Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZ domovaMarkéta Šichtařová: Právě jsme si do Česka pozvali imigranty

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Markéta Šichtařová: Právě jsme si do Česka pozvali imigranty

Když tiskem proběhly první titulky, že EU jedná o revizi dublinského systému, mnozí se naivně zaradovali. Vlajkovou lodí dublinského systému se totiž staly povinné kvóty na přijímání imigrantů.

Užuž to tedy na první pohled mohlo vypadat, že s kvótami je amen. To by to ovšem nebyla naše EU. Pochopitelně, že co EU může pokazit, pokazí.

Jen stručně připomeňme: Všechno to začalo v průběhu roku 2015, kdy podle dublinské dohody muselo azylové řízení proběhnout v první zemi, do které imigrant přicestoval, respektive kde byl zachycen. Tudíž pod nápor žadatelů o azyl se okamžitě dostala Itálie s Řeckem. Aby tyto nejvíce přetížené země nápor zvládly, byly zavedeny kvóty

No a nyní se začíná vyjednávat nový systém. Jak typické, že jednání vede členka švédské Liberální lidové strany – tedy silně proevropské strany ze silně proimigračního Švédska. Nový systém se od starého má lišit především v jednom zákeřném slovíčku: kvóty na přerozdělování imigrantů mají být permanentní. Což v důsledku znamená, že žádost o azyl už nebude vyřizovat první země, kde bude imigrant zachycen, ale zadržený výtečník bude rovnou šupnut do země, kam podle kvót „má patřit“. A „pochopitelně“ – jak už to známe – za nedodržení kvót mají padat tresty. A řekněme si narovinu: Kvóty necílí na země jako Německo – samozřejmě že kvóty mají jediný smysl, totiž dostat imigranty i do těch zemí, které se jim dosud vzpěčují. Takže si to shrňme:

Cíl: Ulevit státům jako Itálie či Řecko, které kašlou na ochranu hranic, loví nelegální imigranty z moře a akceptují čluny z Afriky.

Důsledek: Přitížení zemím jako Česko nebo Slovensko, které chtějí, ale nemohou, chránit hranice a nechtějí imigranty.

Metoda: Pokutování zemí, které si chtějí chránit svou územní celistvost i svůj sociální systém, za toto úsilí.

Vedlejší efekt: Žádný dopad na země jako Německo či Skandinávie, které imigrační krizi spískaly svým prapůvodním vstřícným postojem a svou přehnanou sociální štědrostí a které imigranty dál ochotně akceptují.

Dost možná by se dalo spekulovat, že to všechno je vlastně celkem fuk, protože kvóty nemohou fungovat: Když chce imigrant dejme tomu to Německa, ale je přerozdělen do Česka, stačí „pomoct“ mu tím, že si ho decentně necháme bez dozoru, a on nám, mrška, sám do Německa přeběhne. Přesně jak to ukázal případ takzvaného „přemalovaného kravína“ – vzpomínáte ještě na ony pečlivě předvybrané syrské křesťany, kteří se u nás moc dlouho neohřáli a prchli na západ? Dokonce bychom mohli spekulovat, že nastane ještě druhý vedlejší efekt. Neboli:

Spekulativní vedlejší efekt: Kdo bude moct prchnout do Německa, prchne tam (a s kvótami si obrazně řečeno utře pozadí). Jenomže má to dvě zásadní vady na kráse.

Tou první vadou na kráse je princip. Prostě to, že cizí země mají rozhodovat o tom, kdo bude žít na našem území. Když řeknu, že je to jak po Mnichovské dohodě, budu označena za populistu. Jenomže v čem přesně vidíte ten populismus? Nebo to snad není tak, že evropské mocnosti odhlasují, že na českém území krom Čechů mají povinně žít i Syřané, Turci a Somálci a my je máme živit?

A druhou vadou na kráse je fakt, že Bohuslav Sobotka jako jeden z posledních aktů ve funkci premiéra podepsal za Česko tzv. Evropský pilíř sociálních práv. Jde o dokument, na jehož základě se mají postupně sjednocovat sociální, zdravotní a školské systémy v celé EU. Vše by mělo směřovat k věcem jako společná výše sociálních dávek, společná inkluze. Bez ohledu na to, že naše země na to peníze prostě nemá. A hlavně – tyhle sociální „výdobytky“ už nemají být vypláceny jen občanům jednotlivých zemí, ale všem – tedy i imigrantům.

Neboli imigrant nalákaný německou štědrou politikou do Evropy, chycený v Itálii na základě její lajdácké ochrany hranic a přerozdělený na základě kvót do ČR má podpisem B. Sobotky dostat stejnou sociální dávku, jakou by dostal v Německu, takže najednou získá dost dobrý motiv u nás zůstat.

Dá se to říct i jinak: Bohuslav Sobotka na odchodu, už prakticky měsíc po volbách, kdy už jen formálně čekal na novou ustavující schůzi Poslanecké sněmovny, svým podpisem Evropského pilíře sociálních práv k nám v podstatě pozval imigranty analogicky, jako je před časem „pozvala“ Angela Merkelová do Německa. A o to, aby toto pozvání bylo důsledně využito, se nyní má postarat Dublinský systém II.

Markéta Šichtařová

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+52 # Janinna 2017-12-02 01:18
Tam kde je třeba se zbavit větší části obyvatel – celé národy a rasy, a válečné vraždění není zatím „vhodné, možné“, protože by se tím plány odtajnily a otroci by se mohli bránit, tak se nasadí sofistikovanějš í „měkké“ postupy.
A to přesně je scénář dnešních dnů a naší bílé rasy.
Demografický teror pod vlajkou demokracie, lidských práv, humanity ….
Rychle se množící agresivní biologické zbraně, tato levná a přitom velice účinná biomunice vykoná dílo zkázy během krátké doby, za pár generací.
Fyzicky zlikvidují a časem geneticky překódují původní obyvatelstvo.
A vše se děje v souladu se zákony, jako humanitární akt pod patronátem, kontrolou a sponzoringem „garantů“ svobody na zemi.
+44 # John Maxwell 2017-12-02 03:44
+++++++
Evropa = Libie 2.0 = Dublin 2.0 = ISLAMIZACE EVROPY
Prodávají naše národy, naši kulturu, naši bezpečnost a naše životy za kšefty v Africe a v dalších rozvojových zemích.
Zárodkem globální vlády oligarchů, je parta hochů, co spolu mluví na oficiálních i neoficiálních jednáních a schůzkách OSN a Bruselu, přidružených mezinárodních organizací, neziskovek a především soukromých korporací , na půdě Bruselu operují tisíce lobistů za čí zájmy ? sektor financí zaměstnává na plný úvazek v Bruselu cca 1.700 lobbistů a na tento špás dává ročně 120 miliónů euro ....
Všechny členské státy EU se musí zapojit a nést za žadatele o azyl odpovědnost státy, které odmítnou, nebudou mít přístup k eurofondům .
Takže krmení kanoistů na úkor koho ? toť otázka které třídní vrstvy se zbavit jako první ?! křiklounů ? důchodců ? nemocných ? kdo o tom bude rozhodovat jaké prostředky a kam se použijí ? vítejte v 21 století korporálního fašizmu ....
A pořád dnes a denně jsme oblbováni o nějaké demokracii ,bylo by lepší si přečíst co to vubec je ...
Tohle přece nemá s "demokracií" nic společného to je fašizmus - doktrína vnucení přání jedněch druhým a pořád lidé strašně věří té propagandě v médiích, že u nás je demokracie a jsou a budou muslimové mírumilovní, ale přitom běžně kradou, znásilnují, vraždí atd a tak si myslí, že se jich jako obyčejně nic netýká ....
www.youtube.com/.../
+23 # .lak 2017-12-02 10:10
Sociopatizace od nelidí od vijeků.
www.youtube.com/.../
www.youtube.com/.../
+31 # Janinna 2017-12-02 10:42
Je fakt, že jim pak bude jedno, v které zemi budou bydlet a vždycky to bude na úkor té (těch) nejslabší skupiny obyvatel.
Před odchodem takhle škodit - copak asi mu slíbili? Sobotka je zmetek a celoživotní škůdce, který má místo páteře rosol.
Za tohle by mu měl někdo nejcitlivější místa (ano, myslím tím mužský rozkrokový poklad:))) jeho odpudivého těla přibít k chodníku před úřadem vlády.
+9 # Dědouch11 2017-12-02 11:17
++++++++
+16 # .lak 2017-12-02 11:39
www.zvedavec.org/.../ + na odkazu time 23:22
ac24.cz/.../... time 11:35 zvýrazněno
+40 # Pavel Blaheta 2017-12-02 03:48
Šichtářová, Šichtářová - "To by to ovšem nebyla naše EU. Pochopitelně, že co EU může pokazit, pokazí."
Ať se na mne tato ekonomka nezlobí, ale za to, že náš vlastizrádce Sobotka podepsal co podepsal, ač na to již neměl právo - tak toto opravdu nepokazila EU, ale tento jeden konkrétní [...]. A já znovu a stále říkám a tvrdím - je třeba bojovat proti vlastizrádcům u nás a zejména v Parlamentu a ve vládě. To ostatní si již "levou zadní" dáme do pořádku sami. Nikoli EU (i když za tím samozřejmě stojí), ale naši parchanti - ty musíme povolat k odpovědnosti za jejich činy. OKD, Bakalovi byty horníků, Memorandum o lithiu, neskutečně obrovské dluhy, nyní navrch tyto právní normy - co si vůbec ti pitomci z ČSSD dovolují? Oni si opravdu myslí, že je ještě někdo normální bude někdy v budoucnu volit?
+25 # John Maxwell 2017-12-02 08:07
Ty si myslíš ,že ještě někdy budou parlamentní volby ? dost o tom pochybuji vzhledem k fiasku co předvedli a předvádí parlamentní brontosauři ...
Jaké jsou možnosti nátlaku na vládu aby brala občany vážně ?
Referendum ? Petice ? Demonstrace ? Stávky ? .... Otazka zní kdo půjde do ulic ....
+5 # Pavel Blaheta 2017-12-03 00:09
Ano očekávám další parlamentní volby u nás buď v srpnu nebo v září příštího roku.
+18 # LubinenKremlBot 2017-12-02 11:25
Havloidi včetně vlastizrádnýho hada jsou Bakalovci,který si je sponzoruje ,je to takový chazarzednářský prosionistický [...]eček stejně jako soroš blbeček vychcáneček , vše Rotschidova bangsterská klika a zubatej plešoun nejslizští had tomu ,vždy umí nasadit korunu v pravou chvíli.Jedním tahem zatáhne do. Eu merkel pekel republiku a současně i celou Socanskou partiu, což je docela ''bravůrní'' výkon za který bude po zásluze odměněn bruselslizounsk ou trafičkou
+6 # Pavel Blaheta 2017-12-02 18:44
Anebo soudem podle práva a pak pověsit nebo přivázat nebo polít benzínem a zapálit - možná si bude moci vybrat. Tento [...] již na bruselskou trafiku nedosáhne. A najednou zjistí, že to všechno co udělal proti lidem země v které žije, se mu dvakráte vrátí.
+8 # John Maxwell 2017-12-03 05:14
O soudu pochybuji to bylo první co si mafie podchytila ...
Vlastizrada
V českém trestním právu existuje trestný čin vlastizrada (§ 309 trestního zákoníku), který spáchá ten „občan ČR, který ve spojení s cizí mocí (každý stát mimo Českou republiku) nebo s cizím činitelem (osoba, která sice není oprávněna jednat jménem cizího státu, ale má na politické dění v něm významný vliv) spáchá trestný čin rozvracení republiky (§ 310), teroristického útoku (§ 311), teroru (§ 312) nebo sabotáže (§ 314)“. Za takový čin zákon stanovuje trest odnětí svobody na patnáct až dvacet let, popřípadě vedle tohoto trestu též propadnutím majetku, nebo výjimečný trest.
Velezrada

Mimo trestní zákoník, přímo v Ústavě České republiky, se objevuje pojem velezrada, která je specifickým ústavním deliktem, za který může být stíhán pouze prezident České republiky, a to před Ústavním soudem na základě žaloby Senátu. V celém ústavním pořádku České republiky však dosud neexistovala žádná definice jednání, které by bylo velezradou, až v zákoně o Ústavním soudu je definována jako „jednání prezidenta republiky směřující proti svrchovanosti a celistvosti republiky, jakož i proti jejímu demokratickému řádu“. Trestem za velezradu může být jen ztráta prezidentského úřadu a způsobilosti jej znovu nabýt.

A nejlepší je ochrana agentů ty můžou vše beztrestně ...a to i z cele EU
+9 # .lak 2017-12-03 10:50
Tak to jsou nejlepší práglisti nóblese, hradníka co by jim rozeslal škrtlou slouženky. Protože tu není střední třída. Holotě jak se zmínil že by sem vzal milión z israele. Když teď dají 6 000€ za zámožné solventní a vážené klienty privilegianty/k us tak tržník po nich hrábne a i tu variantu domorodcům na uvolnění bydlišť mohou centristi čekat, pápá v podhradí. Můžete se tam dívat denně neo neonevolníci budované sociopatické klerofeudální eumešitky.

drakoš si sem pozve své eu voliče naturalizované stamilióny natěšené sorošovými příručkami afročechy. Jupíííí vítači.
+12 # josh (xy) 2017-12-02 13:53
Zde by měla nastoupit ta proklamovaná odvolatelnost politiků, která by nad nimi měla viset, jako meč.
A Šichatřová, ta jen píše, píše, do karet vidí, ale nekoná, jen nasírá. K čemu, je že se tu ventiluje?
+8 # John Maxwell 2017-12-03 06:49
Přesně tak, trestní zodpovědnost jako jí maj všechny "ovečky" všude kam se pohnou ...
+21 # John Pitralon 2017-12-02 08:59
Mainstream a zejména pošahanci z ČT celou dobu bojují za co největší počet imigrantů, členství v NATO a EU... Tihle profesionální blbci placení z koncesionářskýc h poplatků budou chrochtat radostí až nám to sem EU začne lifrovat. Jenže těch černochů je značné množství, dají se očekávat tak dvě miliardy.
+16 # .lak 2017-12-02 09:59
Nablblé totál a dydlace exotů, zrušit!
-1 # samo war 2017-12-02 11:53
+15 # eli 2017-12-02 13:59
Migrantov pozvali ti, ktorym sme strngali s klucami v 89-tom. To ovsem nie je jedinou katastrofou, do ktorej nas zatahuju. Jej hubby Vladimír Pikora, predpoveda dalsiu ekonomicku krizu v 2018 (parlamentnilisty.cz/.../...). Hufy nezamestnanych, kriminalita sposobena migraciou, hlad a nedostatok prostriedkov na obzivu, zatlaci ovcanov do kuta, odkial vyrazia ako vlci. Mozno v 2019 im budeme strngat opat, ale s retazami okolo krkov. Marketa, by uz mala zahajit kampat na zvysenie poulicnych kandelabrov, aby im psy neohryzovali clenky.
+19 # John Maxwell 2017-12-02 16:31
To neni migrace, ale zpoplatněný doživotní přesídlení pro korporace grátis dárek na krk otrokům z EU , kdy už to lidi pochopí ? Na prvním místě je vždycky zisk ....

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás