AC24.cz

AC24.czVideodokumentySpolečnostDefamation - Hashmatsa

Sociální sítě

Reklama

 

Podporujeme

 

Nejnovější články

Situace se zhoršuje: Afghánistán se dostává do popředí středoasijské agendy

Vytvořeno 28.5.2015 12:12      Napsal AC24      Zobrazeno: 3052

Situace se zhoršuje: Afghánistán se dostává do popředí středoasijské agendy

Afghánistán se dostává do popředí středoasijské agendy. Situace se v severoafghánských provinciích značně zhoršila. Generál John F. Campbell, velitel mise Rozhodná podpora a sil Spojených států v Afghánistánu a poslední velitel sil Mezinárodní pomoci, v sobotu 23. května 2015 promlouval při tiskové konferenci v afghánském Kábulu. Podle něj v této zemi skupina Islamistického státu aktivně verbuje, ještě tam ale neoperuje. Generál Campbell řekl, že sofistikovaná kampaň této skupiny na sociálních médiích láká bojovníky Talibanu sídlící v Afghánistánu a Pákistánu. V důsledku toho mnozí už ke skupině Islamistického státu (IS) přísahali věrnost.

Číst dál...

Přírodní léčiva na mapě z roku 1932, která dokázala léčit místo farmaceutických společností

Vytvořeno 28.5.2015 11:11      Napsal AC24      Zobrazeno: 4450

Přírodní léčiva na mapě z roku 1932, která dokázala léčit místo farmaceutických společností

Už naše babičky věděly, že nejúčinnější jsou lokální přírodní léčiva. Mapa USA z roku 1932 je toho také příkladem. A tato síla léčby, léčiv, která se využívala v mnohých odvětvích lékařství, by neměla být odstraněna kvůli komerci (a co se děje dnes a denně?): [quote align="center" color="#999999"] “It is important that the public does not lose sight of the fact that the professions of Pharmacy, Medicine, and Dentistry, each give an essential service, which must not be impaired or destroyed by commercial trends."[/quote]

Číst dál...

Rusko říká Francii, že už nechce lodě Mistral - plánuje si postavit vlastní

Vytvořeno 28.5.2015 6:06      Napsal AC24      Zobrazeno: 6298

Rusko říká Francii, že už nechce lodě Mistral - plánuje si postavit vlastní

Spolu s tím, jak francouzští ministři kdákají o lepších datech o HDP, než se čekalo (+0,7%) jako o nějakém obratu trendu, který je třeba slavit jako revoluci, tak to vypadá, že Vladimir Putin se chystá jejich nadějemi a sny otřást. Jak hlásí Sputnik News, Moskva se už úplně vzdala obchodu se dvěma nosiči helikoptér třídy Mistral za 1,3 miliardy $ a plánuje si postavit vlastní. A co hůř pro Francii Rusko teď už bude diskutovat jen o sumě, kterou by měla Paříž zaplatit za nesplněný kontrakt. Ovšem jako se vším na světě, i tady mohou být postranní úmysly, jelikož je tu Čína, která čenichá, že by přišla jako zachraňující bílý rytíř a přišla si tak k nákupům obojživelných plavidel (za sníženou cenu) a ty pak prodala svému ‚spojenci‘ Rusku (které se už před tím napakuje na poplatcích za zrušení kontraktu).

Číst dál...

VIDEO: Co vybuchlo v Jemenu? Obyvatelé se obávají, že izraelská neutronová bomba

Vytvořeno 27.5.2015 21:21      Napsal AC24      Zobrazeno: 14692

VIDEO: Co vybuchlo v Jemenu? Obyvatelé se obávají, že izraelská neutronová bomba

Obyvatelia Jemenu na viacerých videách zachytili mimoriadne silný výbuch po leteckých náletoch. Čo vlastne vybuchlo však nie je známe. Obyvatelia sa zľakli, že to bola izraelská neutrónová bomba. Video si môžete pozrieť tu: ...

Číst dál...

Tajná schůzka v Londýně ke „skoncování s hotovostí“

Vytvořeno 27.5.2015 17:17      Napsal AC24      Zobrazeno: 8580

Tajná schůzka v Londýně ke „skoncování s hotovostí“

Centrální banky mají za cíl institucionalizovat „vládní schválení“ ke všem koupím a prodejům. Ekonom Martin Armstrong tvrdí, že „dojde k tajné schůzce ke skoncování s hotovostí“ naplánované před koncem tohoto měsíce do Londýna za účasti zástupců ECB a Federálních rezerv. Armstrong proslulý svými úspěšnými předpověďmi krachu z Černého pondělí z roku 1987 stejně jako ruského finančního kolapsu z roku 1998 vyjádřil svůj šok nad tím, že o této nadcházející konferenci ještě žádný novinářský kanál nereferoval.

Číst dál...

BRICS v Jižní Americe přebíjí Spojené státy americké

Vytvořeno 27.5.2015 11:11      Napsal AC24      Zobrazeno: 7303

BRICS v Jižní Americe přebíjí Spojené státy americké

Začalo to v dubnu chvatem při uzavírání dohod mezi Argentinou a Ruskem během návštěvy presidentky Cristiny Kirchner v Moskvě. A pokračuje to 53 miliardovou $ investiční peckou při návštěvě čínského premiéra Li Kegianga v Brazílii při jeho první zastávce během zase další jihoamerické komerční ofenzivy plné sladkých metafor jako Liho projížďka pro čínské vlaky podzemní dráhy, které budou před Olympiádou 2016 jezdit v nové lince metra v Rio de Janeiro.

Číst dál...

Putinovi se podle britského tisku povedl hodně mazaný kousek

Vytvořeno 27.5.2015 9:09      Napsal AC24      Zobrazeno: 10009

Putinovi se podle britského tisku povedl hodně mazaný kousek

Putin „obehrál“ premiéra Velké Británie, kdy pozval britské veterány slavného Arktického konvoje na Přehlídku Vítězství poté, co David Cameron odmítl jet do Moskvy, píše The Daily Mail. Tři veterány proslulých arktických konvojů usadili organizátoři na „strategická místa" na tribuně pro hosty — hned vedle Putina a čínského předáka Si Ťin-pchinga, mezi premiéry jiných zemí, kteří byli přehlídky přítomní, podotýkají noviny.  „Díky tomu všichni diváci viděli, že přehlídku sledují také tři Britové se svými medailemi a bílými barety veteránů Arktických konvojů", zdůraznil zpravodaj The Daily Mail.

Číst dál...

Tvůrce nejrozšířenějších šifrovacích systémů obchází dohled USA přesunem firmy do Švýcarska

Vytvořeno 27.5.2015 8:08      Napsal AC24      Zobrazeno: 3013

Tvůrce nejrozšířenějších šifrovacích systémů obchází dohled USA přesunem firmy do Švýcarska

Spolu s tím, jak americký masový dohled nadále dělá novinové titulky, tak toho jeden muž už začal mít dost. Philip Zimmermann, tvůrce jednoho z nejrozšířenějších šifrovacích systémů, přesunul svou firmu do Švýcarska s tvrzením, že společnost potřebuje ty dohledové taktiky „srazit zpátky.“ Zimmerman v projevu svých obav z masového dohledu řekl Guardian, že „ve všech anti-utopických společnostech byl vlezlý dohled, ale teď to vidíme i v Západních demokraciích, jako USA a Anglie, že i ty vykročily tímto směrem.“ Zimmerman je vynálezcem šifrovacího programu Pretty Good Privacy (PGP) stejně jako spoluzakladatelem tříleté rozbíhající se šifrovací firmy Silent Circle (Tichý kruh).

Číst dál...

Hájek: Ať přijímají běžence ti, kdo bombardovali jejich země!

Vytvořeno 27.5.2015 6:06      Napsal AC24      Zobrazeno: 6748

Hájek: Ať přijímají běžence ti, kdo bombardovali jejich země!

ČR nesouhlasí s povinnými kvótami na rozdělování migrantů v rámci EU a trvá na tom, aby přijímání uprchlíků zůstalo na dobrovolném rozhodnutí států. Proč, navzdory jasně vyjádřené neochotě přijímat běžence podle kvót, se musí vláda znovu vracet k tomuto tématu? Tuto otázku jsme položili šéfredaktorovi portálu Protiproud Petru Hájkovi. Petr Hájek: To je prostě skandál, a důkaz toho, že nejsme svrchovanou zemí. Vláda dala jasně na srozuměnou, že odmítá přijímat běžence podle kvót. Evropská komise ale trvá i nadále na svém. Víte, podobné vztahy s Bruselem je cesta do slepé uličky.

Číst dál...

Vedoucí činitel NATO: V létě nejspíš začne válka, pokud budeme mít štěstí, tak ne jaderná

Vytvořeno 26.5.2015 17:17      Napsal AC24      Zobrazeno: 30211

Vedoucí činitel NATO: V létě nejspíš začne válka, pokud budeme mít štěstí, tak ne jaderná

Vedoucí činitel NATO řekl bývalému zpravodajskému analytikovi NSA Johnu Schindlerovi, že někdy toto léto bude svět „nejspíš ve válce.“ „Letos v létě budeme nejspíš ve válce, a když budeme mít štěstí, tak nebude jaderná,“ řekl tento činitel minulý týden Schindlerovi. Ač byl tento tweet re-tweetnut více než 400 krát, tak tento komentář nepřilákal vůbec žádnou pozornost mainstreamových médií, což je divné, vzhledem k tomu, že Schindler je bývalým vyučujícím na US Námořní válečné akademii a je o něm známo, že má spoustu vysoce postavených vojenských kontaktů.

Číst dál...
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Licence Creative Commons Nezávislý webový deník AC24.cz podléhá licenci Creative Commons 3.0 | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás