AC24.cz
AC24.czVideodokumentyZdravíMaestra Ayahuasca

Sociální sítě

Záříjové číslo Vědomí právě v prodeji!

Jaké mocenské hry mají v oblibě rodinné klany novodobé historie? Co skrývají například Rothschildovi, jejichž finanční moc ovlivňuje dění napříč kontinenty? Kromě těchto otázek se zářijové číslo časopisu Vědomí zaměřilo i na jedinečný algoritmus popisující jakékoliv energie. Představí svým čtenářům pravidla fungování vesmíru, díky kterým je možné usnadnit si život. A v neposlední řadě poskytne informace o lucidním snění, prostřednictvím kterého jsme ve spánku schopni nalézt odpovědi nejen na své otázky. Ať už chcete měnit stav věcí vnitřních i vnějších, nebo požadujete tip na sedmý dostih v Belmontu, časopis Vědomí je vám k dispozici od 7. září. http://vedomi.cz/cisla/2015-zari-rothschildove-vite-jakou-hru-tady-hraji/

Posted by AC24 - Vědomí on 13. září 2015

Reklama

loading...

 

Podporujeme

 

Maestra Ayahuasca

Maestra Ayahuasca

Česko, 2011, 76 min

Veliká Amazonie skrývá mnohá tajemství. A amazonští šamani nás překvapují svými schopnostmi a svým poznáním. Dokážou léčit i tzv. nevyléčitelné nemoci, protože přímo komunikují s rostlinami, které jim samy říkají, jak léčebně působí. Místní šamani dokážou vystoupit ze svého těla, cestovat po Zemi i vesmíru, můžou si stáhnout jakoukoli informaci, poznat cokoli, co je zajímá. Klíčem k tomu je ayahuasca, tajemná liána, jejíž odvar člověka nejen vyléčí a pročistí na všech úrovních, ale dává i poznání čehokoli v tomto světě i ve světech dosud nepoznaných, otevírá dveře do jiných dimenzí… S ayahuascou se ve filmu setkáme nejen prostřednictvím šamanů a jejich práce, ale i díky různým odborníkům a lidem, pro které znamená s ničím neporovnatelnou zkušenost. Film zároveň poukazuje na vážné ohrožení Amazonie a jejích obyvatel. O tom, jak nemilosrdně tam postupují těžařské společnosti, se mluví v médiích jen ojediněle.

Představujeme projekt přírodní rezervace v Ekvádoru

Během května a června 2013 se můžete setkat v Čechách na Šamanské cestě s kichua indiánem Agustínem Grefou > ZDE <

 

Komentáře   

0 # Mikau. 2012-12-08 01:13
ayahuasku bych si sám nebo s partou nikdy nedal...je to mocná bylina která má nějvětší podíl DMT
cs.wikipedia.org/.../5-MeO-DMT

jsou o tom i dokumenty a říkají tam právě o Psylocibinu a ayahuasce :))
www.youtube.com/.../
+1 # LADIN 2014-11-06 14:13
Ayahasku musim sehnat.. Strach o život je NIC v porovnani s možností byť jenom jedinkrát prožít ''ono'' a pochopit smysl našeho života..
Lze to samozřejmě pochopit i bez toho - pěkně poctivě, ale jeden (nezaslouženej) náhled by mohl zásadně pomoct..
Protože pouze Mistři umí opravdu meditovat.. A jenom pramálo lidí se dopracovalo na takovou úroveň a navíc jim to trvalo desítky let..
A to nemluvím o Osvícených, který nemusí meditovat a žijou bezprostředně celej vesmír.. Tam už jsou zmínky o nesmrtelnosti a o téměř neomezených schopnostech, rovnající se tzv. ''bohům'' (mimozemšťani) z nichž je nejstarší a nejmocnější (už nevim jméno) král Marsu..
0 # LADIN 2014-11-06 14:23
O těhle osvícených , nesmrtelných jogínech a bozích se píše v nejstarších spisech jógy a přestože ty nejpokročilejší techniky jsou drženy v tajnosti, o pár těchhle technik se ví a když si pročtete všechny techniky od základních, tak to dává smysl a podle odborníku je to z hlediska anatomie těla MOŽNÝ...
A tomu já teda řikám MOŽNOSTI, který stojí za to prozkoumat..
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Licence Creative Commons Nezávislý webový deník AC24.cz podléhá licenci Creative Commons 3.0 | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás