Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZ domovaStanislav Novotný: VŘSR

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Stanislav Novotný: VŘSR

Je jí 100 let - tzv. Velké říjnové socialistické revoluci. Desítky let jsme poslouchali kánonické nesmysly o osvobození proletariátu z jeho okovů. O položení základů ráje na zemi.

Všechno se to mělo stát v zemi, kde byl proletariát marginální a kde jej bylo nutno vytvořit zbídačením rolníků a rudým terorem. V zemi, kde musel Lenin v Dubnových tezích přepsat marxismus, aby realizoval to, co se dle základního teoretika nového světa, nemělo v Rusku vůbec uskutečnit.

Ale proč takový obrat? Proč Lenin musel dojít k závěru, že v „v nejslabším článku imperialistického řetězu“ dojde ke změně. Protože byl zaplacen. A dobře. Byl zaplacen německou vládou a jeho financování, stejně jako financování celého revolučního cirkusu nedobrých klaunů, zařídil jistý I. L. Gelfand (krycí jméno Parvus). A nejenom on, byla zde celá plejáda lidí, u nichž je dosti patrné, že upřímné přesvědčení bylo pro ně méně důležité, než peníze. Však také obsadili posty rudých komisařů a zrazovali to nejdůležitější – lidi. Mezi nimi samozřejmě vysoko ční L. D.Trockij.

Rusko bylo revolučně vydrancováno. Mnoho z těch, kteří neměli ani ponětí o nutnosti jakési revoluce, bylo zavražděno. Do USA odjely lodě se zlatem, často importovaní revoluční funkcionáři platili obilím či kožešinami jenom proto, aby se to prokazatelně hmatatelně cenné dostalo do těch správných rukou. A hlavně koncese! Zaplatili jsme vám, tak předejte nemovitosti, infrastrukturu, suroviny. Jak prosté. Rozdělit si staré Rusko a oligarchicky bohatnout.

Ale svět není tak jednoduchý. Vznikl SSSR a udržel se. A do značné míry Západem vytvořený SSSR se zkonsolidoval jako supervelmoc, vyhrál válku a vyvezl revoluci, kterou vlastně zaplatil z naprosto zištných a mocenských důvodů úplně někdo jiný. Dovezl ji i k nám a bylo nám z toho dost smutno. Ale vyrostla také Amerika. Vyvažovala, soupeřila a nakonec vyhrála. Ale došla k závěru, že velká bere vše, a to také nebylo dobré.

Kde jsme vlastně na té šachovnici teď? Filosof Ivan Soloněvič říká, že revoluci dělala v Rusku druhořadá inteligence posledních 100 let, popř. advokáti 4. řádu jako byl Kerenskij. Nebyli to tedy géniové jako Dostojevskij či Mendělejev. Ty by to ani nenapadlo. A Soloněvič dokonce litoval, že vedle Mauzolea nestojí socha neznámého profesora. Chtěl tím v podstatě říci: pomník člověku, jenž nikam nedohlédl. Jak trefné. Dávejme, prosím, větší pozor na ty naše „myslitele“ a zkoumejme jejich finanční zdroje. Trockistů a jejich barevných revolucí už bylo opravdu dost.

A také si dávejme pozor na majdany všeho druhu. Na počátku zní věty opojně, někdy i múzicky. Ale pak zjistíte, že den demonstrace pro nezaměstnaného účastníka protestu na Majdanu stojí 100 USD. A že Angličané platili své hochy už v únoru 1917. No a náhle za vás někdo prodává lithium, vyváží černozem, zbavuje vás potravinové soběstačnosti či vlastní energetické politiky. Říká vám s kým smíte a s kým nesmíte obchodovat. A hlavně, že tu vládu za vás zařídí sám. A co ty naše zlaté ziskovky živené zvenčí? Chcete je? Revolucionářům také plynuly ze zahraničí značné sumy. A stačily na to, aby rozvrátily armádu a nakonec celý stát.

Tak bohužel vypadá normální svět. Všude nástrahy, protože mocenské skupiny bojují, státy bojují, jedinci bojují. Pravda, není na to hezký pohled, ale je to tak. Bezmezně věřit svým politickým spojencům, nechat se jimi zkorumpovat či vydírat a vydávat tak všanc ty, které představuji a mám i chránit, je trestuhodné. Jidášova agenda má vždy jen jedno vyústění.

Po východních převratech stála Ruská federace dlouho na hanbě, ale dala se opět dohromady. Není to už SSSR a nemůže mít dřívější ambice. VŘSR je v Rusku mementem a bojování ideologicky minulých válek nedává z naší strany žádný smysl. Buďme především na své straně. Jsme Češi a Středoevropané. Vrátili jsme se tak trochu do bismarckovských dob a musíme najít sami sebe. VŘSR je pryč a my máme vlastní zájmy.

VŘSR zvítězila mj. také proto, že car Mikuláš II. nebyl schopen jednat jako vůdce. Vydával se za hospodáře země, ale když bylo nutno řešit kopec sociálních a strukturálních problémů po roce 1905, nastrkoval jiné figury. Nebyl schopen čelit anarchistickému terorismu, řádění cizích tajných služeb a nebyl schopen postavit se za svého nejlepšího premiéra Petra Stolypina. Prakticky jej tak vydal atentátu napospas.

Co vám to připomíná? I my máme premiéra a ministry. Ale toho současného prvního z prvních nepošlete v noci samotného ani na suchý záchod v lese. Ale kde je ten, kdo ponese odpovědnost, kdo se popere za skutečné české zájmy, za dobré vztahy k velmocem i našim sousedům, kdo nebude bojovat cizí ani minulé války. Potřebujeme vládu, která zastaví další dehonestující kolonizaci ČR. Dámy a pánové v politice, myslete na občany a sestavte takovou vládu. Na nic se nevymlouvejte. Je to jednoduše vaše práce. V Rusku se hrálo mnoho her, Rusko dokonce vítězilo ve válce a náhle přišel rychlý konec. A Němci zase zaplatili revolucionáře proto, aby vyhráli I. světovou válkou, ale nakonec jí prohráli. Málokoho z tehdejších hlavních protagonistů napadlo, jak šílené následky ponesou za svou bohorovnost. A vy, kteří máte tu možnost, naznačte i bruselským, že žádný strom neroste do nebe.

Stanislav Novotný

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+42 # Dobrý Den 2017-11-07 12:06
Mamon a Moloch v zádech globálních struktur využívajících tzv. DEMOKRACII chce stále více - krve, peněz a moci.

- Jak je možné, že naprosto nesvobodném a terorizovaném sovětském státě se podařilo z učinit z beznadějně zaostalé země supervelmoc, která jako první vstoupila do kosmu a vyslala do vesmíru prvního člověka?

- Byl by někdo zmodernizoval tak rychle Rusko, kdyby neproběhla revoluce?

- Bylo by nebolševické Rusko odolalo německému útoku v roce 1941 nebo by se bylo nejspíše rychle zhroutilo stejně jako Francie či Polsko?

- Byla by se udržela proti Hitlerovi Británie po rychlé porážce Ruska Hitlerem?

- Byl by býval Hitler ve II. ww vůbec poražen, kdyby nebylo Sovětského svazu a jeho teroristického vládního systému?

- Existoval by, bez zapojení Sovětského Ruska do II. ww dnes český element ve střední Evropě?

- Jak by vypadal dnešní mapa Evropy, kdyby před sto lety nezvítězil bolševik a neumožnil vznik nových samostatných států -konkrétně Polska, Finska, Estonska, Lotyšska a Litvy?

- Jak je možné, že dnešní Čína se nepochybně stane osudovým vyzyvatelem Spojených států, když jde o komunistickou diktaturu, kde existují občanské svobody buď velmi omezeně nebo jen formálně? Jak je možné, že v direktivním a rigidním komunistickém politickém systému došlo k hospodářskému zázraku, který nemá v lidských dějinách obdoby?

- Existoval by na Západě sociální stát, kdyby nebylo bolševické revoluce a následného podílu SSSR na vítězství Spojenců ve válce s Hitlerem?

- Měli bychom dnešní vějíř lidských a sociálních práv, kdyby zde byl neexistoval konkurenční politicko společenský systém?

- Není takhle celý ten virbl kolem bolševiků sporem o nadřazené postavení? Postavení soukromého vlastnictví, které je nadřazeno úplně všemu ostatnímu, včetně práva na život a udržitelné životní prostředí?
vlkovobloguje.wordpress.com/.. ./...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-11-07 21:48
Dobrý Den a Vlk za 1************** *************** *****
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Pavel Blaheta 2017-11-07 21:56
Příteli tato otázka z tvého příspěvku je naprosto klíčová: - Existoval by na Západě sociální stát, kdyby nebylo bolševické revoluce a následného podílu SSSR na vítězství Spojenců ve válce s Hitlerem?
Za to, že se Rusko "zvetilo" a také za vznik Sovětského Svazu nese odpovědnost, ale i veškeré zásluhy J.V.Stalin. Jeho způsob řízení státu (nazývá se "meritokracie") způsobil ten obrovsky rychlý a obrovský vzrůst země ve všech myslitelných kategoriích. A dokonce,když se po roce 1934 dostal k prakticky neomezené moci, se mu po náležité přípravě trvající cca 3 roky, podařilo rozdrtit hlavu té hydře, která stála za likvidací milionů občanů Ruska a celého Sovětského Svazu. A právě za to, že počínaje tím rokem 1937 začal likvidovat "vyvolené", kteří mohli za skoro všechny zločiny (včetně těch, které se děly v Gulazích), tak tedy právě za to je tak nenáviděn na Západě. Stalin má největší zásluhy za to, že SSSR zvítězil v 2WW, za to, že se ze zaostalé agrární země stal SSSR průmyslovou zemí se vzdělanými lidmi, s vyspělým průmyslem. Důkaz - sestrojení atomové a později vodíkové pumy, schopnost sestrojit rakety, které již v roce 1957 dokázaly poslat do Vesmíru první umělou družici Země, vyspělý raketový průmysl (na ruských raketových motorech létají Američané do Vesmíru dosud). Atd. atd atd
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Janinna 2017-11-07 23:03
:)) Hezky napsáno Pavle.
Revolucionáři byli rozděleni na trockisty a bolševiky.
Trockisti jsou ti, kteří chtěli zapálit oheň světové revoluce a používali Rusko jako palivové dříví, které mělo v tomto ohni shořet.
Bolševici - za budování socialismu v jedné zemi.
Lenin, který předtím chtěl světový požár revoluce, se postavil na stranu bolševiků.
Za to ho Trockisté odstřihli od moci a umístili ho do Gorki.
Stalin z toho vyvodil závěry a choval se opatrně, dokud nezískal sílu, aby zahájil čistky v 37. roce.
A do tohoto roku se právě trockisté „zabývali“ ruským lidem. Krvavě.
No a proto o těchto letech mlčí a pouze vřískají o strašném 37-mém.
Kdyby to bylo jinak, tak liberálové, vnuci těch trockistů, by hodně hlasitě křičeli o tom, že Stalin je pronásledoval, počínaje 24. rokem.
Tento represivní systém uvedli v život trockisté. Stalin použil tento systém proti nim, postupně odstraňoval jejich kádry a vyměňoval je za své.
To znamená, že systém současně pracoval ve dvou směrech, takže proto bylo zasaženo i mnoho nevinných lidí, ale v žádném případě to nebylo vinou Stalina.
Bohužel Stalin nestihl úplně očistit zemi od trockistů a další chamradě, to oni ho otrávili a v devadesátých letech přivedli SSSR k rozpadu.

Je správné, že Rusové nezapomínají na svou historii, ani na velkého Ivana Hrozného, ani Petra I., který„otevřel okno do Evropy“, ani na Lenina a jeho pokus o nasměrování lidstva jinou cestou a ani na Stalina, který "odložil" sny o světové revoluci a vybudoval SSSR.
Všichni z nich postavili zemi hodnou respektu a jsou hodni respektu.
Žádné poklonkování před Západem, žádné pokání za historii, bez ohledu na záludné liberály, kteří právě teď nejvíce škodí a s nekonečnou rozkoší házejí bláto a špínu na všechno sovětské a ještě častěji ruské.
To vše začalo obdobím perestrojky, když se Rusko vzdalo socialismu. Hlavním úkolem Gorbačova, Jelcina, Čubajse a dalších z jejich gangu bylo zničit "monstrum" nazvaný Sovětský svaz.
Zničte KGB, policii, armádu ... A pak průmysl - to bylo také všechno špatně - "špatně uspořádané"!
Ne, nezničily jen některé továrny, veškerý průmysl šel pod nůž.


Není nutné číst učebnice moderní historie, ale stačí se věnovat časopisům 20. let 20. století.
Můj Bože, jaký ohromný optimismus!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # .lak 2017-11-07 23:38
Ten idealista G nevěřil úžeru ani vypitko yeltzin takřka v vnímaném blahobytu a poskytl otroky (slovani tvoří), výsledek? Ukr výstavní síň EU výhledově s konqiskadory s nekonečným tiskem € pro výletníky a osadníky na úkor tvůrců toho v evropě co vymírající chtěli odkázat potomkům a za co se celé generace bili s hovady zrůd buržoasie/byrok racie zpupných hovad příživníků šlechty aby potomci netrpěli pod zvůlí velkomožných a paradoxně školáci neví v čem se v ovzduší existenčních strachů pohybují chránění s bídou držáků těžce zkoušených seniorů s laskavostí mladičkým hlupáčkům kteří nemají vlastnosti v trhu laskavosti okolí a vlastně industriál s poškozenými mozky a 911. nácků jede. Piráti dělají kontrarevoluci proti dědičně vlastním i sobě v zájmu že jim hodí z panského kočáru soroš sociopatů koláček a porvou se jak zfetovaní debilové?
www.youtube.com/.../ time 5.18
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Pavel Blaheta 2017-11-08 00:07
.lak - jak G tak yeltzin byli "vyvolení".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # .lak 2017-11-08 00:22
Jasně, ale ani jeden nečekali vývoj podělávky sajrajt kapitalismus/neofeudalismus oligarchiáda sviňodebilů děs běs a boris se s nástupcem trefil což vyvolení i třeba svedou na vodku. .-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Janinna 2017-11-08 00:53
Jasně:)) musím se přiznat, že u tebe tečkolaku někdy tápu zda čtu dobře, ale dneska to zvládám na první pokus:)) Jo, sviňodebilové děs a běs.
Ale ten Boris se s nástupcem opravdu trefil, co? Hezky jim vypálil rybník. Udělal to schválně, věděl, že je všem pro smích - taková pomsta ze záhrobí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # LubinenKremlBot 2017-11-07 12:16
Za všema revolucema majdanama a sametovkama a z nich plynoucí zlořády, hledej to samé ,zdatné manipulátory chazarmafie a luciferiány alias illuminátis , společně se to nevylučuje , vše mělo , či má posloužit konečnému řesení a tím je NWO -korporátně fašistický kyberneofeudali smus.Trockij měl být zárukou ale Stalin jim to prohlíd a celý proces oddálil , dnes jim v tomto procesu překáží Velký Vladimír a v roli Trockého je Navalnyj aspoň tak se to dnes jeví.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jarin G. 2017-11-07 21:48
Dnes jste všichni nějaký chytrý, sakra. Vlastně pochvala! ;o)
1*********************
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # pozorovatel 2017-11-07 12:26
Pre ľudí veľmi pokročilých v znalosti histórie aj neoficiálnej histórie.

Rakovského protokoly
vzdelavaci-institut.info/.../. ..

Úryvok z popisu:

"Podle prohlášení vysokostupňovéh o židovského zednáře Christiana C. Rakovského, které učinil r. 1938 vyšetřovateli stalinského režimu, byla „Říjnová revoluce“ subvencována týmiž lidmi, kteří podporovali Japonsko proti carskému Rusku (japonsko-ruská válka 1904-1905).90 Rakovskij uvedl do protokolu, že byl spolu s Trockým jako představitelem „revolucionářů“ přítomen ve Stockholmu při předávání peněz.

90Rakovskij byl bulharsko-židov ský lékař sympatizující s Leninovými teoriemi. Kvůli obtěžování bulharskými úřady odešel později do Ruska. Sehrál tam významnou roli při bolševické revoluci na Ukrajině, kde působil r. 1919 jako prezident regionální vlády. Později byl sovětským vyslancem v Paříži. Podle knihy Die echten Protokolle der Weisen von Zion (Erfurt 1935, str. 175) Ulricha Fleischhauera měla japonská válka za účel svržení carského režimu v Rusku. Rovněž historik John Toland v knize Adolf Hitler (Amsterdam 1977, str. 830) prohlašuje, že válka mezi Japonskem a Ruskem (1904-1905) byla financována bankovní skupinou Kuhn, Loeb & Co."

-

Rozhovor popisuje podvod svojaci za marxovou teóriou, ďalej popisuje zapojenie amerických bankárov a slobodomurárov do organizovania Veľkej októbrovej revolúcie, zrada Kerenského a ďalej pokračuje financovaním Wall Streetu v rámci prípravy Hitlera na novú vojnu proti ZSSR.

Je to čítanie zložité a občas nezrozumiteľné, ale pre ľudí, ktorí sa detailne zaujímajú o tému ruskej revolúcie sú to veľmi zaujímavé informácie.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Přemek 2017-11-07 15:23
Mám, znám, vím. Proto zde volám po národně sociální jednotě v nejširším slova smyslu, proto jsem vstoupil do politiky jako příklad, že politika může bých nástrojem osvobození národa a lidu od všech forem dosavadního zotročujícího pseudoelitářstv í jakýchsi vyvolených všeho druhu. Víte, že můžeme žít v míru a bezpečnosti? Víte, že nikoli chaos, ale pevný zásadový řád je nástrojem uplatnění toho nejlepšího, co v sobě jako lidé máme? Víte, že korupce nemá vliv na mravně pevné informované lidské jedince? Víte, jaké jsou nástroje mocenské manipulace davem? Pokud nevíte, ptejte se v ČSNS a v AlianciNS. Žádný sociální demokrat dosud třímající partajní knížku není Vaší spásou. Spásou jsme si my sami, potáhneme-li společně za národně sociální provaz mravnosti a lidské důstojnosti. Žít v iluzích znamená procitat do deprese z poznání kruté reality. Hledejme pravdu včetně té její části, která se týká nás samotných. Pracujme poctivě, užívelme peněz s rozumem a nečiňme z nich cíl našeho snažení, neboť naším cílem je lidská důstojnost a povznášející pocit plynosucí z vědomí, že jsme důstojní lidé.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Dědouch11 2017-11-07 15:46
+++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jarin G. 2017-11-07 21:53
Vláďo. Nejsou tu najednou ti přispěvatelé nějak moc chytří a sečtělí? A to tu ještě nebyla Jani!!! Prošel jsem všechny diskuze a blbý příspěvek (až samozřejmě na Dědka, ale toho nečtu) tu snad nebyl. Kdepak jsou ti všichni roztleskávači? Že by to byla fakt jen jedna organizovaná skupina?
Akorát ten Pio a jeho zprávy mi tu moc chybí!!! Fakt hodně! Ale třeba se ještě objeví.
A taky tu chybí Jirka Nováků. Ale ten chybí déle, toho ty "vejšplechty" Kotova & spol. vyhnaly. Velká škoda pro nás!
A v tomto článků je už příspěvků HAFO! I bez provokatérů! A to je noc ještě mladá! A je tu docela dost chytrých, sečtělých nových autorů, nebo těch, co sem chodili jen zřídka! Snad to alespoň chvíli vydrží!
P.S.: navíc tu teď AC24 chrlí jeden článek za druhým. To já už nestíhám, natož se vracet zpátky! kkkk
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch11 2017-11-07 22:49
Jardo, taky vrtím ocasem. A "Kdepak jsou ti všichni roztleskávači?" No kde by, u džandy na aktivu.
Jirka se určitě vrátí a Pio, snad nebude dělat pro slušnou kritiku Dagmaru.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jarin G. 2017-11-07 23:21
Ale nějací oponenti zůstali. A je to i dobře. Je to nepodstatné, ale já ti to + dal a už tam není. Ale to nám je, že víš kde? Dnes Čau!
P.S.: Janina je už tu taky. Fakt je to tu kvalita!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # smrťák 2017-11-08 00:48
I "hledaný" Pio už tam taky něco napsal.
ac24.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jarin G. 2017-11-08 10:19
Díky ti z info! Mám radost z návratu ztraceného syna!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # pozorovatel 2017-11-07 12:28
A tu je jeden jednoduchší seriál, vhodných pre začiatočníkov. Kapitoly sú chronologicky zoradené.

----------
Co byl Rudý teror za americké peníze? Bez dolaru by komunistická revoluce v carském Rusku neuspěla
aeronet.cz/.../...

Ukrajinský hladomor 1932-33 byl vedlejším produktem tunelování Sovětského svazu ze strany amerického kapitálu! Podobnost s polistopadovým vývojem v naší zemi jen čistě náhodná?
aeronet.cz/.../...

Sonda do historie nebo hrozba jejího opakování? Majdan zvaný VŘSR a současná ukrajinská krize. Když ulice svrhne cara a když náměstí svrhne prezidenta, jak poznáme rozdíl?
aeronet.cz/.../...

Jak utopili hodného kulaka. Kdo byli kulaci?
aeronet.cz/.../...

Historie KGB a Stalinových čistek
aeronet.cz/.../...

Souboj Stalina s Trockim, proč se ti dva tak nenáviděli? ČS legie v SSSR plnily úlohu USA. České vazalství od samotného počátku vzniku Masarykovské republiky!
aeronet.cz/.../...

Solovki a Kola – Mrazivé gulagy 20. let minulého století
aeronet.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # pozorovatel 2017-11-07 13:43
p.s.

Zisťujem, že sa niekedy oplatí prečítať si nanovo aj staré texty. Tento seriál som prvý raz čítal pred 3 rokmi. Keď som si ho prelistoval teraz znovu, bol som prekvapený, koľko detailov mi kedysi uniklo kvôli neznalosti kontextu, hlavne čo sa týkalo mien.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # r.m. 2017-11-07 13:14
A co dělat, když volby nic nemění?
-
Po porážce "fašisty" Kotleby přišel nový župan:
Lunterov syn ako vicežupan je prvý „fail“ týchto volieb
hlavnespravy.sk/.../1198154
Politológ Eduard Chmelár zverejnil svoje postrehy z volieb do VUC. Spomenul aj prvý prúser, ktorý vyrobil nový banskobystrický župan Lunter ešte skôr než stihol nastúpiť do úradu. Ten hneď po zvolení v rozhovore pre denník N vyhlásil, že chce aby v úrade bol pri ňom jeho syn ako vicežupan.
-
Nádejný vicežupan Ondrej Lunter je napojený na rôzne mimovládne organizácie platené aj zo zahraničia. Pôsobí v mimovládnej organizácii Slovenská debatná Asociácia, ktorá je nástupcom debatného programu Nadácie otvorenej spoločnosti.
hlavnespravy.sk/.../1198364
Nadácia otvorenej spoločnosti vznikla v novembri 1992 z prostriedkov Open Society Institute so sídlom v New Yorku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # LubinenKremlBot 2017-11-07 15:45
Ano je třeba podpořit smutné zjištění Marka Tweina,''kdyby volby mohli něco podstatného změnit dávno by je zrušili''.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # aha 2017-11-07 13:24
Byl zaplacen německou vládou a jeho financování - hlúposť - platili ho z USA
Do USA odjely lodě se zlatem - prečo nie do Nemecka ?
áále - somariny -
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Dobrý Den 2017-11-07 13:35
Zrůda, která neví proč nedostali ve volbách více hlasů.
parlamentnilisty.cz/.../...
Příště, když budou takhle pokračovat, nedostanou ani těch 5%!
Ten chudák spadl na úroveň soukmenovce a "krajana" Hermana svým sveřepým omíláním o agresi RF, "demokratické" Ukrajině, zlém Asadovi, obohacování kultur, atd.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jarin G. 2017-11-07 21:59
Fujtajbl! Tedy ne ty, ale ten Zadolárek!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # r.m. 2017-11-07 14:50
S VŘSR to bylo asi takhle pane Novotný:
Ruská revoluce: O muži, který financoval Lenina
Kdo vlastně tenkrát uprostřed první světové války tiskl noviny a platil miliony letáků, aby "proletáři věděli již dnes, co mají dělat zítra?" Kdo vymyslel jak získat takovou hromadu peněz? Byl to Izrael Lazarevič Helphand, stranickým jménem Parvus. Muž, který financoval Lenina.
Prorok
Německo v ruinách, hromádky drobných slabých států ve střední Evropě a na východě nedotčený, jen na rudo zbarvený ruský imperialismus.
Izrael Lazarevič Helphand 23. května 1921 ve zlé předtuše napsal toto: Zničte Německo a učiníte z německého národa původce příští světové války.
Existují jen dvě možnosti: buď spojenectví západní Evropy nebo nadvláda Ruska. Československo, Jugoslávie i polský stát - to vše bude smeteno. Vyvine-li se Rusko v mohutnou vojenskou sílu, nepřežijí tyto státní útvary jedinou generaci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Přemek 2017-11-07 15:07
Pro dosud nepoučené velmi poučný článek. odhaluje sice jen to, co již vlastně beylo odhaleno, ale činí tak s cílem, který je tak jednoduchý a tak přirozený, jako je lidské a národní společenství. Stanislav Novotný je kromě dobré informovanosti člověkem, který včas poznal, jaké je jeho osobní riziko při setrvávání na pozici, kterou jakoby omylem tehdy zastával. Tehdy nebyla doba na odhalení zrůdné reality globálních parazitů, systematické propagandy fiktivní svobody a fiktivní demolracie, protože ani jedno z toho v současné davo-"elitářské " společnosti prostě nefunguje a fungovat z mocenské vůle pseudoelit ani nemůže. Naši zem může zachránit každý, kdo pochopí, že bez pevných kořenů nelze sklízet žádnou úrodu. Těmi pevnými kořeny je česká národní identita vědomí sdílení těch nejlepších odkazů našich předků, z nich ční mnozí, kdo navzdory mocenskému krunýři neohroženě vystupovali a hájili právo lidu jako právo Boží, učili lid nebýt ovcemi, ukazovali na zlořády a jejich proponenty a bylo-li nezbytí, hájili tyto ideje i se zbraní v ruce. Vzít si to nejlepší z odkazu předků a poučit se z jejich lidsky přirozených a mnohdy nevyhnutelných chyb je znakem silných občanů silného národa a sjednocené lidské společnosti bez démonické nenávisti, zombistické bezohlednosti a zvířecí krutosti. ČSNS je nikoli mocenskou a prospěchářskou partají, ale ideově okotvenou stranou, která pro sebe žádá pouze glejt k možnosti odpovědně ve spolupráci s nejširší veřejnopstí budovat svou suverénní, sociálně soudržnou, pevně bráněnou a bezpečnou, nad nikoho se nevyvyšuijící a před nikým se neponižující vlast. Netoužíme po moci ani po majetku, toužíme pouze po společné lidsky důstojné budoucnosti naší krásné země. K tomu jsme schopni obětovat nejen své pohodlí a společně s Vámi, milí spoluobčané, nastolit takový řád, v němž se drtivá většina lidí bude cítit navzdory svým povinnostem mnohem svobodněji než se cítí dnes.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # .lak 2017-11-07 16:15
Dnes v systému dluhu jsou modlami karty no i kreditní (vlastníků banksterů potažmo potěmkinovy scény parazitálních kdy kde koho exploatuje je gordický uzel zaprodaných www.youtube.com/.../ podlokajníků mamona oligarch na lidské zdroje) a tedy se plánovaný stav přívěsků čipů animusáků vyloučit nedá.
tadesco.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # LubinenKremlBot 2017-11-07 15:46
Ano je třeba podpořit smutné zjištění Marka Tweina,''kdyby volby mohli něco podstatného změnit dávno by je zrušili''.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # josef novo 2017-11-07 19:03
stejne jako ted i pred 100 lety bylo pozadi stejne. pavucina bankeru, chobotnice jehoz novodobe zaklady polozil zid (asi chazarskeho puvodu) Rothschild, ktery poslal 5 synu do svetovych metropoli zalozit megabanky. Autor mele nesmysly o financovani Nemeckem, ale byla to opet pavucina Bankeru na nemecke strane jako Warburg a americke jako Rothschild, Schiff. Vse je ale jedna pavucina zido-satanske bankerske mafie. Po uchopeni moci niceni krestanskych symbolu a krestanu a pod trestem smrti zakaz antisemitismu. Tzv revolucionari v cele se Lvem Bronsteinem (o jak dokonale ze se tato lidska spodina maskuje krestanskymi prijmenimi) se ve velkem poctu prepravily z Ameriky, Lenin vlakem ze Svycar. a nastolili rudy terror. Cili, 100% zafinancovali Zidobankeri a vykonna ruka satanskeho teroru byla asi tak v 85% v zidovskych rukou (Trockij, Kaganovic, Zinovjev, Kamenev, Litvinov a stovky dalsich anarchistu zidu , asi z 85% tvorili vykonnou moc-politbyro nebo jak se to jmenovalo. Takze ne Ruska revoluce ale Zidovka anarchisticka revoluce to byla. Naloupene zlato z Ruska se transportovalo do Ameriky do Zid bank. Stejne jako ted spousteji ty ruzne barevne revoluce, tak i tehdy zapalovali jedno po druhem - Madarsko Bela Kun (zid) Nemecko Rosa Luxmbourg (zid). A dnes to same stejne banky a vetsi nebo mensi chazari jako treba Soros. Takze pane SN, to je ta podstata a ne ty zbytecne kecy kolem toho.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás