“.) Zemře sama, protože její dítě vyrůstalo v prostředí, v němž mu bylo vtloukáno, kariéra je nad vše. Stará máma mu ji přece nebude ohrožovat.

Dokonale to zapadá do konceptu sociálních inženýrů, kteří se nám snaží namluvit, že dítě nepotřebuje kontakt s rodičem, že ho lze nahradit prestižní školkou a drahými hračkami. Že příroda ženám nadělila prsa k tomu, aby je vycpaly silikonem, a dítěti strčily dudlík. Že je muž s plochou hrudí může nahradit na mateřské a krmit dítě hypoalergenní kaší. Že dítě nepotřebuje obejmout před poledním spaním od maminky, ale že mu postačí cizí paní ve školce. Že miminka brečí, protože zlobí.

Celá společnost se tak jen pomalu posouvá k vykonstruovaným představám a přestává rozumět své vlastní přirozenosti. Miminka přeci nezlobí. Jen říkají, že mají nějaký problém. Že je jim zima, že se bojí, že se jim chce spinkat, že mají hlad, nebo že prostě jen chtějí náruč. Tlak společnosti ale nutí rodiče chovat se k plačícím dětem jako ke zlobivcům: „Když budeš řvát a zlobit, dáme ti lekci tím, že se ti nebudeme věnovat, a ty pochopíš, že nás nemáš otravovat.“ Jen tím dítěti říkáme, že má ztratit přirozené instinkty. Že až bude něco potřebovat, má svou potřebu v sobě potlačit. Dítě se to naučí. Bude své fyzické i psychické potřeby v sobě dusit a dusit a bude poslušně cupitat do jeslí. Bude své potřeby v sobě dusit až do okamžiku, kdy jeho hlava víc nepobere, trochu mu přeskočí kolečko, vezme zbraň do ruky a půjde uvolnit svou frustraci a vystřílet polovinu ulice, protože bude mít oprávněný pocit, že jej svět nemá rád.

U mateřské to ovšem všechno začíná. Feministky tvrdí – a už o tom valnou část společnosti přesvědčili – že muž má být roven ženě a má s ní sdílet mateřskou. Zajímavá představa: Většina tvorů na planetě evolučně došla k modelu, kdy se o děti stará matka. Člověk měl po tisíciletí model stejný. A my si teď vymyslíme, že je z nějakého důvodu z rozhodnutí člověka lepší hnát matku od dětí do továren?

A tak se tedy dnes ženy chovají jako muži. Máme tu armádu singles, kterým je hodně nad třicet, mají za sebou mnoho vztahů, ale žádný nedokáží udržet, protože bez dětí je přeci tak snadné rozcházet se. Bez dětí člověk nemá motivaci podstoupit trochu nepohody a skřípající vztah držet. O co méně mají ženy dětí, o to víc mají mužů, antidepresiv, peněz a kariéry. Mají pocit, že muže nepotřebují, že je to jen sexuálně obtěžující hmyz.

Z mužů zase rostou nezodpovědní a trochu infantilní trotlové. Proč by také byli zodpovědní, když nemají pro koho? Jejich otcové se tradičně museli postarat o děti a ženu, aby přežil jejich rod, ale tihle floutci nemají o co se starat. A tak dnes pro zabití času skáčou z padáku, kupují si předražená kola, každý víkend sbalí novou kost a užívají si života. Ústav pro starce, kde jednou budou v plenách ležet celý den bez povšimnutí personálu, ještě před sebou nevidí.

A návrh ministryně sociálních věcí tuhle generaci jen utvrzuje v představě, že dělá dobře. Když už musí mít to jedno obtížné dítě, hlavně ho rychle odložit a vrátit se do práce. Mám dojem, že momentálně máme tu nejvíc asociální ministryni sociálních věcí, jakou jsme kdy měli. Dělá všechno pro to, aby rodiny ještě víc zlikvidovala.

Markéta Šichtařová a Vladimir Pikora

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-8 # RUMLA 2016-03-04 14:52
pro pár vyvolených by bylo nejlepší tak od pěti let ke strojum do umření, baby od plodnosti každý možný období porod a z potomstva selektovat pouze dokonalé jedince, bohužel se to neslučuje ze skutečností, musejí navodit atmosféru nutnosti vzdělání, aby hromada štáckryplů, co zatím nejde selektovat měla co dělat....ale k dokonalosti to jistě dovedou, nevěřím, že by se našla v bakterii homo taková, která by to dokázala..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jan Dvořák 2016-03-04 15:04
problém ej v tom, že lidé mají pocit, že každá rok se musí mít lépe než v roce předchozím. Něco takového je ale sotva dlouhodobě udržitelné
proinvestory.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # paja 2016-03-05 10:31
Každý se chce mít lépe, ale řešit to tak, že se uštvu v mantinelech, které mi nastavila vysmátá vládnoucí třída, to není správné řešení.
A jedna na závěr: Život je to, co proběhlo, zatímco vy jste se pachtili za vším možným.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # RUMLA 2016-03-04 15:12
včera,předevčír em,zítra, nooo, že jo, přecedo:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # julius 2016-03-04 16:02
Jasne do ted jsem mel deti na krku. Sotva odejdou do zivota s domova zvysi se pridavky a zase budu platit na jine. Ja se na to vyseru. Tohle jsou zakony na hovno. To muzou vymejslet jen kreteni. A kde je zakon pro ty co jiz deti maji i kdyz dospele ale stale maji. Tak ze ja chci te dtake nejake vyhody. Kdyz byla za sociku dovolena 14 dni do ja uz nevim asi 21 let tak jsem dosahl 21 let a jen jsem mohl mit 3 tydny tak se 14 dni zrusilo. No neni tohla k nasrani?? A to je stale dokola jen to vytrpim tak se to zmeni. A nase rocniky to vzdycky vodserou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Piovarči 2016-03-04 16:43
Julo to máš pravdu sa tiež hovorí že stratené generácie
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # jozo 2016-03-04 16:51
Pochopitelne to ma nekolik aspektu.
1. imigranti sukaji za nas
2. otroci nemaji mit deti. Jsou jen na praci
3. Snizeni obyvatel planety hlavne bila rasa musi vymrit

KDO TOHLE RIDI? Snedy ET islamista?

a co se deje?
1. Potichu se meni zakony a ne jen v nemecku
2. Obyvatele stredni evropy musi vic pracovat a nemit zadne majetky. A krmit imigranty jsme jejich otroci.
3.budeme zrat vlastni hovna jen aby islam naplnil sve Saria
4.Kdo ovlada islamisty? seda eminence USA.

Kdo muze neco skutecne udelat?
1. Rusko, Cina mozna KLDR - Ale u te mam obavu ze ma hlavne keci nez skutek.
2. Jen nase ruce. A tak bude nutne vzit do rukou zbrane.

Co musime?

1-odstranit soucasnou vladu
2-uzavrit hranice uplne
3-vyhostit ci zavrit vsechny zde nalezle spiony USA
4-vsechny zde imigranty /vyjma nekterych drive zde uz bydlicich/ Vyhostit zavrit zlikvidovat.
5-Zrusit ty betonove gigastavby knicemu a zacit delat na poly a nas stat by s emel stat zase sobestacnym. Jak to byvalo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Lucif 2016-03-04 19:56
Neobvykle triezvy clanok od Markety Sichtarovej. Snaha o destrukciu rodiny v Europe je naozaj velmi silna. Len dufam, ze tato generacia ma este aspon stipku zdraveho rozumu a rodinneho citenia, ktore nam vstepoval "zly socializmus", ze dokazeme zabranit stavu aky je dnes v severoeuropskyc h krajinach a nebudeme sa musiet bat, ze nam jedneho dna na dvere zaklope "Brno-vernet".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # pozorovatel 2016-03-04 20:07
A potom nám tu budú niektorí aktivisti vyplakávať, ako Európa vymiera a je preto nutné ťahať sem čo najviac imigrantov...

Dlhá séria článkov na tému príčin klesajúcej pôrodnosti a plodnosti Európanov:

Epidémia neplodnosti. Čo nám média nepovedia:

1. Kapitola - endokrinné disruptory v plastoch, pesticídoch, čistiacich prostriedkoch, elektronike, fast-foodoch a priemyselných odpadoch.
diskuter.wordpress.com/.../...

2. Kapitola - hormonálna antikoncepcia, sterilizačné vakcíny, kontaminovaná pitná voda
diskuter.wordpress.com/.../...

3. Kapitola - spoločenské faktory, promiskuita, rozvodovosť, záhadná strata záujmu o sex
diskuter.wordpress.com/.../...

4. Kapitola - GMO potraviny spôsobujú neplodnosť
diskuter.wordpress.com/.../...

5. Kapitola - perspektívy do budúcnosti. Pokiaľ sa nezmení súčasný trend, niekedy okolo roku 2060 sa narodia posledné deti.
diskuter.wordpress.com/.../...

6. Kapitola - genocídne plány elít proti ľudstvu. Prehľad najrôznejších uniknutých plánov depopulácie planéty, dokazujúcich, že pokles pôrodnosti vôbec nemusí byť náhoda.
diskuter.wordpress.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Janina 2016-03-05 00:02
Ne jenom aktivisti, stejná slova zní i z Vatikánu:
Papež František označil současnou migrační vlnu do Evropy za „arabskou invazi“. Uvedl to v úterý před členy francouzského hnutí Poissons Roses. Jeho slova pak ve čtvrtek citoval vatikánský list L’Osservatore Romano. Papež ale zdůraznil, že migrační vlna s sebou přináší šanci, protože Evropa se díky podobným invazím v minulosti obohatila.
Může mi prosím někdo objasnit kdy se takto obohatila?
Asi mám velké mezery, ale ne a ne si vzpomenout.
A ty 1-6 kapitoly, člověku se až srdce svírá.
Genocida a depopulace planety, nejde jenom o neplodnost, kde se vzal raketový nárůst rakoviny a to i u malých dětí, je to zrůdné. Jíme jedy, pijeme jedy, dýcháme jedy a když onemocníme tak do nás začnou pumpovat další jedy.
Někdy se mi honí hlavou kacířské myšlenky, jestli již nenastal čas a Tvůrce, Stvořitel, Bůh, Příroda (říkejme mu jak chceme) by měl udělat restart a lidé by měli začít znova s pazourkem v jeskyni.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Che 2016-03-04 22:41
Pani ministrine si to mysli tak, ze deti budou delat vetrelci (a domaci cmoudi) a cesti obcane budou chodit do prace a na ne vydelavat. Klaus by rekl: Trh to zaridi. Jedni neumi (a nechteji) pracovat, ale umi delat deti, ti druzi zase umi pracovat, ale na deti uz nezbude cas.
Prece jednoduche!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jarek Kozela 2016-03-05 00:03
Nevěřím, že po tom, co tady paní ekonomka presentovala v minulosti, by byla schopna sepsat článek popisující lidský rozměr katastrofy, který na tuto společnost doslova vyvalila současná vláda. Nic méně, můj názor to na paní autorku nikterak neovlivnilo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # paja 2016-03-05 10:22
Paní Šichtařová, zcela s Vámi souhlasím. Toto, co se tu děje je důsledná realizace neomarxistické politiky v Evropě. Jejím cílem je degradovat lidskost v populaci poddané třídy. Je to dlouhodobý trend v evropské vládnoucí třídě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Pavel Pavlík 2016-03-05 11:03
Když máte psa, tak ho krmíte, staráte se o něj, máte ho rád, ale nechcete, aby vám říkal v kolik máte chodit spát. Chcete aby vás poslouchal.
Vládnoucí procento chce abyste ho posloucha, krmil, staral se o jeho blahobyt, ale vůbec vás nemá rádo!
Myslím, že z toho vyplývá dost jasně, že pro bohaté nemá otrok ve fabrice ani cenu toho psa.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Marek 2016-03-06 23:38
Prostě peníze, kariéra, osobní úspěch je v žebříčku hodnot daleko před fungující rodinou...polit ikům, podnikatelů a ekonomům by to krásně fungovalo, ale problém je ten, že společnost, národ, svět děti potřebuje, jinak zanikne a i těm namyšleným papalášům jde o to, aby jim někdo v LDN měnil pleny. A tak se vymýšlejí tyhle nesmyslné teorie, většinou chorých mozků. Bohužel všechny tyhle nesmysly jsou ze západu!!! Všechny tyhle modní trendy a vlivy jsou od nich. Pokud nezměníme pohled, čeká nás velká katastrofa...ch lap nebude chlap, migranti si podají feministiky a fungujících rodin bude jako šafránu? To opravdu chceme?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás