Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZ domovaDo druhého kola postupuje Zeman a Drahoš. Zeman slíbil, že se setká „tváří v tvář“ s Drahošem

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Do druhého kola postupuje Zeman a Drahoš. Zeman slíbil, že se setká „tváří v tvář“ s Drahošem

Český prezident Miloš Zeman během vystoupení po ukončení prvního kola voleb poděkoval svým voličům a uvedl, že je připraven zapojit se do debaty.

„Nebudu mít nic proti tomu, když nám televize Prima nabídne prostor pro debatu. Nebudu mít ani nic proti tomu, když budou dvě a více," řekl.

Přitom kritizoval Českou televizi.

„Měl jsem dojem jakoby vítězem byl někdo jiný než já," komentoval Zeman, jak sledoval výsledky voleb.

Připomněl, že v minulé prezidentské volbě měl menších úspěch. Tehdy získal 1,25 milionů hlasů a teď 1,43 milionu.

Zeman blahopřál Drahošovi k druhému místu a vyzval své stoupence, aby je podpořili ve druhém kole.

„Doufám, že půjdou i ke druhému kolu prezidentských voleb, protože tím druhým kolem začíná vše od nuly," uvedl a vtipkoval si, ze by měli vzít s sebou i své blízké, včetně milenců a milenek.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+118 # josh (xy) 2018-01-13 18:32
Nejlepší volba prvního kola vyšla, už i tím, že Topolánka lidé zasunuli v prdel. Že nezapomněli na jeho VIP ital mejdánky, lety speciálem na lyžování a ověnčení Mašína v us, na aktivity v ODS a nedali v šanc amnestii pro Dalíka a vůbec...Tak zkusíme druhé kolo, v prvním volič obstál. rukojmi.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+108 # Dagmar 2018-01-13 18:53
Doufám,joshi, že uspějeme i ve druhém kole proti pražské kafilérce- tedy pardon, kavárně a všem idiotům v čele s Mádlem, Kolerem, Štěpánové..atd. .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+89 # josh (xy) 2018-01-13 19:05
Kafilérka, asi to nerozchodí,...; ) Musejí být z toho na dně. Inu, neříkejme hop a doufejme,..Proz atím vyhrála jedna možná varianta, ale také nesmíme zapomenout poděkovat Horáčkovi, že dal o sobě vědět na mítingu s Gazdíkem, Bartoškou, Bárou,...a tímto aktem pomohl nepřímo získat hlasy pro Zemana.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+104 # vjědec123 2018-01-13 19:15
Všimli jste si, jak se volilo v ČR a ve světě? V ČR je drahošovská samozřejmě Praha a celé zahraničí řízené z Ameriky, která má ty lahváčovo lavičky.
Drahoš je totiž Schwarzenbergův kůň se styky podobným těm lahváčovým - CIA, zednáři, proamerikanista , sluníčkář a bůh ví co ještě.
Zahraniční mátohy, které nežijí v ČR nám budou zasahovat do politiky podle proamerických médií řízených americkými tajnými službami?!
novarepublika.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # r.m. 2018-01-13 22:51
oprava

židulík a jeho vynálezce objeveného
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # 3.14čovinka 2018-01-14 10:17
Bohužel, Drahoš je takový druhý Hácha. Co nařídí 4.říše, s tím Drahoš poslušně zasouhlasí
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # r.m. 2018-01-13 23:00

Sádlo a Bláto Chazarčenkovi.
Záliby: Římský klub
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # diamond 2018-01-14 10:39
Želé Drahoš je jednoduché, ale nejvýstižnější označení tohoto individua s převelice ambiciózní ženskou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # LubinenKremlBot 2018-01-14 14:12
Pražska havloidní kafilérka opět nezklamala , zato Ostravaci volili Zemana téměř 50% a touto cestou jim za něho děkuji.Je vidět ,že Roćildovy Bakalovce na rozdil od Prahy nemusi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # olinka215 2018-01-14 04:57
Jeden příklad za všechny:
Výsledky 1. kola volby prezidenta České republiky na velvyslanectví ČR v Londýně 12.-13. ledna 2018:

1. Jiří Drahoš 48,55% (786 hlasů)
2. Pavel Fischer 17,48% (283)
3. Marek Hilšer 14,52% (235)
4. Michal Horáček 11,24% (182)
5. Mirek Topolánek 4,08% (66)
6. Miloš Zeman 3,15% (51)
7. Jiří Hynek 0,8% (13)
8. Petr Hannig 0,12% (2)
9. Vratislav Kulhánek 0,06% (1)

Účast celkem: 1620 voličů

62,16% osob hlasovalo s voličským průkazem a 37,84% ze zvláštního seznamu voličů velvyslanectví.

Oproti volbám do Poslanecké sněmovny PČR 2017 volební účast v Londýně vzrostla o 562 osob.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+58 # Láda 2018-01-14 09:08
ŽÁDÁM O POMOC !!!!S hrůzou jsem zjistil, že spousta lidí / a pozor nejedná se o lopaty na stavbě / z důvodu zaměstnanosti, kdy dřou od nevidim do nevidim, jejich informovanost je omezena pouze na mainstreamová media, / volila Drahoše. Když se jich zeptán na to , co považují za hlavní problém společnosti - odpoví bez váhání migrace a EU. Když jim vysvětlím/ a musím dlouze, protože nevěří - vždy´t v TV říkají pravý opak / , kdo to vlastně Drahoš je, koukají jako trubky a říkají, oni mi tohoto kandidáta doporučili v práci / nebo děti / já vůbec netušil, že Drahoš je vítačem a kývačem EU.
Je neuvěřitelné, jak velké stádo lidí z neznalosti volí " proti své vůli". Bohužel národu chybí selský rozum, který je systematicky nahrazen snadnou zmanipulovanost í.
Protože cestuji a mám časově náročnou práci, žádám, pokud se tu někdo vyskytuje, kdo má odkazy na názory Drahoše - vítání migrantů, nutnost příjmout Euro max. do 4 let, a jiné, uveďte je tady někde, ať je můžeme rozesílat zbloudilým ovečkám.
Když z průzkumu vyplývá, že cca 85 % obyvatel v ČR tu nechce migranty za žádnou cenu, jak je možné, že Drahoš má šanci za podpory mainstremových medií / za Zemanem nestojí ani jedna TV, ani jedna rozhlasová stanice- hrůza. /, stát se prezidentem.
Drahoš ví, o čem mluví, když tvrdí že příštích 14 dní bude o špíně. Hned s ní začal při svém prvním rozhovoru , ještě nebyly sečteny úplně všechny hlasy , když tvrdil, že bude bojovat s poradci Zemana- Mynářem, Ovčačíkem atd.
A jak je votroubenej , chtěl použít složitý název jedné skoro neznámě pohádky " Šileně smutná princezna" / manželka mu pomohla nápovědou / a hned nato si nevzpomněl a dlouho přemýšlel, než ten známý slogan popletl- kujme pikle, kujme pikle, obvyklé i neobvyklé ". Hodně těžké na zapamatování pro pana profesora - když už tedy nic jiného nevymyslel a chtěl hned v prvních minutách útočit na Zemana. Je mi na blití z urážek na Zemana, které se hned první den po 1. kole objevují v TV a na netu. .
Jsem přesvědčen, že Zeman mu to v debatě natře a to i tehdy, pokud Drahošovi dopředu TV oznámí, jaké otázky budou kladeny. Zeman ho v přímém přenosu musí zatlačit do kouta, aby Drahoš musel přiznat bez mlžení, že je vítačem a kývačem, pokud ser toto Zemanovi podaří, má vyhráno. Se ví, že redakce bude koupena na stranu Drahoše .
Děkuji. Omlouvám se za chyby, ale opět píši ve velkém fofru.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # josh (xy) 2018-01-14 10:01
Dobré do emailů......


Drahoš by nejmenoval vládu závislou na KSČM. 2600 migrantů není problém, řekl
29. června 2017 19:32, aktualizováno 21:12Kladně se vyjádřil k možnosti přijmout 2 600 uprchlíků podle kvót.
„Přijmout tady nějakých 2 600 z bezpečnostního hlediska prověřených uprchlíků nebo migrantů by neměl být žádný problém. Samozřejmě po zkušenosti z minula si kladu otázku, kolik by jich tady vlastně zůstalo,“ řekl Drahoš.

„Otázka je, jak budou po jedněch migračních kvótách následovat další. Určitě v desetimilionové m množství nemůže být problém mít tady, myslím, že podle těch kvót, ke kterým jsme se zavázali, že to je asi dva tisíce, dva a půl tisíce migrantů, ale to ten problém neřeší,“ prohlásil Drahoš.

Česká vláda přitom před pár dny rozhodla, že už Česko nepřijme jediného uprchlíka podle kvót Evropské unie. (podrobnosti zde) Evropská komise se kvůli tomu rozhodla zahájit řízení s Českou republikou (více zde).

Měli právo se postavit režimu, řekl o bratrech Mašínech
Kladně se vyjádřil o bratrech Mašínech. „Každý má právo na odpor totalitnímu režimu. Měli právo se postavit totalitnímu režimu,“ řekl Drahoš na adresu bratří Ctirada a Josefa Mašínových, kteří při útěku z komunistického Československa v padesátých letech se zbraní v ruce zabili několik lidí a názor na ně dosud rozděluje českou veřejnost.

Drahoš dostal i hypotetickou otázku, jak by se zachoval v únoru 1948, pokud by byl v roli bývalého prezidenta Edvarda Beneše a měl rozhodnout o demisích ministrů demokratických stran. „Jsem člověk, který je bojovník. Troufám si říci, že bych ji nepřijal,“ řekl Drahoš a sklidil potlesk přítomných.

Referendum o setrvání v EU by Drahoš nevyhlásil
Jako prezident by bývalý šéf Akademie věd nevyhlásil referendum o tom, zda má Česko zůstat v Evropské unii, i kdyby to vláda chtěla......... .............
dále, viz. odkaz níže


Zdroj: zpravy.idnes.cz/.../...
Drahoš by nejmenoval vládu závislou na KSČM. 2600 migrantů není problém, řekl
29. června 2017 19:32, aktualizováno 21:12
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # Láda 2018-01-14 10:35
děkuji. Také někde prohlásil, že lidé by neměli rozhodovat v referendu, protože tomu nerozumí - jinými slovy nemají právo o sobě rozhodovat , protože jsou hloupí :-(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # josh (xy) 2018-01-14 10:39
Drahoš: O závažných věcech, jako je členství v EU, by se nemělo hlasovat v referendu
Kandidát na prezidenta Jiří Drahoš se ve čtvrtek postavil proti možnosti vyhlásit celostátní referendum o členství ČR v Evropské unii. Podle něj by se o tak závažných geopolitických záležitostech v referendu rozhodovat nemělo. Odmítl také, že by jako prezident jmenoval vládu s podporou KSČM. Uvedl to ve čtvrtek v diskusi sdružení Paměť národa.......
novinky.cz/.../...

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Vladimír57 2018-01-14 11:07
Referndum o vystoupení z EU by nepodpořil, nejsme na to dost chytří. Mám však dojem, že pro vstup do EU hlasoval stejný národ. K tomuto kroku jsme dost chytří byli?????? Zasraný šmejd!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Láda 2018-01-14 12:20
také pár citací: upozorňuji , nejsou to názory loutky PANOŠE !!
„Nejde o migraci. Jde o invazi islámu se záměrem zlikvidovat naši po generace budovanou kulturu a civilizaci. Mezi "uprchlíky" je málo prchajících před nebezpečím. Většina jde po našich výhodách nebo s úmyslem zavléct sem islám a zotročit nás. Pomozme těm, kdo si to zaslouží, ale jen podle našich možností a hlavně až po tom, co zajistíme důstojný život našim vlastním potřebným. Islám je nenávistná ideologie, nepatří do 21. století, a je potřeba ho se všemi jeho projevy a symboly zakázat.“
„Okamžitá a úplná ochrana hranic Schengenu, včetně využití NATO. Pokud toho nebude docíleno, pak vytvořit blok zemí, rozhodnutých chránit své občany, území, zájmy, kulturu a tradice (V4, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Pobaltí). Stejně jako u fašismu, zákaz veřejné propagace islámu a jeho symbolů. Každé porušení či radikalizaci trestat deportací celé rodiny zpět do země původu. Okamžitá investice do osvěty (kontrola porodnosti), vzdělávání, pracovní morálky, a to přímo v místech původu problémů.“
Zdroj: volby.idnes.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Láda 2018-01-14 13:42
jak čtu názory politiků, zdá se mi , že i Vychcoš Babiš se nenápadně začíná odchylovat od Zemana. Babišova tvrzení, že by Z. měl vyjádřit jasnou orientaci na západ, neb že by měl vyměnit svůj tým, zrovna v této citlivé době, se mi nezdá košér
Zemana zachrání pouze, když se všichni slušní lidé semknou, zvednou za 14 dní zadky od TV a půjdou ukázat, že nechtějí, aby s námi USA a EU manipulovala.
Kurnik, vždyt v tomto duchu jedná s EU i Švýcarsko, kteráé by mělo být vzorem pro skutečnou demokracii v Evropě.!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # diamond 2018-01-14 10:43
Někde jsou i jeho fráze o tom, že chce být slušný prezident. V podstatě i Hácha byl slušný, ale...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # smrťák 2018-01-14 11:21
Ahoj..:o)
Četl jsem k tomu v diskuzi na PL vystižné komenty. Je tam i vždy výborný John Pitralon, ale pod ním někdo jiný napsal něco v tom smyslu, že Drahoš je takový "kluk z plakátu". Ze všech jeho bilboardu čiší jediné "JSEM PROTI ZEMANOVI".
To je jeho jediná nabídka národu a tím je řečeno vše..:o)

Základní chyba do budoucna je, že tady to "školství" je zapleveleno svinstvem od rektorů, až po žactvo ptactvo. Vzorem je např. ne.gramotný idiot a hovnocuc Putna. chazary zkorumpovaný Drahoš (který hned vyjádřil obavy o život té nahaté banderovské syfilitičky, co o volbách vřískala na Miloša), ale např. i ta asexuální tlustá čubka z Brna, čekatelka na profesůru, která po prvních volbách vzala ve třídě obraz presidenta Zemana a ROZKÁZALA malým dětem, ať se do toho trefují blátem a kamením. Všechna ta BAKALOVSKÁ kabalovská média z ní hned udělala hrdinku Zoju Kosmoděmjanskuj u, jakože "vsjech nas nepěrěvěšájetě" . Uchvatná esence blbosti.
Kam se hrabe hitlerová propaganda...
A to v těch zmatených batolatech "haveljugent", od jeslí až po promoce červenokaretník ů zůstane. A co s nimi? Vyvraždit to nejde, protože to jsou děti většinou slušných rodičů. Takže s postupnou germanizaci slovanských dějin je to neřešitelný problém do budoucna.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # josh (xy) 2018-01-14 11:45
Ahoj parde;), shrnul jsi to pěkně. Je to vskutku neřešitelné. Pokud Drahoš uspěje, tak si myslím, že bude sklamáním a zase se bude čekat a čekat, co nového přinesou další a další volby, je to na posrání...Draho š je jen taková šedá, pro politiku bezvýznamná postava, která nemůže nic nového přinést, krom jeho postu prezidenta, a která se raději bude držet v pozadí, protože nemá žádný scénář a je neprůbojný o to možná těm pomatencům, kteří jej volili jde, že budou moc kout, jejich pikle.a maximálně s ním budou hýbat po šachovnici, jak budou potřebovat. On sám, žádný krok neudělá, aby nic nezkazil. Však, žádný názor nemá, jak se předvedl, nemá, co vymyslet. .Pokud by Zeman nekandidoval, zbyl by jen Fišer, který prošel politikou.
expres.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # smrťák 2018-01-14 12:07
Buď zdráv starý zálesáku.:o))
...a přitom jsem míval želé rád. Třeba v tlačence.:o)
Včera mi přišel emilem štos vtipů od Renčína. Samože jakjinak jsem si na tebe vzpomněl, když sem výstižně mrskáš jeho fóry, kde fakt netřeba vlastních slov. Připadá mi, že sedíš v houpacím křesle s doutníkem a sklenkou slivovice a řekneš si, "tento vtip tam mrsknu, protože se mi momentálně nechce psát..:o))
Jeden ti posílám, ale jen pro formu, protože ho určitě znáš.

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # josh (xy) 2018-01-14 12:35
Asi, jo, pohodlnost, ale fakt, že většinou, člověk nemá už slov a o to více, že mu to někdy svírá hrdlo. Renčína mám rád, vždy jsem ho bral, sám mám v pazourách podobnou figurku;) S Portským by byla trefa;..Tu slivovicu, tak tu už jsem musel přenechat těm silnějším,...ne bo, nebo těm slabíšm, co mají, co dohánět?
Tak také něco pro tebe ze stařešníku..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Dědouch11 2018-01-14 14:33
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # olinka215 2018-01-14 16:13
Ahoj chlapi=)))
Jak vidím, tak Vás dobrá nálada neopouští a to je moc dobře.
Měla bych jeden dotaz=))) Může mi někdo vysvětlit, jak se zjišťuje, kdo je koho voličem, když jsou volby anonymní? Z čeho usuzují, že Miloše volí méně vzdělaní lidé, na základě čeho tak usuzují?
Musím říct, že včera,když jsem průběžně sledovala výsledky, kdy měl Miloš 44% a sluníčko Drahoš kolem 20% , tak jsem měla neskutečnou radost. Bohužel bylo to přesně jako u parlamentních voleb, Všem kromě SPD % přibývala, jen SPD klesala a ta samá situace se opakovala včera...
Nejdřív mi z toho bylo smutno,ale pak jsem si přečetla reakci Joshe a bylo mi líp. Došlo mi, že prezident první kolo vyhrál, protože, ač proti němu byla vedena doslova válka, tak spousta lidí pochopila o co jde a myslím, že dalším to dojde v průběhu následujících dní.
Taková perlička na závěr: Dnes ráno mě střídaly kolegyně, co přišly na denní a řeč přišla na volby a musím dát za pravdu Ládovi - ony vůbec netušily, co je Drahoš zač. I v jejich případě se nejedná o žádné nevzdělance, všechny dosahují minimálně titulu Bc, nicméně jejich rozhled je omezen na sledování Čt a tím je vše řečeno. Ještě dodám, že takhle pozdě jsem ještě z noční nepřijela,ale doufám a věřím, že se moje přednáška neminula účinkem a že pochopily a předají dál jak se věci mají, i kdyby to bylo jen v rámci rodiny...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # smrťák 2018-01-14 16:59
Ahoj Oli..:o)
Otázkou je, co to je být "vzdělaný".
Když lozila tlupa neandertálců lovit mamuty, ať je co žrát, ihned se zjevil nějaký "vzdělaný", který řekl, že ho bolí noha a že bude zatím pomáhat rozepisovat dávky masa po vesnici.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # josh (xy) 2018-01-14 17:19
Ahoj Oli. Znám také par lidí, kteří šli bezmyšlenkovitě bez info. volit tuto figuru. Lze to jen stěží pochopit v době informačních technologií. Onehdá se to nechalo chápat tím, že by člověk musel jít na různé schůze, na což já např. sral a proto nechodil volit....Ti druzí také na schůzi nešli, ale šli k volbám a za sebou trousili strachy trus. Rozdíl byl mezi námi ten, že jám mohl namítat, nadávat, zatímco oni ne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # olinka215 2018-01-14 17:48
Ahoj kluci=))
Postupně, nejdřív k Smrťáčkovi: To o vzdělání, jsem napsala zcela úmyslně, pro ty, pro které je výše dosaženého vzdělání jediným měřítkem hodnoty člověka=)) Byť se v mém okolí pohybuje spousta lidí s akademickými tituly, nemůžu říct, že by to byla záruka toho, že budou disponovat obyčejným zdravým rozumem=))) Nebojím se říct, že mnohdy je to naopak=))
K Joshovi. Tihle lidé se dají shrnout pod termín "bezmyšlenkovit í konzumenti". Z mého úhlu pohledu opravdu doslova sežerou cokoliv, co je jim předhozeno, aniž by se, alespoň minimálně, zamysleli nad obsahem sdělení.To, že by si informace měli ověřit, je ani nenapadne. Jejich argument, že si to myslí všichni, je prostě nekomentovateln ý
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Fanny 2018-01-14 15:27
Podívám se na toho šmejda a co vidím:
Falešné brýle(stejně jako on sám)
Křivá huba,stejně křivou má i páteř(pokud nějakou má)
Oči plné nenávisti,závis ti a zloby
Mluví tak jedovatě,že kdyby kousnul zmiji,tak jí otráví
Doufám,že ho pan prezident v debatách roztrhá jako mokré noviny.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Jaris 2018-01-14 23:25
Smarjaapano! Vzdyt je to krivak na prvni pohled. To si hraje snad na playboye? Ruce od nej pryc, pofiderniho akademika!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Láda 2018-01-14 17:35
Hezký večer
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # diamond 2018-01-14 10:41
Tady jde o stejné hlasy, které "zázračně" posunuly Kaldovu chasu do parlamentu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # LubinenKremlBot 2018-01-14 11:41
Pražská
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # LubinenKremlBot 2018-01-14 14:24
Pražská havloidní kafilerka opět nezklamala a volila multi kujti
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # diamond 2018-01-14 17:05
Tristní situace kolem tohoto 2-kolového systému voleb vylezla hlavně ráno, kdy Hovínky neprozřetelně zveřejnili grafické rozložení výsledků obou finálových kandidátů po krajích: celé Čechy a Morava volí Zemana a jen Praha preferuje želé. Tedy opět boj Prahy proti zbytku republiky, znovu Praha vnucuje díky tomuto lehce zhovadilému systému (prý pojistka před nějakým extrémismem, či co) svou vůli celému státu. Voliči z malých krajů (LB, KV, ZL...) jsou se svými výsledky prakticky vymazáni dvěma či třemi pražskými obvody. Jako by zde volby ani neprobíhaly... Výsledky jsou irelevantní a nemají žádnou váhu - rozhoduje to, co hodí pražáci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Pavel Blaheta 2018-01-14 19:00
Diamond - ano oni by si přáli, aby jejich mínění rozhodovalo, ale vzpomeň si na loňské parlamentní volby. S ohromným štěstím (nechci psát, že podvodem) se do poslanecké sněmovny protlačila TOP 09 s Kalouskem. Až po spočítání posledních pražských obvodů se jim to o kočičí chlup podařilo. A u těchto voleb to může být podobné - pražská kafilérka si může něco přát, ale proti celé republice to snad neprosadí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # diamond 2018-01-15 08:59
Při první prezidentské volbě pražáky eliminovalo Ostravsko a přilehlé končiny. A jelikož byl sníh, pražáci byli na horách a část jich volila tam (HK, LB). Kníže tedy ve výsledku nebyl lidu blíže a okamžitě nastala na naše poměry nevídaná nenávistná reakce ze strany havloidů, čírovců a jiných kafilárenských. Inteligentnímu člověku to zasignalizovalo - aha, ten Zeman tam neměl být a někomu udělal čáru přes rozpočet. To se během doby potvrzovalo.
Ústředním motivem druhých prezidentských voleb je "Všichni proti Zemanovi", na republice a národu vůbec nezáleží. Pokud si spojené kafilérky protlačí "zázrakem" své želé, zmáknou Babiše (možná ani nebude potřeba mnoho úsilí) a hřiště jménem ČR bude připraveno. Je jen otázka, zda se bude víc poslouchat Brusel, Berlín nebo Washington. V každém případě žádná sláva...
O konstrukci pražských volebních okrsků bylo řečeno již mnoho a dá se to určitě někde najít. Jsou-li venkovské volební okrsky o síle desítek až stovek voličů, ve městech můžeme hovořit o stovkách až tisících - kolik jich je průměrně v průměrném pražském obvodě? Jak tedy může uspět "venkov" proti rozoumkům z Prahy? Jak se může prosazovat vůle a zájmy voličů, když jeden nebo dokonce 2 kraje mají daleko míň hlasů než jeden správní pražský obvod (např. Pha 4, 5, 8...)?
O parlamentních volbách a doprovodném jevu "trpasličí zázrak", který na poslední chvíli umožnil existenci gazdíkovců, kalouskovců a bělobrádkovců v PČR je darmo mluvit. Jedny z předchozích voleb vynesly v jednom menším kraji nahoru jednoho kandidáta; dostal největší počet preferenčních hlasů. Stejně měl smůlu, protože pražáci to hodili Marečkovi Bendů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+56 # olinka215 2018-01-13 20:21
Ahoj Joshi,
abych Ti řekla pravdu, tak jsi mi zlepšil náladu,líbí se mi Tvůj pohled na věc i optimismus=)))
Stejně jako Ty a Dáša, tak i já doufám, že se konečně pohnou všichni ti lenoši, co se nezvedli ani v tak důležitý den, jako byl ten dnešní a za 14 dní vyhrajeme. Představa, že by se k moci dostala Drahošova klika, je prostě naprosto šílená.
Ani nechci pomyslet, co nás v následujících dnech čeká, kafilérka bude šílet a bubnovat do boje...
P.S. Trotl Halík opět nezklamal...
parlamentnilisty.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+48 # josh (xy) 2018-01-13 21:09
Ahoj Oli. Je to pro nás ta jedinná možnná volba, není jinak kam sáhnout a neříkám, že nemá máslo,... ale bohužel, tahle doba nic neprodukuje. Hlavně je to povzbuzující volba pro většinu lidu zklamaných za posledních 28let. On je vlastenec, i když s trochou arogance k dobru věci, ale to má i Orbán....a on je i taková naše dobrá nálož a škodná nasměrovaná do kavárny, která se nás snaží ještě více zaprodat a Zeman je jim překážkou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+54 # Piovarči 2018-01-14 00:15
Chlapci a dievčatá v Čechách držíme vám tu na Slovensku palce aby Zeman tie voľby vyhral, ale musíte to mobilizovať. Bude to dobré aj pre nás.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # diamond 2018-01-14 10:37
A mezi další záslužné skutky tohoto neuvěřitelně drzého pána s hroší kůží patří projebaný sociální státní fond, pokus o radar v Brdech, jednička Kalousek puštěný z uzdy, zvláště výhodné nákupy techniky pro AČR (Parkanová atd.), jinde zmiňovaný přesídlovací program podle diktátu OSN, zásahy do zdravotnictví (Julínek a jeho skřet), zviditelňování atrap typu Vondra, Bursík, Říman, Pospíšil... Spousta skandálů, neustálé měnění ministrů...
Nene, pane bývalý, lidi už jen tak nezapomínají!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # josh (xy) 2018-01-13 20:14
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+48 # r.m. 2018-01-13 22:58
Topolánek nás uvrtal do přesídlovacího programu OSN UNHCR - Dánsko jej nyní urychleně opouští
zvedavec.org/vezkratce/14957/
Česká republika se do tohoto systému přihlásila v květnu 2009 za vlády Topolánka. Kvóta může být libovolně navyšována.
Blbeček.
-
Jejich vsetínský komunistický rodinný klan kolaboruje s každým režimem i okupantem od roku 1948. Zavřít a majetek zabavit a zaplatit část jistiny státního dluhu u chazarobankster ů za hranicemi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+51 # .lak 2018-01-13 19:54
Ten balvan hulvátský už generáluje.
parlamentnilisty.cz/.../...
Až jsem vítač nalifruje afriku tak možná pošle ročníky na frontu kde již je 80 000 žoldáků. Perspektivní nahradí neziskovkáře (metrosexuály se sopli u nosů ubrečený) kteří půjdou na bodáky v týlech sobě s "nadšením na rudý koberec toho jak řekla železná lejdy podnikatelům že na svých ložiscích nerostů a energií mohou domorodce nechat pracovat. No no, jako kdyby to neřekla a kolonizátoři si plní sny přes milénia a to by jste už mohli vědět.
www.youtube.com/.../

www.chelemendik.sk/.../
Proč mne napadá souvislost vlastně pořádně ani nevím?!
www.youtube.com/.../ time 5:18

www.youtube.com/.../
_________________________________________
Z PL
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))), \8:), 13. 1. 2018 23:06:59
Věnovat tolik nesmyslů a prostředků do přímého ohrožení státu v osobě kandidáta Bukvodraše, z jehož ruzných vyjádření vyplývá, že jakmile to bude možné, tedy jakmile dupnou z Průseru, potažmo Faschingtónu, pozve na naše území okupační vojska Nacional Atomic Terrorist Organization, pod záminkou ochrany před větrnými mlýny v podobě ruské agrese, která pak v návaznasti na to rozděluje celý národ a to se bude omýlat tak dlouho, dokavad tomu ta hloupá (bez servítků) polovina národa neuvěří. Doufala jsem v to, že je lidem jasné, že se v první řadě musíme zbavit a po zásluze odměnit všechny Kradousky, Sralbotky, jisté ohavné skoroprase v klobouku, zbavit se ruzných rozvětčíků céíá v podobě amerických občanů, rozvracejích stát, podkopávající morální hodnoty, zastoupených mloke brabobílým, nebo smažky z Hate Freebank (moje Fsufka www.youtube.com/.../ ) a jejich draze placených nohsledů kupříkladu v osobě pí. Bradáčočkové atd.To, že tento úkol vyšel zrovna na Blbiše, je krutá realita, ale musíme řešit jedno po druhém, že. Totiž v případě, že se nepodaří sestavit vládu a Blbiš ji bez prezidenta Zemana nesestaví, bude znamenat, že zcela amatérská loutka Bukvodraš podlehne prvnímu omatlání medu kolem huby, což také nestudně veřejně hlásá, nenastane dostatečná doba k přetnutí penězovodů a ty ohyzdné provařené figury připomínající zkostnatělé, myšlením již zcela zamrzlé záložáky tesně před rozpadem RakUher, bez jakékoliv odpovědnosti rozkradou co se dá a pak nás prodají do protektorátu!! Věřila jsem,že jsme chytřejší národ
Reagovat
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # julius 2018-01-13 20:59
Slunickar a tojsky kun Dragos ?? To snad nemysli narod vazne? I kdyz Zemlaky nemusim, maji stale blize k smysleni memu nez k uvezneni ducha evropskemu. Pryc s rukou EU nez rozetrou si nas jako mydlo v dlanich k smysleni svemu. Byt tu bratr Zizka urcite by zvlolal na stec. Ale ted kdo tu je aby ochranil narod cesky?? Kdy mnoho samotnych cechu zradcem sveho naroda jest?!
Bud proslaven kdo chape techto slov A kdo stoji za udrzeni ceskych slovanu ve sven narode za svym potomstvem. Nebot udrzeni sveho rodu je hlavnim motivem naseho pocinani i zivota.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # r.m. 2018-01-13 21:09

Advokátka ukrajinské saze.
JUDr. Lucie Hrdá...v ČR se zaměřujeme na problematiku domácího násilí a stalkingu. V roce 2018 advokátní kancelář změnila právní formu, nyní pod hlavičkou AK Hrdá, s.r.o.
office@hrda.cz, tel. +420 777 273 601
-
Vybrat si advokáta není práce na 24 hodin. Musíte někoho znát nebo vám ho dodá spojenec, třeba neziskový.
Můžete se zeptat slečny Hrdé, kdy se Femenka stala její klientkou. Před nebo až po obšťastnění mediálního prostoru?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # .lak 2018-01-14 12:25
..obšťastnění mediálního prostoru
Marta Svítková
před 9 měsíci
SUPER :-)
ODPOVĚDĚT


www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # r.m. 2018-01-14 18:46
))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-38 # Marvanec 2018-01-14 00:40
Vypadá to nadějně. Ovečka na Hradě má asi stažený zadek. Aby nepřišel fíkus. Ten ona ani její pán nežerou a museli by na Vysočinu.
Zeman mà problém. Na Drahoše asi špínu jen tak nenaháže. A dobře mu tak. Klukovi plnému energie...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # .lak 2018-01-14 01:01
bi ti neprask napříč
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # r.m. 2018-01-14 01:08

hladových krků dostatek, nezbyde na tebe užitečný moulo
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Dědouch11 2018-01-14 07:23
To se nedá nekomentovat.
Ty nejsi marvan, ale IDIOT.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # John Maxwell 2018-01-14 08:43
Přesně ....
O Zemana strach nemám , pač Drahoš je nevolitelný ...
Holt si dáme volební repete ... Zeman to jistí :))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Láda 2018-01-14 10:44
lépe a stručněji to nelze vystihnout, ale i tento člověk má právo své názora a inteligenci zde prezentovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Dědouch11 2018-01-14 11:16
To právo mu neberu, jen jsem využil svého a (u něho výjimečně) reagoval.
;o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # Marvanec 2018-01-14 18:26
Počkejme 2 týdny. Přeji profesoru Drahošovi, aby Zemana porazil. Už i Babiš dává pomalu od Zemana ruce pryč. A ten má dobrý čuch...

Uvidíme, ale myslím si, že voliči, kteří v prvním kole volili někoho jiného než Zemana, se k Zemanovi nepřikloní. Takže bych být vámi, pro případ že Zeman prohraje, už připravoval články, jak byly volby zfalšované, abyste si neúspěch mohli odůvodnit a svět byl v pořádku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # .lak 2018-01-14 18:36
nwoo.org/.../...
Mnozí potenciální voliči Jiřího Drahoše ignorují skutečnost, že reprezentuje skupinu obyvatel, která je ve společnosti snad nejvíce zvýhodněna. Vedle Drahošových 8000 akademiků máme další tisíce vědců na univerzitách a v tzv. rezortních ústavech, celkem něco mezi 20 a 30 tisíci vyvolených. „Práce“ je nepochybně baví, vždyť stát vydává na financování jejich hobby desítky miliard korun ročně. Kdyby do toho daňový poplatník mohl mluvit, asi by rád přispěl na výzkum, který by dával naději na nalezení léků na rakovinu nebo nemoci typu Alzheimer, Parkinson apod. Jenže máme akademickou svobodu, takže poplatník musí mlčet a platit vše – od luštění staré čínské poezie po částicovou fyziku. Platí konference, kongresy, stáže či expedice po celém světě, zatímco třeba sám vstává ve čtyři ráno na směnu ve fabrice, věznici, nemocnici atd.

Pražská kavárna vybrala svého kandidáta na presidenta dobře. U Jiřího Drahoše nehrozí žádný obrat na „Východ“. Prostě proto, že Rusko a Čína žádné mezinárodní vědecké granty neposkytují. Avšak občan, který svou prací vytváří jakékoli směnitelné hodnoty, by zástupci akademické „grantofágní parazitocenózy“ svůj hlas v žádném případě odevzdávat neměl.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # Marvanec 2018-01-14 18:46
S tímto světonázorem bychom seděli dodnes v jeskyni a snažili se zapálit oheň křesáním kamenů o sebe....

A ta skupina není zvýhodněna. Ta skupina se snaží, vystudovala, vzdělává se. Prostě nejsou líní.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # diamond 2018-01-15 09:28
Jistě, nejsou líní. a proto jsme jako stát na úrovni rozvojových zemí někde z Jižní Ameriky nebo Asie...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # r.m. 2018-01-14 18:49
hulibrk hájí kolegu?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # Monika 2018-01-14 04:56
Zeman je záruka že Česko nezaplavý slimáci ! Drahoš je loutka Bruselu odkejvá všechno a Česko bude černé jako bota !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # .lak 2018-01-14 09:45
Dělal jsem s partou romů, dva týdny. Muzikanti a excelentní a přišel štefan a říká představ si že ten cimbálista se včera strašně rozčiloval že ho v baru otravoval černej a přitom je sám černej jako bota tak mu to řekl ale začal se vztekat že to je snad exot z rovníkový afriky a pohled na něj byl prý jak do tunelu. Načež se začal lámat že sem ho viděl skoro svaleného a taky to teda nebyla zrovna bílá košile. Jo a že prej ho málem zrasoval. :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # julius 2018-01-14 08:58
Ja nevim lide zuri ze se zde pohybuji individua zvane obohacovatele klima a na druhou stranu voli cloveka 26.60% hlasu ktery plne otevira temto obohacovatelum dvere. A je podporovan Bruselem. Tak jsou zde dve moznosti bud je to podvod nebo jsou lide taci hlupaci. Na tyto otazky neznam odpoved. Jsme patriot a tak je asi jasny muj pohled na vec.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # diamond 2018-01-14 11:08
Dílem tak a dílem tak. V nevinnost voleb se dá s úspěchem pochybovat už řadu let. Zkrátka někde je rozhodnuto, kdo s jakými úkoly se má dostat k lizu a tak se tam zkrátka dostane. Že je to fantazie a konspirace? Tak si projděte události tohoto státu za posledních 30 let... Pomůžu: zlodějská privatizace bez právního rámce, vstup zahraničních průmyslových a bankovních konsorciích, vytvoření nové kasty politických a ekonomických elit, rozdělení fungujícího státu, odstranění nepohodlných autorit, vstup do EU a NATO, likvidace průmyslové a zemědělské konkurence, osekání sociálních a zdravotnických výsad, inkluze školství, zparchantění výuky na VŠ, zhoršení vnitřní bezpečnostní situace a další.
Všechny tyto "skvěle" zorganizované, načasované a provedené demokratizační kroky a halasně opěvované úspěchy nás nakonec v loňském roce přivedly do kýženého stavu rozvojové země třetího světa. Tak toto jsou ty obrovské úspěchy a výdobytky svobodné společnosti, o kterých tak ráda mluví pražsko brněnská kafilérka? Toto jsme chtěli, po tomto jsme toužili? Opravdu chceme být kolonie Berlína a tupý kejvač na washingtonská a bruselská přání? Opravdu nám nevadí bezuzdné řádění novodobých "elit" na poli ekonomickém, politickém, sociálním... Kolik hlupáků by radostně kývlo na to, až by se řada z této elity prohlásila za moderní aristokracii, nechala by si od státu přidělit zámky, služebnictvo a poddanské vsi a města, lesy, sady a rybníky a dělala by další švarcenberky? Že je to nesmysl? Možná, ale jak dlouho to zůstane jen fantazií?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Pavel Blaheta 2018-01-15 00:55
Juliusi - jak píše .lak - kolem 30-ti tisíc akademiků, kteří jistě spolu se svými rodinami a dobrými známými Drahoše podpořili a podpoří znovu. Pak přičti televizi a noviny - ti dodají i milion hlasů lidiček co nemají čas a chuť hledat na Netu zprávy o kandidátech. A je výsledek 1,3 milionů pro Drahoše v prvním kole. Já jen doufám a věřím, že většina těch co volili někoho jiného než Drahoše a Zemana, přes doporučení svých kandidátů: buď dají hlas Zemanovi nebo nepůjdou k druhému kolu voleb. Snad - je to tak 50:50. Rozhodovat bude každý hlas - je třeba zvednou všechny pro které je proti Drahošovi Zeman přijatelný a nebyli u prvého kola voleb aby v druhém kole zvedli zadky a svůj hlas dali kam patří - tedy do urny a samozřejmě Zemanovi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # .lak 2018-01-14 09:31
Tak to nám ta nedělala pjekně začíná. Potkám dva učně a jeden povídá druhému "to je ten co přišel o zuby, druhý gde? F práci. Zajímavé a to jsem si oddechl, ta práce je důležitá a navíc ho jako bonus zuby už nebudou bolet. Což by mohla být i glosa dne a historický výrok v capitál-ismu. No nic, teď jsem si vzpomněl na dobu před 4. dekádami kdy jsme seděli v knajpě u korečků a přiběhl tam kluk s očima navrch hlavy že jim spadnul kolega učeň s 6.m žebříku úplně zvrchu, povídal to birdovi a všichni na něj zírali co poví. Jak se to stalo? Podložil si žebřík lopatou. Pauza. Potom zařval. LOPATOU JO! A celá hospoda řvala smíchy. No nic ještě jsem stačil sousedovi vedle u baráku říci když se tam lopotil s lopatou u živého plotu s kupkami, že už to z obláčku sleduje - belzebub. A naproti volal chlap na někoho že ho málem nepoznal, kvůli novému autu. Haug (howgh)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # 3.14čovinka 2018-01-14 10:17
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás