Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.cz

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Tiráž

Domácí přispěvatelé

Erik Best

Vystudoval politologii na Georgetown University, ruštinu na Middlebury College a v roce 1987 získal titul MBA na University of North Carolina at Chapel Hill. Profesí novinář, žijící v České republice od roku 1991, a také vydavatel zpravodajského bulletinu Fleet Sheet.

Ivo Vašíček

V rámci své praxe poradce managementu poznal a řeši a řešíl vnitřní procesy mnoha firem a organizací. Současné probémy vnímá, jako neschopnost přizpůsobení se nové technologické realitě digitálního věku. Místopředseda českých Pirátů.

Jan Dungel

Malíř a ilustrátor ve svobodném povolání. Vystudoval biologii na Masarykově univerzitě v Brně. Ilustroval na padesát knih, pohádek pro děti i beletrii. Nejraději ilustruje knihy o přírodě, mnohé byly publikovány jak v České republice, tak v Německu, Nizozemsku, Anglii, Francii, Polsku, Kolumbii či Venezuele. Od roku 1992 pravidelně pobývá v Amazonii, kde se věnuje malování zvířat v jejich přirozeném prostředí. Web: jandungel.com

Jan Dvořák

Soukromý investor zaměřující se na makroekonomickou analýzu a drahé kovy. Zakladatel a hlavní přispěvatel serveru proinvestory.cz.

Jan Hnízdil

Internista a rehabilitační lékař, autor či spoluautor publikací „Bolesti zad, mýty a realita“, „Jak vyrobit pacienta“, „Artróza v komplexním přístupu“, „Jak léčit nemoc šílené medicíny“, „Doping aneb zákulisí vrcholového sportu“, "Mým marodům" a dalších. Věnuje se komplexní, psychosomatické medicíně. Působí v Centru komplexní péče v Dobřichovicích.

Jan Jílek

PhDr. Jan Jílek vystudoval psychologii. Sbíral zkušenosti jako psychologický poradce pro mezinárodní klientelu podnikatelů, manažerů, právníků, diplomatů a umělců, jednotlivců, týmů i celých firem v ČR a jinde v Evropě a v USA. Profesi psychologického poradce a kouče se věnuje dodnes.Mimo psychologické praxe se desítky let zabývá prací s energií, mimosmyslovým vnímáním, léčitelstvím a intuicí. Web: energie-mista.cz

Jana Lorencová

Novinářka, reportérka a bývalá redaktorka ČT. Pochází ze Znojma, ale už léta žije v Ostravě. Po pauze, vynucené normalizací se vrátila k tomu, co považuje za hlavní náplň svého života. K novinařině, především investigativní, neboli pátrací. Takže v reportážích pátrá po tom, co zavání korupcí, tunelováním a vším, s čím se většina občanů nechce smířit. Vadí jí bezmoc a pohrdání právy občanů. Vadí jí arogance politiků i to, jak rychle zapomínají na sliby, které svým voličům dávali, když se ucházeli o jejich přízeň. Webové stránky: janalorencova.cz

Jaroslav Kuchař

V profesním životě strategický konzultant pracující především pro domácí firmy s jasným vlastnictvím a dlouhodobou vizí. Ve veřejném prostoru zakládající člen občanské iniciativy Vyměňte politiky.cz.

Ľubomír Huďo

Známý slovenský novinář si svou odvahou psát a mluvit o takzvaných nepříjemných tématech vysloužil nálepku kontroverzního a konspiračního novináře. Kvůli svým postojům musel mnohokrát bojovat s nadřízenými, a to už od začátku své novinářské dráhy. Jak sám říká, vždy plaval proti proudu a nemíní na tom nic měnit.

Luboš Drobík

Autor se více než dvacet let pohybuje ve světě byznysu a tzv ”mocných lidí”. Svými články a názory se snaží dlouhodobě o nápravu věcí ve společnosti i navýšení vědomí každého člověka. Kontakt: ldrobik@gmail.com

Margit Slimáková

Odbornice na zdravotní prevenci a výživu. Vystudovala farmacii a dietologii v USA. Šíří osvětu, publikuje, přednáší a organizuje semináře. Na svém webu www.margit.cz nabízí pravidelný blog, encyklopedii a první pomoc při řešení zdravotních potíží. Prosazuje Zdravý talíř jako náhradu zastaralé výživové pyramidy. Pomáhá při zavádění zdravé výživy ve školách, institucích a firmách. Po 10 letech v zahraničí žije nyní s rodinou v Praze. Vyznává názor, že základem zdraví není farmakoterapie, ale kvalitní strava, zdravý životní styl a dobrá nálada.

Marie Copps

Česká módní návrhářka, výtvarnice, floristka, zakladatelka projektu Give Help a Chance – FASHION FOR HELP. Od roku 1999 žije a pracuje v kanadském Torontu. Webové stránky: manualosobnihouspechu.czmariecopps.com.

Markéta Šichtařová

Ředitelka společnosti Next Finance s.r.o., spoluautorka knihy o dnešní politické a ekonomické realitě ,,Všechno je jinak"

Robert Pelikán

Advokát a vysokoškolský učitel. Byl navržen ministrem průmyslu a obchodu do rady Českého telekomunikačního úřadu, návrh ovšem neprošel vládou s odkazem na blogy, ve kterých vládu kritizoval. Je tak oficiálně uznaným disidentem a současným ministr spravedlnosti.

Stanislav Novotný

Bývalý policejní prezident a současný předseda Asociace nezávislých médií.

Vlastimil Podracký

Spisovatel a publicista. Vydal knihy: Pozor na tunelování, Občanská obroda, Návrat k domovu, Hrdinům se neděkuje (životní příběh Vladimíra Hučína), Žluté nebezpečí, Poslední člověk, Temná komora, Sodoma Gomora a Nadčasový humanismus. Příležitostně publikuje články.

Překladatelé:

Miroslav Pavlíček

Zahraniční přispěvatelé

Adrian Salbuchi

Argentinský politický analytik, publicista, veřejný mluvčí, rozhlasový a televizní komentátor.

Anthony Wile

Finanční analytik a editor listu Daily Bell, orientovaného na volný trh.

Alex Newman

Zahraniční dopisovatel The New American, v současnosti sídlí v Evropě. Lze se na něj obrátit na anewman@thenewamerican.com.

Bob Chapman

Finanční analytik a editor finančního týdeníku International Forecast. Další materiály na webu: news.goldseek.com

Colin Todhunter

Pochází ze severozápadní Anglie, prožil však už mnoho let v Indii. Napsal řadu publikací. Jeho stránka East by Northwest: colintodhunter.blogspot.com

Danny Schechter

Patolog mediálního zpravodajství píše Newsdissector.net.blog. Rozsáhle psal a dělal filmy o finančních zločinech. Je hostitelem rádiové show na PRN.fm a častým dopisovatelem Global Research.

Daniele Scalea

Spolu-šéfredaktor italského review Geopolitica a vědeckým sekretářem Institutu pokročilých studií v geopolitice a podpůrných vědách - Institute of Advanced Studies in Geopolitics and Auxiliary Sciences (IsAG) v Římě.

Dean Henderson

Je autorem knih: Velcí olejáři a jejich bankéři v Perském zálivu, Čtyři jezdci, Osm rodin a jejich globální zpravodajství, Síť narkotik a teroru a vděční chudáci: Revoluce v 50 zemích.

Deepak Tripathi

Britský historik, novinář a badatel se zvláštním ohledem na jižní a západní Asii, terorismus a politiku Spojených států. Jeho webové stránky deepaktripathi.wordpress.com.

Dr. Paul Craig Roberts

Je otcem Reaganomiky a bývalý šéf politiky ministerstva financí. Je esejistou a býval před tím redaktorem Wall Street Journal. Jeho poslední kniha – Jak byla ztracena ekonomika: Válka slov - “How the Economy Was Lost: The War of the Worlds” detailně rozvádí, jak se Amerika rozpadá. Vydal také Tyranie dobrých úmyslů a vede webovou stránku Institut pro politickou ekonomii.

Ellen Brown
Prokuristka a presidentka Public Banking Institute
. V poslední ze svých jedenácti knih V pavučině dluhů - InWeb of Debt ukazuje, jak si soukromé kartely od samotných lidí uzurpovaly moc vytvářet peníze, a jak je my lidé můžeme získat zpět. Její webové stránky jsou www.webofdebt.com a www.ellenbrown.com.

Gerald Celente

Proslulý trendový prognostik z USA, zakladatel Trends Research Institute. Předpověděl burzovní krach roku 1987, rozpad Sovětského svazu, asijskou měnovou krizi sklonku devadesátých let i aktuální finanční krizi.

Israel Šamir

Moskevský dopisovatel Conterpunch, komentátor RT a pravidelný dopisovatel pro největší ruský deník KP.

James F. Tracy

Docent mediálních studií na floridské Atlantic University. Osobní blog: memoryholeblog.com

John de Nugent

Autor je bývalým učitelem na “US Marine and Army NCO”, spisovatel a publicista žijící v Pittsburghu ve státě Pensylvania v USA.

John Kozy

Profesor filozofie a logiky v důchodu, který píše o sociálních, politických a ekonomických problémech. Po službě v US Army během korejské války strávil 20 let jako univerzitní profesor a dalších 20 let pracoval jako publicista. Vydal komerční učebnice formální logiky i v akademických žurnálech a v několika komerčních magazínech a napsal hodně fejetonů pro noviny. Navštívit jeho domovskou stránku můžete zde: jkozy.com.

John R. Taylor

Hlavní investiční ředitel u FX Concepts.

Jonathan Turley

Profesore práva veřejného zájmu na Sahpiro na George Washington University.

Julian Rose

Britský průkopník organického farmaření, spisovatel a aktivista. V současnosti je prezidentem Mezinárodní koalice za ochranu polského venkova“. která vede boj proti GMO v Polsku. Je autorem „Měnící se kurz pro život – místní řešení globálních problémů“. www.changingcourseforlife.info

Mac Slavo

Redaktor a dopisovatel SHTFPlan.com

Mahdi Darius Nazemroaya

Sociolog a cenami ověnčený publicista. Je členem - výzkumníkem Centra pro výzkum globalizace (CRG) v Montrealu. Specializuje se na Střední východ a Střední Asii. Byl přispěvatelem i hostujícím diskutujícím ohledně širšího Středního východu v četných programech a mezinárodních sítích jako Al Jezeera, Press TV a Russia Today. Nezemroaya byl rovněž svědkem „Arabského jara“ v akci v Severní Africe. Když pobýval v Libyi v terénu i během bombardovací kampaně NATO, stal se v Tripolisu reportérem několika mediálních zdrojů. Posílal klíčové zprávy přímo z libyjského terénu i pro Global Research a byl speciálním dopisovatelem investigativních programů Flashpoints (Ohniska) pro Pacifický syndikát, který vysílá z Berkley v Kalifornii. Jeho spisy byly publikovány ve více než deseti jazycích. Píše rovněž pro Strategic Culture Foundation (SCF) sídlící v Rusku v Moskvě.

Moeen Raoof

Konzultantem pro humanitární a nouzovou pomoc a analytik konfliktů. Před invazí do Iráku provedl vyšetřování Bushova tvrzení o žlutém koláči pro Irák, přičemž cestoval do Nigeru současně s misí velvyslance Wilsona.

Michel Chossudovsky

Kanadský ekonom, poradce, novinář a spisovatel literatury faktu. Je profesorem ekonomie na univerzitě v Ottawě. Redaktor Centra pro výzkum globalizace, které spravuje stránky na www.globalresearch.ca

Mike Whitney

Častý dopisovatel do Global Research. Autorsky přispěl do Beznaděj: Barack Obama a jeho politika iluzí brzy vyjde u AK Press.

Nick Turse

Člen redakční rady TomDispatch.com, kde tento článek původně vyšel. Jeho poslední kniha Případ stažení z Afghánistánu, The Case for Withdrawal from Afghanistan (Verso Books), který svádí dohromady vedoucí analytiky z celého politického spektra, právě vychází ve druhém vydání. Turse je v současnosti kmenovým pracovníkem Harvard University’s Radcliffe Institute. Jeho webová stránka je NickTurse.com.

Nile Bowle

Dopisovatel a fotožurnalista na volné noze; je pravidelným přispěvatelem do Land Destroyer Report

Paul Kahnert

Člen CUPE One a mluvčí Ontario Electricity Coalition.

Pepe Escobar

Je autorem Globalistan: How the Globalized World is Dissolving into Liquid War – Globalizace: Jak se globalizovaný svět rozpouští do kapalné války (Nimble Books, 2007) a Red Zone Blues: a snapshot of Baghdad during the surge – Rudé zóny modrají: pohledy na Bagdád během náporu. Jeho poslední kniha se zrovna chystá: Obama does Globalistan – Obama dělá globalizaci (Nimble Books, 2009).

Peter Phillips

Profesor politické sociologie a sociálních hnutí na Sonoma State University. Je prezidentem projektu Zcenzurováno Nadace za mediální svobodu a spolumoderátorem týdenní show Zcenzurováno na KPFA spolu s Mickeyem Huffem.

Robert Parry

Vyzradil mnohé z příběhu Irán-Contras v 80. letech Associated Press a Newsweek. Jeho poslední knihou je Až po krk: Katastrofické prezidentství George W. Bushe, tu napsal spolu s jeho dvěma syny Samem a Natem a lze si ji objednat na neckdeepbook.com. Jeho dvě předchozí knihy Tajnosti a privilegia: Vzestup dynastie Bushů od Watergate až po Irák a Ztracená historie: Contras, Kokain, ‚Projekt pravdy‘ v tisku tam lze rovněž sehnat.

Sam Gindin

Učí politickou ekonomii na York University a je autorem knihy před vydáním The Making of Global Capitalism.

Saman Mohammadi

Dopisovatel a redaktor The Excavator Blog

Shamus Cooke

Sociální pracovník, odborář a dopisovatel Workers Action.

Stewart A. Swerdlow

Celosvětově žádaný autor a přednášející. Má tu schopnost vidět energetická pole a osobní archetypy stejně dobře, jako umí číst pořadí DNA a myšlenkové pochody. Svou silnou intuici, dosahující dokonce i do paralelních realit, používá k vyučování Univerzálního zákona, aby pomohl ostatním vyřešit jejich životní problémy. Jeho prastrýc, Yakov Sverdlov, byl 1. prezidentem Sovětské unie a vedl Stewarta k zájmu o "Projekt Montauk". Jeho stránky: expansions.com

Susanne Posel

Šéredaktorka Occupy Corporatism. Naše alternativní zpravodajská stránka se věnuje podávání zpráv tak, jak se opravdu dějí; nikoliv tak, jak jsou překrouceny korporativisticky financovanými médii mainstreamu. Můžete nás najít na naší stránce Facebooku.

S. T. Karnick

Ředitel výzkumu The Heartland Institute a šéfredaktorem The American Culture.

Tom Secker

Investigativní filmař, který se specializuje na terorismus a politický strach. Jeho webové stránky InvestigatingTheTerror.com a SpyCulture.com.

Tony Cartalucci

Dopisovatel a redaktor Land Destroyer Report.

Thomas Sablowski

Pracuje v Institutu kritických sociálních analýz u Nadace Rosy Luxemburgové. Je rovněž členem redakční rady žurnálu PROKLA a členem vědeckého poradního výboru ATTAC Germany.

Thorsten Pattberg

Lingvista a autor Východo-západní dichotomie of The East-West Dichotomy (2009), Šengrén -Shengren (2011) a Uvnitř pekingské Univerzity Inside Peking University (2012). V současnosti je ve správní radě Německé východoasijské společnosti v Tokiu v Japonsku.

Thierry Meyssan

Zakladatel a předseda Voltairovy sítě a Konference osa míru. Profesor mezinárodních vztahů ve Středisku pro strategická studia v Damašku. Jeho články specializující se na charakteristiku mezinárodních vztahů v novinách a časopisech v arabštině, španělštině a ruštině.

William Bowle

Esejista a vyšetřovatel moderního imperialismu. Navštívit a podpořit jeho práci můžete na WilliamBowles.info

William John Cox

Prokurátor v důchodu a advokát poskytující právnické služby ve veřejném zájmu, publicista a politický aktivista. O jeho úsilí podpořit mírumilovnou politickou evoluci se lze dočíst na VotersEvolt.com aUSVRA.us.

http://www.americanthinker.com/s_t_karnick/

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+1 # Vira a Laska zvitezi 2013-09-12 15:23
dekuji za tuhle stranku je tu mnoho uzitecnzch informacich skoda jen ze ti lide jsou tak nepratelsti ........dekuji vas verny ctenar Igor
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # M.Dědek 2013-10-08 14:46
zajímavé osobnosti
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Deana 2014-10-10 12:12
What's Going down i'm new to this, I stumbled
upon this I have discovered It positively helpful and it has helped me out loads.
I am hoping to give a contribution & assist different users like
its aided me. Good job.

my page; sex shop Alicante
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # Danuta 2014-12-11 02:32
Hi to all, the contents present at this web site are really amazing for people knowledge, well, keep up the nice work fellows.


my website - we-vibe
4 plus
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # dooiitt 2017-06-22 14:24
Nejlepší Oblečení pro mladé dámy, Womens a dívky
Máme několik pro vás ve vaší rozpočet na více ...
naleznete na adrese: - Designer Salwar Suit
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # dooiitt 2017-06-22 14:25
Nejlepší Oblečení pro mladé dámy, Womens a dívky
Máme několik pro vás ve vaší rozpočet na více ...
naleznete na adrese: - www.dooiitt.com/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Eva Paseková 2017-10-27 19:25
Dobrý den,

prosím Vás o stažení textu, který pochází z našeho portálu.
Text podléhá autorskému zákonu:

ceskoaktualne.cz/.../...

Česká justice
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás