AC24.cz
AC24.czZ domova

Sociální sítě

Říjnové číslo Vědomí právě v prodeji! Kdo a proč nás chce ovlá...

Ovládání lidského chování. Elektromagnetické a radiofrekvenční záření. Mikrovlny. O jaké experimenty jde a proč náš mozek není v bezpečí? Časopis Vědomí jako první médium na světě zveřejňuje výzkumy kryté státním tajemstvím. Tok říjnových informací pokračuje odkrýváním rodinné historie Rothschildů, jednoho z nejzámožnějších klanů na světě. Seriál Pansofie vás zase naučí obnovovat zdraví člověka jakožto energetické bytosti. Nové vydání Vědomí je právě v prodeji v Česku i na Slovensku.http://vedomi.cz/cisla/2015-rijen-kdo-a-proc-nas-chce-ovladat-na-dalku/

Posted by AC24 - Vědomí on 26. říjen 2015

Reklama

loading...

 

Podporujeme

 

Z domova

Karel Gott má nádorové onemocnění mízních uzlin

Mnohonásobný Zlatý slávik Karel Gott má zhubné nádorové ochorenie lymfatických uzlín, tzv. Non-Hodgkinov lymfóm. Informáciu o tejto diagnóze českých špecialistov priniesli tamojšie elektronické médiá s odvolaním sa na spevákovu hovorkyňu Anetu Stolzovú.

Spevákova manželka Ivana Gottová prostredníctvom jednej zo sociálnych sietí potvrdila neradostnú diagnózu s tým, že si Karel Gott želá, aby jeho priaznivci boli informovaní o jeho aktuálnom zdravotnom stave. “Manžel je v tých najlepších rukách a pod dohľadom tých najlepších špecialistov na čele s prof. MUDr. Markom Trněným CSc. a jeho tímom odborníkov.

KOMENTÁŘ: Výročí republiky, nebo už není co slavit?

Je na čase dát najevo, zda si chceme nechat vzít vlast nebo ne. Německý a světový velkokapitál potřetí za posledních 100 vede Evropu ke katastrofě. Poprvé když nechal rozhořet první světovou válku a navíc financoval Lenina se sociálně-inženýrským záměrem vybudovat komunismus. Podruhé, když podpořil Hitlera a potřetí teď.

Neschopná kancléřka (skoro by se chtělo napsat vůdkyně, ale to zní blbě, že...) a předseda EP Schultz (viz video) zřejmě přehlédli, že již nejsme protektorát. Havel udělal to stejné co Gotwald, pouze nás zaprodal na opačnou stranu.

Nový seriál na AC24.cz: 100 otázek českým mediálním sniperům (1. díl)

Je neuvěřitelné, co prodejní či nekvalifikovaní „ovlivňovatelé veřejného mínění“ dokazují. Čeští Goebbelsové totiž mohou cokoliv. Ve smyslu proklamace „Lepší mýlit se s USA, než mít pravdu s Ruskem“, lze v ČT a hlavních médiích obhajovat likvidační a genocidní aktivity, převracet historii, beztresně lhát, zamlčovat, překrucovat a balastem překrývat podstatné. Za podpory ze zahraničí financovaných neziskovek hlásat trestuhodnou primitivní a militantní propagandu, připomínající často rétoriku amerických sniperů, a dokonce veřejně obhajovat fašismus. 

Manuál pro mainstreamové novináře, jak informovat ve vztahu k Rusku v 10 bodech

Stále častěji se množí případy selhání redaktorů hlavních českých médií ve vztahu k Ruské federaci. Do tisku prosakují zprávy, jež jsou vůči Rusku málo kritické a mohou ideologicky zpochybňovat konání nejen evropských institucí v Bruselu, ale dokonce i činy našich spojenců v NATO.

Tento nešvar se bohužel občas objevuje i v jinak spolehlivé České televizi, zejména když editor pořadu dopředu dostatečně neprověří světonázor pozvaného diskutéra.

Markéta Šichtařová: Právě probíhá jedno z největších zestátňování historie

Je to skoro dvacet let, co jsem chodila na kurz demografie. Už tenkrát nás učili, jak v Africe a Asii proběhne demografická exploze, jak se jednoho dne armáda Afričanů a Asiatů dá na pochod. A skončí v Evropě, kde lidé v honbě za penězi přestali mít čas mít děti.

Demografové to věděli vždy. A přesto dnes s otevřenými ústy hledíme na statistiky, že letos přijde do Německa 800 000 uprchlíků a že v příštím roce to bude pravděpodobně ještě víc. A úplně stejné to je s Čínou. Ekonomové věděli, že Čína nemůže růst donekonečna. A věděli, že jestliže si komunistická Čína skrze akciový trh hraje na kapitalismus, pak také ke kapitalismu patří recese. Tím pádem zpomalování Číny nemělo nikoho zaskočit. A přesto se dnes skoro všichni cítí zaskočeni.

Erik Best: Politická hra s mýtným

Ministr dopravy Dan Ťok chtěl pětileté překlenovací období na výběr mýtného poté, co 31. prosince 2016 skončí smlouva s firmou Kapsch, ale vláda místo toho tento týden odsouhlasila tříletou variantu. V tomto mezidobí bude mýtné vybírat stát prostřednictvím současného mikrovlnného systému s branami. Teprve potom může dojít ke změně technologie. Proč ANO chtělo pětileté překlenovací období, ale bylo přehlasováno svými koaličními partnery?

Hraje se o provozování mýtného systému, ale také o stranické financování. ČSSD straní satelitnímu systému SkyToll skupiny PPF, KDU-ČSL má zase dlouhodobé vazby na Kapsch. ANO nemá žádného koně, ale chce házet písek do soukolí svým partnerům a volebním rivalům.

Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Licence Creative Commons Nezávislý webový deník AC24.cz podléhá licenci Creative Commons 3.0 | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.