AC24.cz
AC24.czVideodokumentyZdravíFood, Inc. - Potraviny, a.s.

Sociální sítě

Reklama

Srpnové číslo Vědomí právě v prodeji!

Odhalujeme tajemství supervody. Živá voda, supervoda neboli exclusion zone water může přinést revoluci na mnoha polích lidské existence. Navíc jsme schopni si onu tekutinu pojímající energii jako baterie vyrobit sami a doma. Jak je to s vodou o vyšší hustotě, která vědcům pomohla přijít na kloub dalším věcem? http://vedomi.cz/cisla/2015-srpen-co-nam-vedci-nerekli-o-ctvrtem-skupenstvi-vody/

Posted by AC24 - Vědomí on 17. srpen 2015

loading...

 

Podporujeme

 

Food, Inc. - Potraviny, a.s.

Food, Inc. - Potraviny, a.s.

USA, 2008, 90 min

Přesvědčivý depresivní pohled na velkopodnikání ve výrobě potravin nejen popisuje jejich nechutnou cestu z polí a stájí ke spotřebiteli, ale zároveň zkoumá ekonomický řetězec, v němž následky zdánlivě levného jídla, kdy hamburger stojí méně než brokolice, nese celý zdravotní a sociální systém.

 

Komentáře   

+15 # Pavel Hnilica 2012-02-09 01:19
Vynikající dílo a pravdivé! Jsem zemědělský inženýr a mohu to posoudit. Je potřeba odhalovat pravdu o praktikách nadnárodních společností bez ideologického balastu na základě pravdivých skutečností. Jen tak dál.
0 # Petr Ptáček 2012-11-03 09:36
Dobrou chuť!
www.monsanto.cz
0 # kočička 2012-12-06 15:40
Nevím,čemu se divíte,když se lidé množí jako křečci a přestali být soběstační,tak to množství potravy někde vzniknout musí a když se porozhédnu,po spoluobčanech v marketu,tak je jasné,že člověk sežere všechno.Chudáci zvířata :oops:
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Licence Creative Commons Nezávislý webový deník AC24.cz podléhá licenci Creative Commons 3.0 | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás