Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZ domovaMargit Slimáková: Účtenkové zoufalství

Sociální sítě

Reklama

Margit Slimáková: Účtenkové zoufalství

Účtenková loterie přináší podporu udávání, závisti a nenávisti, státní rozhazování našich peněz, výchovu k výdělku na principu náhody. Je to chytré zabavení plebsu, zatímco skuteční zloději se dobře baví.

Od října můžete začít sbírat účtenky a nechat je slosovat. Stát spouští účtenkovou loterii. Ročně za ni utratí přes 80 milionů korun. Výnosy jsou nejasné. Nerozumím tomu.

Od malička mě doma učili, že snaha o zisk peněz pomocí hry postavené na náhodě, jak umožňují losy a loterie, je pro hlupáky, taťka mě raději už od školky učil hrát šachy. Jeho výchova zabrala: loterie ignoruji a nerozumím jim ani jako zdroji peněz, ani jako zábavě. Pokud chci čehokoli dosáhnout, pracuji na tom. Za synonymum dobré zábavy loterii nepovažuji, místo toho mě napadne nejméně desítka lepších činností.

Proč loterii organizuje stát?

Účtenková loterie slouží přece k odhalení podvodníků kolem nás! Stát radí: podezřívejte své kadeřnice, pekaře a údržbáře – všichni kradnú. Přinuťte je k poctivosti tím, že budete vyžadovat účtenky. Abyste byli za svou pilnou snahu odměněni, doklady sbírejte a pečlivě přepisujte do formuláře. Stát vás odmění – několik desítek milionů vašich peněz ročně rozhází na výhry. Stát vás tak nechce motivovat, abyste se raději vzdělávali, pracovali na sobě a s jistotou třeba vydělali nějaké peníze. Můžete je získat snadněji – vyhrávat.

Všichni určitě nekradnú

Nevím, jak jste na tom vy a vaši nejbližší, u kterých si kupujete chleba, kteří doučují vaše děti a k nimž chodíte na lekce jógy. Moje kadeřnice nejezdí v mercedesu, můj pěstitel jablek nemá letní sídlo na Kanárských ostrovech, moje editorka nemá postavený jídelníček na kaviáru se šampaňským. Velké peníze, velké zisky a u některých lidí určitě i tak zvaná optimalizace zisků (daňové úniky) se týkají malého procenta nejbohatších lidí. Takoví se mohou účtenkové loterii jen vysmát.

Vychytralí podvodníci jako by svorně se státem říkali: vy, kdo jste chudší majetkově i duchem, jste dostali víno, opijte se a zapomeňte na skutečné problémy a hodnoty. Volné chvilky, jež vám při normální pracovní náplni zbývají, namísto investice do sebe (čtení knih, hraní si s dětmi, vzdělávání) věnujte kontrole svých přátel, kolegů a sousedů. Hlídejte se a udávejte se navzájem.

Co všechno je potřeba, abyste se mohli zapojit?

Především je nezbytný váš zájem a čas sbírat účtenky a schraňovat je. V samotné praxi pak zadáte kontaktní e-mail nebo telefonní číslo, to samo o sobě samozřejmě nestačí. Zájemce o účast v loterii musí nejen opsat alespoň prvních dvanáct znaků kódu FIK nebo BKP z účtenky, ale také daňové identifikační číslo obchodníka, datum a čas nákupu s přesností na minuty a přesnou cenu na účtence.

Opíše tedy data, která finanční úřad již má. Dále v testu opakovaně potvrdí, že není robot. A pak se třeba dozví, že je systém přetížený a data není možné odeslat. Finanční úřad zkrátka připravil napínavou hru, kterou se každý může denně i několik desítek minut bavit.

Kolik nás tato legrace bude stát?

Daňové poplatníky, tedy nás všechny bude tato legrace stát 85 milionů ročně. 25 spolkne správa systému, 60 poputuje na výhry, ze všeho nejlépe utracených je pět milionů na reklamu a propagaci. Pět milionů bude stát investovat, aby nás přesvědčil, že sbírání účtenek a účast v loterii je skvělý nápad. Abychom to zkrátka pochopili!

Proč nehraju?

Věřím lidem. Nemám důvod je paušálně podezírat. Jsem jim vděčná za služby, které mi poskytují. Nevěřím, že se z pečení skvělého kváskového chleba nebo sekání trávy na zahradě rodí jak milionáři, tak podvodníci.

Margit Slimáková 

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+6 # .lak 2017-10-10 21:59
"Moje kadeřnice nejezdí v mercedesu". Pokud je paruka tak co.
Neslýchané nevídané a co doktor aut, má prostě bosou kolybu.

PSttt prosaďte si nižší daně, budete mít ochranky oligarchů, no ono v plutokracii /_
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # michal kytka 2017-10-10 22:10
PROČ AUTORKA NAPSALA TENTO ČLÁNEK? CHTĚLA SE ČTENÁČŮM NĚČÍM ZAJÍMAVÝM POCHLUBIT A JEN TAK MEZI ŘEČÍ NAZNAČIT, ŽE VŠE KOLEM EET A VÝBĚRU DANÍ JE ŠPATNÉ ? VŮBEC SE NEPOZASTAVUJE NAD TÍM JAK SE ZLEPŠIL VÝBĚR DANÍ A Z JAKÉHO DŮVODU SE TAK DĚJE. ONA PŘECE HÁJÍ PODNIKATELE (MOŽNÁ I JEN PODNIKAVCE) PŘED JAKOUSI ZVŮLÍ STÁTNÍCH ORGÁNŮ. KDYŽ ZAMĚSTNANCI JSOU STÁTEM NEMILOSRDNĚ ZKASÍROVÁNI PŘES ZAMĚSTNAVATELE, PROČ BY PODNIKATELÉ NEMĚLI MÍT STEJNÉ PODMÍNKY PŘI ODVÁDĚNÍ DANÍ,ŽE ? AUTORKA JE TAK VSTŘÍCNÁ K PODNIKATELŮM,ŽE BY JI NEVADILO,KDYŽ JI OBSLOUŽÍ NEBO COKOLIV PRODAJÍ A NEZAÚČTUJÍ TO. VŠICHNI JSME SI ROVNI A NĚKTEŘÍ JSME SI ROVNĚJŠÍ PŘED DAŇOVÝM ÚŘADEM ŽE ? AUTORKA BY SPÍŠE MĚLA PSÁT O JINÝCH TÉMATECH, ANEBO BY UDĚLALA LÍP, KDYBY NASTOUPILA DO FABRIKY NA ROK A MOHLA Z TĚCHTO ZKUŠENOSTÍ NAPSAT KNÍŽKU ČI ROMÁN.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Rouman 2017-10-11 21:20
Zkuste zmáčknout třetí tlačítko zdola úplně vlevo na klávesnici :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # josh (xy) 2017-10-10 23:16
....státní rozhazování našich peněz, Ano, to je nezpochybniteln é, čím více nás okradou, tím je více peněz na rozhazování a rozdělování si bez ekonomické myšlenky a návratnosti..." Každý výběr daní je nemorální,".... pracujeme pro to, aby jsme žili, nikoli "platili daně."
A k tomu rozhazování, po chytrých lavičkách za 250k přichází,...tak tady třeba,...
Wifi v lanovce na Petřín: zbytečné a drahé, zní kritika
Ačkoli lidé stráví v lanovce na Petřín jen pár minut, pražský magistrát se rozhodl investovat do jejího internetového připojení 2,3 miliony korun. Cenu vymrštily přísné parametry na dodavatele. Tím je společnosti Simac Technik ČR, která se do výběrového řízení přihlásila jako jediná. Za zbytečný považuje internet na lanové dráze část pražské radnice. Primátorka Adriana Krnáčová (ANO) však za projektem stojí. více..echo24.cz/.../...
PRAŽSKÁ JÍZDA SMART CITIES: WIFI DO LANOVKY NA PETŘÍN. ZA SKORO 2,5 MILIONU
Další kousek z dílny pražských politiků v oblasti Smart Cities opět vzbudil kritiku ze strany IT expertů. Tentokrát jde o plán na WiFi signál, který by měl být zdarma pro cestující pražskou lanovkou na Petřín. Nápad radních přijde bezmála na dva a půl milionu korun.
Městskou lanovkou se ročně vyveze na Petřín zhruba dva miliony lidí, především turistů. Nově by měli mít během čtyř minut, které stráví v lanovce, zdarma připojení na WiFi. Město to přijde na 2,3 miliony korun.
neovlivni.cz/dalsi-kousek-prazskpraha-chysta-wifi-do-lanovky-na-petrin-za-skoro-25-milionu/
a skutečná investice?...Ta k možná 50-100k, ale to je fuk,vždy je kam u poplatníků šáhnout.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # r.m. 2017-10-13 22:03
Celou jízdu lanovkou turisti fotí a fotí a filmujou. Na net si ani nevzpomenou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # LubinenKremlBot 2017-10-10 23:30
Burešův EET Matrix nikdo nechce .Sliboval ,že zatočí s daňovými úniky velkých ryb a zatím buzeruje malé.Asi má strach aby mu někdo neukous vocas tam někde v daňovém ráji .Bureši Bureši máš taky máslo na pleši.Škoda másla perlu margarín.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Sims. 2017-10-10 23:38
Pani Slimáková udělá nejlépe, když bude obcházet školní bufáče a bude tam hledat šipsy, koblih a další pochutiny a pak půjde tu školu nahlásit. Alespoň si to vyzkouší.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # PETR366 2017-10-11 05:22
Hloupý článek. Autorka se snaží manipulovat. EET tu mělo být zavedeno současně s privatizací.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # eli 2017-10-11 07:07
Dolezitost takychto clankov v casoch vlady zlodejov, snad nie je nutne zdoraznovat. Ono vlastne kazda doba nejakych tych lapikurkárov mala, ale nikdy legalizovanych v takych vysokych postoch a v takych poctoch, ako v sucasnosti. Urcite nie som sam, kto skutocne vysoko ocenuje snahu redakcie AC 24, davat slovo takym, ako napr. pani M. SLIMAKOVA, pan O. MADĚRA, pan S. NOVOTNÝ, ktori na podvody vlady poukazuju, ako tim, ktori s tymto zlodejskym systemom konspiruju. Privatizovanie, ci predaj majetku a prirodneho bohatstva statu, nemozno nazvat inak, ako zlocinom. Zatial, co zisky z tychto legalizovanych kradezi nafukuju bankove konta elit, stat okrada narod dalsim legalizovanym zlodejskym systemom, ktory nazval danovym. Uctova loteria nie je nic ine, ako pokus o vytvorenie udavacskej siete na sposob STB, ktorej ucelom bude napojit danovy urad na spotrebitela a terorizovat drobnych podnokatelov. Nepochybujem o dobrom umysle pani Slimakovej poukazat na hazard statu s peniazmi danovych poplatnikov, ale v tomto pripade, to ti darebaci dobre spocitane asi nemaju. Davaju sancu vyhry niekolkym snazivcom, ale ucet zaplati spotrebitel. Takymto pristupom moze vlada situaciu v spolocnosti, len skomlikovat. Uspech v podnikani, je podmieneny v prijatelnych cenach. Ak bude nuteny kazdy z tychto drobnych podnikatelov priznat kazdu korunu vo svojich prijmoch, potom bude musiet rapidne zvysit ceny svojich vyrobkov a sluzieb. Ak vezmeme do uvahy aj kupnu silu obyvatelstva, ktora je v porovnani s inymi statmi EU, velmi mala, tak kazdy z tychto drobnych podnikatelov bude musiet kompenzovat rozdiel v daniach a prijmoch, znizenim poctu zamestnancov v krajnych pripadoch zatvorit aj brany podniku.Teda, ta matematika statu nemusi viest k pozitivnym vysledkom v danovych odvodoch, ale urcite povedie k zhorseniu podmienok v podnikani a v cenovych relaciach sluzieb, vyrobkov a zamestnanosti obyvatelstva. Inak, zaujal ma aj postoj pani Slimakovej k hazardu, cim vlastne loteria do urcitej miery je. Kladiem doraz na urcitu mieru, pretoze ten faktor vyhry, je vlastne pilierom jej existencie. Kazdy pozna nejake to ludove porekadlo, ako napriklad risk, je zisk, ci porekadlo o unavenom stasti. Ja osobne, som svoj zivot na stasti nezakladal. Snazil som sa nan pripravit kvalifikovane, ale neobchadzal som ani moznost zvysit jeho kvalitu sancou v hazarde. Samozrejme, nespoliehal som sa ciste len na nahodu, vsadzal som na generaciami osvedcenu formu systemov v loterii, ako napriklad sportka. System, ktory uspesne frcal u nas na koleji, bol ku mne viac, ako milosrdny. Nezvysil len kvalitu mojho zivota, ale aj kvalitu zivota dvoch generacii v mojej rodine.
Nepisem to preto, aby som podlomil teoriu zivotneho uspechu pani Slimakovej, chcem len zdoraznit, ze ak sa nahode trosku pomoze, ma ovela blizsie k realite, ako k neuskutocniteľn ým snom. Nenavadam na hazard, chcem sa len podelit zo svojimi skusenostami.
Urcite, ten kto pravidelne hra sportku, sazku, alebo iny druh lota, nejaky ten svoj "spolahlivy" system ma. Pre tych, ktori by chceli nejaky skusit, doporucujem moj. Zdoraznujem, je osvedceny!
Ja pouzivam system, na ktorom je zalozena aj aplikacia "LOTTO PRO," www.windowslotto.com/.../
Moj osvedceny system spociva na volbe dvoch tzv. tutovkach ( to su dve cisla o ktorych predpokladam, ze urcite budu tahane ) a styroch cislach zo skupiny desiatich cisel o ktorych predpokladam, ze budu v tychto desiatich cislach zahrnute. Pri volbe tutoviek a skupin cisel doporucujem pridrzat sa zakona pravdepodobnost i. Statistika potvrdzuje, ze kazde cislo je tahane priblizne v rovnakom pocte.

XX |_1_| |_2_| |_3_| |_4_| |_5_| |_6_| |_7_| |_8_| |_9_| |_10_|- desat cisel za ktore mozu byt dosadene lubovolne cisla od 1 do 45 ( XX - tutovky)

Inak kombinacia cisel, je prakticky jednoducha. Dole je ukazka kombinacii dvoch, troch a styroch cisel zo skupiny siestich. Samozrejme skupinu cisel a ich kombinaciu, mozno zvolit lubovolne. Cim viac cisel v skupine, tym viac kombinacii, vacsia moznost vyhry, ale aj vacsie naklady na tikety. Doporucujem zvolit len tolko kombinacii, kolko si mozno dovolit prehrat. Z mojich skusenosti a zdlhodobeho hladiska, investicie do tiketov sa vratia vyhrami v nizsich poradiach a znasobuju vyhrami vo vyssich poradiach.

Pre ilustraciu:

|_1_| _2_ |_ 3_ | _4_ | _5_ | _6_ |

Kombinacia dvoch cisel zo siestich|
12
13
14
15
16
23
24
25
26
34
35
36
45
46
56
kombinacia troch cisel zo siestich
123
124
125
126
134
135
136
145
146
156
234
235
236
245
246
256
345
346
356
456
kombinacia styroch cisel zo siestich
1234
1235
1236
1245
1246
1256
1345
1346
1356
1456
2345
2346
2356
2456
3456
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # josh (xy) 2017-10-11 08:56
Normálně bych řekl, škoda papíru, ale,...
Tyto rozpisy jsou stejně staré, jako lotýnky sami a platí..Všechny, uvedené rozpisy garantují výhru pokud se vylosovaná čísla objeví ve Vašem rozpisu. - BINGO !!!
a taty rozpisy a generátory výher máš plný internet a vydávají jej sami organizátoři... A proč asi?
namátkou rozpisy.kvalitne.cz/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # eli 2017-10-11 09:49
josh, spravny rozpis je taky, ktory garantuje vyhru za predpokladu, ze vyherne cisla su zahrnute v cislach zvolenych. To je presne to, comu ty hovoris BINGO !!!
Ci je ten rozpis stary, alebo novy, ci ho vydal ten, alebo onen, nie je dolezite. Ak by moznost vyhry nezvysovali, tak by pochopitelne, ani neexistovali. Ja som mal na mysli len polozit doraz na jednoduchost v praktickom postupe zostavovania tychto rozpisov, na ktorom su vsetky tieto internetove aplikacie zalozene. Nemam v umysle nikoho do hazardu vtiahnut. Dufam, ze vsetci na tomto fore su natolko inteligentni, aby tento moj umysel, spravne pochopili.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # josh (xy) 2017-10-11 11:42
Pravověrného sázkaře asi od vyplňování čísel hned tak něco neodradí. Jeho víru v úspěch je ostatně možné brát jako optimistický pohled na svět v duchu filosofie, že jednou to vyjít musí. Skeptičtější část populace si může vypočítat, kolik peněz ušetří, pokud pravidelně nevyplňuje každý týden všechny sloupečky na sázence Sportky. A ušetřených 17 680 korun, což je asi 1473 korun měsíčně, může místo toho pravidelně investovat.
Výhru shrábnete s pravděpodobnost í 0,0000000714 procenta, tedy zhruba jedna ku čtrnácti milionům. Pak je tady ale ještě adrenalin ze hry, který se penězi a mírou pravděpodobnost i ocenit nedá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # eli 2017-10-11 15:53
Josh, rozpis nie je zalozeny na hladine adrenalinu v krvi, ale na matematickej formulacii, ktoru nazyvame kombinaciou. V uvedenom priklade mojho prispevku hore ide o dvoj, troj a stvor clennu kombinaciu zo siestich prvkov, ktoru mozno lubovolne menit do takeho tvaru, ktory vyhovuje predstavam a financnym moznostiam hraca. Napokon, tu ide o hru, ktora v mojom pripade splnila ocakavanie. Prelozene do tvojej reci, hru, ktoru mozno povazovat za pravidelny investment. Pravověrného sázkaře bez logickej strategickej platformy, nemozno povazovat za uspesneho hraca.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # r.m. 2017-10-13 21:16
Platí jen za předpokladu, že tvoje tutovky vylosují. A na to nemáš vliv pražádný. Dlouho, možná několik let, bys musel papkat jen ovesné vločky s vodou. Zbytek by musel jít do tvého byznysplánu s nejistým výsledkem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # eli 2017-10-14 04:32
r.m. kombinacny system v lote, zvysuje PRAVDEPODOBNOST vyhry. Urcite si uz pocul o teorii pravdepodobnost i, je to siroka disciplina, ktora sa zaobera nahodnymi procesmi v CASE. Dolezitym potencialom tejto teorie, je matematicka statistika. Statistika sportky, to dokazuje velmi presvedcivo. Radenie cisel podla poctu tahov,
je priblizne v jednej rovine, co dokazuje, ze kazde cislo bolo tahane priblizne v rovnakom pocte. www.sazka.cz/.../statistiky
Teda, ak si zvolis za tutovku cislo, ktore bolo tahane menejkrat a nebolo tahane uz dlhsiu dobu, tak pravdepodobnost , ze bude vytiahnute v najblizsej dobe, je velka. Inak, mas pravdu v tom, ze to nie je hra rychlych vyher, Vyzaduje trpezlivost
a disciplinu. Musis hrat len s takou sumou, ktoru si mozes dovolit prehrat, aby si nebol odkazany len na tie ovesné vločky s vodou. Vyhry v nizsich poradiach su v rozpise pomerne caste a vo vacsom pocte, ale na to prve najvyssie poradie, som ja osobne cakal nieco vyse sest rokov. Ono sa to na prvy pohlad mozno zda ako nezmysel, ale s akym prijmom, si mozes dovolit usetrit za sest rokov sumu penazi, ktoru mozno porovnat s vyhrou prveho poradia v lote? Som skutocne prekvapeny, ze ludia pri hre v lote, tento faktor do uvahy neberu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Milan Zlobil 2017-10-11 12:10
Paní Margit

Zapoměla jste zdůraznit ten největší švindl na ty obyčejné tam dole. Zatímco normální kadeřník , hostinský , instalatér atd. musí přiznat i to nejmenší , tak je u nás v českém kráteru cca 13 tisíc právnických osob , které jsou v daňových rájích. Ti nemusí platit skoro žádné daně !!!! To je v pořádku !!!!?????? To je spravedlivé podnikatelské prostředí ???? A to nejsou žádní šmudlíni , to jsou ty velké firmy , kterým se to vyplatí , tam jsou obrovské daňové úniky. Taky se jejich majitelé musí smát od ucha k uchu , oni nic nemusí a ti dole musí všechno , tam dole je šikana nutná. V mainstreemu se o tom nesmí mluvit , je to tabu a ti dole kolikrát o tom ani neví a ochotně táhnou a ještě bureše volí. To je neuvěřitelné kam ta hloupost až došla.

euro.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # josh (xy) 2017-10-11 12:47
...To je spravedlivé podnikatelské prostředí ????
Ne, to je jen ten vysněný kapitalismus. Ale ruku na srdce, kdyby si z těch dole nikdo nikdy nic nezatajili, myslím, že by jsme zde byli podstatně chudší, když by museli poctivě odvádět daně,..hoďme kamenem. Ale co, příklady táhnou....
A co dál...exhumace?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # peto8 2017-10-11 12:33
Bude velikej narust rakoviny ???????????
tvnoviny.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Věra Štimová 2017-10-11 12:49
Súdruhovia, dříve lidé nepotřebovali peníze. Vše si obstarali sami v rodinách, rodech, kmenech, národech. Důvěřovali si, měli se rádi a znali se. Pak přišli cizinci a s nimi nedůvěra, podvody, lži a zabíjení nevinných. Vyznavači Báálů, Potkanů a Krysařů potřebovali peníze na naše rotročení. Místo našeho národa nám vnutili svůj stát a od té doby je prý můžeme volit. Nejdříve muži, pak i ženy. Jenom děti nemohou. Proto volby jsou takové, jaké byly již za totality. Jsou totálně na ho..no. Pokud vím, byla vypsána anketa za největšího Čecha. Vyhrál jistý Jára Cimmrman a taky asi Jára da Cimrmann, čili jeho žena Jarmilka nebo Jaruška, nevím. Král národů Karel lV byl až na druhém místě. Pak už jsme zvolili a Duch s manželkou našeho národa vládne smíchem těm, kteří nám již za Hitlera říkali "smějící se bestie". Oddělení národa od státu je povinností každého, kdo volil Járu. S Járou a jeho Jaruškou vždy zvítězíme. Možná, že se jim i Jarmilka a Jaroušek narodili a je nás tak více. Proto cizáky s tím jejich státem zvaným výherní loterie žeňme tam, odkud přišli. Metají losem, debře, ale ať za svý a ne za naše a hlavně u sebe ne u nás.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # OTO 2017-10-12 09:16
když někdo krade od nepaměti x generací tak mu to ani nedochází že KRADE,pokřivené chápání.Konečně bič na vši a hnidy .jo autorka asi dostala k....... tak se potřebovala vyprázdnit. EET je jediný prostředek na podvodníky.Je to jako u nás ve fabrice nejvíc řvou ojebávači a podobná chátra .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # yeti 2017-10-12 19:27
Jýá tady moc nekomentuji, myslím si, že tato stránka je na hledáíní "odpůrců režimu". Ale na tebe, debile (promiňte mi ostatní ten výraz), reagovat musím:
Jde vidět, že tví předci kradli a ty kradeš taky. S tímhle se nikam nedostaneme. EET je píčovina. Odstěhujte se na vesnici (dnes vymírají), kupte si slepice, ovce, kozy, postavte si výheň, pole obdělávejte voly, býky, krávami či koňmi, postavte si zemlijanku (výborně uchová potraviny), ale stejně, i když budete soběstační, uděláte to, stát chce daň z pozemku (kurva koupil jsem si ho nebo není můj?), daň ze studny ( a kdo ji kopal?), daň z nemovitosti !"tak je to moje nebo není?), za chvíli daň z dýchání a potom i daň z porodu, pokud nejsi muslim....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # r.m. 2017-10-13 21:23
sepisuješ ty seznamy? měl bys vědět, že v tom případě do diskusí psát nemůžeš
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petr11 2017-10-13 00:41
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # r.m. 2017-10-13 22:08
legrace bude stát 85 milionů ročně. 25 spolkne správa systému, 60 poputuje na výhry Slušný poměr.
Pro spotřebitele je účtenkovka velmi výhodná. Cenou losíku je nákup zboží. Svaté pravidlo win/win. všech stratégů.
Jejda to je řevu, když pravidlo funguje i pro jiného než je zvykem :o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás